Skoči na vsebino

Nakup delovna "mule"


dejanot

Priporočeno sporočilo

Cao

 

V kratkem zelim kupiti delovno "mulo", avto katerega bi pac uporabljal za vse (trgovina, prevoz, makedam, mogoce celo dopust,...), zelim slisati vase predloge/ponudbe oz mogoce poznate koga ki bi mi to lahko ponudil/prodal! Kaj zelim od avta, naj bo karavan ali vsaj 5vratna limuzina (pogojno, lahko tudi 4vratna), obvezno vlecna kljuka, lahko tudi s klimo, ne rabim pa neke FULL opreme kot je: xenon zarometi, usnje, ALU platisca (17", 18"), neka "super duper" muska, pac to mi ni pomembno,... Avto naj bo ohranjen, brez poskodb, redno servisiran (da me po parih KM ne pusti na cedilu), brez rje ali vsaj minimalno, motorizacija ni pomembna (vec ko je, boljs je :P ), letnik naj bo blizu 2000 nikakor pa ne cez,...

 

Gledal sem Subaru Legacy, ta mi nekak najbolj odgovarja (je to kar zelim) ===> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7340681&show=1 , mi lahko gdo kaj vec pove o temu, ali pa nasplosno o Subarujih (kaj paziti, pac na splosno)

 

LP

 

PS vem da je ze veliko podobnih tem, admin lahko premaknes v primerno ;)

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 54
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Cao

 

Super predlogi, Audie sem tudi sam gledal a bolj s QUATTRO pogonom (ja zanima me tudi 4x4, recimo Audi 80 ali A4), tudi Mica ni slaba in sem tudi na njih vrgu pogled, glede zadnjega Volvota pa mogoce premocna motoritacija (3.0 motor res ne rabim hehe), ceprav Volvo pomojem tudi ni slab,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napi?i ?e zgornjo mejo tvojega mo?nji?ka, kolikor si pripravljen od?tet, da vemo kaj ti poiskat in priporo?at! :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e naj bo to avtomobil?ek za vse, ti priporo?am Hondo Jazz. Pri nas smo zelo navdu?eni. Avto je po zunanjih merah podoben Cliotu - 3,8 metra dol?ine in 1,7 metra ?irine. Kljub temu ima notri 5 spodobnih sede?ev in 380 litrov prtlja?nika. Pri tem avtu nam ?e ni zmanjkalo prostora, pa smo ?li s tremi otroci na po?itnice. V?e? mi je tudi to (in se mi zdi, da tudi ostalim), da ko podrem zadnjo klop, dobim povsem raven poden. Res raven, kot miza. In precej veliko povr?ino.

 

Mi jo imamo ?e 110.000 km, pa smo samo enkrat menjali zavorne obloge (diski na vseh ?tirih kolesih) in akumulator (sin?ek mi je pri?gal lu?ko na stropu v kabini, pa nisem opazil in je "svetilo" cel vikend...). Poraba? Po teh na?ih hribih je okoli 6,2 litra na 100 km, ?e pa je odprta vo?nja, pa mimogrede 5,5. Dosegal sem tudi rekorde, kot je 4,2 litra na 100 km, a se mora? ?e po?teno potruditi za tako majhno porabo - in pogoji morajo biti ustrezni.

 

Cena? Letnik 2006 dobi? za 6000?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napi?i ?e zgornjo mejo tvojega mo?nji?ka, kolikor si pripravljen od?tet, da vemo kaj ti poiskat in priporo?at! :cheers:

 

Cao

 

Uff ja cist pozabil heh, cena nekje do 900? vec mi je ze skoda dati, pac avto se ne bo sparalo :P

 

LP

 

?e naj bo to avtomobil?ek za vse, ti priporo?am Hondo Jazz. Pri nas smo zelo navdu?eni. Avto je po zunanjih merah podoben Cliotu - 3,8 metra dol?ine in 1,7 metra ?irine. Kljub temu ima notri 5 spodobnih sede?ev in 380 litrov prtlja?nika. Pri tem avtu nam ?e ni zmanjkalo prostora, pa smo ?li s tremi otroci na po?itnice. V?e? mi je tudi to (in se mi zdi, da tudi ostalim), da ko podrem zadnjo klop, dobim povsem raven poden. Res raven, kot miza. In precej veliko povr?ino.

