Skoči na vsebino

Novinarske manipulacije


Boss

Priporočeno sporočilo

Spet manipulirajo. Nasploh ko pride do oro?ja in napadov z njim, novinarji radi delajo dramo in krivijo vse druge in se lotevajo problematike iz napa?nih koncev. Razen redkih izjem, se za vso streljanje po USA (in tudi v EU pri teroristi?nih napadih, ?e smo ?e pri tem) uporablja nelegalno oro?je. Tudi, ?e oro?je ?ISTO prepove, bojo kriminalci v Chicagu in teroristi v EU pri?li do pokalic. :vskalo:http://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-amerika/v-chicagu-od-petka-do-nedelje-zvecer-ustreljenih-66-ljudi/462596

Ne bo ?el nek ?lan tolpe iz geta v sosednjo dr?avo po legalno oro?je, bej?te ga no srat. :hohoho:

Ravno v Chicagu imajo izjemno stroge predpise glede oro?ja.

V ZDA imajo v vodilnih 10 mestih po ?tevilu umorov zelo stroge omejitve glede oro?ja.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno v Chicagu imajo izjemno stroge predpise glede oro?ja.

V ZDA imajo v vodilnih 10 mestih po ?tevilu umorov zelo stroge omejitve glede oro?ja.

 

Pa saj to pi?e v ?lanku. Butasto je, ker sedaj so krive sosednje dr?ave, da se ljudje v Chicagu streljajo. Kot, da se streljajo z legalnim oro?jem.  :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Oh, ja - stra?it je treba ... 10-metrska sne?na oddeja, da ti pamet stane.

 

https://www.zurnal24.si/svet/vse-vec-mrtvih-sledi-najhujsih-nekaj-ur-tega-se-najbolj-bojijo-321776

 

Sicer je tudi 3 metre snega zelo veliko ampak, da se novinarju ne zdi ?udno in napi?e 10 metrov, ker je bolj okrogla cifra je pa tud kr neki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre za slab prevod.....avstrijci porocajo da ga je dejansko do 10m ampak v t.i drift obmocju (kjer se ga nabere tudi s pobocja)

 

https://www.google.com/amp/s/www.t-online.de/nachrichten/panorama/id_85043076/tid_amp/wintereinbruch-im-newsblog-bis-zu-10-meter-hohe-schneewehen-in-oesterreich.html

Pri tej koli?ini ga zagotovo kje napiha tudi 10m na debelo.

Tako je

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda, ?e ga z buldo?erjem na kup zrinem, ga je lohka tud 20, 30 al pa ?e ve? metrov.

 

Ampak je pa hec, tukaj nimamo ni? takoj ?ez karavanke je pa cela ?tala. Se pravi kdo je zdaj na sonl?ni strani alp? :zvizga:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda, ?e ga z buldo?erjem na kup zrinem, ga je lohka tud 20, 30 al pa ?e ve? metrov.

 

Ampak je pa hec, tukaj nimamo ni? takoj ?ez karavanke je pa cela ?tala. Se pravi kdo je zdaj na sonl?ni strani alp? :zvizga:

Mi ga imamo pa v stilu; ?abi do ramena in mi?i do kolena  :P

 

Ponekod pa celo kurc kej  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo res pretiravajo tej novinarji... sem govoril z kolegom iz Italije, iz Amatrice-(center),kjer naj bi padal sneg ?e par dni in je kao izredno stanje. Pravi, da res pada a ga je kakih 25 cm in zima kot zima. Novinarji in snemalci pa snemajo splu?en sneg ob robovih cest in naredijo takoj cel spektakel.Pravi, da ga je pred dvema letoma v eni no?i zapadlo en meter pa ni?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo situacija v Avstriji je malo drugacna kot drugje.

Tu okoli Gran Sasso je pa dosti pol metra za ?talo. Septembra sem bil tam z motorjem, vse je se razturano od plazu ki je hotel odnesel do samega Amatriceja ki ga je potres 2016 skoraj izbrisal.

 

Del avtoceste pa je tam zaprt ker so se vedno od tega potresa popokani stebri viaduktov. Ceste katastrofalno, kolega je z novim gumam reseval po komulcu zaradi zdrobljenega asfalta....

 

Kot da bi prisel v eno tretjorazredno drzavo. Bogi so.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo situacija v Avstriji je malo drugacna kot drugje.

Tu okoli Gran Sasso je pa dosti pol metra za ?talo. Septembra sem bil tam z motorjem, vse je se razturano od plazu ki je hotel odnesel do samega Amatriceja ki ga je potres 2016 skoraj izbrisal.

Del avtoceste pa je tam zaprt ker so se vedno od tega potresa popokani stebri viaduktov. Ceste katastrofalno, kolega je z novim gumam reseval po komulcu zaradi zdrobljenega asfalta....

Kot da bi prisel v eno tretjorazredno drzavo. Bogi so.

Ja, od potresa si niso ?e opomogli. Na sre?o ima kolega monta?no bajto in se ni poru?ila.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, od potresa si niso ?e opomogli. Na sre?o ima kolega monta?no bajto in se ni poru?ila.

Sami kontejnerji in agregati povsod

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sami kontejnerji in agregati povsod

... res je. So jim obljubljali takrat oh in sploh pomo?, pa predsednik se je hodil slikat tja, sedaj so pa prepu??eni ?ivotarjenju v kontejnerjih in pri sorodnikih.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kot dve leti je ?e od potresa... ma?ehovska dr?ava.

Nic pomembnega ni naokoli

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, res so bogi. Pri nas v Poso?ju je bilo pa ?isto druga?e... :hudicek:

Ce gres danes v Bovec se ne zavedas da je bil skoraj porusen

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e primerjate popotresno obnovo, potresna sanacija v Poso?ju traja 14 let. Ampak sedaj smo v dobi kapitalizma in ne gre hitreje. Ne pri nas ne pri sosedih.

 

Za primerjavo, potres 1976 v Breginju se je zgodil maja, pa so imeli ?e isto leto postavljenih 500 novih hi?, celotna sanacija pa je bila kon?ana v samo 2 letih. Ljudje na italjanski strani meje niso imeli te sre?e zato so se izselili iz prizadetih krajev.

 

Ampak treba je vedet da so to bili ?isto drugi ?asi kot so danes, takrat so na roke zgradili kos ?eleznice v dveh letih, medtem ko se sedaj za enak podvig ?e 27 let samo kregamo kdo bo pri tem zaslu?il.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj dedek Italijan se je v Medvodah boril proti fasizmu (ita ali nem)

 

Fotr se je pa rodil v Medvodah v scetarstvu Rebolj 1942. Pred bajto je bil takrat med okupacijo nemski strazar. Ima pa italjansko drzavljanstvo.

Kam potem spadam? Ne me v te politicne igrce dajat, ce pa hocem lahko ratam Italijan po fotru :) pol se me bos pa bal.

 

Najvecja burka je ko izpolnjuje polje kraj rojstva : Medvode nobenemu nic jasno vsi takoj a v Medvodah mate porodnisnico?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.