Skoči na vsebino

Vse aktivnosti

Ta tok se samodejno osvežuje

  1. Zadnja ura
  2. A je tu govora o CX30?
  3. skritikrt

    Kaj poslušate?

    Bryan Adams v Avditoriju Portorož...super je bilo...Bare Bones verzija,pa je folk vseeno že pri prvi pesmi čisto "not padel"😄 Ma,kdor pozna njegovo musko,mu bo itak vse jasno-pri njem je "ziher"😃👍 Bilo pa je vroče in soparno za popi....it,a se je zdelo,da nima veze...Bryan cel koncert ni spil niti kapljice pijače-vsa čast...mora paziti na glas...
  4. Danes
  5. Gregster

    Zanimivi oglasi

    No, sej to sem predvidevov. Ampak drugače mi je pa motor kr zanimiv...
  6. Danes najprej s poganjalcem do Četare, kasneje pa na kopanje do Nevljice na Vrhpolju
  7. dvorjan

    Zanimivi oglasi

    Tako. Pa če se najde kak ne močno karamboliran, je še zanimiv, velika večina je pa res tempiranih bomb, ker so tudi popravljeni bolj površno.
  8. ignacij

    Mazda CX-5 (2026)

    Svašta. 5 x več naročil od pričakovanj. autoblog.com WWW.AUTOBLOG.COM
  9. Shrek

    Pivo mi paše

    Ko pivo v apartmaju še ni bilo hladno...
  10. Shrek

    Pivo mi paše

    😁
  11. Tud premium kdaj pa kdaj crkne...
  12. Shrek

    Zanimivi oglasi

    To je uvoz iz Amerike. Poškodovano 100%. Ponavadi uvažajo Poljaki ali baltiške države, ga zrihtajo in prodajo.
  13. Pozdravljeni!

    Od včeraj sem novopečeni lastnik CX-30 SkyactivG 150 letnik 2022.

    Upam, da mi bo dobro služila...

    5.jpg

    6.jpg

  14. Gregster

    Zanimivi oglasi

    Ne, sej se ne zanimam za nakup. Sam zih je bil zbit.
  15. Bini

    Mazda CX-30

    Meni so na 3ki in na cx-30 vedno delala brezhibno pa imam skozi vse vklopljeno le s silikonskim sprejom sem na 3ki dvakrat špricnil za motorček preventivno.... 🤗😉
  16. etcho

    Kaj poslušate?

    Luka Šulić & band, proslava za Dan državnosti v Piranu, Tartinijev trg. Virtuoz, ni kaj! Na posnetku (1:19) se je začel oglašat en pes v bližini in je še Luki šlo na smeh. 😁
  17. dvorjan

    Zanimivi oglasi

    Naj ti pošljejo slike pred popravilom. 😃
  18. Mazda 787B Returns to Circuit de la Sarthe to Commemorate 35th Anniversary of Its Le Mans VictoryPreberi celoten članek
  19. Včeraj
  20. Gregster

    Zanimivi oglasi

    https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=22018757 Je možno, da je bil razbit?. Smešna cena.
  21. Danes kupil račno Parkside. Prnesem domov in dam polnit. Ugotovim, da se jajca ne filajo. Utripajo obe lučki, kar pomeni da je baterija v okvari🫣🤣 V petek nesem jajca nazaj in nikoli več ne kupim nič od njih.
  22. tommzy

    Mazda CX-30

    Ne bi rekel, da sem eden redkih. Forumi pravijo drugače... Ena od mnogih tem glede ogledal... https://www.cx30talk.com/threads/electric-folding-mirror-fault.4201/?utm_source=google&utm_medium=organic Bomo porihtali. Oziroma bodo menjali na servisu. Pol pa bom videl kako naprej. Med drugim sem tudi Hondo Civic gledal ja... Mogoče zamenjam enkrat. Je pa draga...
  23. dvorjan

    Pivo mi paše

    Končno dobil en dober pir na plaži ... Vergina Red.
  24. Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam
  25. Slivka

