Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Na zdravje z brihtolom. :jezicek:

 

zgleda da ma LojZi usak dan za malco pohan leksikon :hohoho::hohoho:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Another big pile of crap. :whatever:

 

Amen to that...

 

Sicer pa, ti in Tomacuki pravta, da vidva, to?no vesta kje in kdaj lahko divjata. Tale Zagreb?ki divjak je tud tako govoril kot vidva s tomacukijem. On je tud okol govoru da ve kje in kdaj lahko divja.

In nih?e od vas divjakov ne prizna da brezglavo divja.

 

O?itno eni vemo, drugi pa ne. Ti pa trdi?, da nih?e tega ne ve... Klasi?en primer, da to ni res je tvoj radarski Maribor.

 

EVO, kot bi poslu?al Tomacukija al pa Bossa. To?no tak izgovor je imel Zagreb?ki morilec, kot ga tukaj najve?krat prodaja ultra "dinamik" Tomacuki. Vse drugo je krivo, samo on ne.

 

Oprosti, v naselju se dr?im omejitev. Same klobase stresa?. Najbolj?e, da se neha? ukvarjat z nami, ker si:

a) izjemno slab analitik

b ) nas ne pozna?

c) velepomemben patolo?ki veleum, ki misli, da je najbolj pameten

 

Aha, glede basni pa me je ?e Boss prehitel :prstgor: Sicer so pa tvoje zgodbice tako polne nekih virtualnih simulacij, kot da bi poslu?al nekega napiflanega starega profesorja, ki misli, da je prijel boga za jajca s tem, ko odkriva toplo vodo. In dejansko si ti tisti, ki si v svoji glavi ustvarja? neke igrice. Ker te tvoje zgodbice so za zehat. Kvasi? take primere, ki so vsem kristalno jasni, ti bi pa neko dizertacijo delal iz tega. Poleg tega mi ne ?alit igric - le ?evlje sodi naj kopitar. ?e odstopi kdo Gran Tourismo (ker sam ga nimam), se prav rad pomerim z njim brez vklopljenih pomagal pa da vidimo, ?esa je na? Loj-Zi sposoben. Mogo?e bo potem imel malo ve? re?pekta do strokovnjakov, ki 4-5 let razvijajo igro na podlagi vseh fizikalnih zakonitosti.

 

Tak. Z Bossom sva ti nastreljala toliko enih tehtnih argumentov, katerim se spretno izogiba? ali jih namerno igrnorira?. S tistimi svojimi izjavami, ?e smo ?e kdaj vozili avto in "brbr" pa samo dokazuje?, kak mentalno trd kaliber si. S takimi trdimi bu?ami so v?asih vrata razbijali, ve??

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivoo a ne 'YavarYe X6V6' ?esa tud ti ?e nisi vedu?

 

Ne razumem sem bol za luno, ?esa js nisem vedu, sem kdaj reku da vse vem ? :ne vem:

 

Pa na hitro vi boste vedu a moram filmsko oblo?ene tablete jest predno grem v kino al po kon?anem filmu, tega pa resnikoli nisem kapiral ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzemi jih med reklamo! O stranskih u?inkih pa se posvetuj s zdravnikom al pa z Boss-om!

 

Boss se ne spozna na kemijo-zdravila, kaj pa ?e ni reklam ? :ne vem:

 

Pa ?eas ?e ne vem mi niste povedal ? :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj si pa Boss-a u?alil. ?alit se pa tukaj ne sme.

Boss se spozna na vse!

 

Zakaj se izmikate, ?esa ne vem, so vam podalj?ali ?iht do pol 3h ?

 

Z bossom, ki dejansko obstaja, sva ?e govorila na to temo in mi je povedal da se na to ne spozna ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, kak?na traparija. In ti pol tukaj meni klobasa? o teoriji? Tej ?oli bi se lahko reklo ?ola za tepce, ne pa ?ola varne vo?nje.

