Bini, tvoja sporočila so zadnje čase, očitno šifrirana (verjetno razumljiva zgolj in edino tebi) ali pa sem pač jaz prebutast in ne znam misli brat? (v smislu zadnje 3 tvoje replike na karkoli objavim).
Pa ti veš kak je to daleč nazaj?
Twin Spark ni bil več v prodaj 2012. Multiair mašine.
Double wishbone, pa crkuje zgornja roka, ker je krajša in bolj trpi. To je pri vseh takih podvozjih.
Pa double wishbone je imela 4C od novejših. Za Giulijo ne vem.
Največ se razpravlja o naslednjih temah:
Tehnične težave in zanesljivost
Podvozje in vzmetenje: Znamenita sprednja dvojna trikotna vodila (zlasti pri modelih 147, 156, 159 in GT) so stalen vir debat zaradi škripanja, hitre obrabe puš in pogostih menjav.
Motorji in mehanika: Težave s T.Spark variatorji faze, menjava zobatih jermenov, regeneracija DPF/EGR pri JTDm dizlih ter odpravljanje težav z ozloglašenim avtomatskim menjalnikom Selespeed.
Elektronika: Diagnostika z orodji (npr. Multiecuscan), opozorilne lučke na armaturni plošči, senzorji abs/ESP ter "električni škrati"...in se in še...😄😄
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.