Skoči na vsebino

Petrol Ultimax


Boss

Priporočeno sporočilo

Silom razmer sem prej?nji tank nato?il Agipov diesel in seveda potem pizdil, ker je avto zjutraj pocukaval, dokler se ni ogrel motor.

 

Nato pa sem zadnji tank nato?il to novo Petrolovo ?udo in bil resni?no presene?en nad odzivnostjo motorja in seveda nobenega cukanja pri hladnem motorju in nizkih obratih. Zaenkrat je to kar izbolj?ava, ki opravi?uje novo ime.

 

Me pa zanima a je ?e kdo drug to tankal pa kak?en je filing med vo?njo.

 

http://www.petrol.si/index.php?sv_path=225,226,10177

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 252
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Silom razmer sem prej?nji tank nato?il Agipov diesel in seveda potem pizdil, ker je avto zjutraj pocukaval, dokler se ni ogrel motor.

 

Nato pa sem zadnji tank nato?il to novo Petrolovo ?udo in bil resni?no presene?en nad odzivnostjo motorja in seveda nobenega cukanja pri hladnem motorju in nizkih obratih. Zaenkrat je to kar izbolj?ava, ki opravi?uje novo ime.

 

Me pa zanima a je ?e kdo drug to tankal pa kak?en je filing med vo?njo.

 

http://www.petrol.si/index.php?sv_path=225,226,10177

 

tema za traktoriste.... :jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tema za traktoriste.... :jezicek:

 

Pa bencinarje tud. :blush:

Sam js tankam LPG na petrolu in benz na omw, sam sem ?e mal pozabu kako je tankat benz, ker je danes to?no 2 meseca odkar sem nazadnje to?il benz, imam pa ?e malo ve? kot polovico tanka, naredu pa sem cca 6000 km +- 100 km. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa bencinarje tud. :blush:

Sam js tankam LPG na petrolu in benz na omw, sam sem ?e mal pozabu kako je tankat benz, ker je danes to?no 2 meseca odkar sem nazadnje to?il benz, imam pa ?e malo ve? kot polovico tanka, naredu pa sem cca 6000 km +- 100 km. :danzoman:

 

mogo?e bojo izmislili ultimax plin :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa bencinarje tud. :blush:

Sam js tankam LPG na petrolu in benz na omw, sam sem ?e mal pozabu kako je tankat benz, ker je danes to?no 2 meseca odkar sem nazadnje to?il benz, imam pa ?e malo ve? kot polovico tanka, naredu pa sem cca 6000 km +- 100 km. :danzoman:

 

Sej to sem mislu tud :whatever: se benza ne rabmo....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na omw,

 

ej spet tankas nek fake bencin :P

 

 

drugace pa boss, ne morem verjet, da mas take probleme z agipom, glih z agipom meni dalec najboljse laufa motor...v petrola pa ne bom sel, ni sans...dokler ne dobimo neke teste novega goriva (da je res manj zvepla pa to) niti ne bom verjel, da je to res novo gorivo ampak kak marketinski trik

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej spet tankas nek fake bencin :P

drugace pa boss, ne morem verjet, da mas take probleme z agipom, glih z agipom meni dalec najboljse laufa motor...v petrola pa ne bom sel, ni sans...dokler dobimo neke teste novega goriva (da je res manj zvepla pa to) niti ne bom verjel, da je to res novo gorivo ampak kak marketinski trik

 

 

Labisan.... imam insajderske informacije, da tokrat ne gre za marketni?ko potezo, ampak dejansko ima gorivo precej precej ve? aditivov kar naj bi pripomoglo k izbolj?anju delovanja motorja in posledi?no ni?ji porabi...

 

Bomo vidli... :)

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej spet tankas nek fake bencin :P

drugace pa boss, ne morem verjet, da mas take probleme z agipom, glih z agipom meni dalec najboljse laufa motor...v petrola pa ne bom sel, ni sans...dokler ne dobimo neke teste novega goriva (da je res manj zvepla pa to) niti ne bom verjel, da je to res novo gorivo ampak kak marketinski trik

 

Ej stari, ne bo? verjel. Jaz tud sam bulim, ker je razlika proti Agipu kot dan in no?. Po ob?utku se mi zdi, da je celo kakih 10-15KM ve? mo?i in motor te?e tako teko?e kot po maslu.

