Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Bej?i bej?i Bossek, ?e sem jaz model, si ti pa en kljukec.

Potrebno je vse polno radarjev, tako stacionarnih kot tudi v providah. Pa ?e kak?ne druge radarje nastavit, ?e obstajajo. Ker divjaki ste povsod in polno vas je. Po?asi vas bodo ?e urihtal. Te radarje boste itak vi divjaki kmalu pla?ali. Pa ?e kamere je traba nastavit na vsak hi?ni vogal. Stvar se odvija v pravo smer.

Komerat, treba se bo civilizirat po?asi, ni druge. Ve? kot vas je divjakov, ve? bo radarjev, huj?e bodo omejitve. Sami ste si krivi. Vi boste morali na koncu popustit.

Je pa res, da so stacionarni radarji varnej?i, cenej?i in bolj u?inkoviti od provid. To ?e zmeraj trdim. Samo kaj, ko pa stacionarce vi divjaki potem uni?ite in zakurite.

 

le zakaj mam pol v 6 letih odkar mam izpit ?e vedno 0 kazenskih to?k :zvizga: aja, mogo? sm prehiter za radarje :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti pa si model... k sem pred leti rekel, da ne rabmo stacionarnih radarjev ampak naj se raje da denar za Provide si se pa norca iz mene delal. LojZi, kolk ti enega zare?enega kruha popapa?. :dudek:

 

Lojz si take sendvi?e dela, da so mu ?e kamionarji fou? ^_^

 

Ker divjaki ste povsod in polno vas je. Po?asi vas bodo ?e urihtal. Te radarje boste itak vi divjaki kmalu pla?ali. Pa ?e kamere je traba nastavit na vsak hi?ni vogal. Stvar se odvija v pravo smer.

Komerat, treba se bo civilizirat po?asi, ni druge. Ve? kot vas je divjakov, ve? bo radarjev, huj?e bodo omejitve. Sami ste si krivi. Vi boste morali na koncu popustit.

 

Jih tudi potem ne bo ni? manj. Radarji in kontrole hitrosti niso namenjeni nikomur, razen polnjenju prora?una. Ozave??anje in testiranje bi se moralo za?eti ?e v postopku pridobivanja izpita. Ne more? najprej dovolit pu?k vsem, potem pa kaznovat tiste, ki streljajo na ljudi. Treba je ?e v samem za?etku presodit kdo lahko dobi dovoljenje in kdo ne pa lahko odstranijo vse prometne znake, ker bodo na cesto spu??eni samo taki, ki imajo zdravo intuicijo in znajo predvidet morebitne nevarnosti. Je pa res, da potem bo velik primanjkljaj v blagajni in ?e ve?ja rev??ina. Zato verjetno tudi avtomobilov ne naredijo vodenih preko satelita, kjer bi signal predpisal dovoljeno hitrost. Pa brez skrbi, bi se ?e zdaj dalo, glede na to, da meni na navigaciji javlja, koliko je na dolo?enem odseku predpisana hitrost. Varnost in hitrost ?e zdale? nista v taki povezavi kot laja Lojz, sicer bi morali imeti pravo mori??e po na?ih cestah. Pa o?itno ve?ina obvladuje svoja vozila, ?etudi peljejo malo hitreje kot bi smeli in s svojo drzno vo?njo ogro?ajo prestra?ene penzioniste. Divjaki pa? :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LojZiju kamerco v spalnico, pa na WC pa v kuhinjo pa v vratarnico, da se bo fant nau?il obna?at. Nadzirat je treba ja vse in vsakogar pa klanjat se gospodarju in gospodu ... ?e on re?e "sko?i", LojZi ti samo ?e vpra?a? "kako visoko". To take rabi ablast in cerkev - poni?ne, brezvoljne ov?ice, ki jih bo z lahkoto nadzirala preko kamer, radarjev, telefonov in ?e ?esa.

