Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 26 minutami je Tilen5 napisal:

@godlike

 

Jaz poslušam prav vse zvrsti(ni važno leto)..razn kake južne trilulilu mi ne sedejo😅

Primarno house, deep house, tech house, progressive house, disco house, trance: deep, vocal, progressive, občasno tehnaža in D&B. To je vse med šihtom.

Potem slo rock scena.

 

Pop in ostalo poslušam, samo majn.

 

Kot si rekel, južno od Kolpe mi ne sede 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je godlike napisal:

...južno od Kolpe mi ne sede 

Jaz bom pa rekel...sem bil z ženo celo na koncertu Tomislav Braljič i Klapa Intrade...pa je bilo čist fajn.

Ajd,da bi jih skoz poslušal,ne rabim,k jih žena skoz vrti😅...in seveda Oliver-a...mirna mu naj bo zemlja-ena redkih legend klase Avsenikov,Slaka ipd...

Pa ji pustim,naj ima svoje veselje...kot rečeno-okusi so različni...meni je važno,da je muzika pristna,kar Intrade in Oliver absolutno so.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je skritikrt napisal:

No,pa povej,kaj si z tistim komentarjem mislil povedat.

 

Izraziti,da ti ni všeč...da spadaš med rockerje al kaj...pa se stisni k rockerjem...al kogar pač poslušaš...rabiš občutek,da nekam spadaš.

 

Nobody gives a shit🤣 ...kaj ti nisi nikoli poslušal.

 

Ne bom več okoli tega,k nima smisla...k v peskovniku z plenicami...

Ti imaš izgleda "tanke" živce.. 

😉.. Pa misliš, da vse obvladaš. V resnici ni tako, ampak naj ti bo, lahko se igraš v svojem peskovniku z ektričnim avtkom.😊. In poslušaš Kitića in Dušanko Šakić, če te je volja. 😉

 

😉.😊😉

 

 .

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja najljubša izvedba Tchaikovsky-ja...tukaj Lang Lang pokaže kakšen kaliber je....čisto je "not padel"😃👍 

Takrat sem ta koncert snemal preko satelitske na HDD...res vrhunski koncert.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

IMG_20231029_210656-01.jpeg

IMG_20231029_214109-01.jpeg

IMG_20231029_210649.jpg

IMG_20231029_210644-01.jpeg

IMG_20231029_214131-01.jpeg

IMG_20231029_223625-01.jpeg

IMG_20231029_214126-01.jpeg

IMG_20231029_223627-01.jpeg

IMG_20231029_223627-01.jpeg

Včerajšnji koncert Winery Dogs v kinu Šiška. Koncert je bil sold out, igrali so vesoljsko, sound je bil kot s cd-ja. Res dober koncert, eden boljših. 🤘🤘

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Čakal tri mesece,da naredijo...v prednaročilu limitirana edicija 1000kom. Stereo-only BluRay.

Bo kdo rekel,da je owerkill za to zvrst...a meni je vseeno😄.

 


Nikjer nič ne piše,samo izgleda,da je celo 24K-Gold verzija

😃

IMG_20231128_164917.jpg

IMG_20231128_164929.jpg

IMG_20231128_165138.jpg

IMG_20231128_165214.jpg

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je FuManchu napisal:

Kakšna zvrst je sploh to?

EN.M.WIKIPEDIA.ORG

Eden od treh genialcev za njih znacilne glasbe poznih 80'ih-zgodnjih 90'ih...glej opis v linku prejšnjega komentarja.

Eni bodo rekli "vse ista pašta",a resnica je daleč od tega...če že druga ne,drzi kot pribito,da je njihova glasba "šla v uho"

 

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Ed Starink-ova izvedba starih,legendarnih "synthesizer" komadov...ta mi je kar ql😃👍

 

Dobra kompilacija oz. zbirka.

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLgDSkClKm1k-fbS5gryLNyhkXWTjpYt9h

 

IMG_20231203_060652.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.