Danes kupil račno Parkside. Prnesem domov in dam polnit.
Ugotovim, da se jajca ne filajo.
Utripajo obe lučki, kar pomeni da je baterija v okvari🫣🤣
V petek nesem jajca nazaj in nikoli več ne kupim nič od njih.
Ne bi rekel, da sem eden redkih. Forumi pravijo drugače...
Ena od mnogih tem glede ogledal...
https://www.cx30talk.com/threads/electric-folding-mirror-fault.4201/?utm_source=google&utm_medium=organic
Bomo porihtali. Oziroma bodo menjali na servisu. Pol pa bom videl kako naprej.
Med drugim sem tudi Hondo Civic gledal ja... Mogoče zamenjam enkrat. Je pa draga...
Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.