Skoči na vsebino

Mazda6 2013


g.Wankel

Priporočeno sporočilo

nism mislu namignt da jih c 5 ma sam ... ce bi jih meu ... bi ble zadaj pri miru in nebi mrdale tud u ovinku ne :P

 

od C5 je se slabsa resitev...nasploh vse, kar je povezano z volanom pri C5 je motece..

nedirekten volan, ne dobis info kaj se dogaja s kolesi, milijon gumbov na volanu, sredinski del je fiksen...

 

gumbi na volanu so kul, za avtocesto ali pa bolj ravno cesto...ali pa ce mas volan, ki se od ene tocke do druge vrti s pol zasuka :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 683
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Danes gledal ?estico v BTC-ju. Izgleda fenomenalno in kovinska bela ji lepo pristoji. Ker je cena samo nekaj ?ez 31 jurjev, sem telefoniral svoji dragi, ?e kar dve kupim. :D

 

Sem izrazit ?udak kar se ti?e ocenjevanja avtov - prvo grem gledat prtlja?nik. In, primerjalno, v novo ?estko niti slu?ajno nebi spravil tolk ene robe za na po?itnice kot to lahko v mojo l.2002, ?eprav je nova 6cm ?ir?a in ve? kot 10cm dalj?a. Koloteki pri novi zaradi druga?nega podvozja precej bolj segajo v prtlja?nik, dno le tega je precej vi?je kot pri stari stari ?estki odprtina pa manj?a (verjetno ker so ?parali pri trdnosti/te?i pleha). Bo?nih steklenih povr?in je za pol manj tako da je preglednost ven precej slab?a.

 

Ampak to je to, ve?ina proizvajalcev se na vse kriplje trudi, da bi njihovi karavani zgledali ?imbolj kupejevsko. Pri tem pa se postavlja vpra?anje kaj za vraga bi potem ?lovek sploh ?e kupoval karavana. :ne vem:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri tem pa se postavlja vpra?anje kaj za vraga bi potem ?lovek sploh ?e kupoval karavana. :ne vem:

 

Mene je pa to zmotilo, da npr. hladilnika oz. podobnega predmeta nikakor ne more? stla?iti :blink: v prtlja?nik.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je pa to zmotilo, da npr. hladilnika oz. podobnega predmeta nikakor ne more? stla?iti :blink: v prtlja?nik.

 

lp

 

dons ti ?e skor vsaka trgovina dostavi gospodinjske aparate na dom brezpla?no :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dons ti ?e skor vsaka trgovina dostavi gospodinjske aparate na dom brezpla?no :bravo:

 

selitve pa niso poceni :cheers:

Katrca je bla zakon......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ve?ina ljudi se ponavad seli 1x u life-u, ?e se ;)

 

jaz se 2x letno s hladilnikom :hohoho: + 2x v lajfu ta prava selitev

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ti... :D

 

Hladilnik ostane v kempu v dobrem upanju da ga ?e najde? naslednji?....ne gre niti v prikolico ?ez okno ali vrata :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes gledal ?estico v BTC-ju. Izgleda fenomenalno in kovinska bela ji lepo pristoji. Ker je cena samo nekaj ?ez 31 jurjev, sem telefoniral svoji dragi, ?e kar dve kupim. :D

 

Sem izrazit ?udak kar se ti?e ocenjevanja avtov - prvo grem gledat prtlja?nik. In, primerjalno, v novo ?estko niti slu?ajno nebi spravil tolk ene robe za na po?itnice kot to lahko v mojo l.2002, ?eprav je nova 6cm ?ir?a in ve? kot 10cm dalj?a. Koloteki pri novi zaradi druga?nega podvozja precej bolj segajo v prtlja?nik, dno le tega je precej vi?je kot pri stari stari ?estki odprtina pa manj?a (verjetno ker so ?parali pri trdnosti/te?i pleha). Bo?nih steklenih povr?in je za pol manj tako da je preglednost ven precej slab?a.