 

Verjetno si o vsaki ?oli misli?, da je le za tepce. V osnovi je verjetno res, ampak so ?ole zato da iz tepca naredijo netepca. ?al pa eni mislijo, da znanje pade samo v glavo in pa? ostanejo tepci za vekomaj.

 

To kar si tle napisal je pa res totalna teorija, ki s prakso nima nobene veze.

V tej ?oli za tepce so ti povedali kje te ?aka drse?a podlaga in ti temu pravi? iznenada? Ti si to?no vedel kje na pligonu bo avto za?el drset in zana?at, pol ti temu pravi? pa iznenada?

In tebi so to?no povedali kje bodo simulirali oviro na cesti, ti bo? pa presene?en pol al kaj? Za vse te?ave, ovire, zdrsovanje avta itd....te bodo v naprej obvestili in ti povedali kje in kdaj te ?akajo, ti se bo? pa delal, kao, da ni? ne ve? zanje in se bo? pol, ko bo? zapeljal na drse?o podlago pretvarjal, da nisi vedel za to drsalnico? Hehehe, ta ?ola je teb Boss res pisana na ko?o. Oni ti povejo kje te ?aka past, ti se dela?, da pa ne ve? zanjo? In ti temu pravi? prakti?nost?

Hehe, ?e kje, pol to?no v tej ?oli za tepce, ki ji ti pravi? ?ola varne vo?nje, zganjajo totalno teorijo. To s prakso nima popolnoma nobenega opravka. To so spet igrice. Igrice se pa ti, kot vidmo rad ?pila?.

 

Boss, realnost je popolnoma druga?na. V realnosti ti nih?e ne bo povedal kje te ?aka drsalnica na cesti. V realnosti te bo drsalnica presenetila in ti, ko bo? presene?en in ti bo avto v trenutku spodneslo, verjemi, ne bo? odreagiral tako kot te je Kuzmi? u?il. Naredu bo? refleksno. Ve? Boss, presene?enje ima to lastnost da te preseneti. Ne ra?una? nanj.

Pa ?e nekaj je. Pri dobrih izku?enih in modrih voznikih je presene?enj oziroma ko?ljivih in nenadnih trenutkov malo. Ko pa se to presene?enje pojavi, pa na presene?enje niso pripravljeni saj sicer presene?enja sploh bilo ne bi in takrat ne bo nih?e odreagiral prav.

A res verjame? v vse to kar si klele nabluzil? Zakaj ljudje trenirajo? Zakaj vadijo stvari? Zakaj se u?ijo? Zato, da lahko neko zadevo bolje opravijo, da so hitrej?i pri reagiranju, da jih ne zagrabi panika in ne otrpnejo, ko se nekaj zgodi.

 

Repetitium est mater studiorum - upam, da ve? kaj tole pomeni.

 

Ker ima? tako rad dirke in dirka?e, tudi te ogromno predirkajo, prepeljejo ogromno kilometrov, preizkusijo raznorazne varjante in namen ?ol varne vo?nje je zelo podoben, da bi ljudem predstavili nevarnosti na cesti, kako se lahko zgodijo in kaj se nato dogaja z vozilom ter seveda kaj je potrebno narest, da situacijo umiri?.

 

LojZi ne gre za to, da ve? ali ne ve? kaj se bo zgodilo, gre za to, da potrenira?, kako iz cele situacije izvle? celo ko?o. Ne gre zato, da re?uje? nere?ljive situacije ampak, da preveri?, kako se avto obna?a, ko gre za sunkovita zaviranja, kot ti odnese zadek, podkrmarjenje, prekrmarjenje. Teh stvari na normalni cesti ne more? trenirat, ker je to v nasprotju z zakonom in ?e nevarno povrhu, kljub temu, da se redno dogajajo.

 

In ravn taki teoretiki, kot si ti, ki nikoli ni? ne preverijo, ki jim je u?enje brezveze potem najprej letijo ven, ker reagirajo popolnoma napa?no - pa ni nujno zato ker so taki hlodi ampak zato, ker nikoli niso probali kaj mora? narediti v takih situacijah. Proba? na teh poligonih ravno tiste stvari, ki se na cesti dogajajo pri ve?ini silno redko ampak dovolj je, da se zgodijo samo enkrat pa je ka?in.

