Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Glede prvega filma (center-vrtec):

 

Samo res, kako nekateri vozijo. Sploh ne upo?tevajo pravila desnega. Potem trobijo in se nekaj usajajo. Saj bi lahko naredil ?e en krog pa naslednji? poskusil zavit ven iz kro?nega kri?i??a. Mislim, no! :zvizga:

 

 

 

Pa to o desnem pravilu v kro?nem kri?i??u ni moja domislica ampak od h?ere mojega soseda, ki je prej?nji teden naredila vozni?ki izpit...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede prvega filma (center-vrtec):

 

Samo res, kako nekateri vozijo. Sploh ne upo?tevajo pravila desnega. Potem trobijo in se nekaj usajajo. Saj bi lahko naredil ?e en krog pa naslednji? poskusil zavit ven iz kro?nega kri?i??a. Mislim, no! :zvizga:

Pa to o desnem pravilu v kro?nem kri?i??u ni moja domislica ampak od h?ere mojega soseda, ki je prej?nji teden naredila vozni?ki izpit...

 

A pol v rondoju gleda desno? :P

P.S. a pa je kdo opazil, da je v izogib meni ?la na desen pas, pa potem spet na levega (in potem na izhodu spet na desnega prek ?rte) :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pol v rondoju gleda desno? :P

P.S. a pa je kdo opazil, da je v izogib meni ?la na desen pas, pa potem spet na levega (in potem na izhodu spet na desnega prek ?rte) :vskalo:

 

?e huj?e. Tako sem tudi ugotovil, da nekaj ne ?tima. Je bila v kro?nem kri?i??u in se v kro?nem kri?i??u ustavila, ker je nekdo pripeljal z desne. In je pustila prednost tistim, ki so se z desne vklju?evali v kro?no kri?i??e. Pa en teden po izpitu... No, glede na to, da je lu?tna mlada blondinka in glede na to, da je njen o?e ?e nekajkrat norel, ker je "preve? ?ivahna", raje ne bom razmi?ljal, kaj je po?ela tisto uro, ko je imela izpitno vo?njo...

 

Ja, to sem pa opazil, da je nekemu (modremu?) zaprl pot, ker je zamenjal vozni pas, nato pa spet ?el na notranji krog...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures... brez veze - ni? nisi pizdil, kak?en video je to pol. :jezicek: ?ak bom jaz na?el kak?en moj posnetek. Lahko tud Medvo?ki rondo, ki je itak konstantno poln svakojakih kretenov. ?e dobr, da tam ve? ne poka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En tak kola? cestnih veseljakov. Kot sem obljubil za?nemo z medvo?kim rondojem in "komentarjem" na dogajanje. Nadaljuje se s policijsko akcijo "varnostna razdalja". Potem imamo neko zmedeno blondinko, ki dejansko ne ve ?emu slu?ijo ogledala kot tudi naslednji voznik belega kombija, ki mu ne znak ne ozna?ba na tleh ne povesta dovolj, da nima prednosti in samo modelki v Seatu se lahko zahvali, da ni uveljavljala prednosti. In za zaklju?ek kaj bi brez Celjanov - dva posnetka. Isto mesto, razli?en ?as, isti na?in vklju?evanja po principu "boli me...".

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En tak kola? cestnih veseljakov. Kot sem obljubil za?nemo z medvo?kim rondojem in "komentarjem" na dogajanje. Nadaljuje se s policijsko akcijo "varnostna razdalja". Potem imamo neko zmedeno blondinko, ki dejansko ne ve ?emu slu?ijo ogledala kot tudi naslednji voznik belega kombija, ki mu ne znak ne ozna?ba na tleh ne povesta dovolj, da nima prednosti in samo modelki v Seatu se lahko zahvali, da ni uveljavljala prednosti. In za zaklju?ek kaj bi brez Celjanov - dva posnetka. Isto mesto, razli?en ?as, isti na?in vklju?evanja po principu "boli me...".

 

 

Ti mas nocne pa mas blendo namesf hupe. Pa se v vrtec peljem, se skusam zadrzat pred froci, ceprav na vsako hupo.....oci kaj je blo?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kar sem slu?beno tudi po 5h in ve? na cesti, sem videl sva?ta...

 

Vozim kombi ki je prazen te?ak cca 1.6t in potem me folk izsiljuje.. nevem kaj razmi?ljajo ampak se jim ne pi?e dobro ?e bi katerega nasadil... bi pa imeli sigurno dober ob?utek ko bi vidli rde? + na moji zme?kani havbi :glare:

 

Rondoji so pa itaq zakon: folk misli da je sam na cesti in niti neve zakaj so v rondoju ?rte...

