Skoči na vsebino

Končno nekaj za prihranek in ne izdatek !


TOYOTA

Priporočeno sporočilo

Kaj se vsi tak razburjate. Jaz sicer fanta bol malo razumem, ker se na drugi strani Trojan doma, ampak vem kaj govori, ta aditiv je res ?ude?ni in zmanj?a porabo. Jaz ga uporabljam na svojem avtu. Imam pa problem, da je avto predelan na plin in mi na bencin dela samo pri v?igu.

 

Lumemumus ali imate kak tak?en nastavek, da bi ta dodatek vlil ?e k plinu zraven, da bom ?e tam ?paral?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures fla?ka stane 35eur tako da to ni nek stro?ek glede na to da jo ima? za 450l goriva. Ampak kot sem ?e ve?krat omenil, nisem prodajalec tako da mi je vseeno ali bo? testiral ali ne. Druga?e pa ima? 100% garancijo za vra?ilo denarja v kolikor po 10 tanku kolikor je tretman nima? rezultata. Problem je v tem, da se ljudje bojijo uspeha in mislijo, da jih vsak ho?e " nategniti ". 

 

Sem pa vesel, da so tudi tak?ni ljudje kot je Mazdaman in sprobajo zadevo in ?ele nato komentirajo, VSA ?AST.

 

LP 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures fla?ka stane 35eur tako da to ni nek stro?ek glede na to da jo ima? za 450l goriva. Ampak kot sem ?e ve?krat omenil, nisem prodajalec tako da mi je vseeno ali bo? testiral ali ne. Druga?e pa ima? 100% garancijo za vra?ilo denarja v kolikor po 10 tanku kolikor je tretman nima? rezultata. Problem je v tem, da se ljudje bojijo uspeha in mislijo, da jih vsak ho?e " nategniti ". 

 

Sem pa vesel, da so tudi tak?ni ljudje kot je Mazdaman in sprobajo zadevo in ?ele nato komentirajo, VSA ?AST.

 

LP 

Ha ha ha, bravo mazdaman :)

 

?aki mal...sedaj pa ti meni nekaj razlo?i. Imam avto s 40L tankom in avto s 60L tankom. Ho?e? povedati, da je pri enem 400L dovolj za seanso, pri drugem pa 600L za enak u?inek???

 

Torej moram kar dve fla?ki kupiti in ?akati 10.000km - za nekatere ENO LETO da vidim rezultat? Ve? jaz brez fla?ke z enoprostorcem naredim 1000km na en tank.

Kar mi ti prodaja? je nerealno - poleg tega tile mre?ni distributerji umirajo po par mesecev...toliko o vra?ilu denarja. sodobna piramida ni kaj, pla?aj sedaj, money back guarantee, maybe ?ez eno leto, od nekoga ki ne obstaja.

 

P.S. A si se vrnil?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne Jures, xft dajes sorazmerno z velikostjo tanka kar pomen 1ml na 7,5l goriva, lahko imas za oba avta  1 fla?ko samo da je vecja. Potrebno je narediti 10 tankov ni? se ne zgodi ?ez no?, je pa use odvisno od starosti avtomobila in pa goriva ( diesel, bencin ). Pri meni so bili rezultati hitro vidni, ni pa pri vseh enako kar je logi?no. Vra?ilo denarja ti pa ne vrne distributer ampak podjetje Syntek global tako, da ni bojazni da bodo zaradi 1 fla?ke izginili haha. ?e dosti pove dejstvo da je testiral Dars, Komunala Koper, po?ta Slovenije, Pivovarna La?ko, pogovarjajo se z Agrokorjem in ne?teto ostalih ljudi iz celega sveta, seveda tudi iz Slovenije je en kup referenc. Nekaj ?e mora biti na tem se ti/vam ne zdi ? 

Verjamem pa, da nismo vsi ljudje enaki in eni smo bolj odprti in dovzetni za nove stvari kot drugi, s tem ni ni? narobe v kolikor se ne za?ne govoriti nebuloz. 

Se pa strinjam, ?e bi naredil 1 tank na 2 meseca se najbr? ne bi odlo?il za aditiv, ?eprav tudi v tem primeru pomaga ampak vseeno. 

 

Lp 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

xft dajes sorazmerno z velikostjo tanka kar pomen 1ml na 7,5l goriva

 

please elaborate......please.

