Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Ne LojZi, ti si nesramno la?njivo obto?il, zdej pa doka?i kakor ve? in zna? - ni? ti ne bom iskal, ker te mam po?as vrh glave s tvojim metanjem dreka po vsakomur, ki se ne strinja s tabo. Kr poi??i in opravi?i tole kar si me obsodil, da star?ke slikam kako hodijo pri rde?i ?ez cesto.

 

?e si pozabil si obto?il s temi besedami in zato sem te ozmerjal z la?njivcem in za tem stojim.

 

Boss, ti dobro ve? kdaj in v kateri debati si to izjavil! Je pa res mo?no, da si celo film?ek napopal, ne slike. To je pa najbr? res. ?e te moti zgolj to, se globoko pardoniram. Film?ek ali slike, saj je vseglih. Va?no je bistvo.

Ve?, jaz sem banan v funkciji iskanje, pa ne morem zdaj iskat po forumu. ?al. Ti to?no ve?, zakaj se gre, pa se potrudi pa poi??i tisto debatico. Razen ?e nisi tolko prefrigan in si tisto zdaj zbrisal? To pa ni lepo od tebe Boss!

Boss zakaj me ima? vrh glave? A nisi navajen da ti kdo oporeka in ti z argumenti doka?e, da dela? in govori? neumnosti? Si pa? enkrat naletu na enga mo?nej?ega, ki te zmelje za malco. In to brez kakr?ne koli oblasti. Sem pa? model hud k Ps.

 

 

Ne jaz bom raje paparazzi in bom v krogih na rolerjih okol tebe star?ka divjal ter te slikal z mobitelom, ko ga v rde?o rine?. A bo v redu vloga, glede na to, da trdi?, da itak to po?nem? -_-

 

Boss, v bo?i?ni zgodbi ta vloga ne obstaja. Vloga treh kraljev ali pa celo Jo?efa, bo moja, se ?e nisem povsem odlo?u. Za osli?ka se je uklopko prfo?kal, vlogi ku?truna in kozla sta pa ?e prosti. ?e ho?e? lahko kandidira? za ti dve prosti vlogi. No, lahko si ?e kravica, ampak potem bi moral imeti ?tiri lul?ke, ker kravice imajo ?tiri seske.

Rolerjev in mobitelov pred 2012 leti pa ?e niso imeli. ?al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, kaj pravi? pa ti na TOLE? Zakaj misli?, da se je to zgodilo?

 

a jebi ga ... ?e en tak k ti, ki vidi samo 5 metrov pred sabo ... se mam preve? rad da bi tkole vozu

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojzu bi najbolj pasala vloga novoletne jelke, ker je skoz pri miru in je skoz tiho :hohoho:

 

Pomoje pa slamnate stelje. Vsi po njemu serjejo pa ?e kar vztraja.

 

Boss, ti dobro ve? kdaj in v kateri debati si to izjavil! Je pa res mo?no, da si celo film?ek napopal, ne slike. To je pa najbr? res. ?e te moti zgolj to, se globoko pardoniram. Film?ek ali slike, saj je vseglih. Va?no je bistvo.

Ve?, jaz sem banan v funkciji iskanje, pa ne morem zdaj iskat po forumu. ?al. Ti to?no ve?, zakaj se gre, pa se potrudi pa poi??i tisto debatico. Razen ?e nisi tolko prefrigan in si tisto zdaj zbrisal? To pa ni lepo od tebe Boss!

Boss zakaj me ima? vrh glave? A nisi navajen da ti kdo oporeka in ti z argumenti doka?e, da dela? in govori? neumnosti? Si pa? enkrat naletu na enga mo?nej?ega, ki te zmelje za malco.

Boss, v bo?i?ni zgodbi ta vloga ne obstaja. Vloga treh kraljev ali pa celo Jo?efa, bo moja, se ?e nisem povsem odlo?u. Za osli?ka se je uklopko prfo?kal, vlogi ku?truna in kozla sta pa ?e prosti. ?e ho?e? lahko kandidira? za ti dve prosti vlogi. No, lahko si ?e kravica, ampak potem bi moral imeti ?tiri lul?ke, ker kravice imajo ?tiri seske.

