Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

?eprav.. V petek sem ?el do Verone. Prometa tja in dol ni bilo veliko. Nazaj grede sem imel 2 butasti situaciji. Prvi? nekje na sredini, kjer je bilo delo na cesti in sta bila 2 pasa namesto treh in ni? pospe?evalnega. Vame je ena Mazda 6 (gen.1) s Celjskimi tablicami zapeljala kot, da me ni tam. Drugi? je pa en z LJ tablicami zapeljal iz prehitevalnega na voznega direkt pred mene. ne vem a je ?elel pokazati, da ima isto LJ tablico ampak sko?il je tako blizu, da bi mu skoraj lahko ?e osebno izkaznico prebral, ?e bi jo imel na zadnji ?ipi.  :hohoho: 

Ali pa je bilo le naklju?je. Kdo bi vedel. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj pacienti so povsod. Tuje paciente bojo kmalu zamenjal slovenski, pa bomo skoraj na istem.

 

Se je pa danes videlo koliko na avtocesti ljudje uporabljajo ogledala. Na prehitevalnem pasu pride resilec z luckami sirenami, vec kot polovica ljudi se ni pravocasno umaknila. Promet je bil samo malo zgoscen, ampak dovolj tekoc da bi se brez problema vsi umaknil

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nej mi en pove - a v Italiji, je dovoljeno prirejati piknike na odstavnem pasu? Ker to je na na?ih AC-jih skoraj ?e pravilo. Pa ska?ejo naokoli in si sendvi?e ter sok talajo. Zraven pa avti 130 mim letijo, tako da ni variante niti da bi si ?ik pri?gali, ker jim veter ogenj uga?a.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nej mi en pove - a v Italiji, je dovoljeno prirejati piknike na odstavnem pasu? Ker to je na na?ih AC-jih skoraj ?e pravilo. Pa ska?ejo naokoli in si sendvi?e ter sok talajo. Zraven pa avti 130 mim letijo, tako da ni variante niti da bi si ?ik pri?gali, ker jim veter ogenj uga?a.

V Italiji takoj fa?e? kazen, pri nas lahko piknikira? ure in ire....bi rekel problem / aktivnost policije prej...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer dvomim,d a so ustavili na odstavnem pasu samo zaradi sendvicov :D ... Mogoce pa avto noce vec nikamor in cakajo vlecno sluzbo ali asistenco :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nej mi en pove - a v Italiji, je dovoljeno prirejati piknike na odstavnem pasu? Ker to je na na?ih AC-jih skoraj ?e pravilo. Pa ska?ejo naokoli in si sendvi?e ter sok talajo. Zraven pa avti 130 mim letijo, tako da ni variante niti da bi si ?ik pri?gali, ker jim veter ogenj uga?a.

 

To je zato ker nimamo dost pocivalisc, pa revezi morjo na odstavnem ustavit. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer dvomim,d a so ustavili na odstavnem pasu samo zaradi sendvicov :D ... Mogoce pa avto noce vec nikamor in cakajo vlecno sluzbo ali asistenco :D ... 

Ampak zakaj v 90% samo Italijani? A imajo tolk zjebane avte. :lol: :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak zakaj v 90% samo Italijani? A imajo tolk zjebane avte. :lol: :lol:

Romuni z ITA registrskimi tablicami, si kar mislim koliko so zainteresirani za vlaganje v vozila in njihovo primerno vzdr?evanje. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak zakaj v 90% samo Italijani? A imajo tolk zjebane avte. :lol: :lol:

 

 

Slovenci verjetno jedo raje klobaso pa kruh z zaseko :) ... Turki malcajo kebab, nemci pa currywurst :D :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj Boss, kje si bil vceraj!!!!! Takoj sem nate pomislil.

Sel sem z mopedom v KG in moral slalomirati do izvoza za KG kar ene 4km med kolono za karavanke. Sami gasterbajtarji oz tujci.

Kar naenkrat pred menoj po sredini kabli.....se ustavim dobro pogledam, in res dva avta vzporedno, levi pas, desni pas, ta na desnem z odprto haubo, ta na levi z zaprto, izpod pokrova gledali ven kabli, priklopljeni na desnega....

Zraven pa nekdo stoji, ok si mislim crknil je ozivljajo ga, pocakam.

Pazi sedaj, desni je imel ocitno fuc aku ali alternator in vsakic ko je kolona se ustavila je crknil....ko so speljali je gospa odklopila kable sla poleg pes in jih priklopila ko se je kolona ustavila.....

Da sem sel mimo mi je morala odpreti kabelsko rampo :) :)

 

Dva 'nemca' oba mal zazgana z brado.

