Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Jest napisal:


Sa to ni tako samo pri EV marketingu… ampak na splosno pri marketingu in oglasih, kjer obljubljajo vse zivo… ;)

Drži.

 

pred 13 minutami je g.Wankel napisal:

 

Sem pa že čakal, kdaj bo burger v Mcdonaldsu dejansko zgledal tko kot v reklami :D

Sva že dva😄

 

Samo,je pa malo razlika,če sprejemajo zakonodajo,da če ne boš hotel biti lačen,da boš smel jesti samo tisti burger z McDonaldsa😲...pa ne glede,kako ti bo izgledal🤢🤮...za doma pridelano pa ne boš dobil "homologacije"🥺

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je skritikrt napisal:

Ta posnetek z zelo verodostojnega kanala pokaže dušo EV marketinga in vsega okoli njih...samo laži in zavajanja...kot pri "čarovniku", ko ti kaže eno roko,da ti pritegne pozornost,med tem pa te z drugo."nategne"...oz. "metlo v ritko".

 

 

 

Tole bi bistveno lažje izračunal, če bi uporabljal maso in pospeške. Na hitro, kombinacija CT(300kg)+911(1500kg)+prikolica (200kg) je na grobo vsaj 3x bolj masivna kot sam 911. Tako, da rabiš zelo na prbližno 3x večjo moč za isti pospešek.

 

Cyberbeast - najmočnejši model ma tri motorje in 850KM, Porsche pa 385KM. Torej bi jih rabil na uč vsaj 1100KM za izenačit. Pa da rečemo zaradi bolj enakomernega navora, AWD, ni prestav... bi rekel, da bi jih moral imet vsaj nekje 100KM več kot jih ima.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, ker je eden večjih strahov uporabnikov tudi višina kasko zavarovanja EV, naj povem, da sem kljub vsem podražitvam avtomobilskih zavarovanj, ki so se na forumih (tem in drugih) omenjale v zadnjih mesecih, dobil ugodno ponudbo.

 

Zavarovanje EV se mi je (ob nespremenjenih pogojih/kritjih) podražilo za 7,6 %, kar se mi zdi povsem sprejemljivo (saj je inflacije vsaj toliko, hehe).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je dvorjan napisal:

Evo, ker je eden večjih strahov uporabnikov tudi višina kasko zavarovanja EV, naj povem, da sem kljub vsem podražitvam avtomobilskih zavarovanj, ki so se na forumih (tem in drugih) omenjale v zadnjih mesecih, dobil ugodno ponudbo.

 

Zavarovanje EV se mi je (ob nespremenjenih pogojih/kritjih) podražilo za 7,6 %, kar se mi zdi povsem sprejemljivo (saj je inflacije vsaj toliko, hehe).

Bom malce "z palčko podrezal v rano"😄...znesek?!!!

 

Kaj imaš...Zoe-ta?🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je ignacij napisal:

Jp, zanima nas znesek in kakšno je zavarovanje.

Znesek je "smešen" glede na vse, kar vključuje, zato ni za objavo.

 

Zavarovanje osnovno in kasko, 1 % odbitna franšiza, premijski razred 1, asistenca L, doplačilo za odkup prve škode ...

Vrednost vozila po polici 23.670€.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je g.Wankel napisal:

Verjetno se obravnava isto, kot navadno bencinsko/dizel vozilo?

Tako, drži. Čeprav sem na EV svet forumu videl, da nekatere zavarovalnice nekaterim EV-jem celo priznajo 10 % popusta na "zeleno vozilo". 😃

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zdej me pa ta "smešna" cena še bolj zanima. Ne razumem zakaj je to takšna skrivnost. Jaz tega ne skrivam, še več, svojega agenta reklamiram dalje ce kdo želi, da se on prišpara.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je ignacij napisal:

No zdej me pa ta "smešna" cena še bolj zanima. Ne razumem zakaj je to takšna skrivnost.

Sva že dva🙄...bom kar predrzno rekel-"ni zneska,ni zavarovano"...ker..."on je začel"😄 ...pol pa ne pove🤨

...jaz tudi lahko rečem,da imam dvameterskega "ptiča",samo ga ne pokažem😂🤣

  • Všeč 1
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je skritikrt napisal:

jaz tudi lahko rečem,da imam dvameterskega "ptiča",samo ga ne pokažem😂🤣

 

čak mal, tole pa tud mene zanima kako zgleda ta dvometrski pterodaktil 🤣

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če prov vidim je tole brez AO plus in delnih kaskov, kraja, toca, živali, pa 1 % odbitne.

 

Sam imam tudi pri Generalliju, mam vendar imam več postavk, plus. delni...kakorkoli podoben popust kot ti.

Screenshot_20240116_181722_Microsoft 365 (Office).jpg

Popravljeno od ignacij
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je ignacij napisal:

V bistvu se zdej sprašujem če sploh rabim vse te zavarovane postavke. Asistenca gre v vsakem primeru ven.

Asistenco svetujem, ker če daš avto popravljat, dobiš nadomestni avto ven iz postavke asistenca!

 

Saj je res, da te mazda pridem iskat kamorkoli z njihovo asistenco in se trudijo popravit že na licu mesta, vendar ti ne dajo nadomestnega avta takoj ko ga rabiš.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Boss napisal:

Drugač bi bila normalna polica, ampak tale popust je pa astronomski :bravo:

Mogoče ima pa on tudi takega "ptiča"😄

 

pred 5 urami je Boss napisal:

 

čak mal, tole pa tud mene zanima kako zgleda ta dvometrski pterodaktil 🤣

Tebe pa tudi čisto vse zanima🙄...veš-ni to za dedce.😉😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je ignacij napisal:

V bistvu se zdej sprašujem če sploh rabim vse te zavarovane postavke. Asistenca gre v vsakem primeru ven.

Jah, pri EV je to vseeno zaželeno. Sploh, ker ga večinoma ne vozim jaz. Jaz bi brez težav shajal z osnovnim zavarovanjem.

 

Bolje, da ne veste, koliko znese moje zavarovanje za 2.5 dinozavra. 😃 Namig: je manj kot za Smarta, sicer z manj kritji ... ampak asistenca je za dober filing vseeno zraven, čeprav bi se jih lahko odrekel. #Mazda

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je skritikrt napisal:

Mogoče ima pa on tudi takega "ptiča"😄

 

Tebe pa tudi čisto vse zanima🙄...veš-ni to za dedce.😉😄

 

Maš prav... sam zasekiral bi se. 😒

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je dvorjan napisal:

Sami nejeverni Tomaži na tem forumu ...

 

No, zdaj je pa na vas, če bo kdo zaradi številk slabše spal. Ogled na lastno odgovornost. 😃

 

 

Pozabli so vpisat delovno prostornino ... pri električarju bi to morala bit prostornina baterije, če mene kdo vpraša :D :D

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.