Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

se pravi mi drugega potem ne preostane kot da ostanem butelj! Ampak po vsem napisanem sem se pomiril in ugotovil da nisem edini! :) se pravi si ti tudi butelj!?

Imam prav?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ne bi un bedak popustil, ki je na voznem pasu in mora zdraviti komplekse s tem, da ne omogo?i varno prehitevanje nekomu? Ker to kar je storil JE kaznivo. In JE bolj nevarno kot to, da ho?e nekdo pri 130 mimo unega, ki gre 125. IN to tebe nima kaj motiti, ?e ho?e nekdo ravno 130! In zaradi takih, ki se peljejo "recimo 125" ali pa 80 namesto 90 se za?nejo kolone in ?iv?nost. Simpl.

 

 

Ah kaj se sploh trudim, s cvi?kom prepojeni glavi je verjetno res te?ko kaj dopovedati... :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ne bi un bedak popustil, ki je na voznem pasu in mora zdraviti komplekse s tem, da ne omogo?i varno prehitevanje nekomu? Ker to kar je storil JE kaznivo. In JE bolj nevarno kot to, da ho?e nekdo pri 130 mimo unega, ki gre 125. IN to tebe nima kaj motiti, ?e ho?e nekdo ravno 130! In zaradi takih, ki se peljejo "recimo 125" ali pa 80 namesto 90 se za?nejo kolone in ?iv?nost. Simpl.

 

 

Ja, res je kaznivo. Ampak, kaj tebi to takrat nuca, ?e bo un bedak mogo?e kaznovan po ?rki zakona, ti bo? pa morda v trugi na britofu s svojo gnijo?o ritjo ?rve fotral?

Razmisli kaj je bolj pametno! V?asih je pametneje popustit in odnehat, ?eprav ve? da ima? prav. Z bedakom dirkat in se tekmovat kdo bo ve?ji bedak, ni zdravo.

 

 

Ah kaj se sploh trudim, s cvi?kom prepojeni glavi je verjetno res te?ko kaj dopovedati... :blush:

 

Ma? prav. Probaj mi dopovedat potem, ko se bo? streznu.!

 

se pravi mi drugega potem ne preostane kot da ostanem butelj! Ampak po vsem napisanem sem se pomiril in ugotovil da nisem edini! :) se pravi si ti tudi butelj!?

Imam prav?

 

Hja, ?e se ti ?re? in sekira?, ker ima nek zakompleksan kreten tebe za butla, potem ti nisi dosti bolj?i od njega.

Jaz bi se na tvojem mestu sekiral, ?e bi tebe za bedaka imel nekdo, ki je sicer pameten.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno ne razumem ! Se pravi da smo butli po?tenakarji in ti baje si po?ten vsaj tako se ves ?as vede??

Preprosto pra?anje si potem butelj ali ne? :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno ne razumem ! Se pravi da smo butli po?tenakarji in ti baje si po?ten vsaj tako se ves ?as vede??

Preprosto pra?anje si potem butelj ali ne? :ne vem:

 

Uklopko, lepo sem ti odgovoru na tvoje vpra?anje. ?e nisi sposoben razbrat in izlu??it mojega odgovora na tvoje vpra?anje, se bojim, da si ti nekaj, kar no?e? sli?at.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno ne razumem ! Se pravi da smo butli po?tenakarji in ti baje si po?ten vsaj tako se ves ?as vede??

Preprosto pra?anje si potem butelj ali ne? :ne vem:

 

Uklopko ne se trudt ... nad njim je ?e sam Dr. House obupu

Objavljena slika

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Welcome to your control panel

Manage your ignored users

 

This section allows you to set up your ignored users list.

When you add a user to your ignore list, any posts they make will be masked until you specify that you wish to read them. You may not be able to ignore users if they are in a member group which doesn't allow them to be added.

Name Group Posts

Lojz

 

:ouje:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa smo spet odkrili novo pizdarijo, ki jo tukaj izvajajo dolo?eni foruma?i.