 

Mi jo imamo ?e 110.000 km, pa smo samo enkrat menjali zavorne obloge (diski na vseh ?tirih kolesih) in akumulator (sin?ek mi je pri?gal lu?ko na stropu v kabini, pa nisem opazil in je "svetilo" cel vikend...). Poraba? Po teh na?ih hribih je okoli 6,2 litra na 100 km, ?e pa je odprta vo?nja, pa mimogrede 5,5. Dosegal sem tudi rekorde, kot je 4,2 litra na 100 km, a se mora? ?e po?teno potruditi za tako majhno porabo - in pogoji morajo biti ustrezni.

 

Cena? Letnik 2006 dobi? za 6000?.

 

Cao

 

Nekak mi najbolj lezi kaksna limuzina ali karavan, majnih ceprav prostornih avtov ne maram

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti bo kaj v pomo? (dal sem kriterij Legacy, pa cenovni rang od 500 do 1000 cekinov);

 

http://www.avto.net/_AVTO/results.asp?znam...DESC&stran=

 

tule pa je kriterij 4x4 pogon (navedel sem Audi, Subaru in VW) ter cenovni razred od 500 do 1000;

http://www.avto.net/_AVTO/results.asp?znam...DESC&stran=

 

Priporo?am tudi ogled Suzukijev, npr.;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7362938&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti bo kaj v pomo? (dal sem kriterij Legacy, pa cenovni rang od 500 do 1000 cekinov);

 

http://www.avto.net/_AVTO/results.asp?znam...DESC&stran=

 

tule pa je kriterij 4x4 pogon (navedel sem Audi, Subaru in VW) ter cenovni razred od 500 do 1000;

http://www.avto.net/_AVTO/results.asp?znam...DESC&stran=

 

Priporo?am tudi ogled Suzukijev, npr.;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7362938&show=1

 

Cao

 

Ja sej, zdej se bolj v dilemi, pa glede na to da sem bil vedno fan japonskih "karet" :P se se vedno nagibam k japoncam, nemci mi ne desijo vec,... sam problem je kaj sedaj izbrati ali naj se malo kapnem ??? in si kupim novejsi/boljsi avto :ne vem:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kupuje? avto tega ranga, s toliko prevo?enimi kilometri, potem definitivno vzami japonca z bencinskim motorjem! In ni hudi?a, da bi te redno vzdr?evani japonec pustil na cedilu! Razen nissanov v tem ?asu, ko ima renault prste zraven. Je pa res, da pri takih avtomobilih ?e najde? rjo, kar pa je normalno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kupuje? avto tega ranga, s toliko prevo?enimi kilometri, potem definitivno vzami japonca z bencinskim motorjem! In ni hudi?a, da bi te redno vzdr?evani japonec pustil na cedilu! Razen nissanov v tem ?asu, ko ima renault prste zraven. Je pa res, da pri takih avtomobilih ?e najde? rjo, kar pa je normalno.

 

Cao

 

Vem da imajo japonci dobre motorje no usaj uni starejsi, za novejse pa itak ne vem (se ne zanimam za nove, se vedno prisegam na starejse :P ) in vem tudi da japonci radi "cvetijo" nov ali star, japonc bo vedno rjavel, ne vem vrjetno sparajo na zasciti, kot pravim ce je rjav naj bo v mejah normale, motor bi pa le rad kar se da soliden tako receno brez napak,...

 

LP

 

PS mogoce gdo ve kaj o Subaru-jih, pac plusi in minusi, nekako se se vedno zanimam za Legacy-ja

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si kaj gledal starej?e jeepe?

 

Cao

 

Ne jeepe nisem pa nic gledal, pa bi jih res lohka, niti pomislil nisem na dzipe,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No vidi?.

Ni ?udno,?e je ponudba tolik?na da se kar izgubi? v njej :vino:

Kaj pravi? na kak?ne legende ala Niva ?

 

Cao

 

Ja ponudbe je prevec in se res utopis v temu, hja legenda o Nivi, mislim da dzipek ni slab, sem ga vozil vcasih ko sem enemu kmetu pomagal na polju meni ni bil slab, hehe tudi Yugote sem sel pogledat, meni tudi zanimiv avto heh,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej za tebe je najbolj?i verjetno subaru, ki se normalno pelje kakor avto mogo?e tudi Forester, ki je malo vi?ji od Legacyja je pa tudi malodra?ji. Jeep je namenjen za terensko vo?njo, Lada njiva je pa samo za njivo.