 

Sicer pa men ravno dol visi zarad radarjev in pa raznih provid, pa ?eprav naj bi bil divjak. Upam pa le, da bodo znali tudi poleg hitrosti zaznati vse ostale prekr?ke, ki so lahko ?e bistveno bolj nevarni. ?e pa bodo vspostavili ?e nek cestni bonton pa sploh samo obe roki gor v znak odobravanja.

 

Hja kaj ?mo. Nadzor je pa? potreben zaradi takih kot si ti, ne zaradi takih kot sem jaz. Vi divjaki, ki se nikakor ne znate civilizirat in prilagodit civilizirani razviti dru?bi ste krivci za tak?ne ukrepe. Kar sebi pripi?i ta problem!

 

le zakaj mam pol v 6 letih odkar mam izpit ?e vedno 0 kazenskih to?k :zvizga: aja, mogo? sm prehiter za radarje :P

 

Saj Zoran Jankovi? in njegova familija tud ?e ni bila kaznovana, pa bi morala bit. Ampak bodo pri?li na vrsto. Tud ti bo?, ni? bat, samo malo potrpi! Saj vidi? da se dela na tem.

 

 

Radarji in kontrole hitrosti niso namenjeni nikomur, razen polnjenju prora?una. I:

 

In kaj je s tem narobe? Naj bedaki pla?ujejo ?e ho?ejo. Kdor divja se sam odlo?i, da bo pla?eval. Normalnim civiliziranim ljudem ni treba ni? pla?at.

 

. Ozave??anje in testiranje bi se moralo za?eti ?e v postopku pridobivanja izpita.

Ja ja, ti Tomacuki, Boss, pa tale forum ste ?ivi zgled kako se ljudi, ?e posebej mlade nezrele bodo?e voznike, ozave??a in vzgaja.

 

Je pa res, da potem bo velik primanjkljaj v blagajni in ?e ve?ja rev??ina.

Aha? A pol se ti boji? za primanjklaj v dr?avni blagajni, zato divja??

 

Treba je ?e v samem za?etku presodit kdo lahko dobi dovoljenje in kdo ne

Potem ga ti definitivno ne bi nikoli dobil.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud ti bo?, ni? bat, samo malo potrpi! Saj vidi? da se dela na tem.

 

o?itno nisi dojel poante..... v teh letih bi mogu skor vsak dan vozit preko omejitve, da bi prletu na kak?en radar :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o?itno nisi dojel poante..... v teh letih bi mogu skor vsak dan vozit preko omejitve, da bi prletu na kak?en radar :zvizga:

 

Sem dojel sem.

Saj pravim, da je radarjev premalo. Treba je ve? radarjev, da boste tudi podivjani skriva?i enkrat naleteli na "mino" al pa boste zaradi na gosto posejanih radarjev enostavno vozili tako kot se mora vozit.

Saj cigani majo tud na?tudirano, kje v trgovinah je nastavljena kamera, zato tam ne kradejo. ?e se kamera prestavi ali pa doda kak?na nova, jih pa ujame. Enako je z radarji.

Je pa res, da imate divjaki razne radar detektorje in podobno ?aro, pa se nekako pre?vinglate mimo. Za vas se pa provide kupujejo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem dojel sem.

Saj pravim, da je radarjev premalo. Treba je ve? radarjev, da boste tudi podivjani skriva?i enkrat naleteli na "mino" al pa boste zaradi na gosto posejanih radarjev enostavno vozili tako kot se mora vozit.

Saj cigani majo tud na?tudirano, kje v trgovinah je nastavljena kamera, zato tam ne kradejo. ?e se kamera prestavi ali pa doda kak?na nova, jih pa ujame. Enako je z radarji.

Je pa res, da imate divjaki razne radar detektorje in podobno ?aro, pa se nekako pre?vinglate mimo. Za vas se pa provide kupujejo.

 

heh, fora je pa v tem, da tam ko ga js zahodim ni ?ive du?e nikjer in bi ?e kok hiter opazu tisto ?katlo :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heh, fora je pa v tem, da tam ko ga js zahodim ni ?ive du?e nikjer in bi ?e kok hiter opazu tisto ?katlo :aaaaa:

 

Torej je treba radar postaviti tja kjer pravi?, da ga ti zahodi?.