In to je; Kadar nek prehitevani bedak pospe?i, potem tisti, ki ga prehiteva, pospe?i ?e bolj in potem se gresta oba tekmovat, kdo bo ve?krat v?tric oziroma vzporedno pospe?il in kdo ma bolj?e pospe?ke saj nih?e no?e biti drugi in nih?e no?e odnehat.

Marsi kaj se tukaj zve. ?koda ker take forume ne bere policija.

Pol se pa tukaj greste neke ?ole varne vo?nje, kjer se u?ite driftanja, med tem, ko sploh ne poznate osnove varne in pametne vo?nje.

Ejejej, ni ?udno, da tolko poka, saj se na cesti greste igrico, "kdo je ve?ji bedak".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recimo en tak dogodek sem imel pred ?asom konec poletja, ko sem se slu?beno vra?al iz Bre?ic po AC. Cesta prazna saj je bil delavnik okoli 13 ure. Peljem v okviru omejitev 130km/h s tempomatom, dohitim sivolasega Nemca, ki je bil cca 20km/h z ni?jo hitrostjo od moje in ga lepo prehitim. A glej ga zlomka model pospe?i in se mi nalima na rit manj kot 10 metrov zadaj ter sledi kot prikolica. Probam pove?ati hitrost na 140km/h, ni? ritopik ?e vedno zadaj, pa dejmo zmanj?at in naj gre naprej. Ok zmanj?am na 120 model ?e vedno na riti in ne gre naprej. 110km/h, ?vaba kon?no prehiti in glej ga zlomka spet se postavi pred mene in zni?a hitrost na 110km/h.

 

Ker mi ni glih do cjazenja pospe?im spet na 130km/h in grem mimo - a zgodba se spet ponovi. Kot v risanki. Enostavno se ga nisem mogel znebiti, je kro?il okrog mene kot satelit dokler ga nisem imel polhen kurec in sem ?el ?e enkrat mimo ter konkretno pospe?il, un nekaj ?asa ?e za mano potem sva ?la pa mimo enega, ki je peljal normalnih 130km/h pa se ga je ta sivolasec izbral za naslednjo "?rtev", ki jo bo nerviral.

 

Seveda bo LojZi rekel, da sem divjak, ker sem pospe?il preko omejitve in da bi bilo bolje, da bi se ustavil za 10minut na bencinski ter po?akal, da gre model mimo. Mogo?e res, ?e bi imel ?asa za stran metat ampak tukaj ni poanta v tem - gre za to kaj naredit, ?e te ho?e nekdo na cesti trollat in takih trollov sploh ni malo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recimo en tak dogodek sem imel pred ?asom konec poletja, ko sem se slu?beno vra?al iz Bre?ic po AC. Cesta prazna saj je bil delavnik okoli 13 ure. Peljem v okviru omejitev 130km/h s tempomatom, dohitim sivolasega Nemca, ki je bil cca 20km/h z ni?jo hitrostjo od moje in ga lepo prehitim. A glej ga zlomka model pospe?i in se mi nalima na rit manj kot 10 metrov zadaj ter sledi kot prikolica. Probam pove?ati hitrost na 140km/h, ni? ritopik ?e vedno zadaj, pa dejmo zmanj?at in naj gre naprej. Ok zmanj?am na 120 model ?e vedno na riti in ne gre naprej. 110km/h, ?vaba kon?no prehiti in glej ga zlomka spet se postavi pred mene in zni?a hitrost na 110km/h.

 

Ker mi ni glih do cjazenja pospe?im spet na 130km/h in grem mimo - a zgodba se spet ponovi. Kot v risanki. Enostavno se ga nisem mogel znebiti, je kro?il okrog mene kot satelit dokler ga nisem imel polhen kurec in sem ?el ?e enkrat mimo ter konkretno pospe?il, un nekaj ?asa ?e za mano potem sva ?la pa mimo enega, ki je peljal normalnih 130km/h pa se ga je ta sivolasec izbral za naslednjo "?rtev", ki jo bo nerviral.

