Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Spet same modrosti tukaj berem.

Statistike ka?ejo popolnoma druga?e. Najnevarnej?i so vozniki od 18 pa do 30 leta! To je objestna mularija, ki na cesti zdravi svoje komplekse.

Glede na to, da zavarovalnice dajo vozniku z ve? kot 35 let vozni?kih izku?enj tudi dodatnih 20% popusta pri zavarovanju, pri mladih pa je potrebno dopla?ilo 20-30% pri zavarovanju, so verjetno cene prilagojene statistikam in realnemu stanju.

?e je kdo potreben zdravni?kih pregledov je to prej mularija, ki rabi psiho teste, kot pa odrasli ljudje.

 

Pokojninska reforma se tud obeta da bodo "star?ki" morali v tovarnah delat do 65 al pa celo do 75 leta, vi smrkavi modreci jih pa za volan ne bi pustili. A boste vi brezposelni mulci vozili na ?iht star?ke, ki po va?em niso ve? za volan?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet same modrosti tukaj berem.

Statistike ka?ejo popolnoma druga?e. Najnevarnej?i so vozniki od 18 pa do 30 leta! To je objestna mularija, ki na cesti zdravi svoje komplekse.

Glede na to, da zavarovalnice dajo vozniku z ve? kot 35 let vozni?kih izku?enj tudi dodatnih 20% popusta pri zavarovanju, pri mladih pa je potrebno dopla?ilo 20-30% pri zavarovanju, so verjetno cene prilagojene statistikam in realnemu stanju.

?e je kdo potreben zdravni?kih pregledov je to prej mularija, ki rabi psiho teste, kot pa odrasli ljudje.

 

Pokojninska reforma se tud obeta da bodo "star?ki" morali v tovarnah delat do 65 al pa celo do 75 leta, vi smrkavi modreci jih pa za volan ne bi pustili. A boste vi brezposelni mulci vozili na ?iht star?ke, ki po va?em niso ve? za volan?

 

Se strinjam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet same modrosti tukaj berem.

Statistike ka?ejo popolnoma druga?e. Najnevarnej?i so vozniki od 18 pa do 30 leta! To je objestna mularija, ki na cesti zdravi svoje komplekse.

Glede na to, da zavarovalnice dajo vozniku z ve? kot 35 let vozni?kih izku?enj tudi dodatnih 20% popusta pri zavarovanju, pri mladih pa je potrebno dopla?ilo 20-30% pri zavarovanju, so verjetno cene prilagojene statistikam in realnemu stanju.

?e je kdo potreben zdravni?kih pregledov je to prej mularija, ki rabi psiho teste, kot pa odrasli ljudje.

 

Pokojninska reforma se tud obeta da bodo "star?ki" morali v tovarnah delat do 65 al pa celo do 75 leta, vi smrkavi modreci jih pa za volan ne bi pustili. A boste vi brezposelni mulci vozili na ?iht star?ke, ki po va?em niso ve? za volan?

 

ah, dej, dej, dej kam smo pr?l :wacko:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ne strinjam. eni so pri 75 ?isto ok, drugi je pri 60 ?e za odvzem vozni?ke. tko ne more? posplo?evat. ?al.

 

Poznam gospoda iz Kamnika, ki je avgusta dopolnil 88 let (v?asih je bil in?truktor v avto ?oli), dec je pri svojih letih ?e totalno hiperaktiven - ima letno karto za Krvavec, poleti vsakodnevno hodi po okoli?kih gri?ih in KS alpah, skratka njegovo telo in um sta v odli?ni kondiciji. Verjamem, da sodi on v tisti 1% "superstar?kov", ki zelo uspe?no kljubujejo letom, kljub vsemu pa ta 1% populacije dokazuje, da ne gre posplo?evati in vseh metati v isti ko?. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Medvo?ki rondo bi lahko dali v sklop paketa te?aja varne vo?nje

 

http://www.youtube.com/watch?v=ibHLqYg4pDs...eature=youtu.be

 

 

2 x kamikaza, 1 x inovativen vstop v rondo ter jures pobija kamermane Gostilne

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kljub vsemu pa ta 1% populacije dokazuje, da ne gre posplo?evati in vseh metati v isti ko?. :vesel:

 

s temle se ?ist strinjam, sej ne re?em, tut tiste, ki so komi nardil izpit ne smemo metat v isti ko?, kekir ma kej v glavi, kekirmu se pa mogo?e paj?evina nabira...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet same modrosti tukaj berem.

