Skoči na vsebino

Mazda6 2013


g.Wankel

Priporočeno sporočilo

jap, to je dobra novica

tak pedal je najboljsi, bmwji majo tko pa se kaksen drug

 

 

VW Hro?? npr. l. 1973 :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 683
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ne vem, preveri za doma?o nalogo. :cheers:

 

Hotu sem povedat katera generacija tega popularnega vozila. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A letnik 72 in 74 pa ne? :jezicek: Je pa tole nasploh bolj nem?ka fora, saj po?asi pa japonci capljajo za njimi. :hudicek:

 

sej je napisu npr 1973 :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno je na vzmet :)

 

Vpra?anje, ?e je feder, lahko da gre za torzijo med dvema kovinskima palicama postavljenima na kri? od enega do druga nosilca. V glavnem kakorkoli je ?e?ko da popizdi?... to je ameri?ki sistem in isto sem skritiziral pri KIA Optimi, kjer pa je za povrh ?e neza??itena pot teh nosilcev znotraj prtlja?nika. Clarus pred skoraj 20 leti je imel normalen sistem z nosilcem in amortizerjem in ni? od tega ni segalo v prtlja?nik ter ?e dodatno zmanj?evalo volumen in uporabnost.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa kdo od vas, lastnikov prej?njega modela 6ke ?e kaj razmi?lja o menjavi za novo al je ?e malo prezgodaj?

Kdaj so jih za?eli prodajati z 2.2 dizl motorji? Na avtonetu jih je 4/5 103kw dizlc. :rolleyes:

 

Z 2.2 motorji so se za?ele prodajati v za?etku leta 2009.

 

Glede menjave pa toliko - mene najbolj odbija to, da ni na voljo 5 vratne, karavani so mi pa po defaultu grdi. Tako, da edino kar bi prevagalo je to, da je novi dizel ob?utno var?nej?i vsaj glede na teste. ?eprav tudi, ?e je liter manj kot porabim zdaj je to pri 200.000 prevo?enih km "le" slabih 3k? manj kar je slab argument glede na dopla?ilo pri menjavi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

re?te kar ?te, karavanka je Top ?it

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6838867&show=1

 

Po filingu slike pa se mi zdi da je prtljaznik ob?utno manj?i - o?ji??

 

evo 'push sistem' zadnjih vrat

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6800520&show=1

 

samo ta display notri mi je ?e?ki, zelo od rok voznika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer je lepa .... pa verjetno tud tko gutiva za vozt ... sam ... ful sm upu da bo bl tko k rendri sej je res zlo podobna sam na tistih rendrih k so bli je blo tisto nekej kar je res naredl avto bomba ... mogoce je tud dejstvo da vse slike ki so trenutno na prodaji da so srebrne k je pa? pusta barva al kaj preve? obi?ajna :s armaturka je tko tko ... nic mi ni uno WAAAW :S

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti je vsec ta armatura ? (od opla)

 

?koda da ni ?e pri?gana tista gnusna rumena svetloba, ki navadno osvetljuje takole armaturko v Oplelu. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

brisalec zadaj je tudi stro?ek ratal na limuzini al ga ni bilo ?e?

 

na limuzini ga ni bilo na 5-vratnem HB-ju pa je.

 

Sem mal maltretiral prodajalca v BTC-ju zakaj ni 5-vratne pa se je izgovoril, da je bila to posebnost za evropske trge in da druga?e ni aktualno drugod po svetu. Hja ?e ni aktualno pa ne bodo prodajal, ?eprav je bila 5-vratna bistveno bolj prodajanaj od 4-vratne. :vskalo:

 

?koda da ni ?e pri?gana tista gnusna rumena svetloba, ki navadno osvetljuje takole armaturko v Oplelu. <_<

 

Tista gnusoba jantarjevo rumene barve iz 80 let prej?njega stoletja je pri ekran?kih, ki niso barvni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

koncno so dojel da prave limuzine so 4 vratne

5 vratna je grda, se karavan je lepsi...ce hoces prakticnost, itak kupis karavana (men osebno je juresova 6-ka, lepsa od moje)

 

Ah pa jade - karavani so kot mrli?ki avtomobili sploh ?e so ?rni :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah pa jade - karavani so kot mrli?ki avtomobili sploh ?e so ?rni :jezicek:

 

Bo? videl v ?ivo, da je novi karavan lep?i od limuzine.Jaz sem videl oba.Pa ne zato, ker so mi karavani lep?i (imam ga pa? zaradi prakti?nosti in potrebe) ampak je nekako bolj kompakten.Zadnji del limuzine je precej ?e?ki.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj sedel v belem karavanu. Hud avto le res me moti ta ekran in da je VSE kromasto na volanu vratih, prestavini....ko vaba za vrane

 

Prljaznik je ok samo podenj je kar visji zarad nekega shranievalnega sistema.

Ko jo dobro pogledas od zunaj vidis da je samo dobro daceliftana prejsnja sestka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa je narobe z ekranom?

 

Grd je, kazi vso linije armaturke...pa upam da se ga da ponoc nekak zadimit da te ne moti med voznjo. Prevec korejski je :)

 

Prvic se mi zdi da bi star display pa recimo ne rdec ampak bel pasal v armaturko. Mala valovita strehca in mali display spoday je tocno v harmoniji valov po celi armaturki. Tjo je pa na sredi lepe armaturke en ugly kvadrat....povrh vseh se povsen od rok se moras skorajda stegovati do radia ce sedis malo nazaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.