Skoči na vsebino

Mazda3 2013


Aichi

Priporočeno sporočilo

Bi tud mene kr mal zanimal..Dejan,?e se bo? menil za kak?en preizkus povej,pa se po mo?nosti nekak uskladiva/uskladimo,?e bi ?e kdo ?elel vsko?iti :)

 

Ponudili so mi tudi opcijo, da ?e bomo imeli v prihajajo?em obdobju kak?no Mazda?ko dru?enje, da nam z veseljem eno 3-ko posodijo kot testno. :notworth:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 105
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Bi tud mene kr mal zanimal..Dejan,?e se bo? menil za kak?en preizkus povej,pa se po mo?nosti nekak uskladiva/uskladimo,?e bi ?e kdo ?elel vsko?iti :)

 

Zdej so tak prazniki, naslednji vikend bo verjetn odpadu, ker bom najbrz dezurn na sihtu, pol naslednga bi pa ze res uskocu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega 165KM benz motorja zaenkrat pri nas ?e ni na voljo, jaz sem vozil 120KM, pa je ?e z njim teko?a vo?nja. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjamem sam to je potem zame kar ornk konjenica navzdol :) :) ...no sej, tale avto?ek pri zame v po?tev ?ez 3-4 leta, ko bo tretjina cene dol :), ?eprav me zelo zelo zelo mika ?e sedaj, sam vem da ne smem ker avto preve? zgubi na ceni v prvih letih :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nekaj vtisov o najnovej?i Mazdi3;

 

http://www.avtomobilizem.com/predstavitve/...tev/08-11-2013/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem vceraj dobil eno trojko za "en krog" ... in sem potem se malo poslikal ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Vec fotk pa tukaj >> http://goo.gl/XvIcHR

 

 

Navigacija sedaj ni vec TomTom, kot v sestici, ampak je iGo

 

Objavljena slika

 

Infotainment sistem pa je tudi popolnoma drugacen kot pri sestici ... Lahko se celo preko WiFi povezes v internet... in potem poslusal internetni radio ali pa uproabljas storitve, ki zahtevajo povezavo v internet ... recimo vreme, prometna obvestila,...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Digitalen obratomer......ma ne no!!!!! Stevec naj bo digitalen obratomer mora pa biti analogen!!!!! Se na motorjih je ostal, ker to je smisel.

post-2637-1384425485_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pri tej opremi, pri Revolution je pa analogen obratomer-to?no tako velik kot tukaj za hitrost, hitrost pa prikazana digitalno :) ....kot pri motorju pravi? a :)

 

No to, majke mi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem jo fural. Podvozje odli?no - udobno a hkrati ?portno in stabilno. Volan zelo dober, le mogo?e malenkost preve? ob?utljiv in mehek na avtocesti, a bi se po mojem hitro navadil. Menjalnik lepo kratek in natan?en, a malo gumijast. Motor 1.5 za moje pojme podhranjen - je treba konkretno terat in ?altat da se kam premakne. Za vzdr?evanje toka s prometom ok, to je pa tudi vse.

 

Glavna te?ava: po pol ure vo?nje me je v obe nogi spodaj zagrabil kr?, za kar sumim pedala, ker je treba stopalo precej dvigniti za pritisk sklopke (in gasa). Ko sem se potem presedel v mojo MX-5, je te?ava izginila. ?udno. Saj mogo?e je bila te?ava v meni. Enkrat bom ?el furat ?e 2.0 120, da vidim ?e bo tam enako, kako gre in ?e je menjalnik kaj manj gumijast.

 

Aja, oprema je bila challenge in se mi je zdela zelo dobra, medtem ko bi bil attraction vrh glave. Je pa res, da je digitalen obratomer kr neki, ?koda da potrebuje? revolution, da se to spremeni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Probal in ni ?voh, samo ne gre mi v glavo 1.5 moped in samo 100 konjev, brat ima toyoto Yaris Sport(kraj?e TS) letnik2001 ima 107 konjev 1200 kilogramov te?e, poraba pa 5,8 do 6,5, samo to da nekaj od sebe in to takoj, brez zamika. :ne vem:

 

 

Top of the top domet ?tevca do 260 km/h, crkne? od smeha.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

260kmh je res kar hecno videt, za razliko od moje 2.3, ki ima na ?tevcu celih 240. <_<:harhar:

 

@Bo?tjan, ko bo? imel ?as, daj prilepi kak?ne fotke od petkovega dru?enja z Acosmosovo Mazdo3 po Loki in okolici. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

260kmh je res kar hecno videt, za razliko od moje 2.3, ki ima na ?tevcu celih 240. <_<:harhar:

 

@Bo?tjan, ko bo? imel ?as, daj prilepi kak?ne fotke od petkovega dru?enja z Acosmosovo Mazdo3 po Loki in okolici. :prstgor:

 

Pride na vrsto, najprej koledar in 2 web pejđa, pol pa naprej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je predrago za MPSko delat poseben ?tevec (?e posebej ?e je digitalen) :blink:

 

:prstgor::prstgor::prstgor:

 

 

Bedarija-brezvezen stro?ek, je v osnovi ?e razvoj in izdelava 2 razli?nih ?tevcev za en model kante, da? enega(recimo tistega z velikim obratomerom in digitalnim ?tevcem) pa ma? mir, narodu se fajn zdi k tak na?in ?tevca majo samo "petarde" ferrari, lambo, porsche,...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje osebno mnenje je sicer, da je analogni prikazovalnik hitrosti bolj posre?en kot digitalni. Ko se enkrat navadi? avtomobila, ti je dovolj, da samo be?en pogled na pozicijo kazalca to?no da oceno kak?na je takrat hitrost. Sploh ne rabi? cifer brat ampak le z del?kom o?esa o?vrkne? brzinomer in ve? kako hiter dejansko si.

