Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Nekateri, tudi na tem forumu jih je polno, vozijo kar nekaj po svoje in prehitro, torej kr?ijo pravila, ob enem pa ne ra?unajo, da je ?e kdo podoben njim, ki prav tako kr?i pravila kot oni sami, saj to?i bencin preblizu ceste.

Klasi?en divjak ra?una, da se bodo vsi drugi dr?ali pravil, samo zato, da se jih njemu ne bo treba dr?at.

 

Sori, ampak to je tvoja razlaga na?e vo?nje. Verjetno pa nih?e med nami ne vozi tako hitro, da bi mu tunelski vid delal te?ave in bi zato radiral ljudi ob cesti.

 

Ni? ne re?em, kak?no stvar tud pozabim. Kdo pa ne? Ampak za razliko od tebe, jaz ?e nisem pozabu, kak?ne hitrostne omejitve veljajo pri nas, nisem pozabu na varnostno razdaljo, nisem pozabu, da se med vo?njo ne telefonira itd, itd, itd........to ste ti, pa Boss pa Tomacuki itd....?e vse pozabili.

 

Mislim, da si ti ?e na dolgi poti do varne vo?nje, ?e si se ustavil pri hitrostnih omejitvah in varnostni razdalji ;) Pa itd.-ju. Kupi si motor pa bo? potem videl, ?esa vse trenutno ne vidi? ;) Sicer pa nas ne pozna?, tak da je vse to bolj kot ne, nekaj na pamet.

 

Boss TILE so zate sami vajenci. Ti bi jim gotovo pokazal kako se pelje po drsalnici saj ma? narjeno ?olo varne vo?nje in to obvlada? za malo malco k nede?

Aja, pa Tomacuki zna tud.

Tomacuki, kako to, da se teb taka ?ola varne vo?nje ne zdi brezvezna, hitrostne omejitve in cestnoprometni predpisi so ti pa brezvezni? Kako to?

TEMU se je tudi mudilo, zato si je vzel pravico da ubije neprevidno ?ensko.

 

1) Verjetno res, ker bi z bolj?im poznavanjem vozila in vremenskih razmer, re?il marsikatero situacijo. Sem se ?e nekajkrat re?il iz take situacije, ko bi ob zaviranju po snegu avto ?el ravno in ne v ?eljeno smer ;)

 

2) Ameri?ani nimajo predpisanih zimskih in letnih gum, ampak jim nekak re?ejo "all season tyres", kar pomeni, da so tako za poleti kot pozimi. Celo avtomobile so omejevali z t.i. "guvernor"-jem, da le ti niso mogli prese?i 80-100 milj na uro. Pa ne zato, ker V6 ali V8 ne bi ve? zmogel, ampak ker so bile gume pre?voh. Verjetno to vse pove.

 

3) Nisem rekel, da so vsi predpisi brezvezni, ampak da so nekateri brezveze postavljeni in so namenjeni zgolj kasiranju. Beri bolj pozorno. Poleg tega ti prometni znaki ne zagotovijo re?itve iz nepredvidenih situacij, ?ola varne vo?nje pa ti lahko da dodatno znanje, ki zmanj?a mo?nost nesre?e. Najprej probaj, potem pa govori.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe Lojz ! Sem neumen priznam ker sem to napisal,ampak ti pa ne prizna? da si ?e bol neumen od mene ker si bral moj post :hohoho: in celo komentiral :vskalo::vskalo::vskalo:

Kdo je tukaj potem bol neumen! :hohoho::hohoho::hohoho:

Lojz te je strah za tvoj life?

Sicer pa umri mlad in bodi lepo truplce ;)

 

lojz kok koko?i si ?e zbil na poti domov!)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? ne re?em, kak?no stvar tud pozabim. Kdo pa ne? Ampak za razliko od tebe, jaz ?e nisem pozabu, kak?ne hitrostne omejitve veljajo pri nas, nisem pozabu na varnostno razdaljo, nisem pozabu, da se med vo?njo ne telefonira itd, itd, itd........to ste ti, pa Boss pa Tomacuki itd....?e vse pozabili.

 

Dej mi pa neki povej ... kako lahko kej tazga trdi? pa sploh nas ne pozna? ??

lej mogo?e grem na kk?ni odprti cesti kakih 10 mogo?e clo 20 km/h hitreje ... pa to ni naselje ali kaj podobnega k bi lohk kogarkol ogr?u ampak je 3 km dovga ravnina, ki je pregleda od za?eta do konca in lahko odreagira? taprav ?as ... ?e seveda gleda? na cesta kaj se dogaja par 100 m pred tabo ... ampak kokr sm ?e dons napisu ti najvrjetneje vidi? samo 5 - 10 m pred avto ... dej zameni ?pegle al se pa spoki iz ceste k nima? kej ve? gor iskat ! Ok. tle je tud moje priznanje da kadar malo hitreje vozim kjer si lahko to dovolim, v naselju ni varjante da prekora?m omejitev !