    Tole je pa kr smeh

    Babica se z ogromno torbo odpravi na Novo Ljubljansko banko. Pristopi k okencu: - "Rada bi odprla račun pri vas." - "Seveda gospa rade volje, kakšen bo pa vas prvi polog?" - "Položila bi osemindvajset milijonov evrov." - "Tako veliko, ja, kje imate pa ves ta denar?" - "Drago dekletce, tule pri sebi v tej torbi." - "Ja gospa pa veste, da se taka vsota denarja ne nosi v torbi. Za račun vas bo pa sprejel naš direktor, saj so taka pravila naše banke pri tako velikih pologih na račun." Babica nima nič proti in direktor jo sprejme v svoji pisarni. Pijeta kavico in se pogovarjata, na koncu pa si direktor dovoli vprašanje: - "Vas lahko za konec vprašam še nekaj sicer zelo diskretnega, ne smete mi zameriti, vendar me zanima, kako ste prišli do toliko denarja?" - "Eh, kako, enostavno - s stavami." - "Je to mogoče! S kakšnimi stavami pa, če smem vprašati?" - "Ja s kakšnimi stavami le, s čisto običajnimi stavami!" - "Nemogoče!" - "Lahko vam dokažem, a greva midva kaj stavit?" - "Ja kaj pa bi sla midva lahko stavit?" - "Recimo, staviva, da imate vi, gospod direktor, kockasta jajca." - "Kako prosim, kako, kockasta jajca! Jaz vendar nimam kockastih jajc! Kakšna stava pa je to! Moja jajca so čisto lepo okrogla!" - "No, vidite, potem ni nobenega razloga, da ne bi stavili z menoj, za, reciva, tisoč evrov, da imate kockasta jajca!" - "Velja, pa staviva!" - "Velja, jutri ob dvanajstih prideva skupaj z mojim odvetnikom in preveriva, kakšna so vaša jajca!" Babica odide, direktor pa ni mogel več delati, saj se je cel dan in še cel večer ogledoval in otipaval po jajcih. Vendarle pa so bila naslednji dan jajca še vedno okrogla, zato se ves vesel napoti v banko. Nestrpno čaka na dvanajsto uro, se ves čas otipava, ogleduje, vendar so jajca nedvomno okrogla. Napoči dvanajsta ura in na vratih potrka babica s svojim odvetnikom. Direktor: - "Gospa, tole stavo ste nedvomno izgubili, sedaj so moja jajca definitivno okrogla in ne kockasta." - "Bomo videli, bomo videli, v to se želim osebno prepričati, če nimate nič proti se, prosim, slecite." - "Ni nobenega problema." Direktor se sleče, babica pa mu v roki otipava in pregleduje jajca, ter jih drži. V tistem pa direktor vpraša: - "Čudno gospa, ne vem, zakaj se vaš odvetnik tolče z glavo v zid?" - "Ja to je pa, sinko, zato, ker sem z njim včeraj stavila za deset tisoč evrov, da bom danes točno opoldne držala za jajca direktorja Nove Ljubljanske banke..."
  26. S kolegi smo jo gledal po spustu z Rombona in nismo bil dovolj korajžni, pa tudi nismo neke ultralahke kategorije in bi bili lahko hitro glavni akterji v črni kroniki, heh
  27. Meni najzahtevnejša je bila "ferata" je bila tista iz 1. svetovne nasproti Kluž v smeri Hermana. S kolegom sva jo sicer splezala, čeprav ni bila vzdrževana že 100 let. Precej "lahka" sva morala biti na njej ker je precej manjkalo, ostanki pa so bili zelo majavi. V kakšnem stanju oziroma ali sploh še je, ne vem. Glede na to, da so marsikaj delali tam nad cesto ob zadnji sanaciji in širitvi, je mogoče že ni več.
  28. Mraušk Mčk

    Mazda CX-30

    Ker se ne upaš zares pogledat v ogledala.
  1. Naloži več aktivnosti
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.