Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Pa ?e nekaj se mi vidi iz teh slik...namre?, da sta re?ili avto pred morebitnim prevra?anjem tabla in ?tanga..

 

Prav priro?no sta ga v pravem trenutku podprli in zaustavili pre?no rotacijo v levo in ga porinili nazaj na na desna kolesa.

Res je ?lo tudi do table po vseh ?tirih, se lepo vidi, je pa vpra?anje kaj bi bilo dalje ,?e table ne bi bilo..

In nkol naumo vedl... :cheers:

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nasveti varne vo?nje:

 

1. po hitri cesti se vozi na levem pasu zelo po?asi, nato pojdi na izvoz kar direktno brez zaviralnega pasu, tovornjak te bo spustil

 

2. ne rabi? gledati semaforja, kar v rde?o in na glavno cesto iz stranske. Ko pa zapusti? glavno cesto v levo, zavzemi celo cesto, da te avto s prednostjo opazi in zavre. Vrata pa imej odprta za pobeg v sili, klobuk na glavi pa da se ne prehladi?.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak :blink: A to vse zdajle ko je bila polna luna?

 

?e bi hotel dati vse nimam ?asa, sta vsaj 2 prgiodi na dan....datum ma? pa gor :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res ... sem imel par dni nazaj ob?utek, da je na? Lojz sklical koferenco, ker e bilo toliko njegovih prista?ev na cesti in to v samo 5 km vo?nje.

 

1.) na Lj obvoznici se je en ata odlo?il, da bo 60km/h kar primerna hitrost, nato pa so mimo njega skakali tovornjaki na prehitevalni pas - v glavnem ?isti kaos samo zaradi enega primerka budaljenja

 

2.) ko smo kon?no pri?li mimo se je en z BMW-jem odlo?il, da se ne bo vozil na pred kamioni ne za ampak, da je hitrost 90km/h ?ist ok za normalno vo?njo ob kamionu - to je trajalo cca 22 km potem sem pa zavil z obvoznice

 

3.) a takoj zatem me je na ?martinki ?akal naslednji pacient, ki je bil prepri?an, da se nahaja na cesti, kjer velja cona 30.

 

 

noro res....

 

mam pa ?e eno dana?njo in nalimam video ko pridem domov - mo?akar s kapelco se je odlo?il, da bi malo zbil skupaj pre?iroke boke Audija RS6... sre?a mu ni ratalo je blo pa kar nekaj zanimivega vijuganja po AC.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kamionar z dobrimi refleksi in odlicnimi zavorami ... 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O jebemu lajf mu je resil. Pol se pa se daihatsu dobesedno vanj pokne...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer posnetek ni moj... vseeno pa je ustrezen za v tole temo ... 

 

Ko ti guma oz. celo kolo prileti na AC nasproti ...  :ninja:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ucSEUxl9TMw

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najve?ja bedarija na tem posnetku je pa to, da se je kar ustavil. Mar bi se odvlekel na odstavni pas ali pa? skrajno desno. Tudi ?e je prebil hladilnik, je Suzuki za tistih par metrov ?e vozen...

 

 

Na to sem jaz tudi pomislil ... Ampak veliko lazje je "pametovati" ob ogledu videoposnetka... kot pa biti dejansko v taki situaciji ...  :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet en posnetek, ki ni moj :) ... pa tud od Boss-a ni... cperav v naslovu pise "Like a Boss"  :harhar:

 

https://www.youtube.com/watch?v=s6ioMaEczAs

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u jeeeee*ote :) oni s kamionom je re?il ?love?ko ?ivljenje... se je moral pa usrat vsaj za ?li?ko... 

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oni s kamionom ni gledal na cesto ampak je po?el bohvedi kaj...

 

sem pa pred leti do?ivl nekaj takega, ko je eni me?ki razneslo gumo pa je od trgal tudi notranji kolotek in ?migavec je tud ven zabrisalo, da se je zavalil po AC-ju

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena kompilacija motoristicnih nesrec (vec ali manj so imeli vec srece kot pameti :) ) ... 

 

http://youtu.be/h6ZjA68KWz0

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.