Skoči na vsebino

saj ne morem verjet!


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 53
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

sploh ne vem kaj naj napi?em slike povedo vse!!!!! :(:angry:

 

dobrodo?el vsak nasvet kaj naredit je pa stopljen bat na prvem cilindru in po?en na ?etrtem s tem da so na prvem cilindru tudi raze!! :(:(

 

post-6531-1336143789_thumb.jpg

post-6531-1336143812_thumb.jpg

post-6531-1336143857_thumb.jpg

post-6531-1336143876_thumb.jpg

 

za ker avto gre...?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabljen motor je najcenej?i po konkretnih vezah (majstr Pelko) 2300 ?, mislim da je bilo govora iz Avstrije! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, po pravic povedan me tile dizli nikoli niso ekstra zanimali, preberi si ZS, sem ti poslal cifro omenjenga majstra, on ti bo vedel povedat kako pa kaj! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je mazda 6 2.0 dizel 2003 na motorju je bil narejen velik servis ( 180000 km)plus o?i??eno cedilo(196000 km) skratka jeba!!!

motor na katerem je narejen velik servis al da se ?ez 10 tiso? spet popravlja?? :)

 

 

jaz sem imel pred pol leta enak problem, s tem da se mi bat ni raztopil ampak je razletel, drugi pa je bil napokan. tak da ?e bo? rabil kaj info me pokli?i 041 820 226

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zirinofski, brez zamere, ampak jaz bi tistega tvojega majstra, pri katerem sem se sam enkrat oglasil, ko ti je 're?eval podlo?ke in injektorje s svojimi deli', malo povpra?al po zdravju........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj saj ni on kriv takrat ko sem manjal ?obo sem jo sam "zrihtal"(B-INNOVA) pa kar je popravljal je blo vse ok jaz osebno sem z njegovim delom ve? kot zadovoljen saj kdo pa je rekel da je ?oba zatajila lahko je za to kriva prej?na ?oba lahko je pa ?e prej?nji lastnik imel kak?ne te?ave z motorjem videl v ?em je stvar in avto enostavno na hitro in poceni prodal naprej nasrkal sem pa jaz (v moji lasti je eno leto).

itak bom pa dal tudi ?obe na test ker skoraj ne vrjamem da bi zatajila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

 

Sem malo pofirbcav po nem?kih forumih pa je polno podobnih primerov.

Nekateri so malo pred, bi lahko rekel temu katastrofalno okvaro motorja menjali ali obnavljali injektroje.

Drugi za to krivijo premajni kanale za vodo in olje ki hladijo motor. Kanali naj bi se ma?ili. Spet drigi krivjo ?rpalko za olje itd.

Nekateri celo gredo v to?bo z svojim mazdinim sevisom, ker jim ne uvaljavjajo garancije.

Je pa ve?ina primerov s po?enim ali s stopljenim batom pri mazdah okoli letnik 2003.

Sem prepri?an da in?inirji, konstruktorji, ali pa sektror za razvoj pri mazdi sigurno vedo kje so ga posrali, da prihaja do tega.

 

Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

 

Sem malo pofirbcav po nem?kih forumih pa je polno podobnih primerov.

Nekateri so malo pred, bi lahko rekel temu katastrofalno okvaro motorja menjali ali obnavljali injektroje.

Drugi za to krivijo premajni kanale za vodo in olje ki hladijo motor. Kanali naj bi se ma?ili. Spet drigi krivjo ?rpalko za olje itd.

Nekateri celo gredo v to?bo z svojim mazdinim sevisom, ker jim ne uvaljavjajo garancije.

Je pa ve?ina primerov s po?enim ali s stopljenim batom pri mazdah okoli letnik 2003.

Sem prepri?an da in?inirji, konstruktorji, ali pa sektror za razvoj pri mazdi sigurno vedo kje so ga posrali, da prihaja do tega.

 

Lp.

 

jaz sem imel po?en bat na moji ki je letnik 2005... po moje je za stopljen bat kriva ?oba, ki je polivala bat ali pa mogo?e zama?en hladilni kanal, kot je bilo prej omenjeno...

glede firm ki pa testirajo ?obe, pa je tudi problem ker te v?asih ho?ejo samo napizdit, da je ?oba zani? samo da bi ti prodali novo oz.obnovljeno... sem mel moje na testu in mi je majster rekel da so 3 zani? oz. da dovajajo premalo nafte, ena pa je ok. preden sem mu jih dal na test me je spra?eval kaj je narobe z njimi, ampak mu nisem ni? povedal in sem rekel da pa? ho?em videt v kak?nem stanju so... pol ko pa mi je rekel da so tri fu?, sem mu rekel da mi je po?il bat in je da je to to da so ?obe hin... ironija pa je v tem, da je po njegovem testu bla dobra edina ?oba na prvem batu, na katerem je bil tudi po?en bat......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, po pravic povedan me tile dizli nikoli niso ekstra zanimali, preberi si ZS, sem ti poslal cifro omenjenga majstra, on ti bo vedel povedat kako pa kaj! :jupiii:

 

eto, ?e ena zadeva zakaj sm se ognu M6 diesel in raj? vzel M3 diesel glede na to ta je zadeva na ?estkah dokaj serijska :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o?itno zna res samo ?vab nardit traktor mtor :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj saj ni on kriv takrat ko sem manjal ?obo sem jo sam "zrihtal"(B-INNOVA) pa kar je popravljal je blo vse ok jaz osebno sem z njegovim delom ve? kot zadovoljen saj kdo pa je rekel da je ?oba zatajila lahko je za to kriva prej?na ?oba lahko je pa ?e prej?nji lastnik imel kak?ne te?ave z motorjem videl v ?em je stvar in avto enostavno na hitro in poceni prodal naprej nasrkal sem pa jaz (v moji lasti je eno leto).

itak bom pa dal tudi ?obe na test ker skoraj ne vrjamem da bi zatajila.

 

Pred desetimi dnevi si ??istil sito v karterju in je blo kar zapacano, kaj mislis da ni lahko to pripomoglo? Kolikor sem spremljal, se vse napake pojavijo med 170 in 200 tisoc kilometri, ko preseze to mejo ponavadi potem ni ve? problemov.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I don't think so. DITD motorji so bli ve? kot odli?ni :blush:

 

:vskalo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, ko sem za?el brat to temo sem se kar oddahnil, da sem svojo ?e pred tem pojavom prodal -_-

Veliko sre?e in ?im manj stro?kov pri popravilu

 

Hmmm a to nas vse ?aka, k mamo traktorje 2.0D? Potem je edina varianta spravit od bajte dokler je ćas

 

ironija pa je v tem, da ga ni mogo?e prodat, edino ?e bi ga porinil kam v ra?un, fakoff....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj ravno to je najbolj zanimivo da jih sploh ni blo men je avto normalno delal vse do srede ko me je pustil na cedilu sredi avtoceste( za?el laufat po treh cilindrih pa bel dim se je kadil) tako da je bila potrebna avtovleka s takim batom sem se vozil bog ve kolk dolgo :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.