Da ne bo? pol reku, da je bil grdi policaj v koruzi al pa za kanto skrit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej je treba radar postaviti tja kjer pravi?, da ga ti zahodi?.

Da ne bo? pol reku, da je bil grdi policaj v koruzi al pa za kanto skrit.

 

ni nobene koruze, nobene kante, samo travniki z ene in druge strani :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni nobene koruze, nobene kante, samo travniki z ene in druge strani :D

 

Je traba tam pa kanto postavit in koruzo posejat. Nekaj je pa? traba naredit, da bo tebe neumnost minila.

Saj pravim: radar v vsako vas, vsako njivo, vsak ovinek itd....

V parlamentu bi morali sprejet zakon, kjer bi vsaki ob?ini nalo?ili dol?nost koliko mora vsaka ob?ina glede na velikost, ?tevilo voznikov itd....postaviti radarjev. Enako kot pri komunali ko dolo?ijo koliko kant pride na skupino ob?anov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je traba tam pa kanto postavit in koruzo posejat. Nekaj je pa? traba naredit, da bo tebe neumnost minila.

Saj pravim: radar v vsako vas, vsako njivo, vsak ovinek itd....

 

Se strinjam!

 

G. Lojza pa za predsednika vlade, pa bomo kon?no druga ?vica (verjetno celo kopija bolj?a od originala). :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam!

 

G. Lojza pa za predsednika vlade, pa bomo kon?no druga ?vica (verjetno celo kopija bolj?a od originala). :prstgor:

 

Ne rabim bit glih predsednik vlade, dost bi blo policijski minister.

Oooo, jaz bi vas ?e urihtal, barabine podivjane.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je traba tam pa kanto postavit in koruzo posejat. Nekaj je pa? traba naredit, da bo tebe neumnost minila.

Saj pravim: radar v vsako vas, vsako njivo, vsak ovinek itd....

V parlamentu bi morali sprejet zakon, kjer bi vsaki ob?ini nalo?ili dol?nost koliko mora vsaka ob?ina glede na velikost, ?tevilo voznikov itd....postaviti radarjev. Enako kot pri komunali ko dolo?ijo koliko kant pride na skupino ob?anov.

 

ok, ?e bi ti koruzo nasejal pol ga js nebi ve? zahodu, ker nebi blo ve? pregledno... na sre?o pa koruza ne rase v vseh letnih ?asih :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne rabim bit glih predsednik vlade, dost bi blo policijski minister.

Oooo, jaz bi vas ?e urihtal, barabine podivjane.

 

Bolj verjetno boste popoldne skopal ta zoden krompir. :prstgor:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah tega na samem bom opazu :D

 

Ja sam ?e bo prej dost cvej?ka. :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, ti bi radar rad za?gal?

 

Sej ti bi ga tud rade volje sam nima? poguma za kej tazga pol pa sam sebe pred samim sabo opravi?uje?, da tako mora bit. :hudicek:

 

Zakaj pa ne navija? ?e zato, da bi neprilagojene povratnike strpal direkt v ?uzo, da bi vsak avto imel sistem, da ?e se pijan usede? za volan in ga v?ge? sko?ijo iz volana lisice in te vklenejo ter avto sam pokli?e policaje. To bi bil sistem, ki bi 100% izkoreninil alkohol za volanom in posledi?no marsikatero divja?ko neprilagojeno vo?njo in marsikatero smrt na cesti.

 

Zakaj ne navija? za obnavljanje izpita na vsakih 10 let s teoreti?nim in prakti?nim preizkusom? Poleg tega pa ?e preverjanje psiholo?ke ustreznosti za udele?bo v prometu vklju?no s psihofizi?no zmo?nostjo varnega upravljanja vozila.

 

Kaj pa ?e bi dali zakonsko uporabo ?rne skrinjice v avtomobilu, da bi z lahkoto preverjali vzroke nesre? in dolo?ali dejansko realno statistiko ter na osnovi te vodili napore in kampanije za zmanj?anje teh vzrokov?