 

Ampak to je to, ve?ina proizvajalcev se na vse kriplje trudi, da bi njihovi karavani zgledali ?imbolj kupejevsko. Pri tem pa se postavlja vpra?anje kaj za vraga bi potem ?lovek sploh ?e kupoval karavana. :ne vem:

 

Sej obstajajo tudi t.i. truge za na streho za vse tiste, ki ne more(m)o stla?it vse v prtlja?nik niti v staro staro M6.Mogo?e pa nekateri kupujejo karavane ker so jim lep?i?

Recimo meni so tisti podatki, s katerimi tako radi operirajo novinarji in prodajalci (ob podrtih zadnjih sede?ih je toliko in toliko l v prtlja?niku) totalno nakladanje in neupraben podatek.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej obstajajo tudi t.i. truge za na streho za vse tiste, ki ne more(m)o stla?it vse v prtlja?nik niti v staro staro M6.Mogo?e pa nekateri kupujejo karavane ker so jim lep?i?

Recimo meni so tisti podatki, s katerimi tako radi operirajo novinarji in prodajalci (ob podrtih zadnjih sede?ih je toliko in toliko l v prtlja?niku) totalno nakladanje in neupraben podatek.

 

tudi truga je na karavanu :cheers:

ne vem jaz sem se v karavanu na?el, in je stalno izrabljen, ok pol je itak pasjega zdaj, a tudi prej.

 

Medtem ko CX7 ni bil zame, preglomazen in prepotraten, manj?i prtlja?nik.....in ko grem na dalj?e poti vsekakor karavan proti SUV....

 

Sama oblika pa nima prednosti pred uporabo, pred karavani sem imel Leona pa ok 5 vrata a prekratek za moje potrebe - familija, bajta, gradbeni?tvo, pes, smu?anje, kolesa, sanke, prevozi d.o.o.

 

?e kljuka velikokrat poje...

 

V bistvu je tako - kolikor placa ima? ga bo? izrabil, tudi v Swifta se vsi s psom vsedemo in peljemo :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je pa to zmotilo, da npr. hladilnika oz. podobnega predmeta nikakor ne more? stla?iti :blink: v prtlja?nik.

 

lp

 

Torej, ?emu pol sploh karavan? Cel let tist grd neaerodinami?en zadek s sabo vla?i? pol k pa ga rabi? pa ne more? niti enega kosa bele tehnike prpelat. :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej, ?emu pol sploh karavan? Cel let tist grd neaerodinami?en zadek s sabo vla?i? pol k pa ga rabi? pa ne more? niti enega kosa bele tehnike prpelat. :blink:

 

Jaz mislim, da je ta komentar letel na limuzino ... V karavana to ni noben problem spravit... Jaz sem v prejsnji sestici peljal tri susilce naenkrat :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mislim, da je ta komentar letel na limuzino ... V karavana to ni noben problem spravit... Jaz sem v prejsnji sestici peljal tri susilce naenkrat :cheers:

 

a misli?? Sploh ne vem zakaj bi kdo to omenil, ker v limuzino nikoli nisi mogel bele tehnike notri tla?it :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a misli?? Sploh ne vem zakaj bi kdo to omenil, ker v limuzino nikoli nisi mogel bele tehnike notri tla?it :ne vem:

 

 

Nelogicno pa bi bilo, da bi to nekdo trdil za karavana... Ker ce kaj takega ne mores spravit v karavana, potem nekaj ne stima :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a misli?? Sploh ne vem zakaj bi kdo to omenil, ker v limuzino nikoli nisi mogel bele tehnike notri tla?it :ne vem:

 

Si pa mizo pa vozicek pa previjalno pa ni slo.....pa se to si si mogu sposodit avto :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri karavanih ni ?tos v hladilniku iz ?tacune enkrat na deset let, za to ga ne rabi?.