 

Agip je pa ?isto sranje saj mi je pri hladni ma?ini in stalnih obratih okoli 1.500 cukalo in rukalo kot na rodeu in definitivno (razen ?e ne bo druge) Agip ne gre ve? v mojo ?estko, ker tolk kot sem besnel ta tank, ?e dolgo nisem :angry:

 

Sicer tole so samo moja opa?anja in bi moral ?e kdo drug sprobat ampak jaz sem s tem novim Ultimaxom resni?no zadovoljen :bravo: Glede obljubljenih 2,2% manj?e porabe bomo pa videl ?ele po nekaj tankanjih, ?e se res kaj pozna.

 

Labisan.... imam insajderske informacije, da tokrat ne gre za marketni?ko potezo, ampak dejansko ima gorivo precej precej ve? aditivov kar naj bi pripomoglo k izbolj?anju delovanja motorja in posledi?no ni?ji porabi...

 

Bomo vidli... :)

 

Tud jaz sem se mal pozanimal okrog in naj bi Petrol hotel oprati ne glih najbolj?e ime med vozniki. So pa zadevo zastavili bolj v principu predstavitve novega produkta in manj glede nekih sanjskih obljub, ki jim nih?e ne verjame ve?. Se pravi, bolj gredo v stilu "sprobaj pa se v ?ivo prepri?aj".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Silom razmer sem prej?nji tank nato?il Agipov diesel in seveda potem pizdil, ker je avto zjutraj pocukaval, dokler se ni ogrel motor.

 

Nato pa sem zadnji tank nato?il to novo Petrolovo ?udo in bil resni?no presene?en nad odzivnostjo motorja in seveda nobenega cukanja pri hladnem motorju in nizkih obratih. Zaenkrat je to kar izbolj?ava, ki opravi?uje novo ime.

 

Me pa zanima a je ?e kdo drug to tankal pa kak?en je filing med vo?njo.

 

http://www.petrol.si/index.php?sv_path=225,226,10177

 

Jaz sem tankal vceraj... pa zaenrkat nisem opazil, da bi bilo kaj boljse ali slabse :) ...

 

tema za traktoriste.... :jezicek:

 

Niti ne... Ultimax je Super 95 in dizel ...

 

Objavljena slika

Primerjava motornega bencina Petrol ULTIMAX 95 z obi?ajnimi motornimi bencini (eurosuper 95)

-Mo? ?i??enja je ve?ja za 100%

-v povpre?ju je 55% manj oblog na vbrizgalnih injektorjih

-do 4% manj?a poraba goriva

-vsebnost nezgorelih CH v izpushu je ni?ja za 74%

-vsebnost NOx v izpuhu je ni?ja za 32%

 

Objavljena slika

Primerjava goriva Petrol ULTIMAX Diesel in obi?ajnega dieselskega gorivai (eurodiesel EN 590)

-Mo? ?i??enja je ve?ja za 100%

-v povpre?ju je 55% manj oblog na vbrizgalnih ?obah

-do 2.2% manj?a poraba goriva

-vsebnost nezgorelih CH v izpushu je ni?ja za 13%

-vsebnost trdih delcev v izpuhu je ni?ja za 21%

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa cena? Ista?

 

Mene drga? Petrol ni videl od tiste afere z Renaulti dalje (ko je pocrkalo ne vem koliko DCIjev ki so imeli gorivo s Petrola), torej cca 4 do 5 let. Najraj?i imam MOL, a mi je na ?alost iz poti, tako da sem pristal na OMV..... Kaj pa vem. Tud nad Agipom nimam do sedaj pripomb. Po mojem je mel Boss smolo.

 

Po mojem je spet neka fora v stilu sprint diesel.... nekiaj zlijejo notr (al a tud ne) pa delajo reklamo....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojem je mel Boss smolo.

 

Hmm, ne bi rekel, sem imel te?ave z Agipom v Vodicah ?e na prej?nji ?estki ampak takih kot pa s tem tankom pa res ne pomnim. :ne vem:

 

 

 

Pa k sem glih Agip omenu bom pa ?e mal ga skurcal in sicer v BTC-ju imajo ?isto pri tleh pol metra okrog nosilnega stebra pr?vasano debelo kovinsko cev katero pri izstopanju iz avta ne vidi? in jo obvezno butne? z vrati, ?e nisi previden. ?e ?e mora biti tam ta kovinska cev, ja pizda jim materna, a se jo res ne da s kako peno sam mal oblo?it ali jih res tolk boli kurac za stranke, da si avte obutajo.