 

Seveda bo LojZi rekel, da sem divjak, ker sem pospe?il preko omejitve in da bi bilo bolje, da bi se ustavil za 10minut na bencinski ter po?akal, da gre model mimo. Mogo?e res, ?e bi imel ?asa za stran metat ampak tukaj ni poanta v tem - gre za to kaj naredit, ?e te ho?e nekdo na cesti trollat in takih trollov sploh ni malo.

 

Bravo Boss, odli?no re?itev si povedal in to?no ve? kaj bi moral naredit, da bi blo pametno. Ampak, ti nisi posegel po pametni re?itvi, raje si izbral neumno in bedasto re?itev. Ti ?e ve? zakaj si ubral raje re?itev, ki je bedasta. Pa jaz tud vem.

Aja, ti spet nisi imel ?asa zapeljat na pumpo in malo po?akat, da bi se tistega bedaka otresu. Le kdo bi pomislu, da ti SPET nisi imel ?asa.

Boss, sploh ne bi blo treba po?akat 10 minut. Dost bi blo po?akat 2 minuti al pa ?e manj, pa bi blo vse re?eno varno in po pameti.

Res zanimivo, kako tukaj?nji foruma?i prometne probleme zmeraj re?ujete z gasom, nikoli z bremzo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kanon, a ti s cestnimi bedaki rad tekmuje? v disciplini "kdo je ve?ji bedak"? A ti mogo?e pogosto zmaga? v tej vsesplo?ni in popularni cestnoprometni disciplini?

 

kva klobasa? bedarije k me sploh ne pozna? ... lojz del? od tega da bi biu tak voznik, ker ?e ?e grem nekam sploh na dal?o pot se lepo dr?im enga tempa v okviru omejitev ... dirkat se mi pa res neda po cestah ... mogo?e se bom letos prikazu na Raceland oz. celo na Grobnik pa se bom tm zdivjov ... po cesti mi pa ni filing ...

 

Bravo Boss, odli?no re?itev si povedal in to?no ve? kaj bi moral naredit, da bi blo pametno. Ampak, ti nisi posegel po pametni re?itvi, raje si izbral neumno in bedasto re?itev. Ti ?e ve? zakaj si ubral raje re?itev, ki je bedasta. Pa jaz tud vem.

Aja, ti spet nisi imel ?asa zapeljat na pumpo in malo po?akat, da bi se tistega bedaka otresu. Le kdo bi pomislu, da ti SPET nisi imel ?asa.

Boss, sploh ne bi blo treba po?akat 10 minut. Dost bi blo po?akat 2 minuti al pa ?e manj, pa bi blo vse re?eno varno in po pameti.

Res zanimivo, kako tukaj?nji foruma?i prometne probleme zmeraj re?ujete z gasom, nikoli z bremzo.

 

 

Kva pa ?e ni nobene bencinske v bli?ini oz. izvoza ali karkol

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kva klobasa? bedarije k me sploh ne pozna? ... lojz del? od tega da bi biu tak voznik, ker ?e ?e grem nekam sploh na dal?o pot se lepo dr?im enga tempa v okviru omejitev ... dirkat se mi pa res neda po cestah ... mogo?e se bom letos prikazu na Raceland oz. celo na Grobnik pa se bom tm zdivjov ... po cesti mi pa ni filing ...

 

No vidi?, pol pa, namesto, da popa? tisto slikco od dr. Houseja in se dela? norca iz mojih trditev, raje povej Simonu in Uklopkotu, da res ni preve? pametno tekmovat z bedaki, ki namerno pospe?ujejo takrat, ko se jih prehiteva.

Saj te ne bo konec, ?e bo? enkrat za spremembo potegnil z menoj in zagovarjal pametnej?o teorijo, ki jo slu?ajno zagovarjam tudi jaz..

 

 

 

Kva pa ?e ni nobene bencinske v bli?ini oz. izvoza ali karkol

 

Ja luba du?a, pa pelji po predpisih ?e kak kilometer naprej pa bo ! Saj bencinske pumpe in razna po?ivali??a niso tako hudi?evo narazen. Oh kako je te?ko malo potrpet in po?akat.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj te ne bo konec, ?e bo? enkrat za spremembo potegnil z menoj in zagovarjal pametnej?o teorijo, ki jo slu?ajno zagovarjam tudi jaz.

