Skoči na vsebino

NAKUP mazde 6...pomoč


mito4444

Priporočeno sporočilo

pokrovcek je res tm ja...kaj pa vem, itq planiram mali servis v roku tedna dni, pa bojo tm kj vec povedal pa pogledal, upajmo na najbols:)

kje se kontrolira hladilna?? predvidevam da spredaj, pri killerju??

 

ekspanzijska - plasti?na bela posoda pri kilerju ja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zjutraj, ko jeavto mrzel mi nihajo obrati, dokler sene zagreje...danes pa po 60km po avtocesti na130 kmh, ko sem zapeljal dol, na semafor in stisnol sklopko, ter se ustavil pa mi je tudi crknil...:/ to se je zgodil prvic....sumim IMVventil, imam prav?? p.s.kje ta ventil dobi najugodneje?? lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zjutraj, ko jeavto mrzel mi nihajo obrati, dokler sene zagreje...danes pa po 60km po avtocesti na130 kmh, ko sem zapeljal dol, na semafor in stisnol sklopko, ter se ustavil pa mi je tudi crknil...:/ to se je zgodil prvic....sumim IMVventil, imam prav?? p.s.kje ta ventil dobi najugodneje?? lp

 

ma? kar prav...ajvar mogo?e

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no tko...avto je pri majstru simonu iz medvod, da on use zrihta:) med drugim se omenja tudi ciscenje karterja, neke tezave z intercoolerjem, vztrajnik, itd, itd...upajmo samo da priznajo cim vec na garancijo...drugace bo tole en ogromen udarec po denarnici:/ bom pa seveda porocal o zadevi:) lp vecer vsem:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no tko...avto je pri majstru simonu iz medvod, da on use zrihta:) med drugim se omenja tudi ciscenje karterja, neke tezave z intercoolerjem, vztrajnik, itd, itd...upajmo samo da priznajo cim vec na garancijo...drugace bo tole en ogromen udarec po denarnici:/ bom pa seveda porocal o zadevi:) lp vecer vsem:)

 

mah zato sem ti rekel da je preverjen avto bolje - sam da ne bo kaj hudega

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah zato sem ti rekel da je preverjen avto bolje - sam da ne bo kaj hudega

 

no ubisvu je zdej tko...avto je v ku.... g pelko pravi da se cudi da to ni ze zaribalo...oljna pumpa baje cisto zamasena in sajasta, tko da je spucal to, zamenjal olje in filter, ga pustil lavfat in po 1h lavfanja spet zamenjal olje in filter...je blo spet kar vsrano...zdj sva rekla da ga bom vozil 2000km in nato se 1x menjal olje plus filter, pa lahko samo upamo da nebo ribnil...ce pa bo, pa sem ze kontaktir avtohiso kjer sem ga kupil in dokupil eno leto garancije(jooojjj kok sm stecn da sm to naredu) in pravjo da bojo kot pise v pogodbi oni kril ta strosek...prav tako velja tudi za vztrajnik, kateri pa pravi mojster simon da more se delat, da se ni tko slab, edino sklopke mi pa nebodo priznali na garancijo, ker je pac potrosni material...zamenjal bom tudi IMV ventil, zaradi nihanja obratov, ter tesnilo na motorju, pa neke dihtunge na sobah...pol bomo pa vidl, pa upal na najbols...odlocu sem se da verjetno nebom prodal avta ker se mi enostavno pelje res odlicno...se nisem imel avta ki bi se tako dobro peljal, pravi pa tudi mojstr da se drugace zelo lepo vozi...bo mar bo, upam na najboljse...se bi pa zahvalil mojstru ivar-ju, kateri je vseskozi kontaktiral zraven z mojstrom pelkom in z mano...sem se pa prvic nategnu za avto in obcutek je res smotan:/
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sej se nisi... kupil si rabljen avto in takrat je vedno neke vrste loterija. Zaenkrat kot lahko berem?e ni neke velke stro?kovne krize.

 

razen 3x olje plu filter se ni ne...sj pravm bomo vidl...mene je samo to pomiril da mam v primeru zaribanja motorja garancijo...ker motor pride 2,5k :/ je kr huda
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma sej ko pomislim, je bla spektrova tudi polna saj.... :whatever:

Mojo so pa zgleda Italjani res servisiral in vozili, bli?am se 195.000km pa zaenkrat tok tok

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, moja je bla ?ist sajasta. ?e gre verjet mehankarju, pa cedilo v karterju ni bilo skoraj ni? zapacano..?udno.

 

Razen, ?e me je ..... Jaz ravno zaradi tega menjam olje na okoli 10.000km, mogo?e malenkost ve?. Raj?i dam 50? za servis ve?, kot pa da se mi nafta me?a z oljem.

 

Jebiga..davek na DPF...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, moja je bla ?ist sajasta. ?e gre verjet mehankarju, pa cedilo v karterju ni bilo skoraj ni? zapacano..?udno.

 

Razen, ?e me je ..... Jaz ravno zaradi tega menjam olje na okoli 10.000km, mogo?e malenkost ve?. Raj?i dam 50? za servis ve?, kot pa da se mi nafta me?a z oljem.

 

Jebiga..davek na DPF...

 

upaj da se ne 'filtrira in nabira' na pumpi :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a kdo ve kak?na je razlika med STAL navigacijo in novej?o DENSO...namre? nikjer...niti na ?katli niti na zaslonu niti na delincu ne pi?e katera je?? lp

 

 

SDAL verjetno... Denso ima zaslon obcutljiv na dotik... SDAL pa se mi zdi da ne ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SDAL verjetno... Denso ima zaslon obcutljiv na dotik... SDAL pa se mi zdi da ne ...

 

Am kak dotik? Moja 5ka je mela daljinec in nic na dotik se mi zdi?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej to...jures, kje bi lahko dobil ta dvd k je tebi delal?? bi mi ti to zapekel?? pa najlazje da sprobamo tko

 

prnes 8GB dvd :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pokli?

 

ok, poklicem v torek...lp

 

aja pa se neki:) hehe, a bi men delal cd player, z vekslerjem od mazde k ma kvadratne gumbke za radio...jst mam namrec okrogle...mislm da majo enake priklope a ne?? tko da bi mogl it cez, tut z bose ozvocenjem??

 

http://www.ebay.de/itm/120839244450?redire...e#ht_2129wt_805

tole mam v mislih...edino cudno mi je, ker pise da je tudi za mp3...zna kdo kaj dojce:))

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Am kak dotik? Moja 5ka je mela daljinec in nic na dotik se mi zdi?

 

To je potem pomoje SDAL... tiste, ki imajo touchscreen, pa so Denso ... Tako imam v svoji sestici ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.