 

 

Druga stvar pa je, ?e se tebi Boss presene?enja stalno dogajajo. To pa spet pomeni, da si slab ?ofer, ki ne zna? predvidevati in precenjevati situacije, sicer ne bi bil velikokrat presene?en. Torej si spet gre?nik TI in nih?e drug.

Ne rabijo se ti stalno dogajat, dovolj je da se zgodi samo enkrat in kdo ima ve?je ?anse, a tisti, ki ni nikoli preizkusil kaj narediti v taki situaciji ali tisti, ki je situacijo vsaj sprobal na poligonu. Hmmm le zakaj morajo mladi vozniki po novem opraviti ?e te?aj varne vo?nje predno dobijo izpit za stalno? Se pravi so vsi bedaki tudi tvoj idol ?lender, kateri je navijal za to spremembo pri pridobivanju izpita. Tudi ?lender v?asih zadane prave ukrepe in da ni vedno vse v postavljanju tiso?ev radarjev.

 

Ve? Boss, ?umaher med dirko tud velikokrat zleti s piste. In s piste zleti zato, ker je enostavno pretiraval in ga je situacija takrat presenetila. In ker ga je situacija presenetila je naredil neumnost, zato je tudi s piste zletel. Ni odreagiral prav. Ko je ?umaher nenadoma in v trenutku zletel s piste, je samo butasto volan v roki dr?al. Ni? ni mogu narest. A ti pa bi? Pa ja ne bo? reku, da ?umaher nima ?ole varne vo?nje narejene?

Tako da Boss, ti si totalni teoretik saj kot vidimo nima? blage veze kako zadeve v praksi potekajo.

 

Hvala LojZi, da me primerja? z velemojstrom volana - tole je neizmerna ?ast. Po tvoje sem celo bolj?i od ?umija, ker sam v ?ivljenju niti enkrat samkrat nisem zletel s ceste :rulam: . Te?ko verjame?, a ne, kako je to mogo?e, da tak divjak obdr?i avto vedno na cesti. Ja LojZi taka je resnica in ?e misli?, da je mojih 3/4 milijona prevo?enih kilometrov v ?ivljenju le teorija na simulatorjih al pa igricah pol pa? misli ?e naprej - te ne bom prepri?eval v nasprotno, ker je to boj z mlinom na veter.

 

A so tebe u?ili pri fiziki, da se varnostna razdalja sama ustvari in da je zato ti ne rabi? delat?

Hehe Boss, ti pa si hodil v visoke ?ole. A pasjo ?olo si tud naredu?

 

A si ti mal obseden s ku?ki? Pa ?ena druga? to ve? :ne vem:

 

Druga?e pa, ?e tega ?e nisi nikjer sli?al, v ?ole hodimo, da se izobra?ujemo in ?esa nau?imo. Ve? kako pravi star slovenski pregovor - ve? zna? ve? velja?. In deluje tudi v kontra smeri sam ?koda, da tega ?e nisi spoznal.

 

 

Aj Lojzi, ?e neki, da ne pozabim, ker ti o?itno namensko pozablja?: kaj naredi?, ko se vsede? v avto in predno spelje?. Lej vpra?anje je enostavno, ne rabi? imet niti osnovno?olske izobrazbe tako, da nima? izgovora, da ne odgovori? nanj. Dej no bod ?e kon?no enkrat dec (in ne pi?ka z lul?kom) pa povej, da vidmo a res ne rabi? nobenih nasvetov, ker ?e vse zna?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno ni odgovora na moje skromno vpra?anje g.Lojz lepo prosim, ?e mi lahko odgovorite.

 

 

Hvala.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno si o vsaki ?oli misli?, da je le za tepce. V osnovi je verjetno res, ampak so ?ole zato da iz tepca naredijo netepca. ?al pa eni mislijo, da znanje pade samo v glavo in pa? ostanejo tepci za vekomaj.

