Skoči na vsebino

Petrol Ultimax


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 252
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Pa k sem glih Agip omenu bom pa ?e mal ga skurcal in sicer v BTC-ju imajo ?isto pri tleh pol metra okrog nosilnega stebra pr?vasano debelo kovinsko cev

 

 

Agip na Rudniku zraven Rutarja in BigBanga

 

no, kera zdaj? odloc se :D

 

kovinske cevi so na rudniku

v btcju jih ni

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kratko gospodje,

takole je...

 

post-1041-1252311671_thumb.jpg

 

tankajte na? ?tof..

 

 

 

sicer streljam..

 

post-1041-1252311628_thumb.jpg

 

?e bojo mel na vseh tank?telah take hostese kot na motor?ovu te dni ...

Rade volje... :jupiii:

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,pravkar tankal to novo zadevo na Petrolu.Ampak samo 15 litrov,da ugotovim,?e je kaj na zadevi. :P

in prva ugotovitev-res,kot da bi pridobil par konjev. :whatever:?zmeden?

 

In drugo-v nizkih obratih kot da malo bolj vle?e.

 

In tretje-bolj miren tek na mestu.

 

 

Ali je to res ali se mi samo dozdeva?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,pravkar tankal to novo zadevo na Petrolu.Ampak samo 15 litrov,da ugotovim,?e je kaj na zadevi. :P

in prva ugotovitev-res,kot da bi pridobil par konjev. :whatever:?zmeden?

 

In drugo-v nizkih obratih kot da malo bolj vle?e.

 

In tretje-bolj miren tek na mestu.

Ali je to res ali se mi samo dozdeva?

 

To je res, ?isto res, ?e dobro da nisi polnega natankal :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,pravkar tankal to novo zadevo na Petrolu.Ampak samo 15 litrov,da ugotovim,?e je kaj na zadevi. :P

in prva ugotovitev-res,kot da bi pridobil par konjev. :whatever:?zmeden?

 

In drugo-v nizkih obratih kot da malo bolj vle?e.

 

In tretje-bolj miren tek na mestu.

Ali je to res ali se mi samo dozdeva?

 

Alex, tebe je ugrabla Matrica :D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

15 litrov no :whatever: ko bo? cel tank nato?u pa povej a se kej pozna al ni? ;)

 

Sej pravim,da se mi zdi,da je res bolj?e in to takoj. :P

Ve?,da ne bi kar tako govoril "lepo" o "neprijateljski" nafti,?e ne bi bilo kaj na tem. :D

 

Alex, tebe je ugrabla Matrica :D

 

?zmeden? -sej me niso mu?li no,pa tudi podpla?ali me niso. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pravim,da se mi zdi,da je res bolj?e in to takoj. :P

Ve?,da ne bi kar tako govoril "lepo" o "neprijateljski" nafti,?e ne bi bilo kaj na tem. :D

 

Zakaj imam filing, da je tole rahel sarkazem :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo jaz sem tud danes zjtutraj tankal ultimax

jesenice--in cist nesposobni: ker pumpa mi je tankala samo 30 litrov in se je pol ustavila, grem noter jom povem, da ne gre vec pa mi uni "dela dela"...ja pizda ce recem, da ne dela pol ne dela...itak ne verjamejo, pride "mojster" ven pogleda, "aha pa res ne dela", pol je ocitno sel noter pa naredu "reset" in sem tankal presotalih 20 litrov...

 

nisem nc opazil, razen da je bil zvok bolj tak "propelerski" :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo jaz sem tud danes zjtutraj tankal ultimax

jesenice--in cist nesposobni: ker pumpa mi je tankala samo 30 litrov in se je pol ustavila, grem noter jom povem, da ne gre vec pa mi uni "dela dela"...ja pizda ce recem, da ne dela pol ne dela...itak ne verjamejo, pride "mojster" ven pogleda, "aha pa res ne dela", pol je ocitno sel noter pa naredu "reset" in sem tankal presotalih 20 litrov...

 

nisem nc opazil, razen da je bil zvok bolj tak "propelerski" :D

 

vERJETNO SI DELOVAL KOT DA IMAS SAMO 32? S SEBOJ.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj je na tem da je Max bolj?i od ostalega dizel goriva.

Zadnje ?ase imam neko te?avo s porabo, ki je posledica neke anomalije v delovanju motorja. Ali je nekaj narobe z FAP, ali z EGR. Poraba mi je zrasla na nekaj ?ez 9 l/100km. Imel sem relacijo 700 km in povpre?je je z Maxom pokazalo 7,8 l /100km. ?e upo?tevam nekaj razlike v relacijah prej in pozneje, je poraba padla za cca 1 l. Ali je vse to pripisati Maxu, je te?ko re?i. Seveda je to ?e 0,5 l ve? kot je porabil, v glavnem v "seoski", mestnoi vo?nji v ?asu, ko je ?e motor imel normalno porabo.