Sorry, ampak varnosto razdaljo zmeraj dr?im in nimam problemov, poznam pa marsikoga ki je ne upo?teva in se nerad vozim z njimi oz. se raje sam peljem !

Med vo?njo se samo oglasim ?e je potrebno pa ?e to mam prostoro?no varjanto tko da roke ne dajem z volana in ne umikam pogleda z ceste !

teli tvoji itd.-ji so pa pa? brez pomena ker neve? kaj bi nam ?e naprej vrgu sam zato da bi se lahko kregu z nami ... JOK BRATE ODPADE !!!

 

?al je tako, da se ljudje z leti starajo in s starostjo ?lovek pe?a. Pe?a mu vid pe?a mu sluh, pe?a mu motorika, pe?a mu pamet itd...ampak tud taki ljudje morajo ?e ?ivet, ne more? takega ?loveka enostavno ubit zarad teh njegovih starostnih pomanjklivosti. Tako pa? pelje to kruto ?ivljenje. Tud ti bo? neko? bil v njegovi ko?i, a bo? potem naredu samomor?

ja LojZi zgleda da prhaja? tud v ta leta in se bo? mogu po?as sam oz. te bo dohtar izlo?u iz vsakdanjega prometa ?e ga ne more? ve? slediti ... jebi ga use 1x to ?aka ...

 

Oh kristus, a je to res mo?no, da obstajajo tako neumni ljudje?

A ste tukaj vsi iz nori?nice u?li?

ZASE GOVOR OLDTIMER ... !!!

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se zdaj spomnu, ko je enkrat tukaj Boss pisal in slikal star?ka, ki je ?el ?ez prehod pri rde?em semaforju. Si morete mislit? Boss, namesto, da bi sko?il in star?ka ustavil pa mu pomagal, ko jevidel da starec dela neumnosti, ga je Boss raje slikaril z mobitelom, in pol tukaj popal slike, ?e?, poglejte kako neumni starec dela samomor na cesti.

A ste tukaj vsi iz nori?nice u?li?

 

Zakaj kurba la?e? in si zmi?ljuje? stvari - resno bi to rad vedel? Pa ti si res en umsko zaostal psihopat, k o?itno u?iva?, da trosi? la?i o drugih ljudeh naokoli.

 

Dej lepo te prosim poi??i si zdravni?ko pomo?, ker ta tvoj bolni od alkohola na?et um je v deliriju ?e za?el ustvarjati fantomske zgodbice. Res ve? ne vem kaj je s tabo. Kaj a naslednji? bo? pa napisal, da je Boss enga ubil al pa da je pedofil al pa ne vem kaj... kje je tvoja meja pri laganju?

 

K si glih nori?nico omenil - to?no za tja si, ker tole kar po?enja? je tipi?en primerek za takoj?nje zdravljenje.

 

O?itno smo res preve? tolerantni na temle forumu pol se nam pa razna svojat takole zaredi. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj kurba la?e? in si zmi?ljuje? stvari - resno bi to rad vedel? Pa ti si res en umsko zaostal psihopat, k o?itno u?iva?, da trosi? la?i o drugih ljudeh naokoli.

 

Dej lepo te prosim poi??i si zdravni?ko pomo?, ker ta tvoj bolni od alkohola na?et um je v deliriju ?e za?el ustvarjati fantomske zgodbice. Res ve? ne vem kaj je s tabo. Kaj a naslednji? bo? pa napisal, da je Boss enga ubil al pa da je pedofil al pa ne vem kaj... kje je tvoja meja pri laganju?

 

K si glih nori?nico omenil - to?no za tja si, ker tole kar po?enja? je tipi?en primerek za takoj?nje zdravljenje.

 

O?itno smo res preve? tolerantni na temle forumu pol se nam pa razna svojat takole zaredi. :whatever:

 

Nene Boss, ni? ne la?em. Res si se nor?eval iz star?ka, ko je ?el v rde?o na semaforju. Spra?eval si se, ?e morda ta neumni star?ek dela samomor. Hotu si pa? ispast frajer v resnici pa si izpadel kljukec, da ne rer?em kaj bolj primernega...Kar poi??i tisto debato pa jo tukaj napopaj. Ampak ni? popravljat!

Boss iz starih ljudi se de dela norca. Stare in bolehne ljudi mora? spo?tovat in jim pomagat. To je tvoja ?love?ka in moralna dol?nost! A ti mama ni to povedala?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti tud bi pomagal star?ku ki ti je napumpal ?eno!? bebec,?e dobro da se kmalu postavljajo jaslice da bo lojz na?el svoj koti?ek v njih!

