Skoči na vsebino

NAKUP mazde 6...pomoč


mito4444

Priporočeno sporočilo

Pa dobro, kaj stalno gledate v ta stranska ogledala na avtocesti? ?e ne bi tukaj tega napisali jaz tega sam niti ne bi opazil.Malo se mora ogledalo tresti, da ve?, da gre? naprej.

Dokler je to samo ogledalo je o. k.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobro, kaj stalno gledate v ta stranska ogledala na avtocesti? ?e ne bi tukaj tega napisali jaz tega sam niti ne bi opazil.Malo se mora ogledalo tresti, da ve?, da gre? naprej.

Dokler je to samo ogledalo je o. k.

V bistvu non stop!! Ker je to nujno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi veliko gledam okoli sebe... in to gre najlazje preko ogledal :) ... In nisem opazil, da bi se kaj posebej tresli ... :) ... Niti prej pri sestici, niti sedaj pri CX-5 ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok. sej tudi jaz v?asih pogledam nanj, ?e prihaja za mano kak model v bavarcu in ves penast blenda za mano. Pa malo pohodim na plin in bogi reve? malo zaostane... pa se zopet prilepi pa ponovim vajo.Jap,takrat mogo?e opazim, da ogledalo malo "drhti". V mestni vo?nji imam pa tudi sam o?i na pecljih in uporabljam vsa tri ogledala, v?asih, ko je gu?va, pa spustim ?e sen?nika, da imam dodatna dva ogledala.Od vi?ka glava ne boli.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel 2010 mazdo 6 1.8motor 100k km. vse super ce bi pred nakupom malo bolj pregledal pleh in podvozje. Ko sem avto dal na dvigalo sem ga samo spustil nazaj dol, poslikal in dal na avto.net.

Ce kaj ne maram je to rja - tako gnilega podvozja nisem se videl. Se subaru 1991 ni bil tako gnil. Poleg tega kot ze omenjate vcasih nisem bil cist preprican ce se bom ustavil pa to ni bila nora voznja, ampak cist normalna. Kar se drugega tice nimam pripombm razen sedeza ki je.bil pri 100.000km cist podrt. Prisel sem iz VAg in sem sedaj spet zadovoljen nazaj na VAG. Dokler ne bojo zrihtal te rje antikorozijske zascite ter bremz, ter malo bolj kompaktne zice imajo lahko ne vem kero generacijo motorjev pa jim nic je pomaga. Srj bi pisal japoncem pa nimajo emaila na uradni strani :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma najedate s to rjo. Novej?e so ok. V?asih je bilo res bolj bogo, ampak dale? od gnilega oz da je komplet podvozje gnilo, sploh 2010.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

?koda da nisem poslikal. Ena velika zalost brez heca. verjetno je bil avto v ogrevani garazo drugega si ne znam predtsavljat. francoz je lahko brez barve pa ne bo tolk rjav :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga generacija ima gnilo (rjasto) podvozje. Ce mi ne vrjamete se lahko zapeljete do pelkota 2008,2010, 2012 lahko izbirate med letniki. Kar se pa tice sedezov pa nazalost drzi sploh pri (fake) usnju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce je kamor kol pogledas po.podnu gnilo potem je verjetno gnilo. Rja ne gre na bolje samo na slabse. Poleg tega so bila obojna sprednja vrata spodaj ze naceta, kar se je z dribnimi.pikicami vidlo tudi na zunanji strani vrat. Men je to samo ?koda da sploh tako delajo ker ce bi to uredili bi tiste bremze pa.zice ze prezivel :) Skoda druagce dober avto sam rje ne maram.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno mi ni jasno, kje ste kupili te avte, ki rjavijo.

Lahko prodete pogledati mojo 15 let staro 6-ko,kjer ni niti pikice rje, niti ni bilo nikoli ni? popravljano ali bog ne dej, zamenjano.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rokyluk a ?t ti prepri?an da si imel drugo generacijo Mazde 6?

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Alex - ti si iz primorske. 

Moja mazda je bila iz Prekmurja. Najve?ja napaka je bila da jo je imel prej?ni lastnik stalno v topli gara?i. 

Mazda6 -2010 1.8

Ampak dobro, tudi pri nas pozimi kar obilno posipajo sol ?e ob najmanj?i slani.Res je, avto mora bit zunaj, da ga de? redno izpira in ne bo rje nikoli. In pa seveda redno vzdr?evanje in razvajanje. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pozdravljena Mazda dru?ba! 

Sem ?isto nov na tem forumu. Biv?i lastnik Honde Civic. Sedaj pa razmi?ljam o nakupu Mazde6. Ker nimam nekega pojma kaj pri teh modelih paziti pri nakupu se obra?am na vas. 

Ogledan imam slede? model:  https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13639183&display=Mazda%20Mazda6%20Wagon%20CD150%20Revolution

 

Kako se obnesejo te modeli? Kak?ne ima lahko napake, ki bi mi ustvarile stro?ke v prihodnosti? ?e imate kak?en dober nasvet sam vam do vesolja hvale?en :) 

Hvala! 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.