Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Sori kolega. Upam da me razume?, da glede na to, da me tukaj vsi divjaki in prekr?karji sovra?ijo, ker jim vzgojne pridige delam, pa? ne morem zaupat in verjet, da me s to pija?o ne bo ?akalo kak?no neljubo presene?enje. Preve? raznoraznih gro?enj sem ?e do?ivel tukaj.

Bom reku tako kot je reku na? bodo?i predsednik dr?ave in Zmajev veliki ljub?ek Borut Pahor; Ne da no?em prit ker nisem pogumen, ampak pri?el ne bom zato, ker nisem neumen.

 

?e tukaj ni nobenga tako pogumnega, da bi povedal kje in kdaj se foruma?i redno sestajate, potem ne vidim razloga zakaj bi jaz vsem povedal kdaj bom pri?el k vam. Povejte kje in kdaj se redno shajate, pa vas bom enkrat presenetil s svojim obiskom. Ni? bat, zgolj pija?o vam bom pla?al. ?e se shajate pa v ka?ni restavraciji, pa tud ne vidim nobenga problema, da vas po?astim s kak?ni pasuljem ali vampi. Ampak ne povem kdaj, da me ne boste ?akali s kak?no gorja?o. Pa? ne zaupam vam. Pa to ne mislim nate 'Dejan Pavlovic' osebno, ker se ne spomnim da bi midva bila v kak?nem konfliktu. Torej proti tebi ni? osebnega. Razen ?e uporablja? kak?en alternick. Bossu pa res ne verjamem ni?. On je z vsemi hudobnimi ?avbami namazan. Pa ?e kdo bi se najdu.

 

Ja, ja za tipkovnico mo?an, ostalo pa .... :ne vem:

 

Dajte ne se delat, sam TO?NO veste KJE in KDAj.

 

Klasika, ?e đabe vinjeta ga ne pramamila.

 

Vsaj ni sam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ooo lojz vidim da si ?e navsezgodaj pod vplivom nesre?...........o?itno res i??e? :ne vem: OK pusmo to v glavnem bedn si s temi prometnimi nesre?ami! Ker si tak stru?ko za to,in ker je ?as pirotehnike,bi se zelo rad nau?il kaj ?e v te smeri ,saj ve? da si za novo leto ne bom odstrelil brkov :)

povej kako naj ravnamo s pirotehniko da ne bo sosed hud ?e mu zakurim kozolec zaradi tega!?

Kako ti zavaruje? svoj kozolec da ne pride do tega?

 

Ej k pa je ?e lih novoletni ?as pa mi povej, ?e si okrasil svojo kabino in rampo za na parkiri??e katero veselo dviga? s prtiskom na gumb!?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ooo lojz vidim da si ?e navsezgodaj pod vplivom nesre?...........o?itno res i??e? :ne vem: OK pusmo to v glavnem bedn si s temi prometnimi nesre?ami! Ker si tak stru?ko za to,in ker je ?as pirotehnike,bi se zelo rad nau?il kaj ?e v te smeri ,saj ve? da si za novo leto ne bom odstrelil brkov :)

povej kako naj ravnamo s pirotehniko da ne bo sosed hud ?e mu zakurim kozolec zaradi tega!?

Kako ti zavaruje? svoj kozolec da ne pride do tega?

 

Ej k pa je ?e lih novoletni ?as pa mi povej, ?e si okrasil svojo kabino in rampo za na parkiri??e katero veselo dviga? s prtiskom na gumb!?

 

A bedn sem? Hja, pol so bedni tud vsi ?asopisi, poro?ila in razne kronike, ki poro?ajo o nesre?ah. To je zate vse bedno a ne?

A hvalisanje in nakladanje, kolk leti ?igav avto, kolk ma kon?no hitrost tvoja mazda, kolk si najhitreje prevozu ljubljansko obvoznico itd....to je pa kuuuuul?

 

Drga? sem pa jaz v svoji, kot ji ti pravi? "kabini", postavu lepe jaslice. A ti si ?e naredu jaslice?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oh ta nadle?na in nepotrebna VARNOSTNA RAZDALJA. A ne Boss?