40L tank = 40/7,5L = 5,33ml + 10 tankov = 53,3ml

 

60L tank = 60/7,5 = 8ml + 10 tankov = 80ml

 

Prosim ?e enkrat za tvojo razlago kje je tu sorazmernost? Ker za?el si govoriti totalne bedarije....

Sorazmerno pomeni to, da za?ne delati na to?no dolo?eno ?tevilo prevo?enih km ne glede na avto oz po dolo?enih L porabe benza....

 

Zanimivo kajne. To pomeni da v naprimer Nissan Micri 1000cm s 40L tankom in motorju 1200ccm z 18L tankom stvar za?ne delati 2x hitreje samo in izklju?no zato, ker ima motor manj?i tank.

 

Svetujem da ostane? pri ekonomiji....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti govori? bedarije... sorazmerno z velikostjo tanka ( ve? nato?enega goriva ) pomen, da daj? v ve?ji tank ve? aditiva in obratno, nevem kaj ti tukaj ni jasno.

Ti svetujem da si ?e malo pogleda? o pomenu sorazmernost ;D

 

Se pa ?e nekaj ?asa spra?ujem ali se ti namerno trudi? ali dejansko ne razume? poante, ker potem sem nad tabo obupal.  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja ?re dobrih 10l so what? Mam na plin tko da mi je prakti?no vseen. ?e bi se pa ful dajou kok mi ?re bi ga pa prodou pa kupu ksna jajca od cliota 1.5 pa se furu ceu lajf z enmu tankm ne pa dolival neke wnb "adative"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti govori? bedarije... sorazmerno z velikostjo tanka ( ve? nato?enega goriva ) pomen, da daj? v ve?ji tank ve? aditiva in obratno, nevem kaj ti tukaj ni jasno.

Ti svetujem da si ?e malo pogleda? o pomenu sorazmernost ;D

 

Se pa ?e nekaj ?asa spra?ujem ali se ti namerno trudi? ali dejansko ne razume? poante, ker potem sem nad tabo obupal.

da daj? v ve?ji tank ve? aditiva in obratno

Bravo! Sedaj pa se razlozi zakaj v vsakem primeru rabis 10 tankov, ce imas na en tank NE sorazmerno kolicino???

 

Fizika in matematika ti ne gresta.

 

Po tvoji logiki montiram na avto 5L tank, 10x ga skurim in stvar dela pa sem porabil 1ml...

 

Sorazmerno pomeni:

Da zadeva zacne delovati potrebujete porabiti vsaj eno 35ml flasko.

potem pa vsak uporabnik glede na tank preracuna ali je to 5 tankov ali pa 10.

 

Kapis? Najprej preveri kaj vas ucijo, 120 dealerjev xftja je v Sloveniji pa NIHCE ne ve kaj govori strankam. Cilj je teh 10 tankov, in tarca so prevozniki ker to pomeni 10 x 300L tank....

You do the math

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toliko o tvoji matematiki, ?e bi porabil 10x 5l tank bi porabil 6,6 ml aditiva ;D 

Glede 10 tankov, tako mi je bilo re?eno, da v primeru nespremenjene porabe prilo?im izpolnjeno tabelo, ki je v bro?uri ra?une tankanj, fla?ko in dobim povrnjen denar. 

Kot sem ?e omenil pri nekaterih se poraba spremeni ?e po 1. tanku pri nekaterih pa kasneje, govorim iz lastnih izku?enj in ostalih referenc, ki sem jih videl. 

Najverjetneje so vse reference ponarejene, kajne Juras :D

 

Meni se zdi, da je cilj zmanj?anje porabe, emisij, izbolj?anje motorja za vse ljudi, ki uporabljajo motor, avto, traktor, kamion.... itd, seveda pa je res da se avtoprevoznikom, ki imajo 1400l rezervoarje veliko bolj spla?a zadeva kot pa nekomu, ki ima 40l tank.

To je logi?no, kot da bi rekel proteini ( pra?ek ) so namenjeni predvsem ?portnikom, podjetja na njih ciljajo. Ja bravo na koga pa upokojence mogo?e ? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toliko o tvoji matematiki, ?e bi porabil 10x 5l tank bi porabil 6,6 ml aditiva ;D 

Glede 10 tankov, tako mi je bilo re?eno, da v primeru nespremenjene porabe prilo?im izpolnjeno tabelo, ki je v bro?uri ra?une tankanj, fla?ko in dobim povrnjen denar. 