 

Druga zadeva je pi?tola, ki ni ustavla na koncu ampak je gorivo ?pricnilo iz avta. Ok, se zgodi si re?em in i??em papirne brisa?ke, ki jih ni bilo nikjer. Na nobenem od to?ilnih mest. ?e dobro, da imam pri sebi vedno kak rob?ek. Prodajalko nato vpra?am zakaj nimajo papirnih brisa?k? Odgovor je bil najprej "a jih ni?" (ja ?e bi ble ne bi spra?eval :ne vem: ). Nato ji re?em, da jih ni na nobenem to?ilnem mestu pa mi odgovori, da jih je itak mislila prinest.

 

Mislim, ?e majo kupce za norca pol naj nas majo vsaj tako, da ne bomo v dveh stavkih vedeli, da se zajebavajo iz folka.

 

Ne bi rad reklamo delal za nobenga ampak na Petrolu, OMV-ju, MOL-u tako ?udnega odnosa pa res ?e nisem do?ivel. Ne vem no a res ho?jo Italijansko jebivetrsko mentaliteto tud tuki nam vsilit al kako?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o?itno nisem edini s problemom na Agipu saj je na a.com-u uporabnik Polo78, ki ima tudi Mazdo 6 (prej?nja generacija) s podobno izku?njo

 

Sicer pa tudi Agip ni ve? tisto, kar bi moral biti. To pa zato, ker imam podobne izku?nje kot @BBoss. Ali pa morda japonci in korejci ne marajo preve? agipove nafte, nevem... :twisted:

hecno, jaz vecinoma tankam na btcju in se pistola zmeraj sama ustavi pa tudi s temi jeklenimi cevmi moram probat...sploh jih nisem opazil :)

 

bom pa probal tale novi petrol, bomo vidli kako bo...

 

?e tanka? tako, da je to?ilno mesto na tvoji levi in ?e se ustavi? tako, da je luknja za tankanje to?no nasproti to?ilnih ro?k pol enostavno teh cevi ne more? zgre?iti z vrati razen, ?e ti je vseeno za stranke na sosednjem to?ilnem mestu in se ustavi? meter in pol stran od tvojega to?ilnega mesta ter ovira? unega na drugi strani. Pol pa res ne motijo ni?. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa k sem glih Agip omenu bom pa ?e mal ga skurcal in sicer v BTC-ju imajo ?isto pri tleh pol metra okrog nosilnega stebra pr?vasano debelo kovinsko cev katero pri izstopanju iz avta ne vidi? in jo obvezno butne? z vrati, ?e nisi previden. ?e ?e mora biti tam ta kovinska cev, ja pizda jim materna, a se jo res ne da s kako peno sam mal oblo?it ali jih res tolk boli kurac za stranke, da si avte obutajo.

 

Druga zadeva je pi?tola, ki ni ustavla na koncu ampak je gorivo ?pricnilo iz avta. Ok, se zgodi si re?em in i??em papirne brisa?ke, ki jih ni bilo nikjer. Na nobenem od to?ilnih mest. ?e dobro, da imam pri sebi vedno kak rob?ek. Prodajalko nato vpra?am zakaj nimajo papirnih brisa?k? Odgovor je bil najprej "a jih ni?" (ja ?e bi ble ne bi spra?eval :ne vem: ). Nato ji re?em, da jih ni na nobenem to?ilnem mestu pa mi odgovori, da jih je itak mislila prinest.

 

 

No no Boss, si se pa razpi... ja sej te ?ist razumem tud jest bi popenil ?e bi po?prical pol avta. Verjetno bi celo probal zdilat pranje (sej majo Agipi pralnice zraven, a ne?) No vsekakor bi rekel, da je pi?tola bila smola, tisti ror pa tud mene moti za znoret. ;) Italijani pa?.... Jst pa tud zase priznam ,da mi je vse ul, da le ni PETROL. ;)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz zmeraj tankam na 6-ki (6-ka na 6-ki :) )

to je tista pumpa, ki je cist zraven avtopralnice, nisem si pa belil glave prevec kje se ustavljam pa kako odpiram vrata...

 

dejstvo je, da od mojih vec kot 200.000km vec kot polovica narejena z agipom...

