Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

a ga ne more en poklicat? sej se neki druzte pa to, dejte poklicat pa vprasat ce je ok pa ce kaj rab pa to...

 

drugace pa, enkrat sem tole dal gor: http://www.euroncap.com/tests/bmw_3_series_1997/15.aspx

se vid, da ni iz tega stoletja...

 

mogoce pa sploh ni dejanot...takih bmwjev (predelanih) je kar dost

 

prevec podoben je njagovmu..enake feltne,mat folija na sprednji haubi pa se iz novega mesta..

 

upajmo da ni kj hudega...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar Yanko klical nazaj in sporo?il, da je Dejan zaenkrat ?e v bolnici v umetni komi, ni pa ve? v smrtni nevarnosti. Od avta ni ostalo skoraj ni?, zraven sta bila pa ?e njegov brat in nek kolega iz Cerknice. :(

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je mogl pa kar ornk vsekat :blink: sem pa govoril z enim bmw fanov in mimogrede ?e povedal o tej nesre?i in pravi da so tele 325ke ?e veliko ljudi na ?ale spravle, mo?an pa brez elektronke ko te odlima te odlima in ne ujame? ve? nikol, sploh ?e nima ?pere.

Sam da se fantje ?imprej pocajtajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je mogl pa kar ornk vsekat :blink: sem pa govoril z enim bmw fanov in mimogrede ?e povedal o tej nesre?i in pravi da so tele 325ke ?e veliko ljudi na ?ale spravle, mo?an pa brez elektronke ko te odlima te odlima in ne ujame? ve? nikol, sploh ?e nima ?pere.

Sam da se fantje ?imprej pocajtajo.

 

To itak, E36 sploh M3 je pasja zadeva in rabi? malo spo?tovanja in veliko izku?enj, da ga tera?. Dejanot je to ugotovil na grd na?in. :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebemu dva tedna me ni, pol me pa iceman ustra? s slikami v kafani. Upam da bo vse ok z njim, ko smo ?li do Bovca in nazaj se ni zdelo da je divji voznik.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni, sem Dejanov brat in eden izmed la?je po?kodovanih sopotnikov v prometni nesre?i ki se je zgodila 22.7.2012 nekje ?ez osmo uro zve?er v Blo?icah iz smeri Cerknica poti Novi vasi. Mislim da je moja dol?nost da sporo?im vam Mazda?em kak?na je situacija, ker vem da je u?ival v va?i dru?bi in vem da vsaj nekatere izmed vas zanima kako ter kaj je bilo in ?e bo v prihodnje.

 

Sicer bom zelo kratek ker imam tudi sam nekaj te?av s spominom ker sobil 2 huda udarca v glavo, a mislim da bom zadel bistvo da boste vedeli kako je do nesre?e sploh pri?lo. Kot sem ?e omenil smo se iz Cerknice peljali proti Novi vasi nakar nas je v Blo?icah (par kilometrov naprej od Grahovega) sredi ovinka za?elo odna?at in nas je vrglo ob robnik od katerega nas je odbilo in vrglo v zrak nakar smo padli na streho. Jaz in kolega sva lahko nekak lahko spravila iz avta, brat je padel v nezavest zaradih hudega udarca v glavo, poleg tega je imel ovirano dihalno pot zato ker je bil vkle??en v avtu to pa poredvsem zato ker je bil center trka njegova stran (bo?ni trk v plo?nik na voznikovi strani v podvozje). Po 1 mu?ni uri (ali ve?) so ga komaj spravili iz vozila, trudili so se pred prihodom re?evalcev in gasilcev ampak mo?nega stiska vrat z stebri?ki nikakor niso mogli raz?leniti poleg tega bi avto lahko zlezlo po cesti navzdol zato je bilo potrebno umerjeno delo.Po 2 urah je bil sprejet v klini?ni center Ljubljana, postavljena je bila diagonoza: krvavitev mo?ganov, prestavljen je bil CIT zaradi ottekanja mo?ganov. Drugih resnih po?kod na sre?o ni bilo! Po parih klicarjenjih smo danes zvedeli da se je stanje pobol?alo, oteklina je delno zginila in so ga danes pri?eli zbujat iz umetne kome. Sicer tuki lahko nastane ?e kaka komplikacija, v prihodnje vam bom javil vse. Vedite ni ?e izven ?ivljenske nevarnosti, a ostanimo pozitivni. Hvala vsem za podporo, Dejanov brat David.

