Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Pink Floyd P.U.L.S.E. Live BluRay (Restored & Re-edited) k je malenkost drugačen k ta z youtube-a.

 

Kdor tega ne pozna-poglej celo!!! od začetka do konca..."najboljši guitar solo ever"....ko poslušam morajo poslušati tudi vsi sosedje😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je skritikrt napisal:

Pink Floyd P.U.L.S.E. Live BluRay (Restored & Re-edited) k je malenkost drugačen k ta z youtube-a.

 

Kdor tega ne pozna-poglej celo!!! od začetka do konca..."najboljši guitar solo ever"....ko poslušam morajo poslušati tudi vsi sosedje😁

Od pink Floyd so mi všeč mpgoče dva komada. 😊

O najboljšem solu "ever" bi se dalo na dolgo in široko debatirati. Je vsekakor med 10 top kitaristov na svetu, definitivno ni med top tri. 😉

Oni so delali glasbo zadeti in tako jo motaš tudi poslušati... 

Tega niso nikoli zanikali. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je FuManchu napisal:

Sem že skoraj pozabil, kako so LC vrhunski v živo...:punk:

 

 

 

Sem jih imel tudi sam priložnost slišati v Ljubljani. Res so sami vrhunski glasbeniki. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Od pink Floyd so mi všeč mpgoče dva komada. 😊

O najboljšem solu "ever" bi se dalo na dolgo in široko debatirati. Je vsekakor med 10 top kitaristov na svetu, definitivno ni med top tri. 😉

Oni so delali glasbo zadeti in tako jo motaš tudi poslušati... 

Tega niso nikoli zanikali. 😊

...ta rek..."moreš poslušati tako kot so komade delali"..."zadet"...si je enkrat en pametnjakovič izmislil,in sedaj to vsi ponavljate😂

 

Jaz,da bi užival v glasbi ne rabim biti zadet...je pa res,da bi zadet glasbo slišal "drugače"...in to najbrž vsako glasbo🙄....kaj je folk po tem delal na njihovem koncertu...sam fiksanje in trava kamorkoli pogledaš...

 

Prosim,ne želim,da vzameš moj komentar žaljivo"..rad bi le razkril " neumnost" tega reka,kateri ni "zrasel" na tvojem vrtu.

 

Lahko pa poizkusiš,se zadaneš,mogoče  ti bodo vseč čisto vsi njihovi komadi😉

 

 

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je skritikrt napisal:

...ta rek..."moreš poslušati tako kot so komade delali"..."zadet"...si je enkrat en pametnjakovič izmislil,in sedaj to vsi ponavljate😂

 

Jaz,da bi užival v glasbi ne rabim biti zadet...je pa res,da bi zadet glasbo slišal "drugače"...in to najbrž vsako glasbo🙄....kaj je folk po tem delal na njihovem koncertu...sam fiksanje in trava kamorkoli pogledaš...

 

Prosim,ne želim,da vzameš moj komentar žaljivo"..rad bi le razkril " neumnost" tega reka,kateri ni "zrasel" na tvojem vrtu.

 

Lahko pa poizkusiš,se zadaneš,mogoče  ti bodo vseč čisto vsi njihovi komadi😉

 

 

Pink Floyd, rolling stones in bob Dylan so tej, ki jih nisem nikoli poslušal niti jih ne mislim. In od tega, da so bili po k Floyd veš čas zadeti, ne odstopam.

Ne rabim nikogar, da bi me učil, kaj je kateri glasbenik rekel in naredil v svoji karieri. 😉 Pa ni to žalitev, ampak vzami moj komentar kot nasvet, da ne rabim mentorja  o muziki. 😉

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Alex napisal:

Pink Floyd, rolling stones in bob Dylan so tej, ki jih nisem nikoli poslušal niti jih ne mislim. In od tega, da so bili po k Floyd veš čas zadeti, ne odstopam.

Ne rabim nikogar, da bi me učil, kaj je kateri glasbenik rekel in naredil v svoji karieri. 😉 Pa ni to žalitev, ampak vzami moj komentar kot nasvet, da ne rabim mentorja  o muziki. 😉

Vem,da so bili zadeti,in kar pišeš vse drži,a da bi moral biti zadet,da bi lahko razumel in užival nihovo glasbo...pa tudi če so to oni rekli...bejž no...ziher so bili zadeti🧐....pa je takih ustvarjalnih "zadetkov" v glasbeni zgodovini k listja in trave...pa da bi se za vsako poslušanje zadeval...to bi bil hec😂

..."veš mami...sem prižgal radio,pa sem moral"....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.