 

Neupam k se bojim da si stric iz ozadja :ninja:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Welcome to your control panel

Manage your ignored users

 

This section allows you to set up your ignored users list.

When you add a user to your ignore list, any posts they make will be masked until you specify that you wish to read them. You may not be able to ignore users if they are in a member group which doesn't allow them to be added.

Name Group Posts

Lojz

:ouje:

 

:bravo:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem vedu da ne boste zastopil bistva tistega ?lanka. Celo skopiral sem poglavitni stavek, pa vam nikakor ne potegne.

Bistvo tega ?lanka je, da poleg tega, da se divjat cenovno in ?asovno itak ne spla?a, (kar je, mimogrede, va? stalni otro?ji izgovor, ?e?; ovira, zastoji, me?kanje, blablabla...) saj prakti?no ne profitira? ni?. V tej zgodbi je bistvena varnost, ne pa ?asovni in cenovni profit!

Itak boste pa zdaj rekli, da ste tukaj sami sr?ni kirurgi katerim je pomembna vsaka sekunda va?ega dragocenga ?asa, saj zmeraj hitite na ?ivljensko pomembno sr?no operacijo, ai celo presaditev srca in tle igrajo sekunde.

 

Bistveno enostavneje se je peljat 150km/h po AC, kot pa 130km/h, ker se ve?ina premika hitreje po prehitevalnem pasu. Tako ne rabi? nekaj dosti kolovratit med voznim in prehitevalnim pasom in se izogiba? samo hitrej?im avtomobilom. Vo?nja je tako bolj spro??ujo?a in enostavna. To je vse. Tudi Slivka je ?elel povedat to. Pomojem...

 

Res zanimivo, kako tukaj?nji foruma?i prometne probleme zmeraj re?ujete z gasom, nikoli z bremzo.

 

Jaz sem skoz na gasu pa sploh nimam problemov. Kaj pa to? Poleg tega so "pakne" drage. Vidim pa tudi take kalibre, ki sredi prazne ceste bremzajo in ogro?ajo vse za sabo. Nisem pa ?e na?el razloga, zakaj to po?no. Verjetno zaradi tvojih modrovanj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo Boss, odli?no re?itev si povedal in to?no ve? kaj bi moral naredit, da bi blo pametno. Ampak, ti nisi posegel po pametni re?itvi, raje si izbral neumno in bedasto re?itev. Ti ?e ve? zakaj si ubral raje re?itev, ki je bedasta. Pa jaz tud vem.

Aja, ti spet nisi imel ?asa zapeljat na pumpo in malo po?akat, da bi se tistega bedaka otresu. Le kdo bi pomislu, da ti SPET nisi imel ?asa.

Boss, sploh ne bi blo treba po?akat 10 minut. Dost bi blo po?akat 2 minuti al pa ?e manj, pa bi blo vse re?eno varno in po pameti.

Res zanimivo, kako tukaj?nji foruma?i prometne probleme zmeraj re?ujete z gasom, nikoli z bremzo.

 

Ravno tako nimam ?asa kot ga nima? ti, da bi se odmaknil s ceste za 15 sekund in spustil kolono mimo. Teb je te?ko 15 sekund reskirat, a drugim bi pa kar zapovedal, da se naj ustavljajo in ?akajo dve minuti zaradi telebanov tipa LojZi, ki jim je cestni bonton ?panska vas.

 

Pa tudi dve minuti ne bo zadosti, saj ga bom v naslednjih 10 minutah spet ujel, ?e bo vozil 110 jaz pa 130. 6-7 minut bi moral stat, da ga do Lj ne ujamem ve?.

