Skoči na vsebino

Mazda6 2013


g.Wankel

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 683
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ceprav na fotrovi cx-5 kr dobr zgleda...

 

mislim da ni ista, ker naj bi bila samo za M6 narejena.... :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bral malo komentarje po tujih Mazda forumih in ve?ina jih meni, da je koncept veliko obetal izdelek pa ve?ine ne prepri?a ve?. Veliko jih ugotavlja, kot da bi bila ta 6-ka(oblikovno) ?e kak?no leto ali dve zunaj in potrebuje ?e facelift. Skratka, malo so udarili mimo vsaj kar se ti?e evropskega okusa.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tiste, ki jim ni v?e? ne navadna ne karavan nova 6-ka, po?akajte do 2014. ko baje pride ven tudi coupe varianta 6-ke. :bravo:

 

to pa zna bit hudo! :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

nvem, men se res zdi zlo podobna zadeva (tajga Lexusa sm pa u?er vidu u ?ivo, pa sm sam debel gledu, pol pa le vidim, da je Lexus)

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razlika med Takeri in Mazdo 6 III so menda minimalne ... vsaj tako pravijo na FBju :)

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razlika med Takeri in Mazdo 6 III so menda minimalne ... vsaj tako pravijo na FBju :)

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Zanimivo, da ima Takeri ?e ve?jo masko kot nova 6-ka a je vse skupaj veliko bolj skladno, tako da je moje mnenje (in verjetno ?e mnenje par tiso? drugih), da absolutno ne bi smeli spredaj ni? tikati oz. "popravljati".

Ker niso ni? naredili, da bi bilo bolj uporabno ali pa ne vem kako estetsko bolj?e. :whatever:

Da ne govorimo o zadnem delu, ki je pri novi 6-ki prav grd napram Takeriju.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razlika med Takeri in Mazdo 6 III so menda minimalne ... vsaj tako pravijo na FBju :)

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Razlike so mogo?e res minimalne, ampak ?e malenkosti lohk hiter pokvarijo avto ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na teh fotkah je ?estka spredaj lep? kot takeri :)

 

Ne vem no, stvar okusa.t Meni Takeri gleda bolj strupeno,agresivno (kot ena ka?a) mazda 6 pa bolj veselo, kot da je pravkar pospravila enega dobrega odojka in je malo napihnjena ter si smeje v brk..Tako mi trenutno delujeta obe. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me je prav zanimalo kak?na je v beli barvi.. se mi zdi kar lepa..

 

(edino ta razmak pri prtlja?niku se mi zdi dost velik, mal grdo zgleda.. mogo?e je pozabil zapret dobro. :) )

 

pol je vsega pozabil zapreti, bela barva pa?.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, na prvi sliki izgleda ?e kar v redu (ker je v redu kot fotografiranja), na ta drugi ni ne ti? ne mi? med kak?nim audijem, bmw in ne vem ?e ?im, zadnji del je pa ?e vedno mimo.Vsaj meni.

Res bi bil z Takeri-nimi auspuhi dosti lep?i zadnji del.

Ne vem, meni ne deluje sve?e, kot bi bila ?e nekaj ?asa zunaj. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.