 

Bo treba kupit spominsko kartico in zalavfat kamerco.. nenazadnje mi je prav kamera zadnji? oprala ime na forumu :prstgor:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En tak kola? cestnih veseljakov. Kot sem obljubil za?nemo z medvo?kim rondojem in "komentarjem" na dogajanje. Nadaljuje se s policijsko akcijo "varnostna razdalja". Potem imamo neko zmedeno blondinko, ki dejansko ne ve ?emu slu?ijo ogledala kot tudi naslednji voznik belega kombija, ki mu ne znak ne ozna?ba na tleh ne povesta dovolj, da nima prednosti in samo modelki v Seatu se lahko zahvali, da ni uveljavljala prednosti. In za zaklju?ek kaj bi brez Celjanov - dva posnetka. Isto mesto, razli?en ?as, isti na?in vklju?evanja po principu "boli me...".

 

 

Tisto zadnje kri?i??e izgleda kakor, da je zelo prometno in je verjetno te?ko priti ven na glavno cesto oz. je potrebno malo izsiljevanja. Ampak ?e ?e sko?i? ven potegni zaboga Celjskega.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisto zadnje kri?i??e izgleda kakor, da je zelo prometno in je verjetno te?ko priti ven na glavno cesto oz. je potrebno malo izsiljevanja. Ampak ?e ?e sko?i? ven potegni zaboga Celjskega.

 

to je najmanj kar lahko naredi?, ?e ?e izsili?... in ?e bi tedva to naredila se sigurno ne bi zna?la ma film?ku

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz Crnuc v smeri proti Bezigradu... tip (lahko je bila tudi zenska... necem)... zavije kar v enosmerno... in se mora malo nizje celo eden umikati :) ... >>

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz Crnuc v smeri proti Bezigradu... tip (lahko je bila tudi zenska... necem)... zavije kar v enosmerno... in se mora malo nizje celo eden umikati :) ... >>

 

Stari ker đek

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo glih kar se na 24ur.com odvija kronski dokaz zakaj je stanje v prometu tak?no kot je. Imajo namre? anketo glede udejstvovanja v prometu in ogroma ve?ina se ima za nedol?ne angel?ke ali pa ?e pri anonimnih anketah la?ejo.

 

Se pa vseeno bolj nagibam na to stran, da dejansko ne vedo, da ga sploh serjejo na cestah in to se mi zdi ?e najbolj kriti?no. Ne zagovarjam ne enih ne drugih ampak sem prepri?an, da je vseeno manj nevaren tisti, ki zavestno naredi prekr?ek kot tisti, ki se sploh ne zaveda da po?ne prekr?ke.

 

 

 

http://www.24ur.com/specialno/ankete/

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pa vseeno bolj nagibam na to stran, da dejansko ne vedo, da ga sploh serjejo na cestah in to se mi zdi ?e najbolj kriti?no. Ne zagovarjam ne enih ne drugih ampak sem prepri?an, da je vseeno manj nevaren tisti, ki zavestno naredi prekr?ek kot tisti, ki se sploh ne zaveda da po?ne prekr?ke.

http://www.24ur.com/specialno/ankete/

 

Tudi jaz mislim tako nekako. Vsaj po facah ljudi ko jih pogledas po tem ko naredijo neumnost. Mali del le teh zgleda da ve kaj se je dejansko zgodilo. Tisti ki pa vejo pa naredijo drugacno faco ali celo gesto ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Iz Crnuc v smeri proti Bezigradu... tip (lahko je bila tudi zenska... necem)... zavije kar v enosmerno... in se mora malo nizje celo eden umikati :) ... >>

 

Ta ki je zavil si misli: ker idiot, kar na mojem pasu stoji....

 

Sem pa videl enega ki je ?akal na prosto pot iz smeri spodnjih ?rnu? na glavno cesto... al je biu bumbar, ali se je pa hotu izignit semaforju v prometni konici, pa ?e levo je zavijal (rabi imet obe smeri frej). Da onih ki se ostavijo na sredini ?ele. prehoda sploh ne omenjam... ja ja sami strpni vozniki ;)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja pa prejle 2h nazaj na gorenjski AC (od ?martna do celov?ke) zavijam na AC pravtako neka voznica vw sharana (alpa ford) z nasprotne smeri. On ima trikotnik za neprednost, seveda me izisili... okej pa? kaj bi se sekiral, to itak dela vsak strpen voznik. No peljem potem dalje za njo po pospe?evalnem pasu se normalno oba vklju?iva na voznega nakar ona levi ?migavec in to cca 300m pred vozilom pred sabo, da bo ?la prehitevat... jaz pa valda ho?em prehitet njo in pa? ne je*em ?migavca naj po?aka saj ma ?e lufta. Lepo mirno mimo nje peljem, bam ona za mano in mi blenda.... jez lepo mirno se umaknem in potem za njo 130 po omejitvi ona se pa kar odaljuje, tudi ko se za?ne tabla za omejitev 100... potem pa cca 120 notri v tunel na izvoz za celov?ko...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena take, ki vidi samo druge in da so vsi drugi kreteni sama je pa brezmade?na in odli?na voznica.