 

Druga?e pa ?e nekaj, kar LojZi in podobni ti?i ne razumejo, ?e je ?lovek v slu?bi te delodajalec ne bo gledal kako ?epi? na neki pumpi, poslovni partner te pa ?aka in zato si pameten ?lovek prera?una, da bo v normalnih pogojih pri?el po omejitvah na cilj. Je pa res, ?e ti en ata s klobukom na glavi ovira na regionalki, kjer se vozi 60 namest 90, drugi teleban te nato jebe na AC z debilnostmi, da se mora? zarad njega ustavit, da se ga otrese?, tretji nato ne zna ?tartat pri zeleni lu?i in mora? zaradi njega ?akat naslednjo zeleno, itd, potem se ti izjalovi kompleten na?rt kako bo? pri?el na cilj v to?no dogovorjenem ?asu brez, da bi vozili izven zakonskih predpisov.

 

Seveda je to za tistega, ki ?epi v pisarni ali v ku?ici ob rampi in prede ?as ter samo razmi?lja kdaj bo ?ihta konec, pa? res te?ko razumljivo in dojemljivo, da se svet vrti ?e kako druga?e in da se je treba podvizat ali bo pa zelo hitro nekdo drug zavzel tvoje delovno mesto. Hja socializma je ?e davno konec ?eprav ponavadi najve?ji nerga?i in pljuva?i ?ez socializem ?e vedno niso dojeli tega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, res je kaznivo. Ampak, kaj tebi to takrat nuca, ?e bo un bedak mogo?e kaznovan po ?rki zakona, ti bo? pa morda v trugi na britofu s svojo gnijo?o ritjo ?rve fotral?

Razmisli kaj je bolj pametno! V?asih je pametneje popustit in odnehat, ?eprav ve? da ima? prav. Z bedakom dirkat in se tekmovat kdo bo ve?ji bedak, ni zdravo.

 

 

Lepo se to sli?i. ?e pozorno prebere?, kar sem napisal, bo? ugotovil, da me je od zadaj nekdo dohiteval - kljub temu, da sem vozil 130 km/h, sem bil za nekoga prepo?asen. ?e bi torej popustil, bi tisti od zadaj ?e toliko bolj naletel na oviro. In ?e bi me torpediral, bi ravno tako na britofu ?rve futral. Torej mi ni preostalo drugega kot pospe?it. A Honda ne gre ve? kot 175 km/h. Seat pa je tudi ?el toliko. In ne vem, mogo?e tudi ve?... No, jaz sem potem "varno prehitel in se umaknil na vozni pas ter zmanj?al hitrost na ustrezno", kar pa ?eni ni bilo prav, ravno tako ne tistemu v Seatu, ki je "zvo?no in svetlobno" to dal jasno vedeti, pa tudi z gestami roke skozi okno, ko me je prehitel, nato je ?e naglo zavrl na voznem pasu, da sem se re?eval po odstavnem, da nisem pribil vanj. In ko sem se tako zna?el pred njim, sem mu malo nakodral ?ivce. A to je ?e druga zgodba in z ?eno se ?e zdaj kregava, da bi nas skoraj vse pobil in tako naprej. Zato me pa zanima, kaj v tem primeru narediti. Dobro, popustiti, da gre naprej, v redu, a zadaj je nekdo dohiteval s precej ve?jo hitrostjo od 130 km/h.

 

Ja, vem, da bi moral on popustiti, ker je na voznem pasu. A ni. In sploh ni imel namena kaj takega narediti. Zato bi rad KRATKO razlago, kako re?i? tako situacijo.

 

In ?e sem prav prebral, se je to ?e nekomu zgodilo. Upam, da sem narobe prebral in da je to zgolj osamljeni dogodek ki se ne bo ve? ponovil...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

?e no?e nih?e popustit, se lahko zgodi naslednje;

- ti za?ne? prehitevat - un bimbo takrat pospe?i

- potem ti ?e bolj pritisne? - un tudi ?e bolj pritisne

- pol ti ?e bolj pospe?i? - un bo ?e bolj prtisnu

- itd itd....

Kdaj se bo pol to razkazovanje malega luleka po tvojem nehalo? A na blokadi?

