Skoči na vsebino

Katerega avtomobila si ne želite imeti parkiranega v svoji gara?i?


Shrek

Priporočeno sporočilo

No, pa da vidim, kaktere avte si ne ?elite v svoji gara?i... Prvi na mojem spisku je BMW...

Ne vem zakaj, ampak jst tud.

Dve leti sem gledal avtomobile na avto.net in ta znamka je edina ki ni bila na mojem seznamu :ne vem:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?evroleji in ?kodilaki so nekako zadnja izbira zame, ful mi niso simpati?ni, no pa kak?ni Golfi novej?ih generacij. 

 

P.S. Sicer pa saj poznate rek o zape?enem kruhu.  :zvizga:

 

Zare?enem sem ?elel napisat.  :hohoho:

Popravljeno od Z M A J

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje da me Renault ne vidi ve? , druga?e pa mislim da v moji gara?i ne bo nobenega ?lana VAG grupe, O BMW sem pa na ?alost ?e razmi?ljal, ker sem imel pa? specifi?ne ?elje, kar se ti?e avtomobila, ampak BMW me res ne prepri?a, vsaj zaenkrat pri tem kar ponujajo tudi Hyundaija ne vidim v gara?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Renault, BMW, VW, opel, mercedes ... pa bi se sigurn ?e kk?n najdu

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bentley, maserati, rolls, mclaren, ferarri, lambo, aston, maybach. Zakaj? Ker nikol na meu Tok gnara.... Se pa namesto k mopedo rahlo nagibam v smer kabricev, ampak ce ze potem oldtimer

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivi odgovori. Sem pa mislil na avte, ki si ga lahko privo??ite...

Ja, zakaj mi BMW ni v?e?...?e zato, ker se imajo ti vozniki za nekaj ve?...pa zelo malo je normalnih BMW voznikov...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bratec je bil zaprise?en renault hater, in ko je za svojo najdra?jo kupoval en rabljen jaj?ek (rabljeno jajce bi rekel tadej7ad) za par km do slu?be, je pristal na cliotu. Pa se je renoldov ogibal, ampak, v danem trenutku je bilo pri dolo?enem prora?unu vse ostalo precej bolj kr?.

 

Tudi sam si nisem predstavljal ?e?ke gre?ke v svoji gara?i pa jo sedaj imam. In bi se sedaj, po 5ih mesecih uporabe odlo?il povsem enako. 

A sem ?e povedal, da sem letos kupil tudi ?eski kajak in da pijem staropramen. Totalen ?eh uglavnem.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na marsikaterem slovenskem forumu bi odprtje te teme izgledalo kot invazija Nemcev na Poljsko...kot umor Franza Ferdinanda... Pa? razlog za meduporabni?ke pokole epskih razse?nosti... Tule pa je zaenkrat vse ?e dokaj mirno... :)

 

V glavnem...jaz na?eloma ne posplo?ujem, saj na avtomobile ne gledam generalno na nivoju firme, ampak na nivoju modela. Na?eloma Renaulta ne bi imel, ampak Avantime, Clio RS in Megane RS pa me mamijo. Na?eloma Audija ne bi imel, razen ?estice karavan. Pa mogo?e R8... :) Na?eloma VW-ja ne bi imel, ampak novi Passat je pa kul. In tako dalje... Pa? generaliziranje "te firme ne bom imel nikoli, ker blabla bla...one firme ne, ker bla bla blabla..." brez nekih utemeljitev je, pardon, na nivoju gostilni?ke debate.

 

Edino Fiata pa res ne bi nikoli imel... :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.