Statistike ka?ejo popolnoma druga?e. Najnevarnej?i so vozniki od 18 pa do 30 leta! To je objestna mularija, ki na cesti zdravi svoje komplekse.

Glede na to, da zavarovalnice dajo vozniku z ve? kot 35 let vozni?kih izku?enj tudi dodatnih 20% popusta pri zavarovanju, pri mladih pa je potrebno dopla?ilo 20-30% pri zavarovanju, so verjetno cene prilagojene statistikam in realnemu stanju.

?e je kdo potreben zdravni?kih pregledov je to prej mularija, ki rabi psiho teste, kot pa odrasli ljudje.

 

Pokojninska reforma se tud obeta da bodo "star?ki" morali v tovarnah delat do 65 al pa celo do 75 leta, vi smrkavi modreci jih pa za volan ne bi pustili. A boste vi brezposelni mulci vozili na ?iht star?ke, ki po va?em niso ve? za volan?

 

Se strinjam

 

Poznam gospoda iz Kamnika, ki je avgusta dopolnil 88 let (v?asih je bil in?truktor v avto ?oli), dec je pri svojih letih ?e totalno hiperaktiven - ima letno karto za Krvavec, poleti vsakodnevno hodi po okoli?kih gri?ih in KS alpah, skratka njegovo telo in um sta v odli?ni kondiciji. Verjamem, da sodi on v tisti 1% "superstar?kov", ki zelo uspe?no kljubujejo letom, kljub vsemu pa ta 1% populacije dokazuje, da ne gre posplo?evati in vseh metati v isti ko?. :vesel:

 

Se delno strinjam

 

?e en brezbri?en primer mulca v BMW-ju, ki je pridivjal in se zaletel v ni? hudega slute?ega starej?ega voznika. Mulc bi lahko vedel, da se varni dementne?i vozijo tudi v nasprotno smer in bi morali zmanj?ati hitrost, da se takim oviram pravo?asno izognejo ali ustavijo. Mulcem v BMW-jih je treba vsem izpite pobrat - banda nevzgojena divja?ka.

 

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/starejsi...ni-zrtvi/292736

*sem se potrudil in napisal po Lojzevo, da njemu ne bo treba. :blush:

 

No s tem se pa strinjam

 

Ko sem nekaj strani nazaj omenjal dinami?no vo?njo oziroma "divja?ko" po Lojzevo; ravno v?eraj sem spet na novo spoznaval, da omejitve hitrosti niso za to, da prilagajajo vo?njo razmeram, ampak zato, da se kasira in so ve?inoma neustrezno ume??ene. Recimo vzemimo primer Ljubljane, ker je verjetno neki skupni imenovalec vsem. Omejitev hitrosti na vijugasti Kajuhovi, kjer je zraven tudi plo?nik in bloki, je 60km/h. Doljenjska cesta, ki je precej ?ir?a od omenjene Kajuhove, ima pa omejitev hitrosti 50km/h. Ali pa dvopasovna Ro?ka. Me noben Lojz ne prepri?a, da je to zavoljo varnosti in da se tam ne da peljati tudi ve?. Mo?no dvomim v pravilno razmestitev omejitev hitrosti in se zato prilagajam svoji presoji in mestom, kjer me lahko ustavijo inkasanti.

 

Se bi kar strinjal

 

Bla bla brez argumentiranega odgovora - se prav kot se da ugotovili strelja? slepe naboje.

 

Se bi strinjal a ne vidim dokazov o streljanju

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si res priden, ker si se tako potrudu. Me pa ?udi zakaj se nisi potrudu ?e za TALE PRIMER ki je prakti?no identi?en le starost povzro?iteljev se malenkostno razlikuje.