Rolerjev in mobitelov pred 2012 leti pa ?e niso imeli. ?al.

 

Ta doza smeha, ki ste jo povzro?ili s svojimi komentarji, je pa prav pasala :) Loj-Zi; kar se ti?e jaslic in tega, obstojajo ?e take za manj?e otroke. In s svojim klobasanjem dokazuje?, da si (spet) zrel za njih. Bistvo vsega tega nakladanja ?ez par strani je to, da ti po krivem obto?uje? Bossa, canyona, uklopka in druge (vklju?no z mano), da nimamo pojma o vo?nji, da so ?ole varne vo?nje za kretene, da smo nevarni in katastrofalni vozniki itd. Tako obto?evanje brez neke prave podlage (ker nobenega od nas ne pozna?) je sicer zabavno za poslu?at, ni pa eti?no. Zakaj takoj napada?, brez da bi sploh prebral, kaj ima kdo za povedat in si po svoje paranoi?no tolma?i? stvari tako kot si sam ?eli?? Od takega oldtimerja bi pri?akoval malo ve? modrosti, treznega razmi?ljanja in dojemljivosti, ka?e? pa vse kaj drugo kot to. Reagira? popolnoma isto kot na?i politiki; ?e ko se jim vrat zavija, ne bodo priznali svoje nezmotljivosti. Sej mi je jasno, da si vsakdo ?eli, da je kompetenten in da ne bi izgubil svoje kredibilnosti, ampak ljudje te bolj cenijo, ?e prizna? svojo zmoto kot ?e gre? preko trupel z glavo skozi zid.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, kaj pravi? pa ti na TOLE? Zakaj misli?, da se je to zgodilo?

 

Prehitro se je pribli?eval in ni mogel pravo?asno ustavit (beri: premala varnostna razdalja in neprilagojena hitrost). Verjetno si to ?elel sli?at, ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje pa slamnate stelje. Vsi po njemu serjejo pa ?e kar vztraja.

Ta doza smeha, ki ste jo povzro?ili s svojimi komentarji, je pa prav pasala :) Loj-Zi; kar se ti?e jaslic in tega, obstojajo ?e take za manj?e otroke. In s svojim klobasanjem dokazuje?, da si (spet) zrel za njih. Bistvo vsega tega nakladanja ?ez par strani je to, da ti po krivem obto?uje? Bossa, canyona, uklopka in druge (vklju?no z mano), da nimamo pojma o vo?nji, da so ?ole varne vo?nje za kretene, da smo nevarni in katastrofalni vozniki itd. Tako obto?evanje brez neke prave podlage (ker nobenega od nas ne pozna?) je sicer zabavno za poslu?at, ni pa eti?no. Zakaj takoj napada?, brez da bi sploh prebral, kaj ima kdo za povedat in si po svoje paranoi?no tolma?i? stvari tako kot si sam ?eli?? Od takega oldtimerja bi pri?akoval malo ve? modrosti, treznega razmi?ljanja in dojemljivosti, ka?e? pa vse kaj drugo kot to. Reagira? popolnoma isto kot na?i politiki; ?e ko se jim vrat zavija, ne bodo priznali svoje nezmotljivosti. Sej mi je jasno, da si vsakdo ?eli, da je kompetenten in da ne bi izgubil svoje kredibilnosti, ampak ljudje te bolj cenijo, ?e prizna? svojo zmoto kot ?e gre? preko trupel z glavo skozi zid.

