Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

Objavljena slika

 

 

?e smem pripomnit...fotke brez anten ,daljnovodov ,raznih podrtij in ostale mogo?e mote?e ?are v ozadju,

zgledaj nekako bolje , mar ne.. :cheers:

 

Objavljena slika

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na unem mojem rjavem skretu v ozadju (srebrnemu Civicu, ne dobesedno skretu! :P ) sem ta vikend malo zrihtal rjo pod avtom in za prvo silo po?timal blatnike.

Davidova Miata ima pa od danes zadaj nove ?eljusti, plo??ice ter novo zavorno teko?ino. Pa seveda vse ?tiri diske in ?eljusti po?trihane, spucano vse okoli... ?e letne gume in une hayashi dizajn feltne pa bo. Pa ?e dvema (lu?tnima!) jehovima pri?ama sva na testni vo?nji pokazala da gre avto lepo po?ez v tem vremenu. :hohoho:

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni avto, je pa namizni ?arunalnik, na katerega sem nalimal klubsko nalepko z napako, da je pomotoma komu ne podtaknem. :P

post-185-1395667819_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni avto, je pa namizni ?arunalnik, na katerega sem nalimal klubsko nalepko z napako, da je pomotoma komu ne podtaknem. :P

 

zmaj dobro izgleda :prstgor: lp ale? :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

My new diesel wagen :punk: ta pravi TDI

 

 

Vse kar imajo veliki, tudi start-stop :) . Sem mislil, da mi bo bolj najedal, ampak mi je celo zakon zadevca.

 

?e ga vidite na cesti sem v 90% jaz notri, relacije pa ve?inoma AC po celi slo. V?eraj mi je uspelo v 9 urah biti v MB, VE, KP in NM z vra?anjem na firmo in ponovnim nalaganjem :)

 

post-9-1396010538_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se to ?teje? :zvizga:

Objavljena slika

Poleg enega koma potnika ima tud 4 kolesa s krom feltnam, ?portne amortizerje, ro?no, soft top pa enga konja na zadnjem pogonu :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se to ?teje? :zvizga:

Objavljena slika

Poleg enega koma potnika ima tud 4 kolesa s krom feltnam, ?portne amortizerje, ro?no, soft top pa enga konja na zadnjem pogonu :D

 

Se viper crte cez :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.