Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Itak teli italjani.. kurba bi jih use povozu.. to si ?e izpita za kolo ne zaslu?jo kva ?ele za avto. Tlele na bledu jih gledam ?e ceu let to se kr majstri na vklju?evalnem pasu za na avtocesto ustavjo skrajno desno in zemljevid gledajo, da ne govorim o njihovi 30km/h vo?nji. Sej ?tekam da si turist pa da ne pozna? cest sam kurba nek se ustav pa poglej ne pa sred ceste ko en ?ved. Pol ga pa itq prehiti? pa vids notr 70let starga nonota k vs bukov gleda..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak najve?ja Italijanska specialiteta je pa vo?nja po sredini s pol avta na vsakem pasu. Kot, da bi se to dejansko u?ili v avto?olah, ker prakti?no je nemogo?e, da ta manever samo Italijani izvajajo in nih?e drug.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale posnetek je bil objavljen na drugem forumu... je pa od 22.7. letos (menda datum na kameri ni bil pravilno nastavljen) ... 

 

 

Od nekje 2:50 dalje ... na uvozu Lesce v smeri proti Jesenicam en bedak zavije v smer proti Ljubljani... in celo snemalcu seka pot ... :ninja:

 

http://www.youtube.com/watch?v=YVzbTF7twgU#t=154

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Srna sredi poti... pa se ji nikamor ne mudi :) ...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Za take bi bilo najbolje, ce bi kar ostali dalec stran od avtomobila  :harhar:

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pa najdejo modeli!

 

Tale je parkiral to?no pred cisterno s teko?im kisikom. In ko so pripeljali novo zalogo, je voznik 15 minut govoril nekaj, kar bi sicer objavil, a mi prepoveduje bonton...

 

post-5658-0-95179400-1418321035_thumb.jpg

post-5658-0-53140800-1418321031_thumb.jpg

post-5658-0-23223600-1418321027_thumb.jpg

 

A mi lahko kdo razlo?i, kaj je vse tole? Nevednost ali aroganca? Ali kaj drugega?

 

post-5658-0-34971600-1418321040_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes imel sre?anje z darsovci marsovci cestninskimi nadzorniki. Pravzaprav ne vem kaj je tip sploh hotel od mene, nekaj mu moja vinjeta ni bila v?e?. Je hotel preverit z roko v mojem avtu, pa sem mu povedal da vem da bi bilo to prekora?itev pooblastil. Potem je nekaj nabijal o druga?nem pravnem mnenju in me je hotel prepla?it da itak je mobilna carina ?ist blizu pa da jo bo poklical. Sem mu predlagal da mi da najprej novo vinjeto pa mu isti trenutek strgam dol satro, da bo videl da je taprava. Pa ni bil za to. 

 

Osebek, ki me je ustavil, ni znal re?i dober dan in adijo, ni se predstavil kaj ?ele identificiral. Glede na njegovo polpismenost po moje lahko upravi?eno podvomim v njegovo strokovnost. Dogodek mi je samo ?e en dokaz, da je DARS, ki ga mimogrede vsi kar drago pla?ujemo, ena gnila firma. Pa saj bo neko? bolje, samo da na? zmagajo. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da ne omenjam, kako policijsko zgleda drzava ko na vsaki cestninski postaji (sploh velja za dolenjsko avtocesto) vedno neki preverjajo in s tistim daljnogledom izgledajo prav kmecko

 

boljse varijante imajo, ko preusmerjajo na pocivalisce/bencinsko pumpo in pol tam se preverja vinjeta -sam te so bolj redke (kot delajo avstrijci in radarji na hrvaskem)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da ne omenjam, kako policijsko zgleda drzava ko na vsaki cestninski postaji (sploh velja za dolenjsko avtocesto) vedno neki preverjajo in s tistim daljnogledom izgledajo prav kmecko

 

boljse varijante imajo, ko preusmerjajo na pocivalisce/bencinsko pumpo in pol tam se preverja vinjeta -sam te so bolj redke (kot delajo avstrijci in radarji na hrvaskem)