 

Tomacuki, ve?, kadar podaja? tak?ne izjave, mora? bit vsaj malo samokriti?en. A vi pa mene ne obto?ujete po krivem? Jaz vozim po predpisih in omejitvah, pa sem za vas po?asne, pijanec za volanom, me?ka?, ovira na cesti, voznik brez jajc ker si, kao ne upam prtisnit do konca in kaj vem kaj ?e vse....Pa delam zgolj to, da se dr?im predpisov in omejitev. Ni? druzga kot to. Kdor vozi po predpisih je, kot ka?e za vas po?asne, pijanec za volanom, me?ka?, ovira na cesti, voznik brez jajc, ki ni sposoben peljat hitro.. .

A vi pa mogo?e mene poznate, da mi lahko re?ete vse to?

Jaz vas pa? poznam skozi debate. ?e la?ete je, to pa? va? problem. Ampak glede na va?e izjave, je to to. ?e ti vozi? ve? kot ti je dovoljeno in ?e ti zavestno kr?i? predpise, si zame pa? navaden divjak al pa huligan, ?e ti je ta beseda ljub?a. Verjamem pa, da ti taka oznaka ni v?e?. Obna?aj se na cesti tako kot se obna?ajo civilizirani in urejeni ljudje, pa ne bo? imel te oznake..

?e bi jaz vozil pijan bi blo upravi?eno, da mi re?e? pijanec za volanom, ampak jaz ne vozim pijan NIKOLI! Zato mi tega ne more? re?. Pa mi vseeno re?ete. Razume? razliko med mojo oznako in tvojo oznako? Ti bi pa?, da se tistemu ki krade, ne re?e da je lopov. ?al se ne da druzga re?.

 

Tomacuki, kaj bi pa ti bil rad v jaslicah?

 

Prehitro se je pribli?eval in ni mogel pravo?asno ustavit (beri: premala varnostna razdalja in neprilagojena hitrost). Verjetno si to ?elel sli?at, ne?

 

Daj povej najprej ti kaj misli?, potem bom pa ?e jaz povedal svoje mi?ljenje, ?e mi je seveda dovoljeno imeti ga! Bo??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, ti dobro ve? kdaj in v kateri debati si to izjavil! Je pa res mo?no, da si celo film?ek napopal, ne slike. To je pa najbr? res. ?e te moti zgolj to, se globoko pardoniram. Film?ek ali slike, saj je vseglih. Va?no je bistvo.

Ve?, jaz sem banan v funkciji iskanje, pa ne morem zdaj iskat po forumu. ?al. Ti to?no ve?, zakaj se gre, pa se potrudi pa poi??i tisto debatico. Razen ?e nisi tolko prefrigan in si tisto zdaj zbrisal? To pa ni lepo od tebe Boss!

Boss zakaj me ima? vrh glave? A nisi navajen da ti kdo oporeka in ti z argumenti doka?e, da dela? in govori? neumnosti? Si pa? enkrat naletu na enga mo?nej?ega, ki te zmelje za malco. In to brez kakr?ne koli oblasti. Sem pa? model hud k Ps.

 

LojZi, dej probaj enkrat res z resni?nimi argumenti in ne z nabijanjem... aja ne more?, ker tam pa? zmrzne?, ker resnih argumentov nima?. To je problem, ker svojih izjav ne more? oziroma no?e? podkrepit z dejstvi pol pa mamo vojno, k je ?ist brezvezna. In ?e nalimam link to ni niti pribli?no na tem nivoju kot si napisal, da snemam namesto, da bi komu pomagal. A razume? razliko, mene tam ni bilo, link je z interneta.. kot tiso?e drugih ve?ino pa vsi ti videji prikazujejo neumnosti, ki jih ljudje po?enjajo. ?e sem ga res jaz prilimal sem ga verjetno takole mimogrede saj se ne spomnim, kaj sem zraven napisal tako, da je tole poiskat pribli?no tako kot, ?e bi iskal iglo v kopici sena.

 

Boss, v bo?i?ni zgodbi ta vloga ne obstaja. Vloga treh kraljev ali pa celo Jo?efa, bo moja, se ?e nisem povsem odlo?u. Za osli?ka se je uklopko prfo?kal, vlogi ku?truna in kozla sta pa ?e prosti. ?e ho?e? lahko kandidira? za ti dve prosti vlogi. No, lahko si ?e kravica, ampak potem bi moral imeti ?tiri lul?ke, ker kravice imajo ?tiri seske.