In ocitno tako mislita iti cez tunel, cez cestninsko pa ne vem kako bo slo.....:) In to je bilo za Petrolom.....

Po moje sta se nadejala da mu ga napolne do avstrije....sam da ostane v tunelu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov "?port" ... ?e je desni pas za naravnost in zavijanje desno poln... prehiti? celo kolono po levem pasu, ki je namenjen zavijanju levo... in se v kri?i??u "premisli?" in gre? vseeno naravnost... :) Tale pred mano je to naredil... pa za mano je bil ?e en tak, ki se je premislil in ?el tudi naravnost, ko se je spet pri?gala zelena :D ...

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj Boss, kje si bil vceraj!!!!! Takoj sem nate pomislil.

Sel sem z mopedom v KG in moral slalomirati do izvoza za KG kar ene 4km med kolono za karavanke. Sami gasterbajtarji oz tujci.

Kar naenkrat pred menoj po sredini kabli.....se ustavim dobro pogledam, in res dva avta vzporedno, levi pas, desni pas, ta na desnem z odprto haubo, ta na levi z zaprto, izpod pokrova gledali ven kabli, priklopljeni na desnega....

Zraven pa nekdo stoji, ok si mislim crknil je ozivljajo ga, pocakam.

Pazi sedaj, desni je imel ocitno fuc aku ali alternator in vsakic ko je kolona se ustavila je crknil....ko so speljali je gospa odklopila kable sla poleg pes in jih priklopila ko se je kolona ustavila.....

Da sem sel mimo mi je morala odpreti kabelsko rampo :) :)

 

Dva 'nemca' oba mal zazgana z brado.

In ocitno tako mislita iti cez tunel, cez cestninsko pa ne vem kako bo slo.....:) In to je bilo za Petrolom.....

Po moje sta se nadejala da mu ga napolne do avstrije....sam da ostane v tunelu....

Ja , je treba biti strpen do ljudi ki potrebujejo pomo?....

 

Jebe? sos pas, ki ga ve? kot o?itno ni bilo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja , je treba biti strpen do ljudi ki potrebujejo pomo?....

 

Jebe? sos pas, ki ga ve? kot o?itno ni bilo...

Nikogar nisem zmerjal, zaznamoval ali ponizeval ali psoval. Strpnost pomeni veliko, se posebej na cesti.

Solzivca pa nimam, ker ga ne rabim

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nikogar nisem zmerjal, zaznamoval ali ponizeval ali psoval. Strpnost pomeni veliko, se posebej na cesti.

Solzivca pa nimam, ker ga ne rabim

Lepo. Jaz ?e zmeraj trdim , da si nekateri ne zaslu?ijo strpnosti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, dons bi pa mene mogu en snemat :D

 

Sm vla?u lu?i od prikolce za sabo, mal preve? rukal o?itno, pa je ceu panel dol padu, pa se vleku po kablu... ups :P

Men se je odlomil s prikolice colna tisti del ki ga snames ko dajes coln v vodo. Vari so se zlomil na nasih vele cestah.

 

Videl sem pa sele zvecer ko so se vidle iskre :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Visnjegorski klanec v smeri NM v?eraj.

 

Po desnem pasu se pride tudi do izvoza V.gora, po levem pasu (ki poteka po nasprotnem smernem vozi??u) pa pa? ne...

 

In ?e bi ?e nekako razumel idiote , ki bi v zadnjem trenutku videli , da po levem pasu ne more priti do Vi?nje gore in bi potem slalomirali med koli?ki na desno stran (da ne bo nesporazuma; obsojam to)...

 

..pa ne morem razumeti peezd, ki ?elijo na vsak na?in priti iz desnega na levi pas.

 

Kot tale kamionar,ki je izstopil iz kamiona, prestavil kolicke,naredil zastoj in potem po?asi kolovratil na levi pas...

 

In prav bebavo gledal...

 

Credni nagon je poskrbel,da so isto za njim naredili ?e idioti v osebnih avtih....

 

Fotka je nastala v stoje?em prometu...

post-9068-0-67332700-1567537054_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj niso resni.... V ?asu,ko bi morala prometna varnost iti na bolje, ko postavljajo velike ?ivo rumene barve , ki naj bi zmanj?ale mo?nost vo?nje v kontra smer, so Darsovci naredili tak izvoz za Vi?njo goro v smeri NM...

 

Grem stavit,da bo nekdo zapeljal kontra tu gor v smeri Ljubljane... Prekratek izvoz, premalo znakov... Sploh na , velikokrat meglenem, nevarnem obmo?ju...

post-9068-0-24650500-1567949653_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.