Meni, na primer, ne di?i tla?it na streho bicikel, ki je ko?tal toliko, kot je vredna moja mazda - ga je ?koda. Ve?krat tedensko tudi zagonim v avto nerazstavljenega chariota pa se odpeljemo par klilometrov do kak?nega izhodi??a za sprehode. ?e bi ga moral razstavljat, se mi to nebi dalo in bi se z mal?kom verjetno vozi?kali bolj okol bajte. Rolo prtlja?nika bi komot prodal, ker ga ?e nekaj let sploh ne vozim s seboj.

 

Z lahkoto se navadi? na neko udobje, se pa potem spra?uje? o smislu kupit ve?ji in dra?ji avto z manj tovrstnega udobja. Na koncu bom ?e na enoprostorcih pristal ki jih mo?no ne maram, tako kot bo mogo?e moral Boss pristat na karavanu ker so mu skenslal 5vratno ?estko.

Eni bodo pogre?al okrogle zra?nike, eni bodo pogre?al MPS... Matr, kam gre ta razvoj...

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na koncu bom ?e na enoprostorcih pristal ki jih mo?no ne maram, tako kot bo mogo?e moral Boss pristat na karavanu ker so mu skenslal 5vratno ?estko.

 

Al pa zamenjat firmo - ne vem zakaj bi se silil v nakup, ?e mi ne pa?e in bom ?e v za?etku nakupa nezadovoljen. :ne vem:

 

Pametni proizvajalci raje ?irijo paleto razli?ic ne pa da jo o?ajo in odganjajo kupce. A je res te?ko uporabit tak sistem kot ga ima Superb in dobi? v enem ?usu tako ?tirivratno razli?ico, kot HB za tiste parkrat letno, ko rabi?, ve?jo luknjo. :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Karavan ok, enoprostorc OK, samo roko na srce kolikokrat na leto ti pride prav ?

Js sem na?i reku da raje greva z obema avtoma na dopust, kot pa da bi mel karavana al pa enoprostorca, mogo?e bi ?e trugo ruknu na enga, samo zarad cca 14 dni oziroma 2-3 fur NE RABIM NE KARAVANA IN NE ENOPROSTORCA.

Razen ?e bi mel 3+ otroke.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Karavan ok, enoprostorc OK, samo roko na srce kolikokrat na leto ti pride prav ?

Js sem na?i reku da raje greva z obema avtoma na dopust, kot pa da bi mel karavana al pa enoprostorca, mogo?e bi ?e trugo ruknu na enga, samo zarad cca 14 dni oziroma 2-3 fur NE RABIM NE KARAVANA IN NE ENOPROSTORCA.

Razen ?e bi mel 3+ otroke.

 

Ne ?teka? ?e novih trendov.

1 mulo karavan

2 enoprostorc po mo?nosti 7 sede?ev

3 najmanj enoprostorc ali Vw caravele ali velik Reno najraje MB Vito ali po mo?nosti Sprinter.

Kako zgleda parkiranje pred vrtcem ne povem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej jaz sem pa debil, ker mam "le" 5 vratno limuzino brez truge pri treh otrocih. :ne vem:

 

No no, kaj pa kapelca.....(kdaj ali kje si pa se 2 naredu :hohoho: )

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5 vratna sux

poleg tega, sa je manj prostora za glave zadi, je slika na ogledalu totalno popacena in vidljivost zadaj manjsa kot pri 4 vratni in karavanu...

pa se to, enkrat sem hotu dat vecjo skatlo noter ni slo, ker glih ta neumna sipa je polozna in ne mores zapret vrat (pa ceprav po teoriji, zaostaja le za 50 litrov napram karavana)

 

naslednjic bom pocakal 3 mesece, ne bom delal iste napake

 

aja ce smo pri novi mazdi, upam, da so koncno resili gretje/hlajenje za zadnje potnike (prva in druga sta cisti poraz glede tega, spredaj toplo in ok, zadi pa zima...)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.