Rolerjev in mobitelov pred 2012 leti pa ?e niso imeli. ?al.

 

Ah ?koda, pol pa ni? ... se boste morali sami znajti, k nekako ne ustrezan nobenemu od zahtevanih profilov. Mogo?e bi pa se ti sam preizkusil v ve?ih vlogah sej si ja Model hud k PS.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In ?e nalimam link to ni niti pribli?no na tem nivoju kot si napisal, da snemam namesto, da bi komu pomagal. A razume? razliko, mene tam ni bilo, link je z interneta.. kot tiso?e drugih ve?ino pa vsi ti videji prikazujejo neumnosti, ki jih ljudje po?enjajo. ?e sem ga res jaz prilimal sem ga verjetno takole mimogrede saj se ne spomnim, kaj sem zraven napisal tako, da je tole poiskat pribli?no tako kot, ?e bi iskal iglo v kopici sena.

 

No vidi? Boss, saj ni blo tako hudo in te?ko. Saj niso va?ni to?ni detalji v tej konkretni debati o star?ku skozi rde?o. Va?no je bistvo, tiste debate.

 

Jaz sem se tiste debate malo bolj zapomnu zato, ker jaz starej?e in bolehne ljudi spo?tujem in jih cenim. Ostali ste se pa nor?evali iz star?ka.

Iz starih ljudi, ki jim pe?a tako pamet, kot ?utila in motorika... se jaz ne nor?ujem. Meni se taki ljudje smilijo, saj niso sami krivi da so stari in da so taki. Vsakega iz med nas lahko doleti enaka usoda. Al pa na?ih bli?njih.

Sem pa na ta ra?un, ker je ta star?ek delal neumnosti in ker sem ubogega starega bolehnega ?loveka potem vzel v bran, potem s strani vas foruma?ev pokasiral take nesramne ?aljivke, katerih bi se sramoval celo Zoran Jankovi?, pa ga ni nikoli sram. In nih?e od vas ni sogla?al z mano. Nih?e od vas ni premogel kan?ka ?love?nosti takrat. Vi mi nasprotujete samo zato, da mi pa? nasprotujete. Vsi. Tud enemu od vas se ubogi bolehni starec ni zasmilil. Pokojni Drnov?ek bi reku; A smo ljudje?

Vi enostavno ne razumete, da na svetu ?ivijo tudi bolni ljudje, invalidi, stari ljudje, dedki babice... ki morajo tudi ?iveti. Celo pravico imajo taki ljudje biti na cesti in voziti avto. Zato je treba na take ljudi paziti. To je ?love?nost! Tudi s po?asnej?o vo?njo se pazi na take ljudi.

Splo?no mi?ljenje foruma?ev pa je nekako tako; ?e? kaj majo senilni starci, fosili, oldtajmerji itd.. za delat na cesti! Pa? ?ivijo. A nimajo pravice ?ivet? Vi bi stare ljudi enostavno najraje pobili ali pa jih zaprli nekam od koder ne bi mogli ven. Skrajno nesramne izjave berem tukaj. Pa ne samo od tebe Boss, da ne bo? preve? zapel spet, na splo?no je tako mi?ljenje tukaj. Priznaj!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Splo?no mi?ljenje foruma?ev pa je nekako tako; ?e? kaj majo senilni starci, fosili, oldtajmerji itd.. za delat na cesti! Pa? ?ivijo. A nimajo pravice ?ivet? Vi bi stare ljudi enostavno najraje pobili ali pa jih zaprli nekam od koder ne bi mogli ven. Skrajno nesramne izjave berem tukaj. Pa ne samo od tebe Boss, da ne bo? preve? zapel spet, na splo?no je tako mi?ljenje tukaj. Priznaj!