 

A bo dovolj ali ?e na?tevam?

 

 

Sej mi ni treba odgovarjat, ker se boji?, da ?e bi kaj takega uvedli bi lahko tudi najve?ji samooklicani car varne vo?nje LojZi ostal kar naenkrat brez izpita. Tako pa je najla?je navijat za stvari, ki bodo prizadele druge sam pa upat, da ne bodo uvedli takih, ki prizadanejo tebe. Pa? tipi?en slovenceljski pogled, ki ga LojZi zelo dobro pooseblja tako tu kot tudi glede odnosa do vinjet.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ne navija? za obnavljanje izpita na vsakih 10 let s teoreti?nim in prakti?nim preizkusom?

 

 

huh tole bi pa js vrjetn pogrnu in to zarad tega, ker bi se spozablu volan dr?at z obema rokama :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bo dovolj ali ?e na?tevam?

Sej mi ni treba odgovarjat, ker se boji?, da ?e bi kaj takega uvedli bi lahko tudi najve?ji samooklicani car varne vo?nje LojZi ostal kar naenkrat brez izpita. Tako pa je najla?je navijat za stvari, ki bodo prizadele druge sam pa upat, da ne bodo uvedli takih, ki prizadanejo tebe. Pa? tipi?en slovenceljski pogled, ki ga LojZi zelo dobro pooseblja tako tu kot tudi glede odnosa do vinjet.

 

O?itno nisem edini takega mnenja :cheers:

 

Sem dojel sem.

Saj pravim, da je radarjev premalo. Treba je ve? radarjev, da boste tudi podivjani skriva?i enkrat naleteli na "mino" al pa boste zaradi na gosto posejanih radarjev enostavno vozili tako kot se mora vozit.

Saj cigani majo tud na?tudirano, kje v trgovinah je nastavljena kamera, zato tam ne kradejo. ?e se kamera prestavi ali pa doda kak?na nova, jih pa ujame. Enako je z radarji.

Je pa res, da imate divjaki razne radar detektorje in podobno ?aro, pa se nekako pre?vinglate mimo. Za vas se pa provide kupujejo.

 

O?itno je v tebi samo fou?ija, zato, ker ne upa? peljati hitreje. Ker za u?inkovitost radarjev in pravilno vzgojo ti je itak vseeno. Va?no, da prekr?karji pla?amo za hitro vo?njo. Res zrelo od takega starega deca. Sploh zato, ker nismo taka ovira na cesti kot ti in se lepo premikamo z ostalim prometom. Radar detektor pa sploh ni nepotrebna ?ara, ampak kaj bi to tebi razlagal, ko te je ?as povozil. V ZDA jih policija celo svetuje, ker so ugotovili, da ljudje vsaj tam, kjer radarji so, vozijo po?asneje. S tabo se je sploh brezveze prepucavat, ker si tak pameten, da niti no?e? ni? prebrat, zgolj natepava? ena te isto, kar se tebi zdi. In kar ti nekdo z modro uniformo re?e.

 

Hja kaj ?mo. Nadzor je pa? potreben zaradi takih kot si ti, ne zaradi takih kot sem jaz. Vi divjaki, ki se nikakor ne znate civilizirat in prilagodit civilizirani razviti dru?bi ste krivci za tak?ne ukrepe. Kar sebi pripi?i ta problem!

 

Nadzor je potreben, vendar na druga?ni populaciji. Taki, ki brezglavo divja, taki, ki ovira promet (predvsem v de?nih in sne?nih razmerah) in taki, ki ne zna vozit (odvzemajo prednost, nepravilni premiki vozila, neopazovanje ogledal, neuporaba smernikov...). Torej, ?e so kontrole hitrosti namenjene meni, ki nisem v 12-ih letih povzro?il ?e nobene nesre?e ne z avtom in ne z motorjem, je to ?e dober razlog, da se vpra?a? o smotrnosti nakupa iz varnostnega vidika. Glede na ?tevilo kr?itev, ki jih kamere bele?ijo in ?tevilo nesre?, ki se zgodijo SAMO zaradi prehitre vo?nje, ti hitro da mislit, da razlog ni v preventivi, ampak kurativi. Lahko ti blebe?e? kar ho?e?, nesre?e se ?e vedno dogajajo. Zato, ker prehitra vo?nja sploh ni glavni vzrok za njih. Samo to v tvojo glavo ne gre, ?etudi ti poka?emo tabele in grafe. Ker si en stereotipi?en stari prdec.