 

Seveda sem omenil ta primer ampak to je bilo takrat, ko nam ?e nisi demonstriral pravilnega razumevanja stvari, ko krivci niso krivi in so le ?rtve, medtem, ko so ni? krivi glavni faloti in divjaki. ?e bi nas prej seznanil s to logiko bi lahko tudi pokomentiral tako sem pa napisal le

 

Tole je pa to?no tam, kjer smo imeli piknik prej?njo soboto

 

http://www.24ur.com/v-celnem-trcenju-osebn...seba-umrla.html

 

aja Lojz, ?ist tko med nama, v tej nesre?i je zapisano, da gre za DOMNEVO, da je voznica zapeljala na nasprotni pas. Se pravi da ne vedo ... kako naj potem razlago napi?em, da je kriv 37 letnik pa vpletem preveliko hitrost divjaka... a ?enske so tud lahko divjakinje al je ta termin rezerviran samo za mo?ke. Ker ?e ni bilo udele?enih otrok, krivda ne more biti na strani ?enske ampak je torej kriv mo?ki/divjak. :ne vem:

 

Boss, ti kot ka?e se ne misli? postarat niti postat dementen.

 

Delam na tem - ?im manj ali raje ni? alkohola, cvi?ka in drugih opojnih substanc, da mi ne kurijo mo?ganskih celic. ?e pa bo kljub temu demenca nastopila pa upam, da ?e ne bom sam bil tolk zaveden, da mi bodo drugi prepovedali sedat za volan za dobrobit vseh udele?encev v prometu.

 

 

No ja, saj po tvoji pameti sode?, bi ti ?lovk dejansko pripisal rosnih 12 let.

 

Hvala Lojz za kompliment - za 12 let sem pravi mali genij.

Da ti vrnem kompliment - Lojz ti tud daje? vtis, da ?e nima? 90 let, prej bi rekel, da ji ka?e? skoraj desetletje manj. :blush::rozico:

 

Se bi strinjal a ne vidim dokazov o streljanju

 

nisem pravi naslov za odgovor - naj strelec pove, ?e je ?e zadel tar?o :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj dolo?ena mularija dela celo znanost iz vo?nje avtomobila. Kot, da je avto vozit taka kun?t. Avto malo da ne lahko vozi vsak, celo cirku?ka opica zna vozit avto. Jaka muda. Tud invalidi, ki so brez nog ali rok znajo ?ist zadovoljivo vozit avto, pa sploh niso neki pogosti povzro?itelji te?jih nesre?. Invalidi svojo okornost in slab?e motori?ne sposobnosti, pokompenzirajo v glavi. Dober voznik je tisti, ki ma glavo na pravem mestu in po?lihtano, pa magari mu manjka pol okon?in. Dober in varen voznik ni tisti, ki zna volan hitro vrtet pa gas ti??at, da ?imprej na cilj pride. Vo?nja avta ni nujno zmeraj dirka.

Odli?ni refleksi pridejo sicer prav, ampak pri vo?nji z avtom niso klju?nega pomena. Klju?nega pomena je modrost! In modrosti majo star?ki mnogo ve? kot pa mularija, pa ?eprav jim o?itate demeco. Ni bolj pameten tisti, ki zna integrale ra?unat, bolj je pameten tisti, ki zna pre?ivet.

Vas najbolj motijo take voznikove napake, kot so npr; ?e nekdo ne zna lepo in hitro parkirat, pa ?e se ne zna lepo razvrstit, ?e nekdo ne upo?teva sistem zadrge, pa ?e se ne zna v rondojih to?no vklju?it pa ven speljat itd.....saj ne re?em, to so mote?e napake, ampak tak?ne napake niso smrtno nevarne. V rondojih ni veliko smrtnih ?rtev, to pa zato, ker so hitrosti relativno nizke. Je le zvit pleh. In ve?ina divjakov se bolj sekira za ta kur?avi pleh, kot pa za svojo glavo.