Kot sem ?e omenil pri nekaterih se poraba spremeni ?e po 1. tanku pri nekaterih pa kasneje, govorim iz lastnih izku?enj in ostalih referenc, ki sem jih videl. 

Najverjetneje so vse reference ponarejene, kajne Juras :D

 

Meni se zdi, da je cilj zmanj?anje porabe, emisij, izbolj?anje motorja za vse ljudi, ki uporabljajo motor, avto, traktor, kamion.... itd, seveda pa je res da se avtoprevoznikom, ki imajo 1400l rezervoarje veliko bolj spla?a zadeva kot pa nekomu, ki ima 40l tank.

To je logi?no, kot da bi rekel proteini ( pra?ek ) so namenjeni predvsem ?portnikom, podjetja na njih ciljajo. Ja bravo na koga pa upokojence mogo?e ? 

Najverjetneje so vse reference ponarejene, kajne Juras  :D

Ja so...popolnoma vsi videji so narejeni in nalo?eni od distributerjev, temu se dragi ekonomist re?e direktni marketing, jaz tebi produkt, ti meni besedo....

 

Jaz tukaj zaklju?ujem - ker se mi ne da ve?. Prepri?uj koga drugega, tudi na temo da nisi diler..., poanta je da sploh ne dojame? kaj ti govorim, in nima veze ve? o tem debatirat. V glavnem sre?no pri uporabi, mi ga bomo pa ?gal naprej.

 

Prepri?uj jih tudi da bodo po desetih tankih dobili denar nazaj, aja samo 10 tankov morate skuriti v 30 dneh in fla?ka mora biti orignal zaprta - no big deal

 

http://trsta.mysyntek.com/cgi-bin/in1.pl?inview=316&market=21&country=SVN&language=1&template=70&homepage=336#.U49XInJ_uJQ

 

If you don't get results from our product we'll refund your money, every penny of it!* That's the Syntek guarantee.

 

* This is a 30-day money back guarantee. After 30 days, we will refund 90% on any unused product. Any product that is not in resalable condition, including out of date packaging, along with all shipping is nonrefundable.

 

Pofukana piramida.......!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa dejansko pznas koga, ki je dobil denar povrnjen? Aja... Saj res ... to ni mozno... Saj izdelek 100% deluje... In sploh ni mogoce, da kdo ne bi bil zadovoljen... Kot sem ze napisal... Ce bi bilo kaj resnice v tej pravljici... Bi to proizvajalci avtomobilov ze sami priporocali... Tako pa ima edino korist od tega proizvajalec teh aditivov... Sluzi pa na racun naivnih strank, ki celo verjamejo, da so zaradi tega zmanjsali porabo in s tem prihranili ogromne denarce... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neeeee, a res to pi?e? Prva liga :notworth:

 

30-day money back garantee - ampak le ?e nisi odprl in sprobal zadeve. Se pravi po doma?e vsaj eno fla?ko bo? kupil in pla?al v celoti, ker ko jo 1x odpre? je ne more? ve? vrniti. To pa je zavarovanje nakupa by USA standards. :rispekt:

 

Zadeva torej velja le v primeru, da recimo kupi? 10 fla?k (sicer ne vem, ker osu bi to naredil preden zadeve na sproba, ampak OK), re? ne deluje in prej kot v enem mesecu vrne 9 neuporabljenih fla?k.

 

Druga?e te je pa Jadranko Juras  :hudicek:  lepo vpra?al kako to merite na tanke - kak?na enota pa je en tank goriva? To ni konstanta ampak je spremenljivka in je odvisna od same prostornine. Edina logi?na bi torej bila, da re?e?, da rabi uporabnik najprej skurit 200l goriva (a je to v treh tankih, ?tirih petih ali ve? sploh ni pomembno) potem pa naj bi se poznal nek efekt.


pa dejansko pznas koga, ki je dobil denar povrnjen? Aja... Saj res ... to ni mozno... Saj izdelek 100% deluje... In sploh ni mogoce, da kdo ne bi bil zadovoljen... Kot sem ze napisal... Ce bi bilo kaj resnice v tej pravljici... Bi to proizvajalci avtomobilov ze sami priporocali... Tako pa ima edino korist od tega proizvajalec teh aditivov... Sluzi pa na racun naivnih strank, ki celo verjamejo, da so zaradi tega zmanjsali porabo in s tem prihranili ogromne denarce... :)

