Skoči na vsebino

Mazda?ki dobrodelni sklad


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Jutri - sreda 17:00 pred ZPIZom, Trg Rudolfa Majstra - oz preko puta glavne postaje LJ.

Gremo na kavo.

 

Kdo potem pride?

Predlagam ?e, da se toliko prej dobimo, da kupimo malenkost poleg kot darilo, da ne predajamo ravno samo kuverto. Otroka 2 in 5 let bosta vesela skromnega darila iz fonda pa kako bonbonjero na primer - res simbolika.

 

Torej?

16:30 pri konju?

VABLJEN VSAK DAROVALEC

 

 

Ojla,..

 

Ti si mi pomojem najbli?je, a lahko uleti? do mene v slu?bo, da dam direkt dnar, ker ne pridem tok kmal iz slu?be da bi bla ?e ka?na po?ta al pa banka odprta, pa da dam zraven ?e paketek na?e ?okolade, pa ne rabte kupvat darila....a je ka?na varianta?

 

Lp, Val

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 230
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ojla,..

 

Ti si mi pomojem najbli?je, a lahko uleti? do mene v slu?bo, da dam direkt dnar, ker ne pridem tok kmal iz slu?be da bi bla ?e ka?na po?ta al pa banka odprta, pa da dam zraven ?e paketek na?e ?okolade, pa ne rabte kupvat darila....a je ka?na varianta?

 

Lp, Val

 

Huh zelo te?ko, ker imam logisitko otrok poprej pa ?e na gorenjski konec moram letet. ne morem obljubt na ?alost....pa nima? ti po?to v smledniku?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akcija zaklju?ena :bravo: denar je ?e pri meni, popoldne z Juresom predava zadevo in za letos je zadeva zaklju?ena. ?e enkrat hvala vsem, in ?e enkrat, zbrali smo 800,00 EUR :jupiii::rispekt: , tako da smo vsi skupaj veliko dobrega naredili, kar se nam bo vsekakor vrnilo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akcija zaklju?ena :bravo: denar je ?e pri meni, popoldne z Juresom predava zadevo in za letos je zadeva zaklju?ena. ?e enkrat hvala vsem, in ?e enkrat, zbrali smo 800,00 EUR :jupiii::rispekt: , tako da smo vsi skupaj veliko dobrega naredili, kar se nam bo vsekakor vrnilo :)

 

:bravo::bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seznam vseh darovalcev:

 

- kowkele

- Jures

- Grega_

- Mazdaman

- kokolada

- Mrau?k M?k

- madmax

- JozaGulikoza

- tubitele

- Sirius (Vinko)

- Symon

- Boss

- Labi

- Canyon

- Neyko

- Peri?nik

- Drago

- DaSKAn

- Bobi

- Ploki

- boitch

- pantlar

- Rendy

- jstdoma

- Uklopko

- Deeyan

- Adormi11

- Sishi

- Jest

- nisde

- Ale? S.

- Yavarye X6V6

- David

- Allyssa

 

Z Juresom sva zadevo uredila, otroka sta bila igra? zelo vesela in sta zelo ?ivahna, z mamico smo spregovorili par besed, se pa v?asih malo zatakne pri besedah :), je bila pa tudi mamica zelo zelo vesela in se vsem zahvaljuje za to dejanje, ste pa lahko prepri?ani da smo naredili veliko dobrega in da je ?el denar v prave roke. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ?e mene nazaj, Nata?i sem poslal link na tale forum, bo ?e kaj sama lahko dodala ko bo spet za ra?unalnikom v slu?bi.

 

Hvala vsem ?e enkrat, in upam da nas Dedek Mraz vidi :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem slikal, in jo vra?al - ni problema, vendar ne bom popal, ker namre? zadeva ?e ni dobila sodnega epiloga, in naj identiteta dru?ine ostane zaenkrat skrita.

Kolikor pa poznam Nata?o pa z veseljem pride na kak piknik...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo se je kon?alo, ?e enkrat pohvale forumu, ?e naprej bom z veseljem in ponosom nosil forumski flis. :bravo:

 

Jaz pa ne..... :hudicek:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.... ker ga nimam :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa druga?e dila to robo? Tudi jaz bi kakega zase vzel..

 

se tudi jaz priporo?am za kaj tak?nega ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni darovalci!

 

Ko sem v torek s strani Cigi-Juresove ?ene izvedela za va?o dobrodelno akcijo sem bila prijetno ?okirana in o?i so postale solzne. V?eraj ob primopredaji sem solze zadr?ala, veselje in zadovoljstvo pa je bilo nepopisno in sem morala kar parkrat pogledat ?e sem prav pre?tela.

 

Vredni ste samih pohval - tako duhovnih kot organizacijskih,...!!! Res neverjetno, tako v kratkem ?asu zbrati tak znesek. Verjamite, da bo ?el denar v prave namene.

 

HVALA, HVALA, HVALA VSEM, KI STE NAM POLEP?ALI KONEC TEGA LETA IN ZA?ETEK LETA 2012!

 

Vsem ?elim toplo, prijetno in zadovoljno leto 2012! :rozico:

 

Nata?a in moja2 son?ka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.