 

Tud ti bo?, ni? bat, samo malo potrpi! Saj vidi? da se dela na tem.

 

Misli?, da trpim? -_- Nazadnje so me ustavili 11 let nazaj, ker sem se skozi Blagovico ob 23:00 namesto 50 peljal 79. Res, v mrtvi Blagovici s 3-emi prebivalci in pol, sem bil prava petarda. No, kazni sem se potem vseeno izognil, ker sem se prito?il na postopek merjenja. V sosednji Avstriji bi skozi tako naselje ziher bila omejitev 70, do 10km/h pa itak tolerirajo. Pa? imajo zdravo pamet, ne pa tako zarjavelo kot na?i Loj(z)i, ki se dr?ijo svojega nezrelega razmi?ljanja kot pijanec plota.

 

In kaj je s tem narobe? Naj bedaki pla?ujejo ?e ho?ejo. Kdor divja se sam odlo?i, da bo pla?eval. Normalnim civiliziranim ljudem ni treba ni? pla?at.

 

?e bo? kdaj pogled dvignil od svoje amraturke oziroma ?tevca, bo? videl, da te vsi prehitevajo. Tebi se zdi, da si civiliziran, ker se dr?i? omejitev, meni se pa zdi, da nisi, ker ovira? cel promet :prstgor:

 

Ja ja, ti Tomacuki, Boss, pa tale forum ste ?ivi zgled kako se ljudi, ?e posebej mlade nezrele bodo?e voznike, ozave??a in vzgaja.

 

To?no tak.

 

Aha? A pol se ti boji? za primanjklaj v dr?avni blagajni, zato divja??

 

Niti se ne bojim za primanjkljaj, ker nisem jaz tisti, ki radaje postavljam, niti ne divjam :zvizga:

 

Potem ga ti definitivno ne bi nikoli dobil.

 

Heh, ti si sigurno merodajen za odgovor na tako vpra?anje :harhar: Va?no, da so taki, ki ne znajo vozit na cesti pa ?etudi so v svoji kratki karieri ?e imeli kar nekaj nesre? kot pa mi, ki vemo in znamo vozit tudi hitreje in nimamo nobenih te?av pri tem. Niti drugi z nami. Razen tebe. Forumskega policaja.

 

Ne rabim bit glih predsednik vlade, dost bi blo policijski minister.

Oooo, jaz bi vas ?e urihtal, barabine podivjane.

 

Jaz tebe tudi, ?e bi delal pri pogrebnem zavodu. Verjetno bi imel kar precej dela, da bi granitno kocko dobil iz glave.

 

DRAGI FORUMSKI ?LANI: ?e prebirate Loj(z)eve nebuloze, vam je lahko hitro jasno, da je ta gospod en izmed tistih prestra?enih voznikov, ki bi jih bilo potrebno odstraniti iz ceste, saj je zaradi svoje tahofobije alergi?en na vsakega malo bolj sposobnega voznika, ki zna obvladovati svoje vozilo in razmere na cesti tudi pri hitrej?em premikanju. Dejansko nam zavida to sposobnost, kar si nekak ?tejem v ?ast. Pa?, tipi?en Slovencelj; "?e jaz ne morem, tudi ti ne bo?!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

N? bat, v ponedelk ko pride nazaj na ?iht bo spet v akciji :D

 

Baje je doma v takih rovtah da jim elektriko po po?ti po?iljajo, o internetu niti sanjat ne upajo, pa vsaka hi?a ima svoj lasten znak za omejitev hitrosti..od tuki tut tak feti? na omejitve :hudicek:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.