 

 

Nekaterim ne zmanjka tako hitro. :hudicek:

Tudi dogaja se jim hitreje kot se tole bere. :jezicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo se to sli?i. ?e pozorno prebere?, kar sem napisal, bo? ugotovil, da me je od zadaj nekdo dohiteval - kljub temu, da sem vozil 130 km/h, sem bil za nekoga prepo?asen. ?e bi torej popustil, bi tisti od zadaj ?e toliko bolj naletel na oviro. In ?e bi me torpediral, bi ravno tako na britofu ?rve futral. Torej mi ni preostalo drugega kot pospe?it. A Honda ne gre ve? kot 175 km/h. Seat pa je tudi ?el toliko. In ne vem, mogo?e tudi ve?... No, jaz sem potem "varno prehitel in se umaknil na vozni pas ter zmanj?al hitrost na ustrezno", kar pa ?eni ni bilo prav, ravno tako ne tistemu v Seatu, ki je "zvo?no in svetlobno" to dal jasno vedeti, pa tudi z gestami roke skozi okno, ko me je prehitel, nato je ?e naglo zavrl na voznem pasu, da sem se re?eval po odstavnem, da nisem pribil vanj. In ko sem se tako zna?el pred njim, sem mu malo nakodral ?ivce. A to je ?e druga zgodba in z ?eno se ?e zdaj kregava, da bi nas skoraj vse pobil in tako naprej. Zato me pa zanima, kaj v tem primeru narediti. Dobro, popustiti, da gre naprej, v redu, a zadaj je nekdo dohiteval s precej ve?jo hitrostjo od 130 km/h.

 

Ja, vem, da bi moral on popustiti, ker je na voznem pasu. A ni. In sploh ni imel namena kaj takega narediti. Zato bi rad KRATKO razlago, kako re?i? tako situacijo.

 

In ?e sem prav prebral, se je to ?e nekomu zgodilo. Upam, da sem narobe prebral in da je to zgolj osamljeni dogodek ki se ne bo ve? ponovil...

 

Slivka, te popolnoma razumem. Pa? si se pustu sprovocirat enemu prekr?karju in divjaku, saj kot si sam povedal, je ta tepec tudi tebe prisilil, da dela? prekr?ek. Ni? novega. Saj jaz skoz trdim, da pri nas narekujejo pravila prekr?karji in divjaki.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno tako nimam ?asa kot ga nima? ti, da bi se odmaknil s ceste za 15 sekund in spustil kolono mimo. Teb je te?ko 15 sekund reskirat, a drugim bi pa kar zapovedal, da se naj ustavljajo in ?akajo dve minuti zaradi telebanov tipa LojZi, ki jim je cestni bonton ?panska vas.

 

Pa tudi dve minuti ne bo zadosti, saj ga bom v naslednjih 10 minutah spet ujel, ?e bo vozil 110 jaz pa 130. 6-7 minut bi moral stat, da ga do Lj ne ujamem ve?.

 

Druga?e pa ?e nekaj, kar LojZi in podobni ti?i ne razumejo, ?e je ?lovek v slu?bi te delodajalec ne bo gledal kako ?epi? na neki pumpi, poslovni partner te pa ?aka in zato si pameten ?lovek prera?una, da bo v normalnih pogojih pri?el po omejitvah na cilj. Je pa res, ?e ti en ata s klobukom na glavi ovira na regionalki, kjer se vozi 60 namest 90, drugi teleban te nato jebe na AC z debilnostmi, da se mora? zarad njega ustavit, da se ga otrese?, tretji nato ne zna ?tartat pri zeleni lu?i in mora? zaradi njega ?akat naslednjo zeleno, itd, potem se ti izjalovi kompleten na?rt kako bo? pri?el na cilj v to?no dogovorjenem ?asu brez, da bi vozili izven zakonskih predpisov.

 

Seveda je to za tistega, ki ?epi v pisarni ali v ku?ici ob rampi in prede ?as ter samo razmi?lja kdaj bo ?ihta konec, pa? res te?ko razumljivo in dojemljivo, da se svet vrti ?e kako druga?e in da se je treba podvizat ali bo pa zelo hitro nekdo drug zavzel tvoje delovno mesto. Hja socializma je ?e davno konec ?eprav ponavadi najve?ji nerga?i in pljuva?i ?ez socializem ?e vedno niso dojeli tega.