 

Bom kar ta post citiral, ?eprav ti bom odgovoril ?e na zgornjega. Vidi?, tu je problem! To ni na?e mi?ljenje, ampak tvoje mi?ljenje o nas. In ko nas po krivem obto?uje? ne?esa, ti pa? vrnemo milo za ?ajfo. Zakaj bi se pa jaz moral bremzat, ?e se ti ne oziroma si celo iniciator vseh zbadljivk? Glede huliganov in divjakov sem pa ?e svoje povedal in se, kljub ob?asnim prekora?itvam hitrosti, nikjer ne vidim v tak?ni lu?i. Nikogar ne ogro?am, nikogar ne oviram, nad nikomer se ne zna?am in nikomur ne privo??im slabega. Poleg tega trezno razmi?ljam, predvidevam in zaenkrat z vsemi prevoznimi sredstvi uspe?no premagujem razdalje. Pri tem noben ne trpi, nobenega ni? ne boli in noben se ne po?uti ogro?enega. Fertik. Sva zaklju?ila o moji vo?nji.

 

Kar se pa zgornjega posnetka ti?e, pa sem povedal tako kot mislim. In kot bi ti rad sli?al. Ampak to ni moja vo?nja. Tudi Bossova verjetno ne. To je pa? en bedak, ki je dokazal, da pa? ni za na cesto. Oziroma divjak po moji interpretaciji. Po tvoji smo itak vsi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz,a si ti dans ?e bil na malci! Vzem si kake pol ure zase no! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Splo?no mi?ljenje foruma?ev pa je nekako tako; ?e? kaj majo senilni starci, fosili, oldtajmerji itd.. za delat na cesti! Pa? ?ivijo. A nimajo pravice ?ivet? Vi bi stare ljudi enostavno najraje pobili ali pa jih zaprli nekam od koder ne bi mogli ven. Skrajno nesramne izjave berem tukaj. Pa ne samo od tebe Boss, da ne bo? preve? zapel spet, na splo?no je tako mi?ljenje tukaj. Priznaj!

 

To je problem, ker ne razume?, da ni ravno glavna te?ava v tem, da je nekdo star, senilen, motori?no slabo ali celo nesposoben, a bo moral to dejstvo sprejeti in se recimo po?asi nehat udele?evat v prometu. Tako kot majhnega otroka ne spusti? kr tako v promet brez nadzora je ?al podobna zgodba tudi na nasprotnem koncu ?ivljenskega cikla.

 

?al ne bo ?lo, da kompleten ustroj prilagajamo nekaj takim primerkom, ki ne vejo kdaj je dovolj. Glej zagovarja? pravila za vsako ceno - ok ni problem - samo ne more? pa potem v teh pravilih pa pol delat izjeme. Razumem, da prihaja? v ta leta in da si zelo blizu tega ampak ne more? pa zdej zaradi tega spreminjat cel svet in zahtevat od vseh drugih, da morajo igrat po pravilih, ki bi jih rad imel zdaj, ko po?asi svet ne dojema? ve? s tako hitrostjo. ?al ne gre, ti ima? ?as se ti ne mudi, pride? ko pride?, zgra?a? se nad tem, da pa se drugim svet vrti hitreje, da se morajo obrnt, ker to od njih zahteva dru?ba/slu?ba/okolica. Ne tega brat kot, da zdej opravi?ujem divjanja oziroma razlagam, da ?e se nam mudi pa lahko brezglavo divjamo.

 

Govorim o temu, da ?e nekdo vsaj pribli?no ne more loviti prometnega tempa je verjetno ?as, da avto/kolo/motor zamenja za kak?en drug na?in prevoza (kaj je narobe s taksiji/vlakom/avtobusi/sorodniki/sosedi itd). Vsi se bomo enkrat postarali in mlaj?i ne bomo ve? in enkrat se je pa? treba sprijaznit s tem - ?al pa nekateri to te?ko sprejmejo ampak slej kot prej je treba - ?e to naredi? pravo?asno pa res lahko zaradi tega dlje ?ivi? in ne naredi? neumnosti ter zaradi nje kon?a? ?ivljenje drugemu pa nakoplje? moralno tragedijo.