 

a so se prehitevali? :ne vem:

 

Lepe. Notri so figurice Jezu??ek, Jo?ef, Marija, pastirci, ov?ke, kravice.....lepo res.

Ti ?e ma??

 

Brez prilo?ene slike ti ni? ve? ne verjamemo :blink: Ampak, da ne bo? kr eno sliko z interneta prlimal, mora biti to?no ta od tvojih jaslic, da vidimo a si tudi v dekoraterstvu "Model, hud k ps". :)

 

LojZi , a to je pr teb slikano?

 

Objavljena slika

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a so se prehitevali? :ne vem:

 

 

Kaj ma to veze?

Prava varnostna razdalja je pomembna pri vseh oblikah vo?nje, tako tudi pri prehitevanju, ali pa ?e zlasti takrat. Le da ti tega ne ve? kot ka?e.

Varnostna razdalja je zelo pomemben faktor, ki igra klju?no vlogo pri varni vo?nji. In v vo?njo spada tudi prehitevanje. Ve? Boss?

 

Slikca mi je pa v?e?. Upam da upo?teva? opozorilo na znaku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ma to veze?

 

Ma veze, ker smo takrat govorili o prehitevanjih in samo in zgolj o tistem delu kjer gre za vra?anje nazaj na vozni pas. Za vse drugo vedno zagovarjam varnostno razdaljo in tega nisem nikoli oporekal - ampak ?al ti bere? vse narobe oziroma si razlaga? vse tvoje umotvore v kontra smeri in tla?i? vsemogo?e situacije v isti ko?, a ve? LojZi?

 

Aja pa ?e to LojZi, za dr?anje varnostne razdalje je odgovoren tisti zadaj pa naj se sli?i ?e tako neumno oziroma te?ko izvedljivo v gostem prometu, ko en drugemu vozniki kradejo prostor. Ampak, ?e pride do karambola bo res v veliki ve?ini primerov kriv tisti zadaj, ki je naletel.

 

 

Aja, pa gremo nazaj na jaslice... LojZi a nam bo? prlimal kak?no slikico, da lahko dobimo idejo kako postavit kravice, kozli?ke, in ostale protagoniste v previlno pozicijo, da bo v sozvo?ju tako vsebinsko kot umetni?ko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma veze, ker smo takrat govorili o prehitevanjih in samo in zgolj o tistem delu kjer gre za vra?anje nazaj na vozni pas. Za vse drugo vedno zagovarjam varnostno razdaljo in tega nisem nikoli oporekal - ampak ?al ti bere? vse narobe oziroma si razlaga? vse tvoje umotvore v kontra smeri in tla?i? vsemogo?e situacije v isti ko?, a ve? LojZi?

 

Aja pa ?e to LojZi, za dr?anje varnostne razdalje je odgovoren tisti zadaj pa naj se sli?i ?e tako neumno oziroma te?ko izvedljivo v gostem prometu, ko en drugemu vozniki kradejo prostor. Ampak, ?e pride do karambola bo res v veliki ve?ini primerov kriv tisti zadaj, ki je naletel.

 

 

Ok, pol je pa to, kar ti po?ne? pri prehitevanju, izsiljevanje.

Torej, ti, prakti?no, voznika katerega si prehitel, zaradi prezgodnjega zaklju?ka prehitevanja, potem enostavno izsili?. ?e slab?i prekr?ek je to.

Boss, kot vidmo, si ti kar "velik" prekr?kar. In tudi zelo nevaren voznik si s tem tvojim na?inom prehitevanja.

 

 

Eh, zdaj ?ele vidim, da si uno slikco od prej, Deeyanu ukradu. Se mi je zdelo da ti nisi tako duhovit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, pol je pa to, kar ti po?ne? pri prehitevanju, izsiljevanje.

Torej, ti, prakti?no, voznika katerega si prehitel, zaradi prezgodnjega zaklju?ka prehitevanja, potem izsili?. ?e slab?i prekr?ek je to.

Boss, kot vidmo, si ti kar "velik" prekr?kar. In tudi zelo nevaren voznik si s tem tvojim prehitevanjem.

