Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Ta pa ni imel sirene :hudicek:

 

 

Sem namenoma pustil originalni zvok... :P ker sem res mislil, da se bo razpadel ko je "svignil" mimo... :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet eden, ki se mu stra?no nekam mudi >>

 

P.S.: Da ne bo brezplodne debate... efekt sirene sem jaz dodal film?ku :)

 

To se dnevno dogaja nasproti dvorca Visoko(Tav?arjeva doma?ija), v?asih mimo pade tud AVTOBUS, ko vsi ostali stojimo na semaforju.

Sam da takih ne po hopsajo je pa mal ?e?ko, jaz p apelje 10 ?ez omejitev sred nikjer, pa me pocolajo.

Kdo tukaj dejansko ogro?a sebe in OSTALE udele?ence v prometu ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

ampak dobr, da je ?tango falila... :blink:

 

 

?eprav jaz jo ne bi takoj obsojal... mogo?e je pa le iskala novo ?kofjelo?ko obvoznico pa ji ?al niso povedali, da ?e ni zgrajena :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja no pol pa lahko uporabmo ?e dobropoznan forumski izraz.. Eh, ?enske pa? :hudicek:

 

Mja, no, eeee, ja, kaj bi pa mo?ki delali, ?e nas ne bi bilo? Ve?, kak?en dolg?as bi bil...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mja, no, eeee, ja, kaj bi pa mo?ki delali, ?e nas ne bi bilo? Ve?, kak?en dolg?as bi bil...

 

brez nas bi bil tut dolg?as :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam komentar na tole, a spada med vice, pa bom tam napisala.

 

jah pol pa nvem, pol se pa ?enske med sabo o?ente :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz ne bi obsojal, hitrost je bila, ampak tukaj ima? lahko takoj nekoga na tvojem pasu, ali pa da stoji kamion za ovinkom.

 

Ali pa nevarni elektro servo volan, ali kako smo ?e imeli :huh:

 

?E je pa slu?ajno avtomatik, potem pa mislim da je zgodba jasna....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne yavarc je biv pa dons s kapelco na sihtu to je en drug kaskader sred ravnine na rahlem levem ovinku spura naravnost v breg

 

Pa ne mor? na za?etku ovinka ven zletet, pa ?e v breg.

Sam so pa smrkci pa gasilci mel celo ?urko.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak tole pa res ...tak?na strmina ,pa da se avto ni zarolal dol.. prav neverjetno. :blink:

 

Sploh ni tako grozno,kot iz katerih so slike so taki mal zgre?eni, je sicer breg samo je ?enska avto, na roke dr?ala gor do prihoda gasilcev, ja valda.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no to sem premi?ljeval. ?enska je avto zapodila v breg. Ni se zrolal dol in ni zdrsnil. O?itno ima nizko te?i??e in dobre gume, ki kljub travi niso zdrsnile. In ?emu so potem gasilci avto podprli s ?tirimi podporami? Ko je ?enska ?e sedela notri, je bila na spodnji strani, kar je slabo vplivalo v tem primeru na te?i??e vozila. Ko je izstopala, je avto gotovo ?e zagujsala. Vsaj malo. In je tam ?akal. Gasilci pa ?tiri podpore spodaj vtaknejo.

 

Samo je pa res na strmino zapeljala.

 

No, kakorkoli, samo da njej ni ni? in da ni koga spotoma povozila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene zanima bolj kak?na je bila hitrost, glede na to da je ?e v mestu :blink: s 50km/h ti ne rata tole...

 

tle sem jaz imel v mislih avtomatiko, ki 'vle?e' ?e voznik v paniki ne zna reagirat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.