 

Pa sej...ni? novega, pol zadev na svetu dejansko laufa na placebo efektu tako v farmaciji, prehrani, raznoraznih dodatkih in ne vem ?e vsem. Pa? ?e ene zadeva ve?, bistvo je da je kupec zadovoljen, ker 80% folka se itak ne poglablja v detajle ampak ?ivi samo od lepore?ja. ?e pa kdo misli, da je bil na suho nategnjen pa lahko podma?e kar s tem aditivom da ne boli toliko. sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VID007 ra?unanje ne gre najbolje od rok,  vzemimo povpre?no porabo avtomobila 7l in velikost tanka 50l, v povpre?ju se prihrani nekje 15% to je 1liter na 100km in ce je prej prevozil 700km bo sedaj prevozil 800km ali druga?e prihranil bo 10,5eur minus vlo?ek doziranja 3,5eur ali manj odvisno od velikosti flaske = 7eur na tank ali ve?. 

Ma spet "laja?" svoje, pri porabi 7 litrov nima motor 135 konjev in manj je konjev maj?a je poraba in manj?i bi naj bil prihranek pri tej zadevi in pika, tako zagotavlja tudi ?lovek, ki to uradno prodaja in mu je to biznis, pa sem bil sam na enem izmed teh razgovorov pa sva pri?la do tega zaklju?ka, da kao ne glej samo na porabo. Torej ni vse res na tem, poleg tega pa jaz brez nekih kvazi dodatkov spravim svoj lasten avto tudi iz 8 litrov na 7 litrov, kar je 12,5 % take razlike pa ne naredi noben aditiv ampak je to odvisno od tega kak?na je relacija (mestna vo?nja, regionalna in avtocesta) se dobro ve, da je najve?ja poraba pri mestni vo?nji in najmanj?a prav pri reginalni, kjer je najve?ja omejitev 90km in 5 prestava v mojem primeru. 

Sem temu tvojemu prodajalcu rekel naj mi da tester, ker v te pravljice ne verjamem in ni imel nobenih podatkov kak?no naj bi bilo zmanj?anje porabe goriva pri avtomobilih do 5 let, ker vse te kvazi reklame za avtomobile so samo na starej?ih modelih. Pa se ve, da so strarej?i modeli bili bolj po?re?ni, ker pa? motorji niso bili toliko izpopolnjeni. 

Kar se mene ti?e je najbolj?a varjanta, ?e ima? avto dlje ?asa namen imet, da predela? na plin ker tam je edini na?in da na koncu kaj pri?para?, pa ?eprav je za?etna investicija dosti ve?ja, je pa potem zagotovljeno do se to ob?uti tudi v denarnici za razliko od teh kvazi zadev.

Pa se pridru?ujem mnenju, ki je bilo tu ?e omenjeno, ?e je res kaj na tej zadevi, dajte to mo?nost testirat ?lanom brezpla?no in zagotavljam vam, ?e bo zadeva res delovala in ne bo nek nateg imate velike mo?nosti za dober posel, do takrat pa raje ne prepre?ujte ljudi, ki v te zadeve ne verjamemo, ker danes je preve? zadev en sam nateg samo naiven folk pa? naseda lepim besedam in nekim kvazi prirejenim resnicam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

manj je konjev maj?a je poraba

 

tole nebo lih ?ist dr?alo, v primeru da ma? motorizacijo 1.0 in 1.4, bo 1.4 manj po?rl, ker ga rabi? manj prtisnat ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole nebo lih ?ist dr?alo, v primeru da ma? motorizacijo 1.0 in 1.4, bo 1.4 manj po?rl, ker ga rabi? manj prtisnat ;)

Tole ne bo ?ist dr?alo, v primeru, da je dosti razlike v te?i bo 1,4 vseeno ve? pil ker se bo bolj matral  ;) 

 

 

