Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Verjemi, da se da tud kamionarje oreng disciplinirat, samo volja in ?elja s strani policije in ministrstev za promet ter notranjie zadeve mora biti. Ko bodo kamionarje nadzorovali spredi, zadi , zgori doli in jih kaznovali za vsako nevarno obna?anje bo hitro red. Ampak dokler se jim samo smeji, ko majo noge na volanu, tablico ali celo prenosnik v naro?ju, zraven pa ?e telefonirajo in se zajebavajo po CB-jkah je pa pa? vsak teden vsaj ena huda nesre?a v kateri je udele?en kamionar. Naklju?je? Ne bi rekel, prej posledica neodgovornega ravnanja za volanom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z lupinico vred ga odneses na varno, oziroma vsaj manj nevarno mesto.... V smeri vo?nje... Stojc avto sredi AC je pa? zadnje mesto,kjer bi si ?elel biti

 

Zato pa imam jaz jopi? v voznikovih vratih... Trikotnik na vrhu prtlja?nika...

 

To rabi? koliko ?asa? 25sekund?

 

Aja,stevilka je 1970.

A ti to resno? in kako ti vidi? ?ez ograjo da trikotnika ni, oziroma da ga vsaj ne pripravlja?

Pa saj ga ni delal steklar, da ga ne vidi? 200m v naprej, in to iz dvignjene kabine! Kot je Slivka rekel, tu ni niti malo bremzal, ker dejansko sploh na cesto ni gledal.

 

Predstavljaj si da te takole nabije ko otroka ven jemle?, v prepad ga odbije

Lahk gres z otrokom na srednji (desni) vozni pas, itak je vedno prazen haha

Ali pa vr?e? lupinco cez ograjo bi pristal ravno pri anzetu tam :)

S pajki ga prive?e? ?ez ograjo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, kamionarji harajo naprej.

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-ljubljani-na-jurckovi-cesti-trcila-vlak-in-tovorno-vozilo.html

 

Fuck, ampak ?edalje bolj so neodgovorni... policija pa sladko spava.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ljudje vozijo "na pamet" ... Tale semafor pri kranjski Qlandiji zadaj dosedaj ?e nisem videl, da bi deloval (vedno je utripala rumena lu?)... Sedaj, ko je pol Kranja eno veliko gradbi??e in je polno obvozov, so ga kot ka?e aktivirali... A nekateri ?e vedno kot ka?e vozijo, kot da bi na semaforju utripala rumena ...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eri me je eden z audijem (ne ni res da so audi farerji slabi vozniki, ane) poizku?al zriniti z avtoceste. Pa je bilo sme?no ker ne vem, kako bi mu uspelo, ima Toyota LC kak?no kilo ve? od njegove olimpijske pralce. 

Danes na priklju?ku s S. obvoznice na A/C pa sta se dva ?lepera ?la kdo ima dal?ga, pa ne tovornjaka, pa? pa lul?ka. Ampak saj sta bila, po tablicah sode?, samo dva cjelana. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na jugu Italije sem imel dve ?udoviti prigodi v prometu.

Prvi?, prehitevam en po?asen avto in ko se ho?em vrniti nazaj, sli?im en motor, ki pi?i za menoj. Gledam v vzvratna ogledala a ga ni nikjer. Zadnji moment sem ga opazil, ko je ta mona prehitel avto za mano po desni strani po bankini in nato mene tudi po desni a po voznem pasu. In to se je dogajalo pri zelooo veliki hitrosti. Zadnji moment sem trznil nazaj na prehitevalni.

Druga dogodiv??ina.Dam levi ?migavec,da zavijem na levo iz glavne ceste na stransko proti apartmaju. Za mano se zaustavijo trije avti. ?e za?nem zavijati levo, ko en pacient prehiti vse te avte za mano, ki stojijo in z ful brzino mimo mene. Dobro, da sem ga videl in takoj obrnil nazaj desno.Kaki idioti se najdejo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ju?na Italija je svoj svet :) tam mora? pri?akovati da imajo vsi pole position, ce se ze res ustavijo pri rdeci :)

Kje pa ste bli? Polignano?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ju?na Italija je svoj svet :) tam mora? pri?akovati da imajo vsi pole position, ce se ze res ustavijo pri rdeci :)Kje pa ste bli? Polignano?

Pesculose... ?isto na dnu pete, (caraibi d'Italia). Res je, to nima veze z ostalo italijo, tam niti eden ne vozi po predpisih. O?i vedno na vse strani. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex: ma? pribli?no cifro koliko te je pri?u prevoz dol in gor? :)

Smo ?li z eazy jet iz Venezie, cena za 4 povratna do Bari je 260?.Si v 50 min. dol. Nato ?e rent-a car, fiat 500x,dizel,70?/dan.full kasko.

?e bi ?el z avtom bi vozil 12-13 ur in porabil - dizel+avtoceste+hrana in pija?a vmes pribl. enako. ?e gre? dol in se vmes ustavlja? in kaj pogleda? je ok.,druga?e se absolutno ne izpla?a. Je pa 1250 km iz Kopra do skrajnega juga, kjer smp bili mi.Se pa definotivno spla?a it. Pre?udovite pe??ene kilometrske pla?e, prijazni ljudje, dokaj poceni hrana.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce gres na eno destinacijo potem kot je Alex napisal. Mi smo sli pa naokoli, ker je tam veliko stvari smo pa z avtom. Gres na autostrade it izracunas cestnino + benz ali pa na amzs.si kjer ti vse v kompletu zracunajo v trenutku (cestnine po evropi).

 

V Pugliji je Arbelobelo, Matera, Polignano, Ostuni, in se in se.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce gres na eno destinacijo potem kot je Alex napisal. Mi smo sli pa naokoli, ker je tam veliko stvari smo pa z avtom. Gres na autostrade it izracunas cestnino + benz ali pa na amzs.si kjer ti vse v kompletu zracunajo v trenutku (cestnine po evropi).

V Pugliji je Arbelobelo, Matera, Polignano, Ostuni, in se in se.

Sej tudi mi smo hodili okoli po Puglii, zato smo imeli rent a car, s katerim smo prevozili skoraj 1500 km.Ni pa se mi dalo delat te poti do dol. Je bolj enostavno in hitro z letalom. :)

post-399-0-51231200-1564496502_thumb.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.