Skoči na vsebino

Mazda6 2013


g.Wankel

Priporočeno sporočilo

No evo ?e prakti?en info

tela box

http://shrani.si/f/3P/W2/4thB8QGV/1/photo.jpg

 

ki je custom made za mojo 6ko (originalen skraj?an 5cm v dol?ino) - gre v mojo 6ko 1cm pod zgornjim robom in poteka cca 2cm znotraj vzdol? zadnjega stekla.

 

Danes na servisu smo testirali novo mazdo s tem boxom - sploh ne gre not po vi?ini meter pa pove, da tudi ?e bi ?el bi zadnje steklo nasedlo nanj - previs zadnjega stekla je veliko ve?ji - avto se za?ne prelamljati veliko prej.

 

Nekako karikirano - je pa vse to posledica mo?no vi?jega podnja, ?e bi pometal vse ven in naredil svoj podenj cca 6-7 cm ni?je bi ?lo, saj je pod original ozkim podnom ?irok prostor s stiroporom in en kup krame ki je sploh brez gume ne rabi?

post-2637-1364888415_thumb.jpg

post-2637-1364888426_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 683
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pa saj jaz vseskozi govorim, da tale nova ?estka sploh ni karavan, je bolj petvratna razli?ica. Tako da sploh ne vem, zakaj je Boss tako ?alosten. ?alostni bi morali biti tisti, ki si ?elijo karavana.

 

:glare: ?al sem res - ampak v tem smislu, kako res dober in v?e?en je avto a hkrati neuporaben - glej kontra efekt, s tem me bolj zanima limuzina, saj nudi ?e ve? udobja zadaj, a obenem iste kufre pelje, res da psa pol v trugo :zvizga:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:glare: ?al sem res - ampak v tem smislu, kako res dober in v?e?en je avto a hkrati neuporaben - glej kontra efekt, s tem me bolj zanima limuzina, saj nudi ?e ve? udobja zadaj, a obenem iste kufre pelje, res da psa pol v trugo :zvizga:

 

 

Saj imas se skoraj nov avto... Do takrat, ko bos spet gledal, bo ze faceliftana... mogoce celo pride tudi "GT" ali hatchback verzija :) ... Ali bos sedaj ze pri novih menjal na eno leto? :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj imas se skoraj nov avto... Do takrat, ko bos spet gledal, bo ze faceliftana... mogoce celo pride tudi "GT" ali hatchback verzija :) ... Ali bos sedaj ze pri novih menjal na eno leto? :)

 

ne ne, v bistvu me je pomirilo, ker sem takra razmi?ljal ?e ?m ?e eno leto po?akat na novo, pa sedaj vidim da sem imel sre?o, ko sem zagrabil akcijskega miraija...

Fak je to da 3-4 dni na teden 100% izkoristim prtlja?nik odkar mam psa :), ampak zato pa? kupujem karavana

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa je karavan ta novi zakon in ko bo ura ga bom rabljenega (nikoli novega) nabavil.Pa kaj, ?e gre kak?en kufer?ek manj v prtlja?nik bom pa isto robo kot sedaj spakiral v vre?e.Pa bo problem re?en. :P

Edino kar me skrbi je PDF- moja Mazda I je zakon, ker lahko 20 krat na dan naredim po dva kilometra pa se ni? ne pri?iga. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa ne kupi? raje hr?ka? :P

Tale tukaj na levi se je celo ?ivljenje vozil na stolu.

 

ne gre se za avto, rad mam sebe, otroke in tudi psa. Hr?ek pa usnje ne gre skupi :), edin ?e ga v gumo montira? pa lavfa celo pot :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater ?lovek malo odpre temo po nekaj ?asa in ugotovi nekaj...

A obstaja kaka tema, kjer Boss za?ne iti v detajle o porabi? :blink:

 

Bo treba Labija s slikam?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa je karavan ta novi zakon in ko bo ura ga bom rabljenega (nikoli novega) nabavil.Pa kaj, ?e gre kak?en kufer?ek manj v prtlja?nik bom pa isto robo kot sedaj spakiral v vre?e.Pa bo problem re?en. :P

Edino kar me skrbi je PDF- moja Mazda I je zakon, ker lahko 20 krat na dan naredim po dva kilometra pa se ni? ne pri?iga. :P

 

Ta nova naj bi bila brez DPF? Sem na parih koncih ?e prebral to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta nova naj bi bila brez DPF? Sem na parih koncih ?e prebral to.

 

 

Bullshit ... smo ze tukaj razgljabljali o tem >> http://goo.gl/sSpef

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater ?lovek malo odpre temo po nekaj ?asa in ugotovi nekaj...

A obstaja kaka tema, kjer Boss za?ne iti v detajle o porabi? :blink:

 

Ja jebat ga, nimam renoja, da bi lahko ?e o ?em drugem pisal... sre?a, da imam kapelco, da je vsaj malo pestro. :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bullshit ... smo ze tukaj razgljabljali o tem >> http://goo.gl/sSpef

 

Ja pol pa tudi strokovi ?lanki pi?ejo bullshit. Rre?eno je bilo, da je mazda prva s tako kompresijo in posledi?no tudi DPF filtra ni. Ok, tam so vam najbr? pravilno predstavili vse skupaj. Upam :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja in? Saj jaz ga tut nimam :harhar: pa zato pi?em v vsaki temi o porabi in grem v detajle, da ne bi mel karavana zaradi ve?je porabe. :D

 

You're missing the point... sem najprej omenil, da mi karavani tako ali tako niso v?e? - mislim, da si lahko dovolim ta luksuz, da mi nekaj ni v?e? vizualno. ?ele kot naslednje sem napisal, da poleg, da mi ni v?e?, je pa ?e vi?ja poraba zaradi oblike. Kot ka?e sem naredil napako, da sem to omenil in se zdaj obe?a? na to izjavo pa ?eprav vzeto izven konteksa... mater k da bi mel z Lojzijem opravka. :hudicek::jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

You're missing the point... jaz pa nimam francoza. :hohoho:

 

OK, ima? prav, se umikam iz offtopica. :blush:

 

EDIT: ?tikli so kul, zaradi poraba pa ne glede na kaka je, je minus in so ljudje samo depresivni tko da ?tikli, in ostalo kar Labi lima v skriti del me ne moti. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

You're missing the point... jaz pa nimam francoza

 

Se strinjam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

podatki prenovljenega Superba

v karavanu 633 litrov in limuzini 595 litrov.

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tale superb ima nekaj, kar noben nima (pa mi ni jasno zakaj)

 

izgleda kot limuzina, ampak gepek se odpre na dva dela (samo pokrov, ali pa ce dlje drzis tipko se odpre tudi zanjda sipa, pa je tudi boss happy)

 

sam nazalot volan je brez feelinga, drugace pa kr boljsi od mazde 6 v vseh pogledih

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • V tej poplavi vsesplošnih podražitev se moramo zahvaliti trgovskim centrom, da vsaj za vozičke držijo isto ceno 0,5€.
    • – “Draga, zakaj si se poročila z mano?” – “Ker si zabaven.” – “Mislil sem, da zato, ker sem dober v postelji.” – “Hahaha, a vidiš kako si zabaven...”
    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.