Vse aktivnosti
Ta tok se samodejno osvežuje
- Zadnja ura
-
Sicer ti pa ponujajo VIN številko, pa preveriš, če ga je kakšna zavarovalnica imela "v obdelavi"... Ni mi pa jasno - uvožen po naročilu. In zakaj ga potem prodajajo na Avto.Net?
-
Super.👍 Samo je moralo bit pa res nevzdržno zaradi te vročine, ki je že več kot teden dni.
- Danes
-
Črna parkside...
-
Ne kupovati teh jajc.😉
- Včeraj
-
Orodje (poceni vs. drago, “noname” vs. brand name)
Mraušk Mčk je odgovoril na Janez007-ovo teme v forumu Krneki
A je tu govora o CX30? -
Bryan Adams v Avditoriju Portorož...super je bilo...Bare Bones verzija,pa je folk vseeno že pri prvi pesmi čisto "not padel"😄 Ma,kdor pozna njegovo musko,mu bo itak vse jasno-pri njem je "ziher"😃👍 Bilo pa je vroče in soparno za popi....it,a se je zdelo,da nima veze...Bryan cel koncert ni spil niti kapljice pijače-vsa čast...mora paziti na glas...
-
No, sej to sem predvidevov. Ampak drugače mi je pa motor kr zanimiv...
-
Tako. Pa če se najde kak ne močno karamboliran, je še zanimiv, velika večina je pa res tempiranih bomb, ker so tudi popravljeni bolj površno.
-
Svašta. 5 x več naročil od pričakovanj. autoblog.com WWW.AUTOBLOG.COM
-
Ko pivo v apartmaju še ni bilo hladno...
-
Tud premium kdaj pa kdaj crkne...
-
To je uvoz iz Amerike. Poškodovano 100%. Ponavadi uvažajo Poljaki ali baltiške države, ga zrihtajo in prodajo.
-
-
Ne, sej se ne zanimam za nakup. Sam zih je bil zbit.
-
Meni so na 3ki in na cx-30 vedno delala brezhibno pa imam skozi vse vklopljeno le s silikonskim sprejom sem na 3ki dvakrat špricnil za motorček preventivno.... 🤗😉
-
Luka Šulić & band, proslava za Dan državnosti v Piranu, Tartinijev trg. Virtuoz, ni kaj! Na posnetku (1:19) se je začel oglašat en pes v bližini in je še Luki šlo na smeh. 😁
-
Naj ti pošljejo slike pred popravilom. 😃
- Prejšnji teden
-
https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=22018757 Je možno, da je bil razbit?. Smešna cena.
-
Danes kupil račno Parkside. Prnesem domov in dam polnit. Ugotovim, da se jajca ne filajo. Utripajo obe lučki, kar pomeni da je baterija v okvari🫣🤣 V petek nesem jajca nazaj in nikoli več ne kupim nič od njih.
-
Ne bi rekel, da sem eden redkih. Forumi pravijo drugače... Ena od mnogih tem glede ogledal... https://www.cx30talk.com/threads/electric-folding-mirror-fault.4201/?utm_source=google&utm_medium=organic Bomo porihtali. Oziroma bodo menjali na servisu. Pol pa bom videl kako naprej. Med drugim sem tudi Hondo Civic gledal ja... Mogoče zamenjam enkrat. Je pa draga...
-
-
Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam