Skoči na vsebino

Vse aktivnosti

Ta tok se samodejno osvežuje

  1. Zadnja ura
  2. Slivka

    Zanimivi oglasi

    Sicer ti pa ponujajo VIN številko, pa preveriš, če ga je kakšna zavarovalnica imela "v obdelavi"... Ni mi pa jasno - uvožen po naročilu. In zakaj ga potem prodajajo na Avto.Net?
  3. Alex

    Kaj poslušate?

    Super.👍 Samo je moralo bit pa res nevzdržno zaradi te vročine, ki je že več kot teden dni.
  4. Danes
  5. Črna parkside...
  6. Ne kupovati teh jajc.😉
  7. Včeraj
  8. A je tu govora o CX30?
  9. skritikrt

    Kaj poslušate?

    Bryan Adams v Avditoriju Portorož...super je bilo...Bare Bones verzija,pa je folk vseeno že pri prvi pesmi čisto "not padel"😄 Ma,kdor pozna njegovo musko,mu bo itak vse jasno-pri njem je "ziher"😃👍 Bilo pa je vroče in soparno za popi....it,a se je zdelo,da nima veze...Bryan cel koncert ni spil niti kapljice pijače-vsa čast...mora paziti na glas...
  10. Gregster

    Zanimivi oglasi

    No, sej to sem predvidevov. Ampak drugače mi je pa motor kr zanimiv...
  11. Danes najprej s poganjalcem do Četare, kasneje pa na kopanje do Nevljice na Vrhpolju
  12. dvorjan

    Zanimivi oglasi

    Tako. Pa če se najde kak ne močno karamboliran, je še zanimiv, velika večina je pa res tempiranih bomb, ker so tudi popravljeni bolj površno.
  13. ignacij

    Mazda CX-5 (2026)

    Svašta. 5 x več naročil od pričakovanj. autoblog.com WWW.AUTOBLOG.COM
  14. Shrek

    Pivo mi paše

    Ko pivo v apartmaju še ni bilo hladno...
  15. Shrek

    Pivo mi paše

    😁
  16. Tud premium kdaj pa kdaj crkne...
  17. Shrek

    Zanimivi oglasi

    To je uvoz iz Amerike. Poškodovano 100%. Ponavadi uvažajo Poljaki ali baltiške države, ga zrihtajo in prodajo.
  18. Pozdravljeni!

    Od včeraj sem novopečeni lastnik CX-30 SkyactivG 150 letnik 2022.

    Upam, da mi bo dobro služila...

    5.jpg

    6.jpg

  19. Gregster

    Zanimivi oglasi

    Ne, sej se ne zanimam za nakup. Sam zih je bil zbit.
  20. Bini

    Mazda CX-30

    Meni so na 3ki in na cx-30 vedno delala brezhibno pa imam skozi vse vklopljeno le s silikonskim sprejom sem na 3ki dvakrat špricnil za motorček preventivno.... 🤗😉
  21. etcho

    Kaj poslušate?

    Luka Šulić & band, proslava za Dan državnosti v Piranu, Tartinijev trg. Virtuoz, ni kaj! Na posnetku (1:19) se je začel oglašat en pes v bližini in je še Luki šlo na smeh. 😁
  22. dvorjan

    Zanimivi oglasi

    Naj ti pošljejo slike pred popravilom. 😃
  23. Mazda 787B Returns to Circuit de la Sarthe to Commemorate 35th Anniversary of Its Le Mans VictoryPreberi celoten članek
  24. Prejšnji teden
  25. Gregster

    Zanimivi oglasi

    https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=22018757 Je možno, da je bil razbit?. Smešna cena.
  26. Danes kupil račno Parkside. Prnesem domov in dam polnit. Ugotovim, da se jajca ne filajo. Utripajo obe lučki, kar pomeni da je baterija v okvari🫣🤣 V petek nesem jajca nazaj in nikoli več ne kupim nič od njih.
  27. tommzy

    Mazda CX-30

    Ne bi rekel, da sem eden redkih. Forumi pravijo drugače... Ena od mnogih tem glede ogledal... https://www.cx30talk.com/threads/electric-folding-mirror-fault.4201/?utm_source=google&utm_medium=organic Bomo porihtali. Oziroma bodo menjali na servisu. Pol pa bom videl kako naprej. Med drugim sem tudi Hondo Civic gledal ja... Mogoče zamenjam enkrat. Je pa draga...
  28. dvorjan

    Pivo mi paše

    Končno dobil en dober pir na plaži ... Vergina Red.
  29. Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam
  1. Naloži več aktivnosti
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.