 

Ja, sej se tud zaletavam v tiste, k se mi ne umaknejo pol pa stopim ven vzamem palco iz prtlja?nika pol jih pa ?e po senci nabutam, ampak le ?e je son?en dan, ker ?e ne pa sam po zraku zamahujem in delam veter v upanju, da se bodo prehladili in plju?nico fasali. Pol za veliki finale jim pa ?e ventil?ek na rezervni gumi spustim.

 

Eh, zdaj ?ele vidim, da si uno slikco prej Deeyanu ukradu. Se mi je zdelo da ti nisi tako duhovit.

 

Kako, sej sem jo teb ukradu :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sej se tud zaletavam v tiste, k se mi ne umaknejo pol pa stopim ven vzamem palco iz prtlja?nika pol jih pa ?e po senci nabutam, ampak le ?e je son?en dan, ker ?e ne pa sam po zraku zamahujem in delam veter v upanju, da se bodo prehladili in plju?nico fasali. Pol za veliki finale jim pa ?e ventil?ek na rezervni gumi spustim.

Uff, ?e dobr... sem mislil, da sem jo teb ukradel. :D

 

Boss, resno. To kar ti po?ne?, ker prehitro zaklju?i? prehitevanje, je smrtno nevarno po?etje. Prenehaj s tem, dokler ima? ?e ?as!

 

 

Sem se pa nekaj spomnu. A nima tvoja mazda RVM? Kot je meni znano ti RVM zapiska, ?e prezgodaj zaklju?i? prehitevanje. A pol ti misli?, da so japonci kar brezveze na?timali piskajo?e opozorilo, ki te opozori, da je za tabo nekdo preblizu in da ?e ne sme? zapeljati pred njegov nos in njegov vozni pas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, resno. To kar ti po?ne?, ker prehitro zaklju?i? prehitevanje, je smrtno nevarno po?etje. Prenehaj s tem, dokler ima? ?e ?as!

 

ne samo to, jaz takoj po prehitevanju ?e do konca na bremzo stopim pa upam, da se bo vame zaletu, da lahko kupon?ke od njega zahtevam, pa uzavarovalnino od zavarovalnice za po?kodbe vratu.**

 

 

 

 

 

 

 

**resno al pa neresno, isti je kurac, ker karkol napi?em ti to po svoje raztolma?i? kot tudi kako prehitevam, tako da je pa? ?ist brez smisla, da ti razlagam kako pa kaj...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne samo to, jaz takoj po prehitevanju ?e do konca na bremzo stopim pa upam, da se bo vame zaletu, da lahko kupon?ke od njega zahtevam, pa uzavarovalnino od zavarovalnice za po?kodbe vratu.**

**resno al pa neresno, isti je kurac, ker karkol napi?em ti to po svoje raztolma?i? kot tudi kako prehitevam, tako da je pa? ?ist brez smisla, da ti razlagam kako pa kaj...

 

Boss, mislim, da si po?epnu. Kot ka?e, ti je nekdo drug razlo?u to kar sem jaz tebi v glavo utepal, (mogo?e celo Kuzmi? iz ?ole varne vo?nje) zdaj te je pa sram priznat, ker sem imel pa? jaz prav in da si ti klatil navadne kozlarije. Pa ?e pomo?nikov si imel polno zraven.

Boss, vseeno sem mislu in potiho upal, da ti nisi navaden cestni divjak oziroma huligan. Potiho sem upal, zdaj vidim da sem upal zaman in da se, ?al, jaz sploh nisem motil o tebi. ?al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se pa nekaj spomnu. A nima tvoja mazda RVM? Kot je meni znano ti RVM zapiska, ?e prezgodaj zaklju?i? prehitevanje. A pol ti misli?, da so japonci kar brezveze na?timali piskajo?e opozorilo, ki te opozori, da je za tabo nekdo preblizu in da ?e ne sme? zapeljati pred njegov nos.