Ampak ja tako gre to nekako. ?e sta avta isto te?ka in ima? podhranjen motor?ek s premalo navora bo un malo ve?ji lahko isto pil. Konkretno, prijatelj ima corso 1,4 90hp na 215/45R17 in mu pije preko 9 litrov, kak Clio RS 200 na istih gumah pa pije isto 9 litrov ker se fura v ?tandgasu. No to?no porabo bom ?e videl, ko se ulaufam...  :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma spet "laja?" svoje, pri porabi 7 litrov nima motor 135 konjev in manj je konjev maj?a je poraba in manj?i bi naj bil prihranek pri tej zadevi in pika, tako zagotavlja tudi ?lovek, ki to uradno prodaja in mu je to biznis, pa sem bil sam na enem izmed teh razgovorov pa sva pri?la do tega zaklju?ka, da kao ne glej samo na porabo. Torej ni vse res na tem, poleg tega pa jaz brez nekih kvazi dodatkov spravim svoj lasten avto tudi iz 8 litrov na 7 litrov, kar je 12,5 % take razlike pa ne naredi noben aditiv ampak je to odvisno od tega kak?na je relacija (mestna vo?nja, regionalna in avtocesta) se dobro ve, da je najve?ja poraba pri mestni vo?nji in najmanj?a prav pri reginalni, kjer je najve?ja omejitev 90km in 5 prestava v mojem primeru.

Sem temu tvojemu prodajalcu rekel naj mi da tester, ker v te pravljice ne verjamem in ni imel nobenih podatkov kak?no naj bi bilo zmanj?anje porabe goriva pri avtomobilih do 5 let, ker vse te kvazi reklame za avtomobile so samo na starej?ih modelih. Pa se ve, da so strarej?i modeli bili bolj po?re?ni, ker pa? motorji niso bili toliko izpopolnjeni.

Kar se mene ti?e je najbolj?a varjanta, ?e ima? avto dlje ?asa namen imet, da predela? na plin ker tam je edini na?in da na koncu kaj pri?para?, pa ?eprav je za?etna investicija dosti ve?ja, je pa potem zagotovljeno do se to ob?uti tudi v denarnici za razliko od teh kvazi zadev.

Pa se pridru?ujem mnenju, ki je bilo tu ?e omenjeno, ?e je res kaj na tej zadevi, dajte to mo?nost testirat ?lanom brezpla?no in zagotavljam vam, ?e bo zadeva res delovala in ne bo nek nateg imate velike mo?nosti za dober posel, do takrat pa raje ne prepre?ujte ljudi, ki v te zadeve ne verjamemo, ker danes je preve? zadev en sam nateg samo naiven folk pa? naseda lepim besedam in nekim kvazi prirejenim resnicam.

A potem meni ne delajo vsi konji pri porabi 5.5-6? Koliko od 160 s powerboxom pri 1600kg mi jih potem manjka?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vid, ?e bi bil jaz distributer bi se ?e zdavnaj  zmenil, dal zastonj testirat in ko bi imel rezultat bi se dogovorili naprej. Tako pa ?al tudi sam pla?ujem 35eur in na svoje stro?ke brez koristi ne bom talal okol, druga?e pa to res ni nek stro?ek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@JureS, verjame? ali ne, na? kolega z SLK-jem (Neyko) ima ?e nekaj tega produkta doma in ga lahko nameni za testiranje.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vid, ?e bi bil jaz distributer bi se ?e zdavnaj  zmenil, dal zastonj testirat in ko bi imel rezultat bi se dogovorili naprej. Tako pa ?al tudi sam pla?ujem 35eur in na svoje stro?ke brez koristi ne bom talal okol, druga?e pa to res ni nek stro?ek.

 

Spet ima nekdo te?ave z branjem. Jures je napisal, da je pripravljen financirati komplet vse, gorivo in dodatek (?e se ne motim en rezervoar goriva brez, da se ugotovi taka poraba, potem pa ?e tri rezervoarje z, da se ugotovi morebitni padec porabe). Od tebe se pri?akuje samo, da si vzame? ?as, prisostvuje? testu in ?e ne bo takega u?inka, kot ga omenja?, se opravi?i? za tiste izraze, ko smo bili vsi izme?ki tega ?love?tva ali bedaki ali kako si nas ?e opisal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zasledil je tole temo na forumu in se odlo?il, da prispeva svoj dele?.  :party0035:

Ali je kupil to, pa ne pomaga in ne dobi denarja nazaj? :) Ali tudi sam prodaja te ?ude?ne kapljice?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.