A res verjame? v vse to kar si klele nabluzil? Zakaj ljudje trenirajo? Zakaj vadijo stvari? Zakaj se u?ijo? Zato, da lahko neko zadevo bolje opravijo, da so hitrej?i pri reagiranju, da jih ne zagrabi panika in ne otrpnejo, ko se nekaj zgodi.

 

Repetitium est mater studiorum - upam, da ve? kaj tole pomeni.

 

Ker ima? tako rad dirke in dirka?e, tudi te ogromno predirkajo, prepeljejo ogromno kilometrov, preizkusijo raznorazne varjante in namen ?ol varne vo?nje je zelo podoben, da bi ljudem predstavili nevarnosti na cesti, kako se lahko zgodijo in kaj se nato dogaja z vozilom ter seveda kaj je potrebno narest, da situacijo umiri?.

 

LojZi ne gre za to, da ve? ali ne ve? kaj se bo zgodilo, gre za to, da potrenira?, kako iz cele situacije izvle? celo ko?o. Ne gre zato, da re?uje? nere?ljive situacije ampak, da preveri?, kako se avto obna?a, ko gre za sunkovita zaviranja, kot ti odnese zadek, podkrmarjenje, prekrmarjenje. Teh stvari na normalni cesti ne more? trenirat, ker je to v nasprotju z zakonom in ?e nevarno povrhu, kljub temu, da se redno dogajajo.

 

In ravn taki teoretiki, kot si ti, ki nikoli ni? ne preverijo, ki jim je u?enje brezveze potem najprej letijo ven, ker reagirajo popolnoma napa?no - pa ni nujno zato ker so taki hlodi ampak zato, ker nikoli niso probali kaj mora? narediti v takih situacijah. Proba? na teh poligonih ravno tiste stvari, ki se na cesti dogajajo pri ve?ini silno redko ampak dovolj je, da se zgodijo samo enkrat pa je ka?in.

Ne rabijo se ti stalno dogajat, dovolj je da se zgodi samo enkrat in kdo ima ve?je ?anse, a tisti, ki ni nikoli preizkusil kaj narediti v taki situaciji ali tisti, ki je situacijo vsaj sprobal na poligonu. Hmmm le zakaj morajo mladi vozniki po novem opraviti ?e te?aj varne vo?nje predno dobijo izpit za stalno? Se pravi so vsi bedaki tudi tvoj idol ?lender, kateri je navijal za to spremembo pri pridobivanju izpita. Tudi ?lender v?asih zadane prave ukrepe in da ni vedno vse v postavljanju tiso?ev radarjev.

Hvala LojZi, da me primerja? z velemojstrom volana - tole je neizmerna ?ast. Po tvoje sem celo bolj?i od ?umija, ker sam v ?ivljenju niti enkrat samkrat nisem zletel s ceste :rulam: . Te?ko verjame?, a ne, kako je to mogo?e, da tak divjak obdr?i avto vedno na cesti. Ja LojZi taka je resnica in ?e misli?, da je mojih 3/4 milijona prevo?enih kilometrov v ?ivljenju le teorija na simulatorjih al pa igricah pol pa? misli ?e naprej - te ne bom prepri?eval v nasprotno, ker je to boj z mlinom na veter.

A si ti mal obseden s ku?ki? Pa ?ena druga? to ve? :ne vem:

 

Druga?e pa, ?e tega ?e nisi nikjer sli?al, v ?ole hodimo, da se izobra?ujemo in ?esa nau?imo. Ve? kako pravi star slovenski pregovor - ve? zna? ve? velja?. In deluje tudi v kontra smeri sam ?koda, da tega ?e nisi spoznal.

Aj Lojzi, ?e neki, da ne pozabim, ker ti o?itno namensko pozablja?: kaj naredi?, ko se vsede? v avto in predno spelje?. Lej vpra?anje je enostavno, ne rabi? imet niti osnovno?olske izobrazbe tako, da nima? izgovora, da ne odgovori? nanj. Dej no bod ?e kon?no enkrat dec (in ne pi?ka z lul?kom) pa povej, da vidmo a res ne rabi? nobenih nasvetov, ker ?e vse zna?.