No Lojz kje je tvoje mesto pri jaslicah!

:jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no od tebe sem pa res pri?akoval da bi zavzel kak?no bol odgovorno mesto! :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja. ...Biti o?e je zelo odgovorno mesto. Dober o?e ne more biti vsak.

A ti s svojo vlogo predstavljanja osli?ka, si zadovoljen?

 

Neumnosti govori?!

 

Jo?ef je o?im in ne o?! tko mim grede!

Pa ja, meni je vloga pisana na ko?o ,srat znam rigat tud in vem da bi upravi?il svojo vlogo ,zate pa nisem toliko prepri?an! Ali pa? :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neumnosti govori?!

 

Jo?ef je o?im in ne o?! tko mim grede!

Pa ja, meni je vloga pisana na ko?o ,srat znam rigat tud in vem da bi upravi?il svojo vlogo ,zate pa nisem toliko prepri?an! Ali pa? :hohoho:

 

Ok, saj men bi mogo?e pasala tud vloga enega od treh kraljev. Vloga Ga?perja, Mihe ali Bolte?arja bi bla zame ?isto uredu. No, va?no da smo zate na?li vlogo, ki ti je na ko?o pisana.

Kaj pa ti misli?, da bi na? Boss lahko predstavljalal v jaslicah? Kak?nega ko?truna ali trdoglavega kozla mogo?e tam na pa?niku?

Samo vpra?am.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa jaz sem zadovoljen s skromno vlogo,ti pa vidim rad posega? po pleharskih vlogah -sj ve? kralji pa dnar in bogastvo,... pa ?e te?ko bi bil eden od kraljev,ker za enega si prestar,drugi nima brkov,?rn pa tud nis :vskalo: O?itno pa ti z Jo?efom nisi zadovoljen ker ?e rad bil negdo drug.

Hja kaj pa vem sam ga pra?aj,jaz ne morem govorit v drugem imenu,tko kot ti ki kar dolo?i? vlogo-si pa sebi?en da ve?!

Hitro povej kaj so prina?ali 3.kralji!

Kruh,kransko klobaso in ajvar-verjetno :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa jaz sem zadovoljen s skromno vlogo,ti pa vidim rad posega? po pleharskih vlogah -sj ve? kralji pa dnar in bogastvo,... pa ?e te?ko bi bil eden od kraljev,ker za enega si prestar,drugi nima brkov,?rn pa tud nis :vskalo: O?itno pa ti z Jo?efom nisi zadovoljen ker ?e rad bil negdo drug.

Hja kaj pa vem sam ga pra?aj,jaz ne morem govorit v drugem imenu,tko kot ti ki kar dolo?i? vlogo-si pa sebi?en da ve?!

Hitro povej kaj so prina?ali 3.kralji!

Kruh,kransko klobaso in ajvar-verjetno :hohoho:

 

Konec ljubezni med vama? Te je prevaral?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa jaz sem zadovoljen s skromno vlogo,ti pa vidim rad posega? po pleharskih vlogah -sj ve? kralji pa dnar in bogastvo,... pa ?e te?ko bi bil eden od kraljev,ker za enega si prestar,drugi nima brkov,?rn pa tud nis :vskalo: O?itno pa ti z Jo?efom nisi zadovoljen ker ?e rad bil negdo drug.

Hja kaj pa vem sam ga pra?aj,jaz ne morem govorit v drugem imenu,tko kot ti ki kar dolo?i? vlogo-si pa sebi?en da ve?!

Hitro povej kaj so prina?ali 3.kralji!

Kruh,kransko klobaso in ajvar-verjetno :hohoho:

 

No ja, res mogo?e nisem vizualno glih podoben komu od treh kraljev, ampak bi se jaz ?e kako maskiral, malo na?minkal, mogo?e nos pobarval z globinom itd... A ho?e? povedat, da si ti pa tud v resnici podoben osli?ku? Pa ja ne bo? reku, da ma? tolik?nega luleka kot osel, pa velika u?esa kot osel, pa rep itd...

Boss bo pa mogo?e sam povedal katera vloga bi njemu v jaslicah odgovarjala. Malo po?akajva se bo kmal oglasu!

 

Trije kralji so prinesli zlato, kadilo in mero, pa poklonit so se pri?li Jezusu.

Zdaj pa ti hitro povej, kako so trije kralji na?li Jezusa! A so imeli Garmin GPS navigacijo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, res mogo?e nisem vizualno glih podoben komu od treh kraljev, ampak bi se jaz ?e kako maskiral, malo na?minkal, mogo?e nos pobarval z globinom itd... A ho?e? povedat, da si ti pa tud v resnici podoben osli?ku? Pa ja ne bo? reku, da ma? tolik?nega luleka kot osel, pa velika u?esa kot osel, pa rep itd...