 

Subaruji vzdr?ljivi motorji, slab pleh (kakor je pri vseh starih japoncih), Odli?en ?tirikolesni pogon zaradi bokser motorja je nizko te?i??e samega avta posledi?no dobra lega. Ker je motor postavljen vzdol?no in ima diferenciale v sredini so tudi pogonske polosi enake dol?ine kar zagotavlja odli?ne lastnosti v slabih pogojih, ve?ina jih ima tudi reduktor.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej za tebe je najbolj?i verjetno subaru, ki se normalno pelje kakor avto mogo?e tudi Forester, ki je malo vi?ji od Legacyja je pa tudi malodra?ji. Jeep je namenjen za terensko vo?njo, Lada njiva je pa samo za njivo.

 

Subaruji vzdr?ljivi motorji, slab pleh (kakor je pri vseh starih japoncih), Odli?en ?tirikolesni pogon zaradi bokser motorja je nizko te?i??e samega avta posledi?no dobra lega. Ker je motor postavljen vzdol?no in ima diferenciale v sredini so tudi pogonske polosi enake dol?ine kar zagotavlja odli?ne lastnosti v slabih pogojih, ve?ina jih ima tudi reduktor.

 

Cao

 

No se mi je kar zdelo da Subaruji niso tako slabi, slisal ravno obratno, da se radi kvarijo in so veckrat na servisu kot na cesti,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler ne poizkusi? nemore? to?no vedet :zvizga::whatever:

Niva za malo dinar?kov zmore ?esar mnogi,predvsem pa dana?nji ne.Pride v vsako vuk...ebino

 

Ja ampak pelji se ti z njivo na morje ali pa malo dalje npr 100km :vskalo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj je to kaj takega?

To je trdo?iva re?

 

ti si trdo?iv, da to prenese?, ?e bolj pa je trdo?iva tvoja mama, da te prena?a.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

V kratkem zelim kupiti delovno "mulo", avto katerega bi pac uporabljal za vse (trgovina, prevoz, makedam, mogoce celo dopust,...), zelim slisati vase predloge/ponudbe oz mogoce poznate koga ki bi mi to lahko ponudil/prodal! Kaj zelim od avta, naj bo karavan ali vsaj 5vratna limuzina (pogojno, lahko tudi 4vratna), obvezno vlecna kljuka, lahko tudi s klimo, ne rabim pa neke FULL opreme kot je: xenon zarometi, usnje, ALU platisca (17", 18"), neka "super duper" muska, pac to mi ni pomembno,... Avto naj bo ohranjen, brez poskodb, redno servisiran (da me po parih KM ne pusti na cedilu), brez rje ali vsaj minimalno, motorizacija ni pomembna (vec ko je, boljs je :P ), letnik naj bo blizu 2000 nikakor pa ne cez,...

 

Gledal sem Subaru Legacy, ta mi nekak najbolj odgovarja (je to kar zelim) ===> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7340681&show=1 , mi lahko gdo kaj vec pove o temu, ali pa nasplosno o Subarujih (kaj paziti, pac na splosno)

 

LP

 

PS vem da je ze veliko podobnih tem, admin lahko premaknes v primerno ;)

 

Oktavijo si kup, najdi 1.9 tdi s 77 kW in si zmagu. ?e bi rad 103 kw nujno letnik 2009 ali kasnej?i.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdaman,na njivi ?e nisi bil kot vidim.

Dejanot, a za starimi pickup-i si kdaj gledal?

 

Cao

 

Gledam use kar mi trg ponuja heh tako da samo se nekaj izbrati pa je,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akaj malo.

 

Mislim, da bi to, kar bi rad ti, bi rad vsak: za 900? dobit lepo ohranjen, lepo vzdr?evan in po mo?nosti gara?iran Forester ali kak?en pick-up z malo prevo?enimi kilometri.

 

Bodimo realni: Za ta denar bo rejnato, pa karkoli kupi?. Ali Lado ali karkoli drugega. In tudi ohranjeno ne bo ne vem kako super. Torej je v takem primeru mogo?e bolje gledat vozila cenej?ih znamk, ki bodo kljub temu novej?a in torej bolj?a kot pa vozila presti?nej?ih in dra?jih znamk, ki dr?ijo ceno. Pa tudi morebitna popravila bodo cenej?a.

 

Za 900? dobiti na primer Mazdo B2500 je pa... Bodisi je krepanina bodisi je ukradena. In tega raje ne vozi k hi?i... Za Foresterja je pa isto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.