Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

Tisto v ozadju ni ve? RS oddelek ampak navadni avti. :P 73 avtov se je nabralo iz RS oddelka. :jupiii:

Ja pa useen, med samimi renaulti :D

No, sicer pa tut res, edini avto med plehom :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hvala Aci, sem jo spravil skozi ja...tako da kon?no u?ivam v svojih ?uljih :P Kaka malenkost ?e, pa malo me ?e beige usnje mika sramezljiv Pa morem re?t, da je bil prej?nji motor napram temu ?e na pol mrtev  <_<

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Aci, sem jo spravil skozi ja...tako da kon?no u?ivam v svojih ?uljih :P Kaka malenkost ?e, pa malo me ?e beige usnje mika sramezljiv Pa morem re?t, da je bil prej?nji motor napram temu ?e na pol mrtev <_<

Kaj pa je blo zdej s plini?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avta se bolj malo vidi....saj ce bi mel alhambro ali pa transporter bi pa se kaj dodal not.....68fda53eaf6d62d5d6cda89f376ae4f8.jpg

On top pridejo se osebe in pes

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Aci, sem jo spravil skozi ja...tako da kon?no u?ivam v svojih ?uljih :P Kaka malenkost ?e, pa malo me ?e beige usnje mika sramezljiv Pa morem re?t, da je bil prej?nji motor napram temu ?e na pol mrtev  <_<

Ej...res je veliko truda in ?asa ter denarja si vlo?il v Mazdo ...zato lepo u?ivaj v vo?nji in naj ti dobro slu?i...lp:-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.