Skoči na vsebino

Pomo? pri nakupu mazde 6


Sorti

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

sem na novo prijavljen na forumu, ?eprav ga spremljam ?e nekaj ?asa in da ne odpiram nove teme, me zanimajo va?e izku?nje z Mazdo 6 CD 129, saj se resno zanimam za nakup. Nekaj sem ?e prebral na forumu, vendar ker gre za dve leti star motor, nekih izku?enj tudi ?e ni objavljenih. Sedaj sem lastnik Honde Accord iCTDI, pa sem z njo zelo zadovoljen, predvsem s stro?ki vzdr?evanja in porabo, zato ?e je morda imel kdo v lasti oba avtomobila, lahko napi?e tudi primerjavo. Na tem forumu sem prebral, da je servisiranje Honde dra?je od Mazde. ?e je temu res tako, potem se racionalnost nakupa izpla?a, vendar je pri Hondi odvisno, na kateri servis pelje?. Prvi lastnik moje je za drugi servis na poobla??encu pla?al 600 eur, jaz pa za povsem enako obse?en servis na drugem poobla??encu 300 eur. Seveda si ogledujem tudi novo Hondo Accord, vendar je to ?e druga zgodba.

Torej vesel bom vsakr?nih predlogov ali nasvetov, zakaj iti v nakup in zakaj ne. Predvsem pa me zanima, ali ima ta motor ?e verigo.

 

Lp

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 62
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pozdravljeni,

 

sem na novo prijavljen na forumu, ?eprav ga spremljam ?e nekaj ?asa in da ne odpiram nove teme, me zanimajo va?e izku?nje z Mazdo 6 CD 129, saj se resno zanimam za nakup. Nekaj sem ?e prebral na forumu, vendar ker gre za dve leti star motor, nekih izku?enj tudi ?e ni objavljenih. Sedaj sem lastnik Honde Accord iCTDI, pa sem z njo zelo zadovoljen, predvsem s stro?ki vzdr?evanja in porabo, zato ?e je morda imel kdo v lasti oba avtomobila, lahko napi?e tudi primerjavo. Na tem forumu sem prebral, da je servisiranje Honde dra?je od Mazde. ?e je temu res tako, potem se racionalnost nakupa izpla?a, vendar je pri Hondi odvisno, na kateri servis pelje?. Prvi lastnik moje je za drugi servis na poobla??encu pla?al 600 eur, jaz pa za povsem enako obse?en servis na drugem poobla??encu 300 eur. Seveda si ogledujem tudi novo Hondo Accord, vendar je to ?e druga zgodba.

Torej vesel bom vsakr?nih predlogov ali nasvetov, zakaj iti v nakup in zakaj ne. Predvsem pa me zanima, ali ima ta motor ?e verigo.

 

Lp

 

ima verigo, motor je fenomenalen, dovolj mo?i, tih, poraba majhna

 

naredil sem ?e 5000km v enem mesecu in mi ni dovolj :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo fajn avto. Vse ?tima kot treba. Poraba, navor, udobje, klima, prostor v prtlja?niku in ?e bi lahko na?teval.

 

Vendar pa zaradi spremembe kraja zaposlitve ni ve? potrebe po dveh velikih avtomobilih. ?e koga zanima M6 http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5850184 ali M5 http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5843329

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale kuri cca 8-9 zavoljo petih prestav, ampak je pa dovolj mo?en da po?ene tole kobilo s petimi + prtljaga.

 

V tega se spla?a vlo?iti ?e dobrega jurja za plin, ker ima 200.000km pred seboj vsaj.

 

P.S. Mojo M5 GTA CD143 je bilo tudi mo? do 8,5L pognat...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva, sam ?koda k tempomata nima :-( Se ?lovek razvadi :)

 

Seveda ga ima - napaka oglasa

EDIT res manjka na volanu ?zmeden? pa GTA je??? Ima pa neuporabno navigacijo :hohoho:

 

evo moja:

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=6693

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ga ima - napaka oglasa

EDIT res manjka na volanu ?zmeden? pa GTA je??? Ima pa neuporabno navigacijo :hohoho:

 

evo moja:

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=6693

 

Navigacija DELA !!!!

Ima kolega enako in del a BP.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prou dolg je pa nisi imel :) Ali si pa pozabil tankat :-)

 

Za?el sem pri 50.000 vpisovati, kupil sem pa novo - takrat pa je poraba.com za?ela delovati. Avto sem imel 3 leta, in ga ?e redno sre?ujem pri kolegu ima ?e 130.000km brez ene same napake :):)

 

Ko smo se selili v hi?o je bilo neumno (tako kot na primer ta 2 v oglasu) imeti CX7 in M5 GTA, oba na oglas, in prvi je ?el M5.

 

So bili pa to zlati ?asi - M5 GTA CD143 60.000km je ?el za 18.000?, ostalo mi je od odkupa leasinga 5.000? in sem spet vse nazaj dobil....

 

Ne zaidiva!!

 

Tale avto na oglasu je multipraktik, in ga je vredno ogledati in razmisliti o nakupu!!!!!!! Drsna vrata so zakon, in ?e vedno je dovolj ?porten za 'solo' vo?nje

 

Navigacija DELA !!!!

Ima kolega enako in del a BP.

 

Ja Land Rover CD z glavnimi cestami v SLO samo - v Evropi pa dela BP!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Land Rover CD z glavnimi cestami v SLO samo - v Evropi pa dela BP!

 

Samo glasovno ne dela po vseh potkah, druga?e pa BP.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.