 

Hehehe, Boss kak?ne kozlarije si spet naklofal. ?isti teoreti?ni brezveznik.

A ti si se s tem, ko si na poligonu urco ali dve afne guncal in se delal, da ne ve? kje te ?aka past ali drsalnica, nau?u speljat nek spolzek ovinek, ki te bo morda 1 krat ?ez 5 ali 10 let presenetu nekje na poti v Avstrijo, Nem?ijo ,Bosno, Uzbekistan? Ej Boss, ti te pravljice prodajaj tukaj Tomacukiju al pa kanonu? Ve? Boss, ko te bo drsalnica ?ez vrsto let mogo?e enkrat v ?ivljenju presenetla na neznanem terenu, ti takrat ?e zase ne bo? vedu, ne bo? vedu kdo je Kuzmi? in ne bo? vedu kaj sploh je ?ola za tepce oziroma varne vo?nje. Kaj ?ele odreagiral pravilno. Posral se bo?, to bo edino kar bo? takrat ti naredu. A so te v ?oli za tepce tud zadr?evanje blata nau?ili?

?e pa se teb pogosto dogajajo zdrsi ali naleti iz ceste, pa to pomeni da divja?. Ve? Boss, kdor vozi po pameti in predpisih niti ne rabi vedet kako zgleda, kadar te s ceste zanese. Kdor vozi po predpisih in omejitvah se mu to ne dogaja. ?e pa nek divjak kak?nega pametnega voznika zrine s ceste, pa itak ne pomaga nobena ?ola za tepce, ker ne bo? vedel kdaj niti kako bo divjak vate prletu.

Ve? Boss, ?e bi ti bil malo manj na igricah in ve? v realnem svetu, bi to vedel. Ti si pa? piflar brez prakse!

In ko ti pravi?, da ste se v ?oli za tepce u?ili kaj se naredi, ko se v avto usede? itd.......A te tega ni nau?u tvoj in?truktor v Avto?oli?

?ola varne vo?nje.....Kuzmi?.....Boss.......hehehehe.... Boss a ti lahko re?em Kljukec? Samo vpra?am, da ne bo? u?aljen?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem sem bol za luno, ?esa js nisem vedu, sem kdaj reku da vse vem ? :ne vem:

 

Pa na hitro vi boste vedu a moram filmsko oblo?ene tablete jest predno grem v kino al po kon?anem filmu, tega pa resnikoli nisem kapiral ?

 

Heh Loj-zi, treba je samo razumet slovensko in uporabljati ZKP (zdravo kme?ko pamet)! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pa se teb pogosto dogajajo zdrsi ali naleti iz ceste, pa to pomeni da divja?. Ve? Boss, kdor vozi po pameti in predpisih niti ne rabi vedet kako zgleda, kadar te s ceste zanese. Kdor vozi po predpisih in omejitvah se mu to ne dogaja.

 

ja sam tole pa ti zdele mal obrazlo? kr ni spet to ?ist res ... al to zdele pomen da vozis po omejitvi ( tko k na tabli pise ) al da voznjo prilagodis razmeram na cesti in tvojim izkusnjam ...

aja pa ?e neki ... kaj naredi?, ko se vsede? v avto in predno spelje? ??

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh Loj-zi, treba je samo razumet slovensko in uporabljati ZKP (zdravo kme?ko pamet)! <_<

 

Aaaaa, to ho?e strahospo?tovani YavarYe X6V6 zvedet? Ne bo? verjel, ampak vsake arcnije majo v ?katlici navodila. Naj se YavarYe X6V6 usede, pa pre?ita to. Bo vse zvedu.

Sicer pa nisem vedu, da je YavarYe X6V6 na tabletih. A je fejst bolan?