 

 

Pa Boss, ki klobasa, da bo takrat, ko bo on star, bo on pameten in bo nehal vozit avto. Pha, taprav se je oglasu. ?e zdaj je trmast kot ni noben vol, kolk bo ?ele pol trmast. Model vsem star?kom o?ita demenco, skisane mo?gane in neumno pamet, ko bo pa on star, bo pa ?ist nekaj druzga kot so ostali starostniki in bo v zrelih letih, kao, razsodno pogruntal, da ni ve? za volan. Jaja, on pa bo!

Boss, verjem mi, tud ti se ne bo? postaral mlad! In ko bo? ti strar (?e bo? mel sre?o, da bo? do?akal starost) ne bo? popolnoma ni? druga?en kot vsi stari ljudje na tem svetu. Ti bo? v starosti kve?jemu ?e bolj neumen kot ostali star?ki, ker si ?e zdaj, ko naj bi bil v najbolj?i kondiciji, pokazal, da si s zdravo pametjo totalno skregan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz,

 

rad bi ti osebno povedal, da sem presre?en da si se pridru?il na?emu forumu. Sedaj so meni stvari veliko bolj jasne, razumevajo?e in ne vem kako sem poprej lahko shajal, predvsem na cesti, ki je polna norcev, tvoj pogled mi objasni marsikaj, in te dni sem s tvojo pomo?jo uvidel realno sliko.

 

Hvala ti, ker si tu in bdi? nad nami, tudi ko nam ostalim razum popusti.

 

?e enkrat hvala in se strinjam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, v praksi je nekako tako. ?e se na cesti sre?ata dva pametna voznika, ni nobenga problema. ?e se na cesti sra?ata en bedak in en pameten, tud po navadi ?e gre, ?e je le mo?no, ker pametni re?uje ko?ljivo situacijo. ?al se to ne izide zmeraj, ker situacije niso zmeraj re?ljive. Ko pa se na cesti sre?ata dva bedaka, pa 100% po?i.

Zdaj se naj pa vsak sam poi??e v teh primerih!

 

 

Za vas je ?lender bedak, a ne? Ampak ?lender je menda strokovnjak na podro?jo varnosti v prometu. Jaz se u glavnem kar strinjam z njim in zagovarjam podobne teorije kot on. Torej sva, po va?em jaz in ?lender bedaka in po va?em nimava pojma, mle?nozobi foruma?i pa so pametnjakovi?i in sami prometni eksperti.

Slovenija krvavo potrebuje nekoga, ki bo zrihtal to slovensko prometno ?talo! Tle vas pa kar mrgoli takih, ki veste kaj je pametno in kaj je brezveze na cesti. Pa zakaj za boga kdo od vas, ki o prometu tolko veste, ne gre na mesto ?lendra in zadevo uredi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.) Za vas je ?lender bedak, a ne? Ampak ?lender je menda strokovnjak na podro?jo varnosti v prometu. Jaz se u glavnem kar strinjam z njim in zagovarjam podobne teorije kot on. Torej sva, po va?em jaz in ?lender bedaka in po va?em nimava pojma, mle?nozobi foruma?i pa so pametnjakovi?i in sami prometni eksperti.

 

2.) Pa zakaj za boga kdo od vas, ki o prometu tolko veste, ne gre na mesto ?lendra in zadevo uredi?

 

1.)Se strinjam!

2.)Zato ker nas nih?e ne povabi

 

 

Kdo bi si mislu?

Kot ka?e so tud 33 letniki ?e dementni in zapeljejo na nasprotni pas. Dobro bi blo, ?e bi pri teh letih napravli kak?en zdravni?ki pregled.KLIKENZI

 

Zaspal je, ziher.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, v praksi je nekako tako. ?e se na cesti sre?ata dva pametna voznika, ni nobenga problema. ?e se na cesti sra?ata en bedak in en pameten, tud po navadi ?e gre, ?e je le mo?no, ker pametni re?uje ko?ljivo situacijo. ?al se to ne izide zmeraj, ker situacije niso zmeraj re?ljive. Ko pa se na cesti sre?ata dva bedaka, pa 100% po?i.

 

Haha, Lojz iz mene se norca dela?, govori? pa ?isto isto kot sem sam povedal ?e davno, sicer na nekem drugem forumu (avtomobilizem.com) pa ?e to sem samo ponovil svojo izjavo, ki sem jo napisal ?e par let prej.

