Skoči na vsebino

Mazda?ki dobrodelni sklad


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Zna se nabrat mogo?e 400 ali pa ?e ve? ? (ugibam), pa se mogo?e res razdeli znesek na 2 dela, ali kaj? :ne vem: :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 230
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Sem na hitro preletel in znesek je ?e preko 400 EUR :bravo::bravo::bravo::danzoman: in ?e nekaj se bo nabralo :bravo:

Komot tudi za Morav?e, se strinjam, je kdo ?e preveril kako je tam gori z dru?ino v Morav?ah? Vem da je bila zadeva medijsko podprta, odziv je bil-samo kolik?en?, kako so preskrbljeni? Moje osebno mnenje je da bi raje da se da nekomu kateri ne pride do mo?nosti tak?nega medijskega odziva,oz. niti ne ?eli ampak smo spet pri te?avah o pridobivanju podatkov...sicer pa komot tudi Morav?e...bosta dve dru?ini zadovoljni :):bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, se bom pozanimal. :blush: Morav? m?k, a si ti kaj "bli?e" informacijam iz prve roke sicer?

Prepri?an sem pa, da ne bo medijskega izpostavljanja.

 

Ne da ne bo, ?e ?e ni bilo, je bilo po medijih za kar nekaj dru?in ipd,. in ?e je bila ta vmes?

 

Naj ?e drugi povejo svoje mnenje..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mislim da bolje da damu enemu vse kot pa nekaj drobimo in na koncu bo vsak dobil za en sladoled

 

400 eur ni ne vem kaj denarja in mati samohranilka z 2 otrokoma brez avta stanovanja itd to porabi v eni uri. pomagajmo enemu kolikor moremo

 

tako je govoril kokolada

 

Se strinjam, edino ?e bi nabrali jurja ali ve?, mogo?e na dva dela.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mislim da bolje da damu enemu vse kot pa nekaj drobimo in na koncu bo vsak dobil za en sladoled

 

400 eur ni ne vem kaj denarja in mati samohranilka z 2 otrokoma brez avta stanovanja itd to porabi v eni uri. pomagajmo enemu kolikor moremo

 

tako je govoril kokolada

 

No?em biti brihta ampak mudel ?e ni velik denarja pa jih daj ?e ti 400 zraven. Ne ?alim in no?em biti nesramen ,ampak razmi?ljam da vsak ? kolikor je lahko koristno unov?i?. Mislim da za 400? je kar nekaj hrane za la?na usta. Zato ne mi s takimi. Je kolikor je in treba bit zadovoljen z vsem kar dobi? đabe.

 

Brez zamire

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- kowkele

- Jures

- Grega_

- Mazdaman

- kokolada

- Mrau?k M?k

- madmax

- JozaGulikoza

- tubitele

- Sirius (Vinko)

- Symon

- Boss

- Labi

- Canyon

- Neyko

- Peri?nik

- Drago

- Darko D.

- Bobi

-rendy

-deyan

-jstdoma

-uklopko

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, se bom pozanimal. :blush: Morav? m?k, a si ti kaj "bli?e" informacijam iz prve roke sicer?

Iz prve roke nimam nobene info, pa? pa vem tisto, kar je bilo ?e napisano v medijih - o?e invalid na berglah, mati invalidsko upokojena. Ob?ina jim je pomagala v obliki za?asne nastanitve v neki stari hi?i, sicer precej oddaljeni od javnega prevoza (?olajo?i h?erki). ?e sem prav razumel jim za prvo silo manjka oprema in pa verjetno otale stvari izgubljene v po?aru. Bili so dele?ni medijske pozornosti, koliko jim je to koristilo ne vem.

 

Mogo?e bi bilo sredstva bolje nameniti nekomu, ki ne more biti medijsko izpostavljen. Juresov predlog se tudi meni zdi dober.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na izi fantje. :D

 

Mislim, da je kokolada samo hotel povedat na cca. 400? ni smiselno drobit.

 

Gre predvsem za to, da omogo?imo komu kako darilo za praznike. Oziroma nekaterim dru?inam je ?e topla juha fajn praznik. In takim bo tudi +400? fajn polep?alo zadeve. Po moje jih se bo zbralo tudi +500?, glede na odziv.

 

 

Pri?el sem tudi na idejo, da bi mogo?e drugo leto ?ez celot leto zbirali cekine, in jih na koncu leta podarili. Tako da bi lahko cekine nakazoval ve?krat letno, koliko kej lohka pogre?a kdo.

 

Samo mislim, da bi bilo to malo te?je izvedljivo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"ne mi s takimi" wtf kdo mislis da si? TI tukaj nisi noben fokus in zacepi. ce se tebi zdi 400 eur neko bogastvo prav, ampak ti povem da ena druzina z dvema frocoma ki nic nimajo lahko to zapravi preden reces keks. pa ne seri mi s tem da naj dam sam 400 eur zraven. dal sem zraven dalec pred tabo pa nikogar razen labija sploh ne poznam tukaj.

 

in tudi tole s hrano. ze res da rabijo hrano ampak mislim da stradajo najbrz ne (mama ima sluzbo) ne dvomim pa da si prav nicesar ne privoscijo kar bi jim polepsalo vsakdanjik. tako majo otroci vsaj sanso da dobijo kaj daril. obliz na zlorabe s strani oceta in malo odmene za to da so morali brez vsega od doma.

 

Noben mi ni ukazoval in tudi ti mi ne bo? pa ?e si 30 let starej?i,ukazuj svojim. ?e sem te u?alil se opravi?ujem,?e si pa narobe si vzel pa tvoj problem,?e si pa nakazal pred mano,pa meni tako dale? dol visi.