 

vseeno bom testiral tale novi petrol pa bomo vidli, ce je manj dima, manj tresenja

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, na tisti Agip v BTCju velja ?e pripomnit, da delata (vsaj sta pred par mesci) delali 2 zelo ignorantski in antipati?ni mladenki! :wacko::rolleyes:

 

Skratka o?itno sami minusi za tisto bencinsko! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No no Boss, si se pa razpi... ja sej te ?ist razumem tud jest bi popenil ?e bi po?prical pol avta. Verjetno bi celo probal zdilat pranje (sej majo Agipi pralnice zraven, a ne?) No vsekakor bi rekel, da je pi?tola bila smola, tisti ror pa tud mene moti za znoret. ;) Italijani pa?.... Jst pa tud zase priznam ,da mi je vse ul, da le ni PETROL. ;)

 

Ma sej tist ror me najbolj moti, ker kaj takega pa res nimajo na nobeni drugi pumpi kot sam na Agipu. O?itno se jim v Italiji ljudje v nosilne stebre zaletavajo pa je to kot odbija? mi?ljeno, da jim kdo ne bi strehe podrl. ?e razumem, da je to na strani, kjer pripelje? ?e nekako razumljivo, samo da je pa to na strani kjer odpelje? in ni nevarnosti, da bi se kdo zaletel je pa res too much. Razen, ?e jih estetika skrbi in simetrija? ?e je to drugo pol jim je pa res vseeno za stranke in da odpeljejo zadovoljne ne pa jezne, ker si pobutajo spodnji del vrat.

 

Glede to?ilne ro?ke sem imel pa te?ave na stari ?estki tudi na Agipu na letali?ki, kjer nikakor ni hotela ro?ka sama polnit ampak je skoz vizklapljala. Pol sem jo pa? ves ?as tankanja dr?al in previdno doziral da je po?asi not teklo. ?e nisem 5min to takrat tankal, da sem nato?il polno pol nisem nikoli, ker je delovalo res in samo po?asno to?enje.

 

Vse skup v lajfu imam na Agipu ene 10 tankanj pa ?ist vsaki? se mi tam kej neprijetnega dogaja. Tako, da grem kar s strahom tja oziroma raje ne grem. Sej lahko, da se je v meni ?e navlekel negativizem do njih ampak to je o?itno tako kot pri nekaterih negativizem do Petrola, kjer veliko tankam pa nikoli problemov. Slu?beni diesli in bencinarji pa samo na Petrolu (Magna) in tudi en avto ni nikoli obstal ali crknil tako, da pa? ?ez Petrol res ne morem ni? slabega re?t. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam na petrolu konnkretne probleme: namrec takrat leta 2003 sem na tisti pumpi nasprot stadiona, poleg dizla dobil vodo in nek fin pesek...filter je vse to registriral in se takoj prizgala tista rdeca lucka, na servisu pa sokirani

 

na agip pa pridem tankam (vedno dela pistola avtomatsko) placam grem...

je pa tud res, da je tudi agip dalec od naprimer shella v nemciji...mol je tudi boljsi

-to govorim o zvoku in delovanju motorja, no pri shell v-powerju se mi tudi poraba zniza

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tema za traktoriste.... :jezicek:

 

Verjetno je vzrok za pojav novega dizla na na?em tr?i??u svetovno prvenstvo v oranju, ki poteka te dni pri nas. :hohoho:

 

o?itno nisem edini s problemom na Agipu saj je na a.com-u uporabnik Polo78, ki ima tudi Mazdo 6 (prej?nja generacija) s podobno izku?njo

?e tanka? tako, da je to?ilno mesto na tvoji levi in ?e se ustavi? tako, da je luknja za tankanje to?no nasproti to?ilnih ro?k pol enostavno teh cevi ne more? zgre?iti z vrati razen, ?e ti je vseeno za stranke na sosednjem to?ilnem mestu in se ustavi? meter in pol stran od tvojega to?ilnega mesta ter ovira? unega na drugi strani. Pol pa res ne motijo ni?. :bravo:

 

To?no tako. Zaradi tistih trapastih cevi sem na Agipu tankal to?no trikrat: prvi? zadnji? in nikoli ve?. Koji k... se delajo norca iz strank :angry2:

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse skup v lajfu imam na Agipu ene 10 tankanj pa ?ist vsaki? se mi tam kej neprijetnega dogaja.

 

Kaj je ?e un komad od Therapy? Bad karma follows you around :D

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.