Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Ena kitajska zadeva, ki nas je enkrat leta 2012 kupilo nekaj foruma?ov po takrat sme?ni ceni 36?. Gre pa za kopijo takrat dokaj priljubljene kamere F900LHD. Original ima ?e bolj?i ?ip in bolj?e slike ampak, glej ta ?ip?hit ?e danes po petih letih non-stop uporabe in tudi temu, da mi je padla iz drugega nadstropja in se razletela na vse mo?ne sestavne dele, ?e vedno deluje in dela zadovoljivo kvalitetne posnetke. Tenu bi lahko rekli "money well spent".

 

Primerjava original in fake https://dashcamtalk.com/dod-f900lhd/

To je res ok cena. No jaz gledam tole: https://www.mimovrste.com/avto-kamere/blaupunkt-avto-kamera-dvr-20-hd?gclid=CjwKCAiA6K_QBRA8EiwASvtjZW1r0OcSBLhsx97mPk1by5lhPURBWZfPFOOl6qIDocpDJRKneGTyixoCOkkQAvD_BwE

Zgleda, da je za to ceno solidna zadeva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa glede kabla za napajanje? A imate kabel kar ?ez armaturko in v vti?nico ali obstaja kak?na bolj elegantna re?itev?

potegne? po stebri?ku in za robom stropa in nekje zve?e? spodaj pod armaturko na kontakt, kamera se sama uga?a / pri?iga

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pol ure dela, da spele? kabel od sredinskega naslona skozi tunel mimo prestave potem pod letvico na armaturi in skozi stebri?ek pa pol na stropu pride? ven pri ogledalu. Se ?isto ni? ne vidi, ker vse ostalo, da ti kabli visijo zgleda ko cganarija.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pol ure dela, da spele? kabel od sredinskega naslona skozi tunel mimo prestave potem pod letvico na armaturi in skozi stebri?ek pa pol na stropu pride? ven pri ogledalu. Se ?isto ni? ne vidi, ker vse ostalo, da ti kabli visijo zgleda ko cganarija.

No, saj ravno zato da vse ven ne zija..

Ok, bom malo youtube-nil, da si ravno armaturke ne razfu....  :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

V?eraj je moja ?ehinja na avtocesti delala napoto - skozi trojanski predor se je po prehitevalnem pasu mimo enega prikoli?arja cijazila s samo 110km/h. Situacijo je uredil nek gospod z besnim trobljenjem od zadaj, (verjetno je tudi blendal ampak lu?i ni bilo mo? videti, ker je vozil par cm od odbija?a). Nagradno vpra?anje: katere znamke avto je vozil g. trobilec?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj je moja ?ehinja na avtocesti delala napoto - skozi trojanski predor se je po prehitevalnem pasu mimo enega prikoli?arja cijazila s samo 110km/h. Situacijo je uredil nek gospod z besnim trobljenjem od zadaj, (verjetno je tudi blendal ampak lu?i ni bilo mo? videti, ker je vozil par cm od odbija?a). Nagradno vpra?anje: katere znamke avto je vozil g. trobilec?

 

Moji trije kandidati

 

1.) Audi, temne (?rne?) barve? 

2.) BMW?

3.) Passat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji trije kandidati

 

1.) Audi, temne (?rne?) barve? 

2.) BMW?

3.) Passat?

Pravilen odgovor je Audi. Ampak sem imel ?e sre?o, da je bil bele barve.

 

g. Trobec (avtor Vu?kota) vozi mazdo....

 

A to tegale Vu?kota ki joka v kanalu bob steze.

post-1420-0-41565200-1512403880.jpg

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

No pa se je tudi meni zgodilo...

 

Po 11,5leta sluzbe, kjer prevozim v povprecju po 6t km na mesec, po snegu, de?ju, no?ne izmene, vukojebine , sem sredi ?i?ke naslonil 11mesecev staro E klaso na kurcev zvonec za odpiranje rampe.kako mi je to ratal,kljub rikverc kameri in senzorjem....

 

Jebemu sunac.

 

2ruker v 1,1mil.km po sre?anju xsare v cliota lani.

 

Idont feel olympic

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Ravnokar v okolici grosuplja.

 

Jaz z sprinterjem,nasproti ducato . Se umikam v desno proti snegu z hitrostjo 50 do max60,on z vsaj 75 po mojem pasu...

 

Se srecata spegla,potiPam zmigovec v speglu,zacuda ostal cel.

 

Majstr ustavi,jaz obrnem in za njim.

 

Ga vprasam ce hitreje ne gre in pade tip ven da jaz sem ga isto prigonil in da zaka nisem zapeljal v sneg.

 

Namesto da bi se mi zahvalil da vsaj nekdo od naju zna vozit in ne divja...

 

Lj 057 sr

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej ?e se ve?ina vozi tk kot da so sami na cesti, se ne ?udim...jaz pa nekaj dni nazaj, ko se peljem na ?iht in ponavadi vedno ko pridem do table za naselje dam tempomat na 55km/h...in voznik golfa (itak holzwagen in ve?vrednostni kompleksi) za menoj se zalima na mojo mazdurino pa blenda...WTF...res more? zelo zelo pazit, ko vozi?, pa da ne govorim kako se vozijo iz kontra enosmernih cest, katastrofa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tole sliko sem nasel na netu. Ista je bila v avtofokusu nagrajena z 40euri kot pismo meseca.

 

Znaka naj bi se med sabo izkljucevala...

 

 

Tudi na radiu1 so se zgrazali nad postavitvijo teh znakov...

 

Sem res edini ki vidim jasen pomen te prometne ureditve???

post-9068-0-28657700-1520693885.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce je konec kolesarske poti se ne pomeni da ne smes nadaljevati po cesti...

 

Drugo je ce je okrogel znak bel z rdeco obrobo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.