Je pa dejstvo, da je opaziti nekoliko ?ivahnej?o odzivnost motorja.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se en mimosunek , ko ste ze glih pr bencinskih , je kdo probu kej od ultre bencin ? une 24/7 samopostrezne benze ? Js ga kr doskat tocim ko sm u btcju , je pa res da BG fka pozre pac cist usak drek kar ji das notr brez jodlanja :) Me pa zanima kake izkusne mate ostali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se en mimosunek , ko ste ze glih pr bencinskih , je kdo probu kej od ultre bencin ? une 24/7 samopostrezne benze ? Js ga kr doskat tocim ko sm u btcju , je pa res da BG fka pozre pac cist usak drek kar ji das notr brez jodlanja :) Me pa zanima kake izkusne mate ostali.

 

24/7 je meni najbli?je in sem ga tanktal, ko je bil ?e 1,3 cente ceneje, sedaj je po novem 0,3 cente ceneje tako da......sem za?el malo 100tko na OMV-ju tankat, ki mi je tudi zelo blizu. 24/7 so imeli MOL-ov bencin, sedaj je ?e nekaj ?asa vse od Petrola (lastnik 24/7 je tudi Ultar d.o.o. - se pravi od Golobi?a :) da ?e malo politiko pome?amo zraven). V glavnem 95tka bo po vsej verjetno sedaj pri njih tudi Ultimax, ?eprav to ne bo pisalo. Je bila pa 2 soboti nazaj akcija in je bil 24ur bencin 3cente po litru ceneje - je bilo s plakati prelimano. Meni je predvsem fajn ker ni gu?ve, sam natankam in odpeljem, pa ?e najbli?ji mi je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js grem danes tankat LPG in po 6900+ kilometrih pa ?e benz natankal in to bo UltiMax, pa da vidmo to "?udo". <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem vesel in v dilemi.....kajti domet s plinom se mi je kar naenkrat iz cca 420-440km povecal na 500-520km

?zmeden?

 

Vendar je od ponedeljka vec moznih faktorjev:

 

1. Redni servis

2. Zlatko po servisu

3. zamenjava senzorja za toploto v plinski instalaciji na uplinja?u

4. Ultimax tankal z zadnjim benz tankom

5. Spremenjena nastavitev na frgazarjih (carburatore) - povecanje necesa iz 15 na 25%, kaj to?no ne veva, ker je tako cudna italijanska beseda da dol pades (bodisi propustnost ali bogatost mesanice)

 

S tem da zdej tud na plinu vle?e ko kojn...

 

Jaz glasujem za 2 ali 5, bo pa ?as pokazal ?e gre sedaj na ta ra?un kaj ve? bencina, ceprav padanje kazalca ni kaj drugacno...bomo videli po tam, 4.000km jih :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo in zelo pristransko, saj avtor sploh ni sprobal pa kar pametuje in nabija v 3PM... skor tko k Lojz :hohoho:

 

O?itno mu ni niti pribli?no jasno, da ima Petrol izredno veliko konkurenco in ne preve? ?islano ime tako, da jim ne preostane drugega kot, da nekje drasti?no pose?ejo na podro?je prodaje in s tem zvabijo kupce goriva na njihove pumpe. Ko pa je kupec na pumpi bo pa ?e kak?no "malenkost" v ko?arico vrgel.

 

?isti biznis je to in ?al ta bloger tega ne razume glih najbolje al je pa ?e oreng zelen in mu je ?port, da pljuva brez tehtnih argumentov. In samo menjava imena brez spremembe v kvaliteti goriva bi se zelo hitro izkazala za blef in naletela na ?e ve?ji odpor kupcev, ki bi jih spregledali.

 

V glavnem ?e tako pameten marketingar mora imeti neko zaledje, da uspe z marketin?ko akcijo.

 

:P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, zdaj sem malo zmeden, ko sem prebral tega blogerja in se mi zastavlja naslednje vpra?anje (ja, nisem ?e tankal :P ):

 

- je na Petrolovih pumpah ?e za dobit navaden bencin 95?

 

Kakor je tisti pisal, naj bi samo ime zamenjali (iz 95 na Ultimax)? Al kako zdaj?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo in zelo pristransko, saj avtor sploh ni sprobal pa kar pametuje in nabija v 3PM... skor tko k Lojz :hohoho:

 

O?itno mu ni niti pribli?no jasno, da ima Petrol izredno veliko konkurenco in ne preve? ?islano ime tako, da jim ne preostane drugega kot, da nekje drasti?no pose?ejo na podro?je prodaje in s tem zvabijo kupce goriva na njihove pumpe. Ko pa je kupec na pumpi bo pa ?e kak?no "malenkost" v ko?arico vrgel.

 

?isti biznis je to in ?al ta bloger tega ne razume glih najbolje al je pa ?e oreng zelen in mu je ?port, da pljuva brez tehtnih argumentov. In samo menjava imena brez spremembe v kvaliteti goriva bi se zelo hitro izkazala za blef in naletela na ?e ve?ji odpor kupcev, ki bi jih spregledali.

 

V glavnem ?e tako pameten marketingar mora imeti neko zaledje, da uspe z marketin?ko akcijo.

 

:P

 

Ej, Boss, tule se mi pa zdi, da si ti brcnil v prazno <_<

Namre?, ta bloger ?ist isto kritizira to marketin?ko potezo in je tud sarkasti?n. V ?em se ti zdi, da naivno pi?e? ?zmeden?

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.