 

Digitalen ?tevec je pa pa? treba pogledat in direktno prebrat cifro, da ve? kolk se pelje?. Spoh kadar je mo?no sonce, son?na o?ala na nosu je digitalni ?tevec ?ista mora, medtem, ko analogni sploh ne.

 

Ja se staram in vid verjetno ni ve? tako prilagodljiv ampak to je moje opa?anje predvsem na kapelci, ki ima digitalni ?tevec in mi hodi kr mal na ?pure sploh ker poleg tega avto nima niti ?tevca obratov (ne analognega ne digitalnega) in v?asih sam ugibam kolk dejansko se sploh vozim, ker je filing ?ist drug kot v Mazdi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sami sumaherji....85% folka pa tko al tko niti ne pogleda na obratomer, hitrost je bolj pomembna

tudi jaz redko gledam obratomer, saltam po obcutku

 

odkar mam diesla stalno gledam po obratomerju, sploh ko je avto mrzu ga lepo ?altam na 2krpm :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me ali ima nova M3 Revolution Top oprema cd changer in I-Eloop sistem. Nisem nikjer zasledil.

 

 

CD Changerja pomoje nima... ker ga noben od novejsih modelov (sestica, CX-5,...) nima... Prav tako ocitno pri nas tudi ne bodo na voljo modeli z i-Eloop... vsaj nikjer nisem nasel tega podatka ... >> http://www.furamposvoje.si/mazda3/Mazda3-okt2013.pdf

 

Na tujih (in tudi nekaterih domacih) novicarskih straneh pa se najde tudi to, da naj bi trojka imela i-Eloop ...

 

http://www.volan.si/premiere/domace/3018-mazda3/

 

Motorno ponudbo sestavlja dizelska izvedenka z 2,2-litra delovne prostornine in 110 kilovati mo?i. Po njej bo poseglo le okrog 10 odstotkov kupcev, zato so v ponudbi ?e tri bencinske izvedenke. Vstopno izbiro predstavlja 1,5-litrski agregat s 74 kilovati, ki mu sledita dve 2,0-litrski izvedenki z 88 oziroma 110 kilovati mo?i. Ta se na sprednji par koles prena?a preko ?estopenjskega ro?nega oziroma ?estopenjskega samodejnega menjalnika. Vse motorne izvedenke so opremljene s sistemom i-stop, za zahtevnej?e uporabnike pa je na voljo ?e regenerativni zavorni sistem i-ELOOP.

http://www.siol.net/avtomoto/novice/2013/0...prvi_ogled.aspx

 

Motorje bo mogo?e kombinirati s 6-stopenjskim ro?nim in samodejnim menjalnikom (skyactiv-Drive) lahke in kompaktne zasnove.

 

Seveda bodo motorji nove trojke v dolo?enih paketih opremljeni ?e s hibridno napravo za shranjevanje energije iz rekuperacije kondenzatorjem oziroma sistemom i-ELOOP. Ta bo soodgovoren tudi za menda najhitreje delujo?i, odzivni start in stop sistem.

http://www.zurnal24.si/nova-mazda3-samozav...i-clanek-206326

 

Vsi motorji imajo serijski stop&start sistem in aktivno odpiranje zra?nih re?, najmo?nej?i bencinar ima ?e sistem i-eloop za shranjevanje elektri?ne energije v kondenzator, ki ga avtomobil izori??a za razbremenjevanje delovanja motorja ob posebnih potrebah. Poleg ro?nega je v ponudbi ?eststopenjski avtomatski menjalnik.

...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me ali ima nova M3 Revolution Top oprema cd changer in I-Eloop sistem. Nisem nikjer zasledil.

 

CD changer-ja ni, je le CD/MP3 predvajalnik.

Kar se pa i-ELOOP sistema ti?e, pa v katalogu pi?e: "Za razli?ice z motorjem G165 je na voljo i-ELOOP tehnologija."

Torej le pri 5-vratnem modelu.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

CD changer-ja ni, je le CD/MP3 predvajalnik.

Kar se pa i-ELOOP sistema ti?e, pa v katalogu pi?e: "Za razli?ice z motorjem G165 je na voljo i-ELOOP tehnologija."

Torej le pri 5-vratnem modelu.

 

Preverjena informacija - i-ELOOP sistem imajo razli?ice z motorjem G165 REVOLUTION in REVOLUTION TOP oprema, 5 vratna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.