 

Kar se pa ti?e nesramnih izjav si sam zelo priden kako ?ali? mlade ljudi in jih zmerja?, da so divjaki in neuravnove?enci, itd, da ne na?tevam. S tem takoj prizna?, da nisi ve? mlad, ker ti grejo mladinci tolk na ?ivce in nato se pa ?e ?udi?, da fa?e? kako tako o oldtajmerjih, senilcih - tvoj drugi nickname je pa celo Stardec tako, da kr sam pove? direktno kam sodi?.

 

 

 

Sam me pa res zanima tist link pa tista debata o star?ku in rde?i lu?i - a se kdo spomni kake besede okoli tega pa da jo najdemo, ker da si je LojZi tako ?ivo tole zapomnil je moralo biti pa res hudo. Da vidmo kaki prasci smo bili takrat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lah se enkat na pija?i dobiva lojz ?e ho?e?

 

to je ?e men neki ublublu pa neki ne upa ... :hudicek:

se boji da bo kej tazga zravn :hudicek::hudicek:

Objavljena slika

:hohoho::hohoho::hudicek:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede huliganov in divjakov sem pa ?e svoje povedal in se, kljub ob?asnim prekora?itvam hitrosti, nikjer ne vidim v tak?ni lu?i. Nikogar ne ogro?am, nikogar ne oviram, nad nikomer se ne zna?am in nikomur ne privo??im slabega. Poleg tega trezno razmi?ljam, predvidevam in zaenkrat z vsemi prevoznimi sredstvi uspe?no premagujem razdalje. Pri tem noben ne trpi, nobenega ni? ne boli in noben se ne po?uti ogro?enega. Fertik. Sva zaklju?ila o moji vo?nji.

 

 

 

Tako kot si napisal ti zase, mislijo tudi pijanci o sebi. Oni tud pravijo ,da se zaradi pija?e nad nikjomur ne zna?ajo, da nikogar ne ogro?ajo, da pazijo ko vozijo pijani, nikomur ne privo??ijo slabega, ?e bolj predvidevajo in pazijo saj se bojijo policajev, da zarad tega nih?e ne trpi itd....

Pa res ne? Pijanci in divjaki zelo podobno razmi?ljajo.

Poten je tvoja logika tak?na; ?e ?lovek zase misli, da s svojimi dejanji nikogar ne ogro?a, potem naj vozi vsak kakor ho?e, niti ne rabi upo?tevat pravil niti omejitev in ni va?no ?e je pijan zafiksan ali divja, va?no da on misli, da dela prav.

Tak?na je tvoja razlaga. Res modro razmi?lja?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Govorim o temu, da ?e nekdo vsaj pribli?no ne more loviti prometnega tempa je verjetno ?as, da avto/kolo/motor zamenja za kak?en drug na?in prevoza (kaj je narobe s taksiji/vlakom/avtobusi/sorodniki/sosedi itd). Vsi se bomo enkrat postarali in mlaj?i ne bomo ve? in enkrat se je pa? treba sprijaznit s tem - ?al pa nekateri to te?ko sprejmejo ampak slej kot prej je treba - ?e to naredi? pravo?asno pa res lahko zaradi tega dlje ?ivi? in ne naredi? neumnosti ter zaradi nje kon?a? ?ivljenje drugemu pa nakoplje? moralno tragedijo.

 

 

 

Boss ne sprenevedaj se. Tisti film?ek, ki si ga napopal je prikazoval star?ka, ki je ?el PE? skozi rde? semafor. Ni vozil avto. Ti si se delal norca, da stari senilne? pa samomor dela .

Jaz sem ti pa povedal da si nesramen in da mora tak senilni star?ek tudi ?ivet, saj mora sam hoditi v trgovino po kruh po mleko itd..., saj kot ka?e, nima potomcev, ki bi ga pazili. Reku sem, da je ubogi starec pa? sam na tem svetu in da ga zaradi zapu??anja pameti ne smemo zmerjat. Takemu nebogljenemu ?loveku je treba pomagat, ne pa se mu smejat in ga takrat slikarit.