 

Tisto je za mrtvi kot, deluje ko ho?e? zamenjat pas, pa se hitrej?e vozilo znajde v mrtvem kotu. Pa? pripomo?ek za budaljenje oziroma predvsem za tiste, ki niso z mislimi pri vo?nji ampak ?isto nekje drugje ter ne vejo zakaj so vzvratna ogledal in da je zelo priporo?ljivo tud glavo obrnt ter pogledat predno zamenja? pas.

 

Pa ?e to deluje le, ?e da? ?migavec, kar pomeni, da ravno pri takih cestnih telebanih, ki to skoraj nujno rabijo se niti ne vklopi saj poleg negledanja v vzvratna ogledala tudi ?migavcev ne dajajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisto je za mrtvi kot, deluje ko ho?e? zamenjat pas, pa se hitrej?e vozilo znajde v mrtvem kotu. Pa? pripomo?ek za budaljenje oziroma predvsem za tiste, ki niso z mislimi pri vo?nji ampak ?isto nekje drugje ter ne vejo zakaj so vzvratna ogledal in da je zelo priporo?ljivo tud glavo obrnt ter pogledat predno zamenja? pas.

 

Pa ?e to deluje le, ?e da? ?migavec, kar pomeni, da ravno pri takih cestnih telebanih, ki to skoraj nujno rabijo se niti ne vklopi saj poleg negledanja v vzvratna ogledala tudi ?migavcev ne dajajo.

 

Bos, to je pripomo?ek, ki ti pomaga pri menjavanju voznih pasov. In RVM te z piskanjem opozori, kadar vozni pas menja? nevarno, oziroma si preblizu drugemu vozilu. ?e pa ne da? ?migavca se posveti pa samo lu?ka. Mislim da je tako, ne bom trdu. Ti ?e ve?, ?e ma? to.

Ja, a ti ne daje? ?migavcev? A zdaj smo pa ?e to zvedli? Boss, pa kaj nam bo? ti ?e vse povedal? Zdaj vemo ?e to, da ti ne daje? ?migavcev.

A ti pravi?, da je RVM namenjen budaljenju? Zate, kot ka?e, je edini pripomo?ek, ki ga ti ceni?, stopalka za gas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, mislim, da si po?epnu. Kot ka?e, ti je nekdo drug razlo?u to kar sem jaz tebi v glavo utepal, (mogo?e celo Kuzmi? iz ?ole varne vo?nje) zdaj te je pa sram priznat, ker sem imel pa? jaz prav in da si ti klatil navadne kozlarije. Pa ?e pomo?nikov si imel polno zraven.

 

Keri pomo?niki, a je bil ?e kdo v avtu z mano, ko sem prehiteval? Jebemu, sej znam sam dat ?migavec, se prepri?at, da lahko prehitim in tudi pritisnit gas v pravi prestavi, da sem ?im hitreje mimo - ne rabim pomo?nikov, vse te operacije zmorem sam. Kam pa nej po?epnem, ko sedim ne morem po?epniti, pa zakj bi? A ti ma? pomo?nike, ko gre? prehitevat? :ne vem:

 

Boss, vseeno sem mislu in potiho upal, da ti nisi navaden cestni divjak oziroma huligan. Potiho sem upal, zdaj vidim da sem upal zaman in da se, ?al, jaz sploh nisem motil o tebi. ?al.

 

Jebeno, a ne... to je tko kot takrat, ko spozna?, da ti je sin alkoholik in h?erka na drogi. Se ti kr svet na glavo obrne pa tako rad si me imel pol pa tako razo?aranje, k zve? kak?en huligan sem. Tako je ?ivljenje polno razo?aranj sploh takrat, ko v vsakem vidi? samo slabo oziroma, si v glavi celo domi?lja?, da je vse slabo pa ne glede ali je ali pa ni.

 

Predvidevam, da si pol dostikrat takole razo?aran v ?ivljenju - ?al, ?e velikokrat bo?, ?e ne bo? stopil iz tega brzovlaka neosnovanih obto?b in nesmiselne manipulacije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Keri pomo?niki, a je bil ?e kdo v avtu z mano, ko sem prehiteval? Jebemu, sej znam sam dat ?migavec, se prepri?at, da lahko prehitim in tudi pritisnit gas v pravi prestavi, da sem ?im hitreje mimo - ne rabim pomo?nikov, vse te operacije zmorem sam. Kam pa nej po?epnem, ko sedim ne morem po?epniti, pa zakj bi? A ti ma? pomo?nike, ko gre? prehitevat? :ne vem:

 

A tvoja Mazdula?ina ?e nima RVM? Kolk pa ma? ?e star pol tisti tvoj kolesen?