 

ja sam tole pa ti zdele mal obrazlo? kr ni spet to ?ist res ... al to zdele pomen da vozis po omejitvi ( tko k na tabli pise ) al da voznjo prilagodis razmeram na cesti in tvojim izkusnjam ...

 

 

Eno in drugo. Vozi? po omejitvah, ?e pa razmere ne dopu??ajo, vozi? pa ?e po?asneje od omejitev. Torej prilagodi? hitrost. Tako se to dela ve? kanon!

 

kaj naredi?, ko se vsede? v avto in predno spelje? ??

 

Pokri?a? se in re?e?; Bog dej sre?o in varuj me pred divjaki!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno in drugo. Vozi? po omejitvah, ?e pa razmere ne dopu??ajo, vozi? pa ?e po?asneje od omejitev. Torej prilagodi? hitrost. Tako se to dela ve? kanon!

Pokri?a? se in re?e?; Bog dej sre?o in varuj me pred divjaki!

 

Nc bat, dobr vem to in zmer prilagodim hitrost cestnim razmeram ... Sam nism vedu ce ti ves

Tadrug odgovor si pa falu in si mrtu ... A si ze kdaj mogoce slisu za varnostni pas ?? Prva stvar predem speljemo je da se pripnemo in pogledamo kako mamo nastavljena ogledala !! LojZi mislm da tebi nebi skodval it spet mal v avto solo pa v solo varne voznje !!

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Tadrug odgovor si pa falu in si mrtu ...

Kaj pa vem, danes sem vstal iz postelje, ne iz truge.

 

A si ze kdaj mogoce slisu za varnostni pas ?? Prva stvar predem speljemo je da se pripnemo in pogledamo kako mamo nastavljena ogledala !! LojZi mislm da tebi nebi skodval it spet mal v avto solo pa v solo varne voznje !!

 

Ja, to so nas nau?ili ?e v avto?oli. A ti si moral it pa v ?olo varne vo?nje da si to sli?al?

Sicer pa jaz ne rabim kaj dosti nastavljat ogledalca, pa zice, pa volan itd...enostavno pritisnem gumbek "juzer1" in se vse samo nastavi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Sicer pa jaz ne rabim kaj dosti nastavljat ogledalca, pa zice, pa volan itd...enostavno pritisnem gumbek "juzer1" in se vse samo nastavi.

 

A ti ne pi?e "Ljuzer1"

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj tebe ?e te?i spo?tovani 'YavarYe X6V6' ? V kak?nih te?avah si ?e ti?

 

g.Lojz mene ne tezi popolnoma ni?,samo ?elim odgovor na svoje vpra?anje, samo to.

Lepo prosim ?e mi odgovrite,?e pa se vam ne da najt, pa mi vsaj to povejte, da vem da od vas nikol nebom zvedu kar me zanima.

Ze vnaprej HVALA

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

g.Lojz mene ne tezi popolnoma ni?,samo ?elim odgovor na svoje vpra?anje, samo to.

Lepo prosim ?e mi odgovrite,?e pa se vam ne da najt, pa mi vsaj to povejte, da vem da od vas nikol nebom zvedu kar me zanima.

Ze vnaprej HVALA

 

YavarYe X6V6 jaz bi ti zelo rad ustregu in ti odgovoru na pere?e vpra?anje, samo tukaj je en problem. Najprej mi mora? ti vpra?anje zastavit.

Hvala za zastavljeno vpra?anje ?e v naprej!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

POGLEJTE kot bi kdo bral mazda forum. Mi smo v?eraj obdelovali varnostno razdaljo, pol se pa naredi nesre?a to?no zaradi tega. Vidi? Boss, varnostno razdaljo je treba imet in je zelo pomembna. Se no?e ustvarit sama.

 

TALE reve? se je tudi ubil zaradi neprilagojene hitrosti. Vidi? Boss, ko nekdo pretirava in divja, ga pa? odnese kamor ga odnese. ?ista fizika. Tega reve?a je zaradi divjanja odneslo v drevo.

Misli?, da bi ti v tem primeru re?u zadevo, ker ima? narjeno ?olo varne vo?nje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.