To je blo bistvo tiste debate.

 

Ti pa ?e zdaj ne ukapira?, da tak, ki ga zapu??a pamet ne more razmi?ljat "trezno" . Ne more. ?e bi tak dementen ?lovek lahko pametno razmi?ljal, potem pa? ne bi bil dementen.

Po tvoji logiki se mora ?lovek izlo?iti iz dru?be ?e takrat, ko je pameten in zdrav, saj potem, ko bo dementen, ne bo vedel, da se mora izlo?it.

Potem se ti za zape?ek kar lepo pospravi ?e zdaj, saj potem, ko bo? dementen, ne bo? vedel da se mora? pospravit.

Ve? Boss, demenca je taka bolezen, ki prepre?uje "trezno" razmi?ljanje. Torej, ne ?akaj te bolezni, izlo?i se preden zboli?. To pa? ti zahteva? od drugih.

 

lah se enkat na pija?i dobiva lojz ?e ho?e?

 

Ho?em, ampak tukaj nih?e no?e povedat, kje in kdaj se nekje zadaj za Gamo dobivate. Verjetno se me bojite.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drug tedn, ljubljana kerkoli..:)

 

Sori kolega. Upam da me razume?, da glede na to, da me tukaj vsi divjaki in prekr?karji sovra?ijo, ker jim vzgojne pridige delam, pa? ne morem zaupat in verjet, da me s to pija?o ne bo ?akalo kak?no neljubo presene?enje. Preve? raznoraznih gro?enj sem ?e do?ivel tukaj.

 

Bom reku tako kot je reku na? bodo?i predsednik dr?ave in Zmajev veliki ljub?ek Borut Pahor; Ne da no?em prit ker nisem pogumen, ampak pri?el ne bom zato, ker nisem neumen.

 

?e tukaj ni nobenga tako pogumnega, da bi povedal kje in kdaj se foruma?i redno sestajate, potem ne vidim razloga zakaj bi jaz vsem povedal kdaj bom pri?el k vam. Povejte kje in kdaj se redno shajate, pa vas bom enkrat presenetil s svojim obiskom. Ni? bat, zgolj pija?o vam bom pla?al. ?e se shajate pa v ka?ni restavraciji, pa tud ne vidim nobenga problema, da vas po?astim s kak?ni pasuljem ali vampi. Ampak ne povem kdaj, da me ne boste ?akali s kak?no gorja?o. Pa? ne zaupam vam. Pa to ne mislim nate 'Dejan Pavlovic' osebno, ker se ne spomnim da bi midva bila v kak?nem konfliktu. Torej proti tebi ni? osebnega. Razen ?e uporablja? kak?en alternick. Bossu pa res ne verjamem ni?. On je z vsemi hudobnimi ?avbami namazan. Pa ?e kdo bi se najdu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sori kolega. Upam da me razume?, da glede na to, da me tukaj vsi divjaki in prekr?karji sovra?ijo, ker jim vzgojne pridige delam, pa? ne morem zaupat in verjet, da me s to pija?o ne bo ?akalo kak?no neljubo presene?enje. Preve? raznoraznih gro?enj sem ?e do?ivel tukaj.

 

Bom reku tako kot je reku na? bodo?i predsednik dr?ave in Zmajev veliki ljub?ek Borut Pahor; Ne da no?em prit ker nisem pogumen, ampak pri?el ne bom zato, ker nisem neumen.

