Skoči na vsebino

Mazda6 2013


g.Wankel

Priporočeno sporočilo

definiraj olupljeno? A nima klime, absa, elektri?nih ?ip, daljinskega centralnega, motorja in 4h gum...Kaj pa bi ?e potreboval danes?????

 

ni? ne bom posebej rekel, samo poglej si opremo EMOTION in opremo CHALLENGE ali celo ATTRACTION pa ti bo vse jasno. Jaz osebno sem se zelo navadil na stre?ne sani (ko gremo na morje pride EKSTRA uporabno), na tempomat (se veliko vozim po avtocesti), na bluetooth (ko se vozim se tudi na veliko pogovarjam), da ne govorim o zatemnjenih ?ipah in o zlo?ljivih ogledalih (?e posebej prav pride na ozkih parkiri??ih). Skratka, jaz sem na?eloma tak ?lovek, da ?e ?e riskiram 20 jurjev za avto ?elim da ima ?e nekaj dodatkov. To je pa? moje mnenje, dopu??am pa vsakemu svojega. Jaz osebno potem nove mazde raje nimam kot da jo imam z opremo EMOTION, sorry, sam tak je to pri meni .... PA BREZ ZAMERE
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 683
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ni? ne bom posebej rekel, samo poglej si opremo EMOTION in opremo CHALLENGE ali celo ATTRACTION pa ti bo vse jasno. Jaz osebno sem se zelo navadil na stre?ne sani (ko gremo na morje pride EKSTRA uporabno), na tempomat (se veliko vozim po avtocesti), na bluetooth (ko se vozim se tudi na veliko pogovarjam), da ne govorim o zatemnjenih ?ipah in o zlo?ljivih ogledalih (?e posebej prav pride na ozkih parkiri??ih). Skratka, jaz sem na?eloma tak ?lovek, da ?e ?e riskiram 20 jurjev za avto ?elim da ima ?e nekaj dodatkov. To je pa? moje mnenje, dopu??am pa vsakemu svojega. Jaz osebno potem nove mazde raje nimam kot da jo imam z opremo EMOTION, sorry, sam tak je to pri meni .... PA BREZ ZAMERE

 

Nisem rekel - poznam opremo, ampak ravno zato je ta avto ponujen s ceno ki ustreza takim ki tega ne rabijo. Ti in tudi jaz pa kupiva bolj?o opremo in pa? pla?ava ve?.

 

Kar ho?em re?i malo kateri ponudnik avta ne pozicionira top class avto tudi za normalnega uporabnika, samske pare, nenazadnje podjetje....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem rekel - poznam opremo, ampak ravno zato je ta avto ponujen s ceno ki ustreza takim ki tega ne rabijo. Ti in tudi jaz pa kupiva bolj?o opremo in pa? pla?ava ve?.

 

Kar ho?em re?i malo kateri ponudnik avta ne pozicionira top class avto tudi za normalnega uporabnika, samske pare, nenazadnje podjetje....

 

WTF, kako pa to zgleda ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WTF, kako pa to zgleda ? ?zmeden?

 

ha ha ha samske v smislu otrok.....dobra ni kaj :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WTF, kako pa to zgleda ? ?zmeden?

 

ha ha ha samske v smislu otrok.....dobra ni kaj :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni? ne bom posebej rekel, samo poglej si opremo EMOTION in opremo CHALLENGE ali celo ATTRACTION pa ti bo vse jasno. Jaz osebno sem se zelo navadil na stre?ne sani (ko gremo na morje pride EKSTRA uporabno), na tempomat (se veliko vozim po avtocesti), na bluetooth (ko se vozim se tudi na veliko pogovarjam), da ne govorim o zatemnjenih ?ipah in o zlo?ljivih ogledalih (?e posebej prav pride na ozkih parkiri??ih). Skratka, jaz sem na?eloma tak ?lovek, da ?e ?e riskiram 20 jurjev za avto ?elim da ima ?e nekaj dodatkov. To je pa? moje mnenje, dopu??am pa vsakemu svojega. Jaz osebno potem nove mazde raje nimam kot da jo imam z opremo EMOTION, sorry, sam tak je to pri meni .... PA BREZ ZAMERE

 

Pa ?e crkne rukne? na streho in porine? v grabn ?

Sam nimam tra?nic ?ez streho pa sploh ni problema, v vsakem primeru rabi? imet ?e prtlja?ne nosilce, za fiksna mesta al pa tra?nice. Kje je tle bonus tra?nic ?

Obstaja model brez tempomata ? ?zmeden?

Zatemnjene ?ajbe, ok sam tud ?e so naknadno ni neka bogatija.

BT, je fajn, pa ?e ga ni so mogo?e clo bolj uporabne alternative, tud cnej?e z ve? kot "original"

Zlo?ljivi ?pegli, ja mater problem tis 2x na leto it okol parkiranga avta pa jih zapret ?

 

ha ha ha samske v smislu otrok.....dobra ni kaj :P

 

Aha, ok zdej razumem.

:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi tale cena 19.990 dobra tr?na poteza, saj bodo na ta na?in s svoje salone pritegnili ?e dodatne stranke, ki jim prej s ceno preko 20.000 avto ni "di?al", kasneje pa ?isto mo?no, da se tudi tak?na oseba odlo?i in ?e kaj malega doda. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi tale cena 19.990 dobra tr?na poteza, saj bodo na ta na?in s svoje salone pritegnili ?e dodatne stranke, ki jim prej s ceno preko 20.000 avto ni "di?al", kasneje pa ?isto mo?no, da se tudi tak?na oseba odlo?i in ?e kaj malega doda. :P

 

Sva ?e 2.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.