 

Bos, ?udno da si toliko na forumu, ko pa te zmeraj ?as tako lovi?

A da bi se mogo?e 10minut prej s postelje al pa od ra?unalnika dvignu, pa nisi pomislu?

Boss, ?e ti ?as lovi? na cesti, to pomeni da si slab delavec, ki se ne zna? organizirat.

 

Ko pa se naredi nekaj TAKEGA se pa kar na enkrat nikomur ve? nikamor ne mudi. Pol pa lahko vsi ?akamo. Pa ne samo 2 minuti.

Boss, kadar ti naleti? na tak primer in mora? zaradi nesre?e v koloni ?akat, tvoja firma potem zmeraj propade?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsekakor to, da Lojz zagovarja kretene, ki stopijo po gasu ko jih gre? z normalno hitrostjo prehitevat, da mislit, da Lojz mogo?e ne trola samo na tem forumu, pa? pa tudi na cesti.

 

Oprosti deklica, a si ti mogo?e blondinka?

Kje si ti razbrala da jaz zagovarjam tiste kretene, ki stopijo po gasu kadar jih prehiteva??

?e se bo? bolj poglobila, bo? morda lahko iz mojega pisanja celo izlu??ila poanto in razbrala, da jaz ne zagovarjam kretenov, ki stopijo na gas, ampak vam dopovedujem, kaj je za vas bolj zdravo kadar se sre?ate z omenjenimi kreteni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Fizika je še vedno fizika in ne boš je okrog prinašal, ker tu nam določene podatke ne želiš prikazat, ker potem pade tvoja pripoved.   Bom poskusil še 1x z razlago. Mestna vožnja ni enaka mestni vožnji. Kaj to pomeni? Če se pelješ skozi mesto in je to relativno prazno brez rush hour gneč ter konstantnega stanja pri semaforjih je to dejasnko med najbolj varčnimi potmi pa al maš EV al pa ICE. Ko imaš mestno vožnjo v pravem pomenu besede z mnogo starti in ustavljanji ter stanjem je pa med najbolj potrošnimi načini premikanja ne glede na vrsto pogona.   Potem so tu regionalke, kjer pri EV-jih velja, da ravno zaradi učinkovitosti pogona je nižja hitrost bolj varčna kot višja... ja 40-50km/h je bolje kot recimo 80km/h. Pri ICE pa zaradi prestav, efektivnosti delovanja motorja, izgub samega delovanja motorja so najbolj varčne vožnje kar tam nekje med 50-80km/h.   Avtocesta je pa smrt za porabo EV-jev, kjer dejansko ravno zaradi učinkovitosti pogona EV-ja ta res skokovito raste z večanjem hitrosti, medtem, ko pri ICE je povečanje porabe bistveno manjše ravno zaradi dejstva, da se za sam pogon porablja le cca 30% energije, ostalo so izgube.   Tko, da ja pri porabi kot jo navajaš, si se vozil sila počasi, kot tudi kaže povprečna. Si upam trditi, da verjetno sploh nisi šel na AC in da za Slo AC-je niti nimaš vinjete. Imam prav?   Aja še to. Sem z dvema EV-jema poskusil vozit enako hitro na enaki trasi kot s svojo 6-ko. Vključuje večino AC, cca 30% mestne z relativno malo gneč in nič regionalk. In ja na AC sem vozil z max dovoljeno hitrostjo. 5,5l/100km imam porabe na ICE, EV-ja pa sta imela od malo pod 20kWh do nekaj nad 20kWh na tej razdalji pa sta bistveno manjša avtočka kot šestica. Ja AC jih je dobesedno zaklala.
    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
    • Mene fascinira izbira, ker je totalno na kontra polih. Kupi naj, kam ga srce vleče, bo najbolj zadovoljen.   @DINAMIK Glede plastik si priberi tukaj: Tema o plastikah   99% jih ta zadeva ne moti.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.