 

?e tukaj ni nobenga tako pogumnega, da bi povedal kje in kdaj se foruma?i redno sestajate, potem ne vidim razloga zakaj bi jaz vsem povedal kdaj bom pri?el k vam. Povejte kje in kdaj se redno shajate, pa vas bom enkrat presenetil s svojim obiskom. Ni? bat, zgolj pija?o vam bom pla?al. ?e se shajate pa v ka?ni restavraciji, pa tud ne vidim nobenga problema, da vas po?astim s kak?ni pasuljem ali vampi. Ampak ne povem kdaj, da me ne boste ?akali s kak?no gorja?o. Pa? ne zaupam vam. Pa to ne mislim nate 'Dejan Pavlovic' osebno, ker se ne spomnim da bi midva bila v kak?nem konfliktu. Torej proti tebi ni? osebnega. Razen ?e uporablja? kak?en alternick. Bossu pa res ne verjamem ni?. On je z vsemi hudobnimi ?avbami namazan. Pa ?e kdo bi se najdu.

 

ah Lojz, premalo nas pozna?, tak hudobni pa spet nismo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah Lojz, premalo nas pozna?, tak hudobni pa spet nismo :)

 

Ne vem. Nekaj poskusov diskvalifikacije sem ?e do?ivel z to?arjenjem v na?o IT slu?bo. Tud na Honda forum je nekdo od tukaj sporo?il moj IP, da so me tam ?e kar v naprej banali, pa sploh nisem ?e nikoli sodeloval na honda forumu. Kar v naprej so me skenslal. O?itno je tukaj nek ovaduh, ki sodeluje na tem in na honda forumu, pa se me blazno boji.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, Honda forum je narjen tako, da ?e te od tam nih?e ne pozna ne pride? noter (zarad homologacij in tega sranja), ?e si pa neznan si pa sumljiv, da si polcaj ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako kot si napisal ti zase, mislijo tudi pijanci o sebi. Oni tud pravijo ,da se zaradi pija?e nad nikjomur ne zna?ajo, da nikogar ne ogro?ajo, da pazijo ko vozijo pijani, nikomur ne privo??ijo slabega, ?e bolj predvidevajo in pazijo saj se bojijo policajev, da zarad tega nih?e ne trpi itd....

Pa res ne? Pijanci in divjaki zelo podobno razmi?ljajo.

Poten je tvoja logika tak?na; ?e ?lovek zase misli, da s svojimi dejanji nikogar ne ogro?a, potem naj vozi vsak kakor ho?e, niti ne rabi upo?tevat pravil niti omejitev in ni va?no ?e je pijan zafiksan ali divja, va?no da on misli, da dela prav.

Tak?na je tvoja razlaga. Res modro razmi?lja?.

 

Ja seveda, misli?, da sklepe delam na podlagi svojih subjektivnih zaklju?kov, ki mimogrede, so dokaj treznega razmi?ljanja. Vpra?aj kogarkoli, ki me pozna, vpra?aj sopotnike, vpra?aj policaje, koliko kazni sem dobil, lahko se celo za mano vozi? pa bo? povedal, ?e te na keri to?ki med vo?njo ogro?am. Ne prejemam nobenega blendanja, hupanja in gest od ostalih voznikov. ?e bi se mi kaj od tega dogajalo, bi razmislil o svoji vo?nji. Torej, verjetno ni vse tako kot si ti predstavlja?. Tako, da to je moja razlaga. To, kar si ti napisal, je pa tvoja razlaga o meni. Ta, tamodra...

 

Sicer ti je pa Boss lepo napisal; si star, svet se ti vrti po?asneje, verjetno tudi refleksov nima? ve? tako dobrih kot ve?ina nas, ki smo mlaj?i in verjetno, ?e se vsak dan po?uti? ogro?enega zaradi divjakov (jaz jih namre? vidim izjemno malo), bi moral resno razmisliti o javnem prevozu. Ni to nobena kritika, zgolj trezno razmi?ljanje. Zna se namre? tudi zgodit, da bo? na cesti kdaj narobe odreagiral, spo?tovanju omejitev navkljub in povzro?il kak?no ve?jo bedarijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako to misli?? Zakaj? A gre za podtalno zbirali??e divjakov in so zato tako zelo zaprta skupina? :hohoho:

 

yeah right :aaaaa: ne, resno majo to :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.