 

Danes je pa ducatu voznikov vklju?no z mano paral ?ivce en s ?vicarskimi tablicami. Zakampiral je prehitevalni pas pri hitrosti dobrih 100km/h tako, da smo se od vrhni?kega klanca do cestninske postaje na Logu lepo cjazili za njim - ob?asno je kdo izgubil potrpljenje in je ?el mimo po desni ter pospremil mimohod s trobljo ampak ?vicar se ni dal motiti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena take, ki vidi samo druge in da so vsi drugi kreteni sama je pa brezmade?na in odli?na voznica.

 

Danes je pa ducatu voznikov vklju?no z mano paral ?ivce en s ?vicarskimi tablicami. Zakampiral je prehitevalni pas pri hitrosti dobrih 100km/h tako, da smo se od vrhni?kega klanca do cestninske postaje na Logu lepo cjazili za njim - ob?asno je kdo izgubil potrpljenje in je ?el mimo po desni ter pospremil mimohod s trobljo ampak ?vicar se ni dal motiti.

 

Jaz sem pa izsiljeval danes. Prikljucek tacen na avtocesto proti sentviskemu tunelu. Pri vkljucevanju s smernikom sem izkoriztil ves prikljucevalni pas in ko mi ga je zmanjkalo sem izsilil voznico clio da je reva morala sunkovito zapeljati na prost prehitevalni pas. Prav tako sem kriv da je morala spustiti telefon, da je pokazala kako lep prstan ima enem prstu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa izsiljeval danes. Prikljucek tacen na avtocesto proti sentviskemu tunelu. Pri vkljucevanju s smernikom sem izkoriztil ves prikljucevalni pas in ko mi ga je zmanjkalo sem izsilil voznico clio da je reva morala sunkovito zapeljati na prost prehitevalni pas. Prav tako sem kriv da je morala spustiti telefon, da je pokazala kako lep prstan ima enem prstu....

 

hahahha,mogu bi jo se mal prestrast ;)

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahahha,mogu bi jo se mal prestrast ;)

 

sem imel An?etov avto....slaba reklama..?e tako sem naredil dovolj ?kode. :closedeyes:

 

P.S. Kdor pozna ta priklju?ek verjetno ve, da je obenem tudi izvoz za celov?ko. tako da bremza = nekdo v rit, saj se ustavlja? na izvozu, nadaljevanje po tem pa pomeni na celov?ko (ali betonski zid tunela).

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Dana?nji dogodek. Tip s kombijem pi?i preko glavne....nato vi?ek, me najprej napizdi da kaj hupam, nato se v istem stavku opravi?i, da ni videl znaka zaradi megle (yeah right, vse se vidi, ?e s ?unga lunga kamero), nato spet pizdi... :blink::blink:

 

?e ga ne bi spremljal na moji levi celo pot kakih 15 sekund prej - takoj vidi?, da se ne bo ustavil, bi me zadel direktno v voznikova vrata....tako da adijo avto, prazniki in vpra?anje mene.....

 

Kreteni - video in avdio.....

 

alkohol?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dana?nji dogodek. Tip s kombijem pi?i preko glavne....nato vi?ek, me najprej napizdi da kaj hupam, nato se v istem stavku opravi?i, da ni videl znaka zaradi megle (yeah right, vse se vidi, ?e s ?unga lunga kamero), nato spet pizdi... :blink::blink:

 

?e ga ne bi spremljal na moji levi celo pot kakih 15 sekund prej - takoj vidi?, da se ne bo ustavil, bi me zadel direktno v voznikova vrata....tako da adijo avto, prazniki in vpra?anje mene.....

 

Kreteni - video in avdio.....

 

alkohol?

 

Bedak en, kua ma on za pizdit :ninja:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale kri?i??e je pa kr poznan vsem, ki hodijo do Pelkota iz LJ po bli?njici..in se je res pametno raje ustavit, da te k?n Lojz z Zetorjem ne zgazi :unsure:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.