Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

Jaz grem v avto lenart. Za fotrov odbija? sem namesto 160?, dala 100?...

?e pa tam nimajo, pa pokli?ejo v gmt in grem tja iskat. Tako da za diske in plo??ice sem dala skupaj 45?.

Druga?e pa ja, kr pred vhod haha.. kar na?eloma ni moja navada..

Bi ?trihala ?rne lu?i.. pa ne upam..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem a katerega konca si, ampak v MB in okolici je 80% cest katastrofa... potem pa se jaz ?udim, zakaj je imel vsak moj avto hin kon?nike... :/

 

Got me there:) edino po ?tajerski sem res bolj poredko:).. samo dol je bilo recimo tako, da vozi? po cesti.. ki ima res ostre in velke lukne.. in kar naenkrat makadam.. pa ?e to neurejen in neozna?en:)..

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem a katerega konca si, ampak v MB in okolici je 80% cest katastrofa... potem pa se jaz ?udim, zakaj je imel vsak moj avto hin kon?nike... :/

Jp, sm skoraj vsak dan v vasem koncu, tak da res niso v blestecem stanju :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da napi?em ?e malo pozitivnega, ker to se ne zgodi vsak dan - kar pobuljil sem ko sem ?el domov Bovec - Cerkno - ?iri. Od Most na So?i mimo Cerknega do Sp Idrije popolnoma nova cesta, in to cesta! Z mtorjem me predel ali Vr?i? ne vidita ve? v smeri Bovca... :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da napi?em ?e malo pozitivnega, ker to se ne zgodi vsak dan - kar pobuljil sem ko sem ?el domov Bovec - Cerkno - ?iri. Od Most na So?i mimo Cerknega do Sp Idrije popolnoma nova cesta, in to cesta! Z mtorjem me predel ali Vr?i? ne vidita ve? v smeri Bovca... :jupiii:

 

 

Lani so to delali... Ko sem tamalo peljal V Tolmin na MetalCamp... sem pomoje stal pri vsakem semaforju, kjer je bila cesta izmenicno enosmerna... Bilo je pa pomoje vec kot 10 takih prisilnih pavz :) ... Tja grede smo sli cez Skofjo Loko in naprej cez Podbrdo in skozi Basko grapo... nazaj pa po tej cesti, kjer sem potem pomoje porabil med stanjem pred semaforji vec kot pol ure :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.