Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Čak kako če je pa premium ? hehe hec hec,..špara se na materijalih povsod
    • Ste gledali včeraj? Zelo napeto do konca.
    • Druga in tretja pa so vezave na šipco pred števci. 1. Ob določenem kotu sonca blešči in se slabo vidi števce. 2. Šipca je zgleda iz najbolj poceni plexija, pobrišeš s krpico in se poznajo rajsice.
    • Razlaga sodelavka v službi, da sta se njena soseda ločila. Razlog: sosed je šel na službeno pot z letalom. Dogovorjeno je bilo, da se vrne z vlakom in s postaje lepo pripešači domov. Do tu je vse lepo in krasno. Problem je nastal, ker je doma dobil poleg žene tudi nekega moškega. Zakaj? Ker sta zaljubljenca pozabila na premik ure in sta pričakovala njenega moža eno uro pozneje...
    • S kamp prikolico bi šel 130 km/h? Glej, ti dovolim, ampak jaz sem imel pa celo družino v avtu. In, vsaj zaenkrat, se mi še niso toliko zamerili, da bi jih pobil. In tudi, če bi jih imel namen - ne bi tvegal, da spotoma ubijem še sebe...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.