 

Nene, Boss, spet motovili? in sprevra?a? debato. Jaz sem omenil RVM zato, ker te ta pripomo?ek opozori, kadar prezgodaj zaklju?i? prehitevanje. In ti, kot si tukaj povedal, prehiteva? tako, da z prezgodnjim vra?anjem nazaj na vozni pas, pa? od?ira? varnostno razdaljo tistemu, ki ga prehiteva?. RVM te opozori, kadar dela? to napako. Torej, RVM bi ti dokazal, da dela? narobe. Nisem reku, da se brez tega ne da prehitet. Samo kot dokazilo tvoje napake bi ti to pri?lo prav.

 

Boss, kaj pa je s tabo, nekam razburjen se mi zdi? danes?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bos, to je pripomo?ek, ki ti pomaga pri menjavanju voznih pasov. In RVM te z piskanjem opozori, kadar vozni pas menja? nevarno, oziroma si preblizu drugemu vozilu. ?e pa ne da? ?migavca se posveti pa samo lu?ka. Mislim da je tako, ne bom trdu. Ti ?e ve?, ?e ma? to.

 

?e ne zna? pogledat v ?pegu, na zna? dat ?migavca je vse skupaj pa? ?isto zastonj. S piskanjem in utripanjem lu?ke opozori le, ?e da? ?migavc. ?e ne pa sicer sveti ampak spet, ?e ne pogleda? v ?pegu ti to ne pomaga ni?, ker je ne vidi?. Pri prehitevanju pa ne sveti saj si hitrej?i od prehitevanca - sveti namre? le ?e je vozilo v mrtvem kotu oziroma bo tam v petih sekundah in ni dlje kot 50m nazaj. Se pravi, da sistem pri vozilih, ki so hitrej?a za 40km/h in ve? zamuja z informacijo in daje la?en ob?utek, da ne rabi? opazovat prometa v vzvratnih ogledalih.

 

Ja, a ti ne daje? ?migavcev? A zdaj smo pa ?e to zvedli? Boss, pa kaj nam bo? ti ?e vse povedal? Zdaj vemo ?e to, da ti ne daje? ?migavcev.

 

Sem ro?ko z ?migavce ?e davno ven odmontiral, pa prodal na bolhi za ugoden dnar... pa kdo sploh rab to navlako. Matr sem bil budala, k sem si ?e comfort blinker not namontiral, ?e pa sploh ?migavcev ne dajem - metanje dnarja stran ti povem, tko kot ?ola varne vo?nje... ?isto nepotrebno.

 

A ti pravi?, da je RVM namenjen budaljenju? Zate, kot ka?e, je edini pripomo?ek, ki ga ti ceni?, stopalka za gas.

 

Yup, brez stoplake za gas, avto ni vozen in jo kr nekak nujno rabim, tko kt bremzo pa ?e kaj bi se na?lo pod nujni pripomo?ek v avtu.

 

A zakaj je RVM namenjen budaljenu - ?e tako iz pripomo?ka v pripomo?ek voznika ?edalje bolj odvra?a od pravilne vo?nje in aktivnega opazovanja dogajanja okoli sebe v prometu. In RVM je ?e ena taka pogruntav??ina, ki sicer pri vestnih voznikih je sicer dober pripomo?ek, pri telebanih pa samo ?e pove?uje faktor ve?anja stopnje budalosti in zato pravim, da je namenjena dodatnemu budaljenju.