Na podravski AC so ta teden skoraj vsak dan speljali vozila ?ez Cestninsko in kontrolirali vsak avto

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Kar vsi bi sli skozi rdeco ... :(

 

 

Tale tazadnji Golf je bil dva ali tri avto za menoj v koloni... pa je kljub temu, da je bila rdeca sel na pas za zavijanje levo in skozi krizisce... seveda pri rdeci :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam in gledam in ne razumem, kaj se usaja?. Ti si se ustavil sredi ceste. Ja normalno, da so te prehitevali. ?e je ?el pa po "napa?nem" pasu mimo tebe in ni zavil levo ampak naravnost, pa ni tako hud prekr?ek, saj si ti stal na pasu za naravnost. In kaj ti ni prav?

Ja, ve?, sem vajen Italijanskega prometa (sploh Rim in ju?ni del Italije). Semafor je v kri?i??u zato, da ne bi kdo po plo?niku peljal mimo. A barve na semaforju? Kak?ne barve? In kaj, ?e katera sveti, imajo pa? dovolj denarja za elektriko, pa naj sveti. Saj ne pla?ajo ?oferji te elektrike...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam in gledam in ne razumem, kaj se usaja?. Ti si se ustavil sredi ceste. Ja normalno, da so te prehitevali. ?e je ?el pa po "napa?nem" pasu mimo tebe in ni zavil levo ampak naravnost, pa ni tako hud prekr?ek, saj si ti stal na pasu za naravnost. In kaj ti ni prav?

Ja, ve?, sem vajen Italijanskega prometa (sploh Rim in ju?ni del Italije). Semafor je v kri?i??u zato, da ne bi kdo po plo?niku peljal mimo. A barve na semaforju? Kak?ne barve? In kaj, ?e katera sveti, imajo pa? dovolj denarja za elektriko, pa naj sveti. Saj ne pla?ajo ?oferji te elektrike...

 

 

Posnetek sem dal gor zato, ker mi je muska v ozadju vsec  :jezicek:  :harhar:  :danzoman:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale semafor mi je kr poznan in gre marsikomu na ?ivce, ker je iz teh stranskih cest nenormalno kratek (mogo?e kak?nih 20-25s) No, ampak eni so raj kamikaze, kot da bi mal kulture pokazal :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Tale je pa fasou... cist prav mu je... kaj pa izziva :) ... Kot kaze je naletel na nekoga, ki mu ni bi kos :) ...

 

http://youtu.be/zkuM3XXUaEw

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takih je v SLO ko dreka ko kruzajo po levemu pasu....je treba iti mimo po desni, ampak res pa da se ne ustavi? pa gre? v fajt pol :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sorry guys sam res ne vem kaj je tukaj za aplavdirat - oba sta kretena. Tudi ta je svojga dnarja vreden, ni ga spustil naprej pa k je hotel un it mimo ga je zapiral pa ?e po gasu je stopil, da ja ne bi mogel mimo. Normalna oseba ga pa? spusti mimo pa v naslednjih 10 sekundah pozabi na ta dogodek, kreten pa pa? odreagira kot kreten in tukaj sta kretena oba.

 

Road rage ni nikol za pozdravljat ?e najmanj pa zagovarjat da je to prav.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah na?la sta se 2 taprava cepca. Mi je pa kar hecen pretep dveh fotrov, ki zgre?ita kumaro tadruzga z razdalje 20 cm (dobro da ni naletel na nekega ma?ka, v smislu - kolena v brado + komolec v nos, potem pa na tleh dalje).  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi taki se najdejo, ki jim ne dela nobena zadnja luc ... in to zjutraj, ko je se popolna tema... Delovale so le zavorne luci :( ... Spredaj so ocitno svetile, vsaj kolikor je bilo videti od zadaj... 

 

brez_zadnjih_luci-20150130-070205.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.