Skoči na vsebino

Avtomatski vklop lu?i


Priporočeno sporočilo

Luka, priporocam, da se pred takim posegom pozanimas, ce si ne bos ob taki uporabi svetil, prisluzu kar dveh kazni; za neprizgane luci & nepravilna uporaba meglenk. :zvizga:

 

To ne ker nekatera vozila meglenke z zmansano svetljivostjo uporablajo, vw golf 5 in naprej meglenke z zmansano vidljivostjo uporablajo za ovinke(ko obrne? volan se ti prizge meglenka na strani z zmansano svetlinostjo) tako da to nebi bilo problema, policaju pa ?e vedno lahko pri?ge? meglenke s polno svetilnostjo. Zanima me samo, ?e bi bilo to pri mazdi mo?no tako "sprogramirat"?

Lp Luka

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 81
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kolikor mi je znano, pri tistih iz VAG koncerna, ne svetijo meglenke... ampak so dodatne dnevne luci, ki so v istem ohisju oz. na isti poziciji kot meglenke ... Vsaj tako se mi zdi, da sem nekje bral...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dolo?eni VAG imajo meglenke in dnevne lu?i v istem ohi?ju ampak je vsako svoja ?arnica. Golf6, Pasat novej?e mazde (brez xenona) pa uporabljajo dolge lu?i z zmanj?ano svetilnostjo za dnevne lu?i.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor mi je znano, pri tistih iz VAG koncerna, ne svetijo meglenke... ampak so dodatne dnevne luci, ki so v istem ohisju oz. na isti poziciji kot meglenke ... Vsaj tako se mi zdi, da sem nekje bral...

 

novej?i da, starej?i ala moj exeo pa si dal koliko procentno naj gorijo DOLGE ko je stikalo na 0.

 

Druga?e pa pozabi to je japonc!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej je zadeva totalno neizvedliva? <_<

 

Po nem?ko sigurno 342% da

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.