 

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtop...t=160&hilit

 

BBoss » ?e jan 18, 2007 2:17 pm

 

Za la?je razumevanje bom ?e enkrat ponovil, kar sem neko? napisal in sicer:

1.) ?e se sre?ata dva predvidljiva normalna udele?enca v prometu je mo?nost nesre?e stra?no majhna in limitira proti ni?.

2.) ?e se sre?ata en predvidljivi posameznik in en nepremi?ljene? je verjetnost nesre?nega dogodka ?e vedno majhna - ?e to ne bi dr?alo bi verjetno ?e davno imeli mir saj bi se vsi norci, divjaki in egoisti ?e davno kon?ali po bolnicah in pokopali??ih.

3.) ?e pa se sre?ata dva nepremi?ljene?e brez ob?utka za predvidevanje je pa do nesre?e samo ?e korak in take situacije najve?krat re?uje zgolj in samo naklju?na sre?a.

 

Po?asi po?asi pa bo? razumel vse - sej bo ?lo, pa ?ez pet let bo? pa ?ez pet let - nekateri pravijo nikoli ni prepozno tako, kot moja mama, ki v penzijonu veselo obiskuje tretjo univerzo.

 

Kdo bi si mislu?

Kot ka?e so tud 33 letniki ?e dementni in zapeljejo na nasprotni pas. Dobro bi blo, ?e bi pri teh letih napravli kak?en zdravni?ki pregled.KLIKENZI

 

Kaj pa ?e je s cesto nekaj narobe - glede, da to?no na istem odseku konstantno poka in je to res ?rno ?rna to?ka. :ne vem:

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-...rtne-zrtve.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kaj pa ?e je s cesto nekaj narobe - glede, da to?no na istem odseku konstantno poka in je to res ?rno ?rna to?ka. :ne vem:

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-...rtne-zrtve.html

 

Verjetno je s cesto kaj narobe ja. Kakopak.

Tud, ?e je tam cesta res slaba, nima kaj pokat, ?e si ti na to opozorjen. ?e na tej cesti stoji znak z opozorilom ali omejitvijo ne sme bit nobenga problema. Cesta je tak?na kot je, ti se mora? prilagodit cesti, ker se cesta ne bo teb prilagodila. In ?e ma? ti na tej cesti predpisano hitrost se tega dr?i, pa ne bo? mel nobenga problema s to, slabo cesto.

Ti in ostali divjaki zmeraj tukaj plozate, kako je ve?ina omejitev neumnih brezveznih butastih itd....in da se da komot hitreje peljat kot pa pi?e na znaku. No, zdaj si sam sebe demantiral s svojo ugotovitvijo, ko "modro" spra?uje?; Kaj pa ?e je cesta slaba? Mogo?e so pa omejitve zaradi slabe ceste tolk "butaste"? A? Na to nis nikol pomislu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz a teb doma lovi radio veseljak!?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Offtopic: Zasmetenih je vedno vec tem :( ... Povsod samo se "prepiranje z Lojzom" :blink: :ne vem:

 

 

Nazaj na naslovno tematiko >> http://www.siol.net/avtomoto/nasveti/varna...12/10/dars.aspx

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Offtopic: Zasmetenih je vedno vec tem :( ... Povsod samo se "prepiranje z Lojzom" :blink: :ne vem:

Nazaj na naslovno tematiko >> http://www.siol.net/avtomoto/nasveti/varna...12/10/dars.aspx

 

Se ponavlja zgodovina z tem Lojzom. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Offtopic: Zasmetenih je vedno vec tem :( ... Povsod samo se "prepiranje z Lojzom" :blink: :ne vem:

Nazaj na naslovno tematiko >> http://www.siol.net/avtomoto/nasveti/varna...12/10/dars.aspx

 

Se strinjam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek spet voznja po nasprotnem pasu AC >> http://slovenskenovice.si/crni-scenarij/do...e-dve-zivljenji

 

http://www.zurnal24.si/v-dveh-prometnih-ne...i-clanek-169383

 

Tokrat so vsaj nic krivi udelezenci imeli sreco ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.