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sranje :(

 

David, dobro, da si OK, upam, da se tud Dejan izvle?e iz tega sranja brez dolgoro?nih posledic - kolikor sem ga uspel spoznati se mi zdi zelo v redu poba in res mu ?elim ?im hitrej?e okrevanje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dec je ?ilav in zihr bo O.K., pa ?e v prihodnosti naju oba ?aka nakup Rx8-k, tako da se MORA po?timat :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To itak, E36 sploh M3 je pasja zadeva in rabi? malo spo?tovanja in veliko izku?enj, da ga tera?. Dejanot je to ugotovil na grd na?in. :blush:

 

e36 ima 50/50 razdeliteve teze...kaj bi sele reku, za kaksen starejsi bmw...moj prvi bmw je bil e12, razdelitev teze po moje ene 65/35...ce je blo spolzko, ze naglo prestavljanje iz 3. v 2. je rezultiralo s spontanim driftom...un avto je bil prava avto sola

 

 

drugace pa majo sem videl tole: http://forum.bmwslo.com/showthread.php?p=1939942#post1939942

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred ve? kot 15 leti sem imel prilo?nost vozit M3 prve generacije (e30 ?e se ne motim) s 195KM in avto je bil prav pasji. Na suhi podlagi je bil super in pravi joymachine za driftat, ko pa je postalo mokro ali vla?no je bil pa za ubit se, ?e si le malo bil preve? samozavesten.

 

Kolega, ki mi ga je takrat posodil ga je potem tudi razbil - cesta je bila suha, most nad reko pa rahlo vla?en in je ?e letelo bo?no ter v ograjo, da je avto bil konkretno zvit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred ve? kot 15 leti sem imel prilo?nost vozit M3 prve generacije (e30 ?e se ne motim) s 195KM in avto je bil prav pasji. Na suhi podlagi je bil super in pravi joymachine za driftat, ko pa je postalo mokro ali vla?no je bil pa za ubit se, ?e si le malo bil preve? samozavesten.

 

Kolega, ki mi ga je takrat posodil ga je potem tudi razbil - cesta je bila suha, most nad reko pa rahlo vla?en in je ?e letelo bo?no ter v ograjo, da je avto bil konkretno zvit.

 

Jaz sem tudi pred davnimi, davnimi ?asi vozil od kolega M3.In sem (na suhem) napi?u v ovinku na gas in ko se je cesta zravnala, sem ga lovil bo?no malo v levo pa malo v desno po celi cesti ?e 100 metrov;skratka, no gut za moj okus. :zvizga:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer bo sigurno v poro?ilih, sem videl le ene 3 avtomobile tam ko navije? iz obvoznice za btc (iz be?igrada proti BTC) en je bil BMW in je bil sredi obvoznice na strehi, neki manj?ega ala Twingo pa na hribu na travi, nisem dobro videl, ker sem ?el ravno dol na obvoznico in nisem hotel gledat nazaj (ni ravno varno) seveda se je nekaj bumbarjev kar ustavilo tam ob robu in potem opazovalo dogajanje, ko sem se vozil proti domu pa so v tisto smer drveli 2x gasilci in en re?ilec. Upam da ni nikomur ni? hudega in je samo pleh ?el k vragu. Nvm no, sicer priznam da tudi sam kot vsak naredim vsake toliko kak?no neumnost na cesti, ampak me je vedno bolj strah vo?nje po AC, sploh ker fiolk zavije na prehitevalnega kar tako brez smernika, brez pogleda nazaj,... se mi neverjet no velikrat zgodi da moram na polno bremzat, je res da sem sedaj ve? na prehitrevalnem na poti v sliu?bo, ker sme prej vozil striktno 90 (mi je bilo ?koda precej vi?je porabe za to da prehitevam na tako kratki razdaliji, zdj pa tega ni ve?), poleg tega pa oopa?am veliko vo?nje cca 80, 90 po prehitevalnem medtem ko je vozni pas prazen. Folek se kar vozi po prejitevalnem, sam tudi ko vem da bom mortal nazaj na prehitevalnega v primeru ve?jega razmika med avtomobili zavijem nazaj na vozni pas in potem na prehitevalnega, kot bi morali po?eti vsi. Malo sem se razpisal ampak resni?no je to problem, pa ne hitrost ampak ljudje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.