Skoči na vsebino

mazda 6 240tkm


jotko

Priporočeno sporočilo

Delal je 60 kkm/leto (~200 km/dan), torej je bil avto skoz v pogonu, kar je za avto najbolj?e. Ta sigurno ni imel problemov z DPF. :hudicek:

 

Za pametno ceno bi ga vzel, zakaj pa ne.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6508257&show=1

 

to je ta mazda,..

cena ni glih niska

je pa res da tudi jaz delam okol 30tkm na leto,...

zanima me koliko zdrzijo turbine pri mazdi, menjalnik in sam motor,...

da ni to potem k pri renoju da pri 150tkm za?ne vse crkvat od ?ob do turbine in vse na avtu,...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni Rena, to je Mazda. Ti motorji se vrtijo dokler ne crknejo. Potem se pa ustavijo.

 

?e menjalnika ne polomi? sam, je skoraj neuni?ljiv.

?e mrzle turbine ne na?iga? v obrate, je kar trpe?na.

Motor se pa vrti, dokler ne crkne.

 

Zavedaj se, da avto ni konj. Konju vidi?, da je obesil glavo, pa ve?, da je bolan. Avto se pa sveti kot nov, kaj skriva v drobovju, se pa poka?e s ?asom. Je pa dejstvo, da so Mazdini motorji med bolj?imi in zanesljivej?imi, kar jih lahko dobi?. Kar pa ne pomeni, da ti ne bo ni? odpovedalo. Pomeni samo to, da z nakupom Mazde najmanj tvega?.

 

?e je avto primerno vzdr?evan in ?e je primerno uporabljan, bo naredil 300000 in ?e ?ez.

 

Obilo uspeha pri nakupu in obilo sre?nih kilometrov!

 

 

 

Ne, Boss, za to ni zaslu?na Pahorjeva vlada.

Ne, Boss, za to ni kriva Jan?eva vlada.

Da te ustavim, ?e preden sploh za?ne?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je ni ve?

 

druga?e ima moja biv?a 626 1,8 bencin 300tkm pa na 15tkm ne popije ni? olja :D

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je ni ve?

 

druga?e ima moja biv?a 626 1,8 bencin 300tkm pa na 15tkm ne popije ni? olja :D

 

jah saj moja tudi nebi samo je enkrat presko?il zobati jermen.Povr?nost prej?njega lastnika ker ni menjal ?panera in verjetno je to ostalo kot posledica da je od tistega ?asa pila malo olja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni Rena, to je Mazda. Ti motorji se vrtijo dokler ne crknejo. Potem se pa ustavijo.

 

?e menjalnika ne polomi? sam, je skoraj neuni?ljiv.

?e mrzle turbine ne na?iga? v obrate, je kar trpe?na.

Motor se pa vrti, dokler ne crkne.

 

Zavedaj se, da avto ni konj. Konju vidi?, da je obesil glavo, pa ve?, da je bolan. Avto se pa sveti kot nov, kaj skriva v drobovju, se pa poka?e s ?asom. Je pa dejstvo, da so Mazdini motorji med bolj?imi in zanesljivej?imi, kar jih lahko dobi?. Kar pa ne pomeni, da ti ne bo ni? odpovedalo. Pomeni samo to, da z nakupom Mazde najmanj tvega?.

 

?e je avto primerno vzdr?evan in ?e je primerno uporabljan, bo naredil 300000 in ?e ?ez.

 

Obilo uspeha pri nakupu in obilo sre?nih kilometrov!

Ne, Boss, za to ni zaslu?na Pahorjeva vlada.

Ne, Boss, za to ni kriva Jan?eva vlada.

Da te ustavim, ?e preden sploh za?ne?.

 

 

 

 

se pravi da ?e jo bom pridno servisiral in lepo vozil bo ma?ina zdr?ala 500 000tkm?

ker avto sem ?el pogledat in je motor popolnoma suh (ni bil pran) tudi na podvozju menjalik spodni del motorja ni imel sledu olja,...

se pravi da ?e bo prava cena ne bom ni? zaj**** z nakupom?

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se pravi da ?e jo bom pridno servisiral in lepo vozil bo ma?ina zdr?ala 500 000tkm?

ker avto sem ?el pogledat in je motor popolnoma suh (ni bil pran) tudi na podvozju menjalik spodni del motorja ni imel sledu olja,...

se pravi da ?e bo prava cena ne bom ni? zaj**** z nakupom?

lp

 

To se pa mora? sam odlo?it. Da pozneje komu ne o?ita?. :P V Italiji je en ?lan na njihovem Mazda forumu, ki ima 6.-ko prve generacije z ?e 340000 km in avto kar gre in gre. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se pa mora? sam odlo?it. Da pozneje komu ne o?ita?. :P V Italiji je en ?lan na njihovem Mazda forumu, ki ima 6.-ko prve generacije z ?e 340000 km in avto kar gre in gre. :D

 

Me pa res zanima, kdo na forumu ima najve? prevo?enih km z Mazdo seveda,neglede na tip... :) Lahko bi nardili lestvico.... Labi? mejbi... :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu bi se pa lahko na? zmaj malo pohvalil :prstgor:

 

307.000 km bo vsak cajt (od tega dobrih 230.000 na LPG gorivo). :aaaaa::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.