 

?e ?e nisi pogruntal zakaj mogo?e samo tole - teleban s tem sistemom samo da ?migavec in ?e ni? ne piska ali utripa mirne du?e zamenja pas brez, da bi se mu bilo potrebno prepri?ati s pogledom v ogledalo ali lahko to varno stori. Ve?inoma krat je sicer ok, ampak kaj pa ?e sistem zataji ali sam od sebe (vedno ostaja mo?nost, da kaj crkne) ali pa zaradi reakcij drugih voznikov. Recimo nekdo pelej za tabo in se zadnji trenutek odlo?i za prehitevanje, ker je bil hitrej?i - sistem ga ni prepoznal kot vozilo na sosednjem pasu saj je pripeljal direkt za tabo in ti zamenja? pas pa je nalet tu. Tak primer je tudi, da nekdo pripelje bistveno hitreje (recimo da je razlika hitrosti 100km/h). Sistem ga prepozna bistveno prepozno saj je v sekundi in pol ?e pri tebi od mesta, kjer sistem prepoznava vozila - kre? je neizbe?en. Takih situacij je lahko ?e kar nekaj, kjer sistem RVM pogori.

 

Da ne bo zdaj izgledalo, da sem proti temu ampak, ?e vedno vztrajam, da ravno pri telebanih ta sistem ?e dodatno poleni voznika, ki bo slej kot prej naletel eno izmed omenjenih situacij in zato pravim, da je sistem za dodatno budaljenje telebanov.

 

Nene, Boss, spet motovili? in sprevra?a? debato. Jaz sem omenil RVM zato, ker te ta pripomo?ek opozori, kadar prezgodaj zaklju?i? prehitevanje. In ti, kot si tukaj povedal, prehiteva? tako, da z prezgodnjim vra?anjem nazaj na vozni pas, pa? od?ira? varnostno razdaljo tistemu, ki ga prehiteva?. RVM te opozori, kadar dela? to napako. Torej, RVM bi ti dokazal, da dela? narobe. Nisem reku, da se brez tega ne da prehitet. Samo kot dokazilo tvoje napake bi ti to pri?lo prav.

 

?e enkrat LojZi, RVM deluje le ?e je vozilo zadaj hitrej?e od tebe - pri prehitevanju drugega vozila pa si po fizikalnih na?elih pa? hitrej?i in ne deluje - razen ?e pri tebi fizika in pojmovanje prehitevalca in prehitevanega nista ?isto dolo?ena. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss spet ne zapopade? zadeve. Ti pa res slabo kapira?.

Nih?e ne pravi, da se zaradi RVM-ja ne more? skantat. ?e ti tega pripomo?ka no?e? upo?tevat, ti to ni? ne pomaga. Jasno. Ravno tako ti tudi ne pomagajo ?pegli, ?e jih no?e? gledat in upo?tevat. To so pa? pripomo?ki, ki ti lahko pomagajo, ?e ho?e?. ?e no?e?, ti pa? ni? ne pomaga. Tud tvoj omiljeni pripomo?ek stopalka za gas, ti ne bi ni? koristil, ?e je ti ne bi hotel pohodit. Ve??

Boss, tudi ?e ima? RVM, mora? ?e vseeno gledat v ?pegu?ke. RVM ni garant za popolno vo?njo, to je zgolj pripomo?ek. Zate je to pa? budala?tina, kot je zate budala?tina tudi vklju?evanje z varnostno razdaljo nazaj na vozni pas. Ti pa? misli?, da se takoj po zaklju?ku prehitevanja, tebi ne more zgodit , da bo? moral mogo?e takoj zatem bremzat.

A ho?e? povedat, da ti nisi vesten voznik in zato ne rabi? RVM?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti pa? misli?, da se takoj po zaklju?ku prehitevanja, tebi ne more zgodit , da bo? moral mogo?e takoj zatem bremzat.

nevem od kje ti tako razmi?lanje ... ampak se mi zmer bl dozdeva da vidis samo od 5 do 10 m pred sabo ... a si ?e ?u k okolistu kokr sm ti predlagu ?e par strani nazaj ??

?e ?e grem prehitevat zmeraj gledam da mam naprej frej cesto tko da sploh ni panike da bi karkol blo ... to se pravi ogromen travnik na levo in desno, ni nobenga kri?i??a v bli?ini, preglednost 1km + !!

to se pravi ?e tebe usaka stvar preseneti zadnje momente je problem pri tebi in ne v nas !

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.