Boss bo pa mogo?e sam povedal katera vloga bi njemu v jaslicah odgovarjala. Malo po?akajva se bo kmal oglasu!

 

Trije kralji so prinesli zlato, kadilo in mero, pa poklonit so se pri?li Jezusu.

Zdaj pa ti hitro povej, kako so trije kralji na?li Jezusa! A so imeli Garmin GPS navigacijo?

 

Garmina ne so pa ?li po sledeh kjer se je bo?i?ek peljal s sankami ko je ?el obdarit jezusa!

Garmin pa je skoz jim mte?il zavij levo,zavij desno , polkro?no obrni -tako da so se skoz vrteli v krogu!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uklopko, ti si neumen!

 

Oh kristus, a je to res mo?no, da obstajajo tako neumni ljudje?

 

A ste tukaj vsi iz nori?nice u?li?

 

?

 

Se lahko takih izjav zadr?imo tu? Ostanemo nek civiliziran forum?

Prosim moderatorje za ukrep.

 

hvala, pa brez zamere za vme?avanje.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?

 

Se lahko takih izjav zadr?imo tu? Ostanemo nek civiliziran forum?

Prosim moderatorje za ukrep.

 

hvala, pa brez zamere za vme?avanje.

 

Bi prosm nehal ti skoz nekaj grozit? Preber kak?ne jaz kasiram skoz ( kot so; kreten, debil, omejenec idiot, kurba, retard, psihopat, umsko zaostal itd...) pa nih?e moderatorja ne opozarja za to?

Hvala, pa brez zamere za vme?avanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi prosm nehal ti skoz nekaj grozit? Preber kak?ne jaz kasiram skoz ( kot so; kreten, debil, omejenec idiot, kurba, retard, psihopat, umsko zaostal itd...) pa nih?e moderatorja ne opozarja za to?

Hvala, pa brez zamere za vme?avanje.

 

Letelo je na vse, ne samo nate. Malo se skuliraj frajer ;)

 

lp

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letelo je na vse, ne samo nate. Malo se skuliraj frajer ;)

 

lp

 

Potem citiraj ?e ostale, kao, ?aljivke, ne samo moje. Sicer je blo tisto kar si mojega citiral, vpra?anje, ne trditev kot se to na moj ra?un dogaja.

?e te moje pisanje in tale tema ne zanima , mirne du?e lahko zadevo ignorira? frajer.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nene Boss, ni? ne la?em. Res si se nor?eval iz star?ka, ko je ?el v rde?o na semaforju. Spra?eval si se, ?e morda ta neumni star?ek dela samomor. Hotu si pa? ispast frajer v resnici pa si izpadel kljukec, da ne rer?em kaj bolj primernega...Kar poi??i tisto debato pa jo tukaj napopaj. Ampak ni? popravljat!

Boss iz starih ljudi se de dela norca. Stare in bolehne ljudi mora? spo?tovat in jim pomagat. To je tvoja ?love?ka in moralna dol?nost! A ti mama ni to povedala?

 

Ne LojZi, ti si nesramno la?njivo obto?il, zdej pa doka?i kakor ve? in zna? - ni? ti ne bom iskal, ker te mam po?as vrh glave s tvojim metanjem dreka po vsakomur, ki se ne strinja s tabo. Kr poi??i in opravi?i tole kar si me obsodil, da star?ke slikam kako hodijo pri rde?i ?ez cesto.

 

?e si pozabil si obto?il s temi besedami in zato sem te ozmerjal z la?njivcem in za tem stojim.

 

Sem se zdaj spomnu, ko je enkrat tukaj Boss pisal in slikal star?ka, ki je ?el ?ez prehod pri rde?em semaforju. Si morete mislit? Boss, namesto, da bi sko?il in star?ka ustavil pa mu pomagal, ko jevidel da starec dela neumnosti, ga je Boss raje slikaril z mobitelom, in pol tukaj popal slike, ?e?, poglejte kako neumni starec dela samomor na cesti.

A ste tukaj vsi iz nori?nice u?li?

Kaj pa ti misli?, da bi na? Boss lahko predstavljalal v jaslicah? Kak?nega ko?truna ali trdoglavega kozla mogo?e tam na pa?niku?

 

Ne jaz bom raje paparazzi in bom v krogih na rolerjih okol tebe star?ka divjal ter te slikal z mobitelom, ko ga v rde?o rine?. A bo v redu vloga, glede na to, da trdi?, da itak to po?nem? -_-

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.