Skoči na vsebino

Kaj poslušate?

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2,6k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Napisano (urejeno)

@godlike

 

Jaz poslušam prav vse zvrsti(ni važno leto)..razn kake južne trilulilu mi ne sedejo😅

Popravljeno od Tilen5
  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 3

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 26 minutami je Tilen5 napisal:

@godlike

 

Jaz poslušam prav vse zvrsti(ni važno leto)..razn kake južne trilulilu mi ne sedejo😅

Primarno house, deep house, tech house, progressive house, disco house, trance: deep, vocal, progressive, občasno tehnaža in D&B. To je vse med šihtom.

Potem slo rock scena.

 

Pop in ostalo poslušam, samo majn.

 

Kot si rekel, južno od Kolpe mi ne sede 😉

Napisano (urejeno)

Ena zanimiva playlista na Spotif-ju

 

image.png

Popravljeno od Tilen5
  • Všeč 1
  • Haha 1

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 22 minutami je godlike napisal:

...južno od Kolpe mi ne sede 

Jaz bom pa rekel...sem bil z ženo celo na koncertu Tomislav Braljič i Klapa Intrade...pa je bilo čist fajn.

Ajd,da bi jih skoz poslušal,ne rabim,k jih žena skoz vrti😅...in seveda Oliver-a...mirna mu naj bo zemlja-ena redkih legend klase Avsenikov,Slaka ipd...

Pa ji pustim,naj ima svoje veselje...kot rečeno-okusi so različni...meni je važno,da je muzika pristna,kar Intrade in Oliver absolutno so.

Napisano (urejeno)

 To sm mel v mislih

😛

Popravljeno od Tilen5

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 3 urami je skritikrt napisal:

No,pa povej,kaj si z tistim komentarjem mislil povedat.

 

Izraziti,da ti ni všeč...da spadaš med rockerje al kaj...pa se stisni k rockerjem...al kogar pač poslušaš...rabiš občutek,da nekam spadaš.

 

Nobody gives a shit🤣 ...kaj ti nisi nikoli poslušal.

 

Ne bom več okoli tega,k nima smisla...k v peskovniku z plenicami...

Ti imaš izgleda "tanke" živce.. 

😉.. Pa misliš, da vse obvladaš. V resnici ni tako, ampak naj ti bo, lahko se igraš v svojem peskovniku z ektričnim avtkom.😊. In poslušaš Kitića in Dušanko Šakić, če te je volja. 😉

 

😉.😊😉

 

 .

 

 

Napisano

Moja najljubša izvedba Tchaikovsky-ja...tukaj Lang Lang pokaže kakšen kaliber je....čisto je "not padel"😃👍 

Takrat sem ta koncert snemal preko satelitske na HDD...res vrhunski koncert.

Napisano (urejeno)

IMG_20231029_210656-01.jpeg

IMG_20231029_214109-01.jpeg

IMG_20231029_210649.jpg

IMG_20231029_210644-01.jpeg

IMG_20231029_214131-01.jpeg

IMG_20231029_223625-01.jpeg

IMG_20231029_214126-01.jpeg

IMG_20231029_223627-01.jpeg

IMG_20231029_223627-01.jpeg

Včerajšnji koncert Winery Dogs v kinu Šiška. Koncert je bil sold out, igrali so vesoljsko, sound je bil kot s cd-ja. Res dober koncert, eden boljših. 🤘🤘

Popravljeno od Alex

 

 

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Napisano (urejeno)

Malo prej smo Alexa poslušal.... 😊😂😉

IMG_20231126_000640.jpg

IMG_20231126_000540.jpg

Popravljeno od Bini
Napisano (urejeno)

Čakal tri mesece,da naredijo...v prednaročilu limitirana edicija 1000kom. Stereo-only BluRay.

Bo kdo rekel,da je owerkill za to zvrst...a meni je vseeno😄.

 


Nikjer nič ne piše,samo izgleda,da je celo 24K-Gold verzija

😃

IMG_20231128_164917.jpg

IMG_20231128_164929.jpg

IMG_20231128_165138.jpg

IMG_20231128_165214.jpg

Popravljeno od skritikrt
Napisano (urejeno)
pred 28 minutami je FuManchu napisal:

Kakšna zvrst je sploh to?

EN.M.WIKIPEDIA.ORG

Eden od treh genialcev za njih znacilne glasbe poznih 80'ih-zgodnjih 90'ih...glej opis v linku prejšnjega komentarja.

Eni bodo rekli "vse ista pašta",a resnica je daleč od tega...če že druga ne,drzi kot pribito,da je njihova glasba "šla v uho"

 

Popravljeno od skritikrt
Napisano

 

Imajo "zelo svoj" stil👍 (tudi vse ostalo od njih)...ala 80s -vibe😊...dober synthwave-paše "prbiti"😄

IMG_20231204_130422.jpg

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Veš prodajalec v salonu propagira tisto kar mu šefi naročijo....  Na servisu izveš tisto kaj je res boljše in kje so kake težave in kje jih je mogoče preprečit, da motor dolgo lepo prede.... 
    • Glede TSR  napake zgleda gre za nek mišmaš EU in je mala verjetnost da popravijo. Spodnje besedilo je z neta.   Some customers may complain that a warning message for reduced TSR performance and or potential SD card error is shown on instrument cluster after Ignition is pushed on. After approx. 20 seconds this message is gone and all navigation and TSR related operations work as expected. CAUSE Due to new EU regulation vehicles are equipped with ISA (Intelligence Speed Assist) function. Complete start of the navigation system takes a little bit longer than IG on. Therefore, this warning message is shown to inform customer that ISA is not ready. COUNTERMEASURE No immediate action to be taken, the warning message disappears after approx. 20 seconds and all systems are fully operational. Mazda Corp is checking to modify in line with legal requirements, in order to avoid this confusing message. Applies to all Mazda 3s and CX-30's with VIN Last 6 Digits of 400000 or higher (for 2024 Model Year)
    • Saj to je tudi meni prodajalc omenil, da se mi splača G bolj kot X motor že zaradi cenejših servisov? Pa ker nič ali zelo malo vozim po AC.  Me pa zanima tole glede nihanja obratov saj mislim da tega ne bi smelo biti. 
    • tudi pri X186 ni neke razlike, ga pa vozijo sami penzionerji ali bodoči penzionerji v tej temi, pa so potem rezultati mal drugačni   poglejte sprint monitor     tiste 0,5l boste pa prišparali na eni menjavi svečk, ki je pri X motorju obvezna že pri 60kkm
    • Vidim da so opažanja pri večini G140 dokaj podobna: - za porabo pod 7 litrov je kar treba paziti glede načina vožnje - zavora pedala pri AT vsaj kot tu vidim tudi nekaterim drugim klika - glede nizkih obratov mislim da je Ok. Za nihanje pa še preverim kako je pri našem - besedilo pri zagonu motorja “zmanjšana zmogljivost TSR” je pogosto. Mogoče to odpravijo s kakšno posodobitvijo. - delovno temperaturo motorja imamo tudi drugi res nizko      
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.