Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Pozdrav !

 

Sicer ne vem, ?e je informacija verodostojna pa vseeno:

 

http://indianautosblog.com/2016/03/2016-mazda-3-new-front-design-electronic-parking-brake-224795

 

LP

Hmmmm jah ni? bo treba ?parat za novo :P

No ja, ne vem. Bi moral sli?ati kako igra. Je pa res, da ?e ho?e? poudarit nizke tone, je brez suba kar te?ko. Pa ne mislim to, da mora ?ipo vn vr?t :)

v prej?nem avtu sem imel sub... sedaj pa Bose ozvo?enje in moram re?t, da sem kar prijetno presene?en in nekako ne pogre?am ve? suba :)

IMG_1241.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa v redu... zvok je soliden, dokaj ?ist, basi ?ist OK. Je pa res, da v avtu med vo?njo je veliki drugih ?umov in hrupa tako, da nimam nekih audiofilskih zahtev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni tudi ni prevec vsec bose...oz ne slisim nekih hudih razlik me navadnim audio sistemom.

To se posebej opaza, ce vrtim lastne cd-je (kar je 90%, ker pri radiu rock se ze ponavljajo eni in isti komadi---zacetna evforija je minila)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bose v Mazdi? ?e ja, ja  Bose v Mazdi en velik jajc .Been there done that :D

Ja v revolution opremi so ?e serijsko.... in na za?etku sem bil malce zaskrbljen da mi bo premalo, glede na to da sem imel v prej?nemu vozilu sub... ampak sem bil kar prijetno presene?en... ?ist zvok in basi so glih prav....

IMG_1241.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ves da v nastavitvah ni nic takega, kjer bi lahko definiral iz katerih zvocnikov, da se slisi zvok...

Mora biti...

 

Poglej v navodilih za uporabo >> http://idn.tweddle.com/media/mazda/99ece_Mazda3_8DZ5-EE-15J-SI_Edition1_web_OM_LR.pdf ... Na strani 5-50 imas to opisano, ce imas sistem s touchscreenom...

 

Settings >> Sounds >> Fade ...

 

post-10-0-27415900-1458796651_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

V bistvu sta to itak ista motorja pri ?emer je G120 elektronsko omejen. Do 4000 obratov (oz. nekje v tej smeri) imata identi?en navor. Je pa res da je 165ka ?e vedno mal hitrej?a. Poglej koliko te stane zavarovanje za mo?nej?o verzijo in se odlo?i a si pripravljen pla?ati dodatno za ve? pospe?ka preko 4000 obratov :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Je mogoce ze kdo poskusil pregledovati e-maile na MZD connect?

Na netu sem nasla tale link: http://infotainment.mazdahandsfree.com/communication-sms?language=en-NZ ampak meni sploh ne pokaze te opcije. Meni pri Communication SMS ni belo obarvan (kar pomeni ni aktivno). Ko grem potem naprej pod settings, pa ni nikjer opcije email/sms notification ON.

 

Imam pa zadnji SW 56.00.511

 

Imam kdo kaksen nasvet kako bi se to dalo usposobit?

 

Uporabljam pa iphone.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za voljo tebe in drugih NE uporabljaj tega v avtu

Kaj ze po defaultu sklepas, da smo taki neumnezi, da bomo to poceli med voznjo? To je skor isto kot da kupis nek pralni stroj in ima neke funkcije in bos rekel joj, ne tega uporabljat?! Valda, da smo firbcni, da vidmo kaksne moznosti na voljo.

To da ti tle zdaj neki govoris, je pa cist brez veze.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ze po defaultu sklepas, da smo taki neumnezi, da bomo to poceli med voznjo? To je skor isto kot da kupis nek pralni stroj in ima neke funkcije in bos rekel joj, ne tega uporabljat?! Valda, da smo firbcni, da vidmo kaksne moznosti na voljo.

To da ti tle zdaj neki govoris, je pa cist brez veze.

In zakaj potem to potrebujes?

Sam ne minrecti, da tega ne delas med voznjo ze na telefonu. Ce pa to rabis ko ne vozis, whats the point saj mas telefon....

 

Ps govorim ti iz izkusenj. Imam to v avtu, in ko mail zacinglja ga AVTOMATSKO clovek pogleda. Takoj sem izbrisal account ....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.