Sicer pa bodi priden da ti bo bo?i?ek povrnil ker si bil tako priden in dober,in najhitrej?i,pa da ?e katerega ?lana ve? spozna?. Aja pa samo listek velja-baje ;)

Pozabi karkoli sem napisal ker se mi ne da ubadat s tabo.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:jupiii: Akcija je v polnem zamahu, dobrosr?ni foruma?i ki so ?e nakazali znesek smo:

 

- kowkele

- Jures

- Grega_

- Mazdaman

- kokolada

- Mrau?k M?k

- madmax

- JozaGulikoza

- tubitele

- Sirius (Vinko)

- Symon

- Boss

- Labi

- Canyon

- Neyko

- Peri?nik

- Drago

- DaSKAn

- Bobi

- Ploki

- boitch

- pantlar

- Andrej K.

- Marko D.

- Uklopko

- Dejan Z.

 

..dejte ?e svoj vzdevek zraven ker vas vseh ne poznam oz. bom dopisal kratice.

 

Odli?no, se upravi?ujem ker ne pi?em vzdevkov zraven, kar sporo?ite mi :) je kar te?ko slediti ampak z veseljem ker odziv je enkraten in ?e enkrat se je pokazalo kako dobrosr?ni smi :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede izbora pomo?i potrebnih se naj nekdo pozanima pri Dru?tvu prijateljev mladine. Naj jih prosi samo za naslov, oziroma pomo? pri izboru kake pomo?i potrebne dru?ine. Mislim, da so oni tudi preko Maria (Spet doma) posredovali podatke za njegove akcije.

Glede drobljenja izbranih sredstev pa je razmi?ljanje tistih, ki nimajo ni? popolnoma druga?no od nas, ki ?e kaj premoremo. 50-100? je lahko ogromen denar odvisno je od to?ke gledi??a, ali od spodaj (ni?esar) navzgor, ali pa obratno.

Ni? ne bo narobe, ?e dedek Mazda.si povzro?i ve? iskric sre?e v malih o?eh. V?asih je za le-te potrebno veliko manj kot si nekateri predstavljamo.

Zato ni potrebe po kakem "prepucavanju", ker se s tem po nepotrebnem kvari dobro vzdu?je, ki ga je ta akcija spro?ila.

:ljubezen:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LEGENDE ste (vsak cajt bo ?e 30 darovalcev)! :jupiii: Lahko bi res ve?krat letno organizirali kak?no tak?nole dobronamerno zbiranje! :ljubezen::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:jupiii: Akcija je v polnem zamahu, dobrosr?ni foruma?i ki so ?e nakazali znesek smo:

 

- kowkele

- Jures

- Grega_

- Mazdaman

- kokolada

- Mrau?k M?k

- madmax

- JozaGulikoza

- tubitele

- Sirius (Vinko)

- Symon

- Boss

- Labi

- Canyon

- Neyko

- Peri?nik

- Drago

- DaSKAn

- Bobi

- Ploki

- boitch

- pantlar

- Rendy

- Marko D.

- Uklopko

- Deeyan

- Adorni

- Sini?a B.

 

..dejte ?e svoj vzdevek zraven ker vas vseh ne poznam oz. bom dopisal kratice.

 

Odli?no, se upravi?ujem ker ne pi?em vzdevkov zraven, kar sporo?ite mi :) je kar te?ko slediti ampak z veseljem ker odziv je enkraten in ?e enkrat se je pokazalo kako dobrosr?ni smo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:jupiii: Akcija je v polnem zamahu, dobrosr?ni foruma?i ki so ?e nakazali znesek smo:

 

- kowkele

- Jures

- Grega_

- Mazdaman

- kokolada

- Mrau?k M?k

- madmax

- JozaGulikoza

- tubitele

- Sirius (Vinko)

- Symon

- Boss

- Labi

- Canyon

- Neyko

- Peri?nik

- Drago

- DaSKAn

- Bobi

- Ploki

- boitch

- pantlar

- Rendy

- Marko D. (jstdoma)

- Uklopko

- Deeyan

- Adorni

- Sini?a B.

 

..dejte ?e svoj vzdevek zraven ker vas vseh ne poznam oz. bom dopisal kratice.

 

Odli?no, se upravi?ujem ker ne pi?em vzdevkov zraven, kar sporo?ite mi :) je kar te?ko slediti ampak z veseljem ker odziv je enkraten in ?e enkrat se je pokazalo kako dobrosr?ni smo :)

 

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej ti ma? resne probleme. v temi o dobrodelnosti neki sika? potem pa ?e mori? da tebi ne bo nih?e ukazoval. wtf. res najbolje da vsi pozabijo kar si napisal, ti se pa malo zamisli (to je ukaz).

 

:vskalo::vskalo: polep?al si mi dan :vskalo::vskalo::vskalo: Za?el si pa sam z izjavo da 400? ni noben denar sory k ga serjem.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:jupiii: Akcija je v polnem zamahu, dobrosr?ni foruma?i ki so ?e nakazali znesek smo:

 

- kowkele

- Jures

- Grega_

- Mazdaman

- kokolada

- Mrau?k M?k

- madmax

- JozaGulikoza

- tubitele

- Sirius (Vinko)

- Symon

- Boss

- Labi

- Canyon

- Neyko

- Peri?nik

- Drago

- DaSKAn

- Bobi

- Ploki

- boitch

- pantlar

- Rendy

- jstdoma

- Uklopko

- Deeyan

- Adormi11

- Sini?a B.

- Jest

 

..dejte ?e svoj vzdevek zraven ker vas vseh ne poznam oz. bom dopisal kratice.

 

Odli?no, se upravi?ujem ker ne pi?em vzdevkov zraven, kar sporo?ite mi :) je kar te?ko slediti ampak z veseljem ker odziv je enkraten in ?e enkrat se je pokazalo kako dobrosr?ni smo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.