Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Probal ?e vse

Ne Jebe

Probal tudi z LG g4 pa negre

Tam ko ma? wifi to?ko na telefonu jo vklopi. ?asovna omejtiev na telefonu naj bo izklopljena. bluethoot vklopi pa tud telefon naj bo povezan preko kabla usb. Probi ve?krat vklopit pa izklopit wifi hotspot na telefonu in na mzd. pa usb debugging more bit vklopljen.

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, daj mi prosim povej kako se z mazda media playerjem priklopi? na mzd?

Ho?e imeti ip adreso?

 

Ok, na mobitelu natedim hotspot in mzd se mi pove?e s telefonom preko wi-fi ja... Kaj pa sedaj?

 

Hvala!

Ko si povezan preko hotspot z mzd za?ene? program mazda media player zgoraj te bo vpra?alo za ip in tam vpi?e? isto kot ima? na telefonu. da? ?e geslo ?e si ga ustvaro in to je to. pa usb debugging more bit vklopljen. povezan more? bit tud s kablom. 

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko si povezan preko hotspot z mzd za?ene? program mazda media player zgoraj te bo vpra?alo za ip in tam vpi?e? isto kot ima? na telefonu. da? ?e geslo ?e si ga ustvaro in to je to. pa usb debugging more bit vklopljen. povezan more? bit tud s kablom.

 

Usb debuging? Kje je to?

Ravnokar sedim v avtu in posku?am :)

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne dela na lg g4 pa da ga brcam :) bom moral en rabljen G2 kupit zgleda ali pa kaj tak?nega : http://www.dx.com/p/doogee-leo-dg280-android-4-4-quad-core-3g-bar-phone-w-4-5-ips-8gb-rom-gps-ota-presale-852367706#.VsB7byArJqM

na verziji 5.1.1 mislim da stvar ne deluje. 5.0 more bit jz mam 5.0.2 pa deluje

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko si povezan preko hotspot z mzd za?ene? program mazda media player zgoraj te bo vpra?alo za ip in tam vpi?e? isto kot ima? na telefonu. da? ?e geslo ?e si ga ustvaro in to je to. pa usb debugging more bit vklopljen. povezan more? bit tud s kablom.

Kaj je fora wifija potem ce moras imeti na kablu?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Usb debuging? Kje je to?

Ravnokar sedim v avtu in posku?am :)

 

Hvala

v nastavitvah kjer ima? mo?nost za razvijalce in ima? mo?nost odpravljenja napak usb. to more? met vklju?eno. ?e nima? na telefonu ?e mo?nost za razvijalce gre? na informacije o programski opremi pa na ?tevilko verzije in pritiska? tak dolgo dokler se ti ne odklene mo?nost za razvijalce. 

Kaj je fora wifija potem ce moras imeti na kablu?

Mislim da za screen mirroring ne me dr?at za besedo.

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v nastavitvah kjer ima? mo?nost za razvijalce in ima? mo?nost odpravljenja napak usb. to more? met vklju?eno. ?e nima? na telefonu ?e mo?nost za razvijalce gre? na informacije o programski opremi pa na ?tevilko verzije in pritiska? tak dolgo dokler se ti ne odklene mo?nost za razvijalce.

 

Mislim da za screen mirroring ne me dr?at za besedo.

No ja vseeno tole ce moras vse drkat prek telefona na kablu ne pomaga dosti. Se posebej navigacija, velikokrat je treba popravljat, iskat, spreminjat, ter seveda imeti navigacijo ki ni 3g odvisna

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja vseeno tole ce moras vse drkat prek telefona na kablu ne pomaga dosti. Se posebej navigacija, velikokrat je treba popravljat, iskat, spreminjat, ter seveda imeti navigacijo ki ni 3g odvisna

Te stvari nardi? sam enkrat. drugi? samo za?ene? program na telefonu tak kot car play nastavi? navigacijo in to je to.

Vse to poskusil pa ne gre...

Mo?no da je problem ker imam android 6.0.1 :(

 

Bom ?e posku?al...

http://www.lukasz-skalski.com/portfolio/mazda-media-player/ 

Mislim da bo la?je kot pa da jaz tuki pametujem :) 

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te stvari nardi? sam enkrat. drugi? samo za?ene? program na telefonu tak kot car play nastavi? navigacijo in to je to.

 

http://www.lukasz-skalski.com/portfolio/mazda-media-player/

Mislim da bo la?je kot pa da jaz tuki pametujem :)

Samo enkrat? Ja potem pa ne hodis na dolge poti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem verzijo 0.22 celo na androidu 4.4 usposobil da je vsaj povezalo. Potem mi je testno sliko pokazalo, nakar je testna slika zamrznila na mzd ekranu :) pomagal samo reset mzd.. Po resetu pa se mi media player pove?e, vendar slike be dobim na ekran..

Ko se pove?e? s telefonom preko usb ima? opcije kak?no povezavo lahko ima? mislim da je mtm in ptm ali nekaj takega se pravi da? opcijo ptm send picture in takrat se ti pove?e z zaslonom prek mtm meni ni hotelo.

:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men dela (samsung s4 5.0.1)

- na mobitelu sem v?gal mobile hotspot in se z avtom povezal na to omre?je

- s tem programom sem poiskal IP od avtomobila: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.overlook.android.fing

- vklopil usb debuging in zagnal program ter se povezal

- zagnal npr. screen mirroring in kabel vklopil ?ele ko je program to zahteval (?e je bil kabel ?e vklopljen ni delalo)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aaa, jaz sem pa kabel ?e pred povezovanjem priklapljal.. Zgleda, da bom kupil namensko LG G2 ali Samsung S4 za v avto :) Ker mislim, da bo ded ta program?ek porihtal v nulo..


IP ne potrebujete iskat z namenskim programom, ampak se ga pogleda med povezanimi napravami v hotspotu na androidu..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.